NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Na akkor saját magadat verted meg, mert azt írod hülyeség az 1. körben RB és ezáltal Ingram nem kell. Utána leírod, hogy elit RB-t azért lehet 1. körben. Hasonlítod itt a helyzetet Peterson-nal?!
Honnan veszed, hogy olyan képességű v. olyan lesz Ingram mint Peterson?!
Ez akkora zsákbamacska mint a ház...danyly
nem állította, hogy olyan képességű/lesz, pont ez volt a lényege annak, amit írt 😉

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Kijött a NFP 4-7 körös prospect rangsora: http://www.nationalfootballpost.com/The-NFP-round-breakdown-II.html

Nagyon durva.
A futóknál Bilal Powell (nagy kedvencem, sztem óriási sleeper) és Daniel Thomas, DeMarco Murray 6. körös.
James Brewer 7., Jah Reid 6. körös, ugyanakkor a DoM által korábban említett ex TE és lacrosse játékos Will Yeatman 0 perc OL tapasztalattal 4. körös. Vicces. Ennyi erővel Andre Smith a VT-ből is lehetne 4. körös OL prospect, elég nagydarab hozzá és viszonylag mobilis. Na mindegy, minden draftmágusnak kell vmi, amivel felhívja magára a figyelmet...
Moffitt itt már csak 6. körös. Ezt is nehezen értem meg, amikor sztem alapból nem rossz guard, de az még kifejezetten emeli az értékét, h talán centert is tud játszani, és az idei C class nagyon ótvar.
Sam Acho 6. körig süllyedt.
Powe csak 4., Jarvis Jenkins 5 körös a DL classból.
Nate Irving és Greg Jones 7. körös!!!
Tyler Sash 6. körös a safety-knél, Cortez Allen pedig 7. körös a CB-k között, pedig sztem csupán a fizikai paraméterei miatt is korábban kimegy.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na akkor saját magadat verted meg, mert azt írod hülyeség az 1. körben RB és ezáltal Ingram nem kell. Utána leírod, hogy elit RB-t azért lehet 1. körben. Hasonlítod itt a helyzetet Peterson-nal?!
Honnan veszed, hogy olyan képességű v. olyan lesz Ingram mint Peterson?!
Ez akkora zsákbamacska mint a ház, de szerintem a QB is (főleg ez, mert azért nem mindenki születik irányítónak).
De ezektől függetlenül, átnézve a dolgokat lehetséges egy QB elsőkörben. De lehet RB is. 50-50%.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az én véleményem RB témában az, hogy amennyiben egy Adrian Peterson kaliberű, tehát esélyesen NFL top5 szintű futóról van szó, akkor az megérné nekem az első kört, esetleg egy korai első kört is. Nem azért, mert tuti jó lesz, hisz azt nem lehet tudni, hanem azért, mert nála benne van az a faktor, ami esetleg a többi RB fölé emelheti. Egy olyan futóért, aki nem hiperszuper, én azért nem adnék első kört, mert középső, hátsó körökben is lehet olyan futót találni, aki egy normális OL-el megfutja amit kell. Fos OL-el meg Adrian Peterson sem futja meg, tehát számomra az RB poszt, draft szempontjából nagyjából a Kickerrel van egy szinten. Mindkettőre azt mondom, hogy olyan 4-5-6. kör, ahol én húznék.
Tehát nem Ingrammal van a baj, gondolom jó lesz NFL-ben, csak szerintem pazarlás.

Amit én korai (értsd top15 pickel) húznék, az QB, elit RB, elit WR, OL, DL, secondary. Most az más kérdés nyilván, hogy mely csapatnak mi a needje, illetve az adott class mikben bővelkedik, hiszen pl. a mostani drafton a 15. picknél már nem sok olyan prospect van, amire azt mondom, hogy gondolkodás nélkül megéri.

Mivel a mockokban név kell, érthető az Ingram pick, viszont én a Phins helyében hátramennék az első kör végére pl. és húznék ott G-t, az sem reach igazából, RB-t, QB-t... RB-ből tuti lesz a második körben is jó, aki lehet kezdő, mert ilyenből azért több is van, de még talán 3. körben is, G-ből is lehet találni, max a QB az, ami mivel több csapatnak kell, nem feltétlen marad addigra olyan, aki még jó is valamire.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mondjuk ha azt nézzük az előttünk draftoló csapatoknak is kellene QB. Gondolok itt a Titans-re és Minnesota-ra, de akár ha változik a helyzet akár lehet, hogy kacérkodik a gondolattal a Bengals (aki RB-t simán választhat elsőre, ha taktika marad és Benson nem elég), esetleg a 49ers (ha az elvágyódási igényüket továbbra is fenntartják a két Smith) és a Washington (McNabb nagyon el akar jönni, Grossman meg talán már nincs is ott, de ha igen akkor se kell a kutyának sem).

Első körben szerintem választható QB : Locker, Mallett, Gabbert és Newton.
Hogy nekünk melyik lenne jó, vagy jó lenne esetleg bármelyik? Passz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tévedés, qb-ban már elsőben se nagyon találsz jót 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
QB minek az első körben később is találsz jót. Ez ugyanaz mint az RB eset.
Ha nem RB akkor már támadó fal ember kell az első körben, bár belőlük nem sok van ott. Túltelítődés van DT és DE poszton, de nekünk 1. körben az nem kell.danyly
RB-knek nem rendeznek Elite 11-es campeket mondjuk már 16 éves korukban, míg QB-knek igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
QB minek az első körben később is találsz jót. danyly
Úgymint?

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
QB minek az első körben később is találsz jót. Ez ugyanaz mint az RB eset.
Ha nem RB akkor már támadó fal ember kell az első körben, bár belőlük nem sok van ott. Túltelítődés van DT és DE poszton, de nekünk 1. körben az nem kell.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Felesleges RB-t draftolni az első körben, ha nem az a topneed, mivel annyival nem rosszabbak a késöbbiek sem, van bennük potenciál.
Viszont egy megbízható QB-ra sokkal nagyobb a szükség, és Mallett erre alkalmasnak tűnik.
Ingram Heismann-győztes, tehát nem rossz húzás, csak szükségtelen.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vicces. De rá már nem lehet számítani, meg persze nem is kellene.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ez az amit én se fogok sosem megérteni, szerencsére nem hiszem hogy első körben RB-t húznánk.Delonso_
Kifejtenéd röviden miért nem jó az első körös RB?
Magával Ingram személyével van bajod, v. csak egyszerűen nem látod értelmét első körben RB-t választani?
eddig mindig befürödtünk a QB draftokkal mostanában. Ha Pennington nem lett volna ilyen sérülékeny, nem kéne ilyen dolgokon gondolkozni. De sajnos kell.
Henne én sem szeretem és nem is bízok meg benne+eljátszotta már minden esélyét.
Nekem személy szerint egy idősebb, tapasztaltabb QB felelne meg a csapatban, de az nem hiszem, hogy összejön.danyly
Favre 😀

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Na ez az amit én se fogok sosem megérteni, szerencsére nem hiszem hogy első körben RB-t húznánk.Delonso_
Kifejtenéd röviden miért nem jó az első körös RB?
Magával Ingram személyével van bajod, v. csak egyszerűen nem látod értelmét első körben RB-t választani?
eddig mindig befürödtünk a QB draftokkal mostanában. Ha Pennington nem lett volna ilyen sérülékeny, nem kéne ilyen dolgokon gondolkozni. De sajnos kell.
Henne én sem szeretem és nem is bízok meg benne+eljátszotta már minden esélyét.
Nekem személy szerint egy idősebb, tapasztaltabb QB felelne meg a csapatban, de az nem hiszem, hogy összejön.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Erről az 1787 dollárról amit elfogadott Dareus egy ügynöktől van sztori?Habi
egy ügynök rendezett egy bulit/fogadást Floridában, azt attendingelte Dáriusz http://www.tuscaloosanews.com/article/20100903/NEWS/100909925

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Erről az 1787 dollárról amit elfogadott Dareus egy ügynöktől van sztori?


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na ez az amit én se fogok sosem megérteni, szerencsére nem hiszem hogy első körben RB-t húznánk.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Ami elég gáz.
Miért fontosabb egy elsőkörös RB Miami-ba, mint egy jó QB?

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Abszolut nem olyan egyértelmű az Ingram pick, mint ahogy azt gondolnád...Stez
Amúgy nem, de majd meglátod, messze ő fogja kapni a legtöbb voksot 1/15-re.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Költői kérdés: szurkolói mockban nem ugrunk 1/16-ra (vagy akár egyből 1/17-re)?...vassadi
Abszolut nem olyan egyértelmű az Ingram pick, mint ahogy azt gondolnád...

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Költői kérdés: szurkolói mockban nem ugrunk 1/16-ra (vagy akár egyből 1/17-re)?...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Azt tudtátok, hogy Mike "kis" Pouncey idősebb Maurkicenál egy perccel?tenorx
Én meg 17 nappal.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mai olvasnivaló
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192699#p192699

Aldon Smith, Watt, Dareus, Wilkerson, Mallett és Ryan WilliamsHöri
Williamsszel kezdtem, de szemet szúrt, hogy kifogásolják a mért sebességét, amikor 4.45-je amit a pro dayen tolt simán picsázza a másik két elit prospectet, és amúgy is egész jó speed egy erősebb felépítésű futónakWyatt
a draftcountdown-on még 4.61 van neki beírva. Wright lemaradt

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mai olvasnivaló
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192699#p192699

Aldon Smith, Watt, Dareus, Wilkerson, Mallett és Ryan WilliamsHöri
Williamsszel kezdtem, de szemet szúrt, hogy kifogásolják a mért sebességét, amikor 4.45-je amit a pro dayen tolt simán picsázza a másik két elit prospectet, és amúgy is egész jó speed egy erősebb felépítésű futónak

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azt tudtátok, hogy Mike "kis" Pouncey idősebb Maurkicenál egy perccel?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jól van, meggyőztetek Jordannel és Kerrigannel kapcsolatban. 😊
Ha már így alakultak az erőviszonyok, akkor viszont nagyon nem lennék szomorú egy JJ to Pats verzió miatt.Schleck
Én igen 😕 De ez nektek csak jó 😀