NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
"intangibles"JJ
ha megkérhetlek, lefordítod ezt a szót magyarra vagy németre?Amadeus91
érdemes végigpörgetni szinte a teljes NFL történelem irányítóinak listáját, majd próbáld ebbe a sorba beilleszteni Newtont
felőlem lehet bármekkora játékos egyénileg, hogy soha a büdös életben nem lesz egy "győztes" csapat QB-ja (a profik között), arra bárkivel bármekkora értékben fogadokJJ
a csapattársai mit mondanak róla? az öltözőben bírták?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Olvastátok, hogy Marcus Cannon úgy néz ki, hogy rákos? 😕
Bár úgy látom, hogy a TCU már próbálja is cáfolni: http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20110414_tcu_refutes_report_that_says_marcus_cannon_has_testicular_cancertenorx
Rohadtul nem kéne...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Newton vagy bust vagy boom. Én nem venném ki 100%-ra, hogy bukó. Sőt.. nagyon nagy potenciál van benne. Nem lennék elkeseredve, ha az "én" csapatom húzná, igaz nem is ugranék ki örömömben az ablakon. Megvárnám az ítélethozatallal a köv. szezon végét. (nem vagyok Newton fan)Amadeus91
"intangibles"JJ
ha megkérhetlek, lefordítod ezt a szót magyarra vagy németre?Amadeus91
érdemes végigpörgetni szinte a teljes NFL történelem irányítóinak listáját, majd próbáld ebbe a sorba beilleszteni Newtont
felőlem lehet bármekkora játékos egyénileg, hogy soha a büdös életben nem lesz egy "győztes" csapat QB-ja (a profik között), arra bárkivel bármekkora értékben fogadok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Egyből cáfolták a hírt. Majd meglátjuk mi lesz



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvastátok, hogy Marcus Cannon úgy néz ki, hogy rákos? 😕
Bár úgy látom, hogy a TCU már próbálja is cáfolni: http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=nfp-20110414_tcu_refutes_report_that_says_marcus_cannon_has_testicular_cancer
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Newton vagy bust vagy boom. Én nem venném ki 100%-ra, hogy bukó. Sőt.. nagyon nagy potenciál van benne. Nem lennék elkeseredve, ha az "én" csapatom húzná, igaz nem is ugranék ki örömömben az ablakon. Megvárnám az ítélethozatallal a köv. szezon végét. (nem vagyok Newton fan)Amadeus91
"intangibles"JJ
ha megkérhetlek, lefordítod ezt a szót magyarra vagy németre?Amadeus91
megfoghatatlan értékek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
nem csak akkor 😛

padozni Locker lesz a király meg Newton. De utóbbi annyira korán megy ki, hogy hamar be kell dobni mert idegesek lesznek a szurkolók ha nemHöri
Newton vagy bust vagy boom. Én nem venném ki 100%-ra, hogy bukó. Sőt.. nagyon nagy potenciál van benne. Nem lennék elkeseredve, ha az "én" csapatom húzná, igaz nem is ugranék ki örömömben az ablakon. Megvárnám az ítélethozatallal a köv. szezon végét. (nem vagyok Newton fan)Amadeus91
"intangibles"JJ
ha megkérhetlek, lefordítod ezt a szót magyarra vagy németre?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Stanzi a nyerő akkor 😊Fucu
nem csak akkor 😛

padozni Locker lesz a király meg Newton. De utóbbi annyira korán megy ki, hogy hamar be kell dobni mert idegesek lesznek a szurkolók ha nemHöri
Newton vagy bust vagy boom. Én nem venném ki 100%-ra, hogy bukó. Sőt.. nagyon nagy potenciál van benne. Nem lennék elkeseredve, ha az "én" csapatom húzná, igaz nem is ugranék ki örömömben az ablakon. Megvárnám az ítélethozatallal a köv. szezon végét. (nem vagyok Newton fan)Amadeus91
"intangibles"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
Mallettből 2-3 év padozással, főleg a patsnél, ahol Cassel is jó volt, simán lehet nagy irányító.Sebii
Stanzi a nyerő akkor 😊Fucu
nem csak akkor 😛

padozni Locker lesz a király meg Newton. De utóbbi annyira korán megy ki, hogy hamar be kell dobni mert idegesek lesznek a szurkolók ha nemHöri
Newton vagy bust vagy boom. Én nem venném ki 100%-ra, hogy bukó. Sőt.. nagyon nagy potenciál van benne. Nem lennék elkeseredve, ha az "én" csapatom húzná, igaz nem is ugranék ki örömömben az ablakon. Megvárnám az ítélethozatallal a köv. szezon végét. (nem vagyok Newton fan)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Oké, de ebből a class-ból kétlem, hogy bárki is megtetszene nekik... 😊 Szakmai szempontból legalábbis nem hiszem, a többi pedig már magánügy.vassadi
Mallettből 2-3 év padozással, főleg a patsnél, ahol Cassel is jó volt, simán lehet nagy irányító.Sebii
Stanzi a nyerő akkor 😊Fucu
nem csak akkor 😛

padozni Locker lesz a király meg Newton. De utóbbi annyira korán megy ki, hogy hamar be kell dobni mert idegesek lesznek a szurkolók ha nem

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Viszont 17th az nem a Jags volt. JJ
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na ebből Tyron Smith lesz nekünk.szaba
Úgy bizony. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Na ebből Tyron Smith lesz nekünk.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Rodgers 1/24 volt és 3 évet padozott, mielőtt kezdőként pályára lépett volna.
Nem azt mondom, hogy a Pats QB-t húz 1.körben, de simán megtehetik (ha valaki elnyeri a tetszésüket), mert az 1/17-en kívül még náluk van az 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28 az értékesebb pickek közül, ezenkívül megnyerték az alapszakaszt --> eszméletlen, csak az első körben orvosolható nagy needjük nincs, viszont Brady nem fog örökké játszani.Sanco
Oké, de ebből a class-ból kétlem, hogy bárki is megtetszene nekik... 😊 Szakmai szempontból legalábbis nem hiszem, a többi pedig már magánügy.vassadi
Mallettből 2-3 év padozással, főleg a patsnél, ahol Cassel is jó volt, simán lehet nagy irányító.Sebii
Stanzi a nyerő akkor 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rodgers 1/24 volt és 3 évet padozott, mielőtt kezdőként pályára lépett volna.
Nem azt mondom, hogy a Pats QB-t húz 1.körben, de simán megtehetik (ha valaki elnyeri a tetszésüket), mert az 1/17-en kívül még náluk van az 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28 az értékesebb pickek közül, ezenkívül megnyerték az alapszakaszt --> eszméletlen, csak az első körben orvosolható nagy needjük nincs, viszont Brady nem fog örökké játszani.Sanco
Oké, de ebből a class-ból kétlem, hogy bárki is megtetszene nekik... 😊 Szakmai szempontból legalábbis nem hiszem, a többi pedig már magánügy.vassadi
Mallettből 2-3 év padozással, főleg a patsnél, ahol Cassel is jó volt, simán lehet nagy irányító.Sebii
Mallettet nem kell padoztatni.

ha boom akkor újocnként boom, ha bust akkor meg kár várakozni 😛

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Rodgers 1/24 volt és 3 évet padozott, mielőtt kezdőként pályára lépett volna.
Nem azt mondom, hogy a Pats QB-t húz 1.körben, de simán megtehetik (ha valaki elnyeri a tetszésüket), mert az 1/17-en kívül még náluk van az 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28 az értékesebb pickek közül, ezenkívül megnyerték az alapszakaszt --> eszméletlen, csak az első körben orvosolható nagy needjük nincs, viszont Brady nem fog örökké játszani.Sanco
Oké, de ebből a class-ból kétlem, hogy bárki is megtetszene nekik... 😊 Szakmai szempontból legalábbis nem hiszem, a többi pedig már magánügy.vassadi
Mallettből 2-3 év padozással, főleg a patsnél, ahol Cassel is jó volt, simán lehet nagy irányító.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Rodgers 1/24 volt és 3 évet padozott, mielőtt kezdőként pályára lépett volna.
Nem azt mondom, hogy a Pats QB-t húz 1.körben, de simán megtehetik (ha valaki elnyeri a tetszésüket), mert az 1/17-en kívül még náluk van az 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28 az értékesebb pickek közül, ezenkívül megnyerték az alapszakaszt --> eszméletlen, csak az első körben orvosolható nagy needjük nincs, viszont Brady nem fog örökké játszani.Sanco
Oké, de ebből a class-ból kétlem, hogy bárki is megtetszene nekik... 😊 Szakmai szempontból legalábbis nem hiszem, a többi pedig már magánügy.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Taiwan Jones igen gyorsan futott az EWU pro dayen.

4.2, 4.3Höri
és a Jaguars, Jets, Chargers, Ravens, Vikings-on kívül mindegyik csapat képviselte magát



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Kizárt dolog.vassadi
1/24-re is kizárt?Sanco
Nem értem a kérdést. Kizárt dolog, hogy a Pats QB-t húzzon első körben.vassadi
Rodgers 1/24 volt és 3 évet padozott, mielőtt kezdőként pályára lépett volna.
Nem azt mondom, hogy a Pats QB-t húz 1.körben, de simán megtehetik (ha valaki elnyeri a tetszésüket), mert az 1/17-en kívül még náluk van az 1/28, 2/1, 2/28, 3/10, 3/28 az értékesebb pickek közül, ezenkívül megnyerték az alapszakaszt --> eszméletlen, csak az első körben orvosolható nagy needjük nincs, viszont Brady nem fog örökké játszani.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Taiwan Jones igen gyorsan futott az EWU pro dayen.

4.2, 4.3

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Csak én nem értem ezt a Mallett picket a Patsnél? Azért 1/17re húzni egy projekt QBt nem túl valóság szerű.FViktor93
Kizárt dolog.vassadi
1/24-re is kizárt?Sanco
Nem értem a kérdést. Kizárt dolog, hogy a Pats QB-t húzzon első körben.
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Csak én nem értem ezt a Mallett picket a Patsnél? Azért 1/17re húzni egy projekt QBt nem túl valóság szerű.FViktor93
Kizárt dolog.vassadi
1/24-re is kizárt?
több mint 13 éve
gsn 3 548
Valószínűleg a kedd-szerdai foxboroi Jake Locker vizithez köthető a Pats QB pick ötlete.

Közben Joel Segal lett Ingram ügynöke.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀Stez
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
Én is Pondert írtam..
No de Stanzi, vagy Kaepernick? 😊Stez
Tudom, hogy azt kell nézni, hogy szerintem mi lenne a legjobb az adott csapatnak, de én azért írtam a Jags-hez Höri istenét, mert ők az a csapat, akiből kinézem, ha kell nekik valaki, akkor elviszik. Ráadásul Stanzi annyira nincs még mindig tolva a szakértők szerint, hogy simán reális lehet őt "reachelni", aminek jelentésével meg egyet értek JJ által írttal. (Ha meg iktriad által írt 8-as lista igaz, akkor még jobb picknek tartom 😀)
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Csak én nem értem ezt a Mallett picket a Patsnél? Azért 1/17re húzni egy projekt QBt nem túl valóság szerű.FViktor93
Kizárt dolog.