NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Persze rengeteg a ha, es alapbol hatranyos helyzetben vagyunk, mert a Giants fron office alt. egy budos szot nem szol arrol, hogy mit akar. Nincsenek hangzatos nyilatkozatok stb.lotus86
Ja, idén is az egyetlen dolog amit Coughlin kierőltetett magából hogy egy center mindenképp kelleni fog. Akkor indult be a Pouncey henger hozzánk. Addig Castonzo meg Ayers volt a favorit mindenütt.salander
ezzel csak az a gond h pouncey szar center, akkor inkább később jöjjön wisniewski, o'dowd v kirkpatrick
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Persze rengeteg a ha, es alapbol hatranyos helyzetben vagyunk, mert a Giants fron office alt. egy budos szot nem szol arrol, hogy mit akar. Nincsenek hangzatos nyilatkozatok stb.lotus86
Ja, idén is az egyetlen dolog amit Coughlin kierőltetett magából hogy egy center mindenképp kelleni fog. Akkor indult be a Pouncey henger hozzánk. Addig Castonzo meg Ayers volt a favorit mindenütt.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Nem aktuális kérdés, de: a rivals Ed Wesley-re hívja fel a figyelmet, mint alulértékelt játékos.Ő hol kelhet el jövőre/jó lehet az nfl-ben?valaki2
semmi extrát nem láttam tőle, gyors és mozgékony futó, megy mint a golyó, de ezer ilyet találni az NCAA-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Nem aktuális kérdés, de: a rivals Ed Wesley-re hívja fel a figyelmet, mint alulértékelt játékos.Ő hol kelhet el jövőre/jó lehet az nfl-ben?

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Pouncey tavalyi teljesítménye rettenetes, ezt kár tagadni, és nem hiszem hogy lenne olyan Florida drukker aki ne a fejét fogná, mikor hallja, hogy az NFL-ben jó center lehetne... (Boothe-ben remélem bíztok is, mert nálam van gm játékban 😊)

guardként viszont mindig is csodálatosan játszott, a Combine-on az összes csapatot lenyűgözte, szóval én előre borítékolnám, hogy valaki igen korán el fogja vinni az első körbenJJ
Patriots. Csak ismételgetni tudom magam, én majdhogynem biztosra veszem, hogy ők húzzák első körben.vassadi
a tavalyi három Gators pick után idén muszáj lesz tartani a szintet 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Pouncey tavalyi teljesítménye rettenetes, ezt kár tagadni, és nem hiszem hogy lenne olyan Florida drukker aki ne a fejét fogná, mikor hallja, hogy az NFL-ben jó center lehetne... (Boothe-ben remélem bíztok is, mert nálam van gm játékban 😊)

guardként viszont mindig is csodálatosan játszott, a Combine-on az összes csapatot lenyűgözte, szóval én előre borítékolnám, hogy valaki igen korán el fogja vinni az első körbenJJ
Patriots. Csak ismételgetni tudom magam, én majdhogynem biztosra veszem, hogy ők húzzák első körben.vassadi
Ennek sok esélye van. A G nagy hiányposzt nálunk, BB pedig csodálja a Meyer akadémiát szóval könnyen lehet, hogy nálunk köt ki. Bár én jobban örülnék OTnak első körben, és a másodikban pedig a Gnek.
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Pouncey tavalyi teljesítménye rettenetes, ezt kár tagadni, és nem hiszem hogy lenne olyan Florida drukker aki ne a fejét fogná, mikor hallja, hogy az NFL-ben jó center lehetne... (Boothe-ben remélem bíztok is, mert nálam van gm játékban 😊)

guardként viszont mindig is csodálatosan játszott, a Combine-on az összes csapatot lenyűgözte, szóval én előre borítékolnám, hogy valaki igen korán el fogja vinni az első körbenJJ
Patriots. Csak ismételgetni tudom magam, én majdhogynem biztosra veszem, hogy ők húzzák első körben.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Pouncey tavalyi teljesítménye rettenetes, ezt kár tagadni, és nem hiszem hogy lenne olyan Florida drukker aki ne a fejét fogná, mikor hallja, hogy az NFL-ben jó center lehetne... (Boothe-ben remélem bíztok is, mert nálam van gm játékban 😊)

guardként viszont mindig is csodálatosan játszott, a Combine-on az összes csapatot lenyűgözte, szóval én előre borítékolnám, hogy valaki igen korán el fogja vinni az első körben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Pat Kirwan első kör, Pats: Mallett, Jets: Ponder. Hát nem ő fogja megnyerni a Bud 10 miláját az tuti.Sobri Jóska
legalább Daltont írta volna a Jets-nek, ha már privát workouton járt náluk

Mondja mar meg valaki, hogy ez a Pouncey to Giants miert ennyire nepszeru??????

Beszeltunk vele ketszer is, de ennyi. Ha van valami, ami nem elso koros need, az a guard. Snee pro bowler, es bar Seubert serult, ott van Petrus es Boothe, akik meg tudjak oldani. Centernek meg punci se jo. Szoval valaki magyarazza el ezt kerem, mert en keves vagyok hozza. (Plane, hogy Wisniewski vagy Hudson is szerepel ebben a classban, akiket szo nelkul elfogadnek a 2. korben, de ha mar mindenkeppen G/C az 1. korunk, akkor is inkabb ok.)lotus86
BPA talán? Pouncey is simán azonnali kezdő (guardként), nehéz mellette elmenni, bár ha abszolút nem need a poszt, akkor valószínűleg senki nem lő el rá első kört a Bills kivételévelJJ
En lattam par Florida meccset iden, es nekem o nem tetszett. Mindenki azt mondja, hogy emeli az erteket, hogy tud centert is jatszani, de inkabb ne. Felreertes ne essek, ha kihuzzuk es jo lesz, en leszek az elso a mea culpazik, es beimeri hogy tevedett, de szerintem egy OT jobban jonne. Fuggetlenul attol, hogy Beatty-vel mik a tervek (jovo LT-je vagy RT-je, mert kivagni nem fogjuk) egy tackle kelleni fog. Diehlt vissza lehetne kuldeni Seubert helyere, es mar csak az O`Hara utani era centeret kellene megtalalni.

Nem mondom, hogy nem need a guard poszt, de szerintem nem elsokoros need. Nalunk Diehl es Mackie a ket tackle. Diehl guard, Mackie meg jo, de oregszik es sokat serult. Mogottuk Beatty van es kb. mas senki. (Andrewst hagyjuk) Az en logikam szerint jobban jarunk, ha egy Castonzo szeru, mindket oldalon bevetheto OT-t huzunk, aki lehet, hogy nem azonnali kezdo (olyat is olvastam, hogy az), de 1 ev mulva ra lehetne bizni az egyik oldalt. (Es ha Beatty marad RT, akkor o lenne a hosszutavu LT, aminek a megtalalasaval sok csapat kuszkodik.) Persze rengeteg a ha, es alapbol hatranyos helyzetben vagyunk, mert a Giants fron office alt. egy budos szot nem szol arrol, hogy mit akar. Nincsenek hangzatos nyilatkozatok stb.

Egy szo mint szaz, en nem orulnek neki, de ha kihuzzuk, akkor en leszek a legvadabb Pouncey fan. (Igy tettem JPP-vel is)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Pat Kirwan első kör, Pats: Mallett, Jets: Ponder. Hát nem ő fogja megnyerni a Bud 10 miláját az tuti.Sobri Jóska
legalább Daltont írta volna a Jets-nek, ha már privát workouton járt náluk

Mondja mar meg valaki, hogy ez a Pouncey to Giants miert ennyire nepszeru??????

Beszeltunk vele ketszer is, de ennyi. Ha van valami, ami nem elso koros need, az a guard. Snee pro bowler, es bar Seubert serult, ott van Petrus es Boothe, akik meg tudjak oldani. Centernek meg punci se jo. Szoval valaki magyarazza el ezt kerem, mert en keves vagyok hozza. (Plane, hogy Wisniewski vagy Hudson is szerepel ebben a classban, akiket szo nelkul elfogadnek a 2. korben, de ha mar mindenkeppen G/C az 1. korunk, akkor is inkabb ok.)lotus86
BPA talán? Pouncey is simán azonnali kezdő (guardként), nehéz mellette elmenni, bár ha abszolút nem need a poszt, akkor valószínűleg senki nem lő el rá első kört a Bills kivételével


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mondja mar meg valaki, hogy ez a Pouncey to Giants miert ennyire nepszeru??????

Beszeltunk vele ketszer is, de ennyi. Ha van valami, ami nem elso koros need, az a guard. Snee pro bowler, es bar Seubert serult, ott van Petrus es Boothe, akik meg tudjak oldani. Centernek meg punci se jo. Szoval valaki magyarazza el ezt kerem, mert en keves vagyok hozza. (Plane, hogy Wisniewski vagy Hudson is szerepel ebben a classban, akiket szo nelkul elfogadnek a 2. korben, de ha mar mindenkeppen G/C az 1. korunk, akkor is inkabb ok.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új ismertetők:
Ayers, Cannon és Aaron Williams
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1040

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
az nfl.comon mindig van valaki, aki QB-t akar az első körben ránk sózni

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
a Locker to Saints is jól néz ki



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Az se semmi, hogy 1/28-ra a Patriots-nak 1 QB és 3 RB a tippek eloszlása...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pat Kirwan első kör, Pats: Mallett, Jets: Ponder. Hát nem ő fogja megnyerni a Bud 10 miláját az tuti.Sobri Jóska
Pat Kirwan amilyen jó elemzéseket ír szezon közben, annyira bortányos mockokat jósol- de már évek óta...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Pat Kirwan első kör, Pats: Mallett, Jets: Ponder. Hát nem ő fogja megnyerni a Bud 10 miláját az tuti.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime 4 db mock draft az nfl.com elemzőitől: http://www.nfl.com/draft/2011/mock-drafts
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt mondja Phil Simms Mallettről: "If he's not a top 10 player (in this draft), then I quit." 😀gsn
reméljük tartja a szavát 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gsn 3 548
Azt mondja Phil Simms Mallettről: "If he's not a top 10 player (in this draft), then I quit." 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192690#p192690
mai adag:
LeShoure, Brandon Harris, Justin Houston

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
Én is Pondert írtam..
No de Stanzi, vagy Kaepernick? 😊Stez
Tudom, hogy azt kell nézni, hogy szerintem mi lenne a legjobb az adott csapatnak, de én azért írtam a Jags-hez Höri istenét, mert ők az a csapat, akiből kinézem, ha kell nekik valaki, akkor elviszik. Ráadásul Stanzi annyira nincs még mindig tolva a szakértők szerint, hogy simán reális lehet őt "reachelni", aminek jelentésével meg egyet értek JJ által írttal. (Ha meg iktriad által írt 8-as lista igaz, akkor még jobb picknek tartom 😀)Deny
450 ember előtt mondta ezt McDonough a héten, szóval nagyon is hiteles infó.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ben Ijalana ugye RT-t játszott college-ben?szaba
LT

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Ben Ijalana ugye RT-t játszott college-ben?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha megkérhetlek, lefordítod ezt a szót magyarra vagy németre?Amadeus91
érdemes végigpörgetni szinte a teljes NFL történelem irányítóinak listáját, majd próbáld ebbe a sorba beilleszteni Newtont
felőlem lehet bármekkora játékos egyénileg, hogy soha a büdös életben nem lesz egy "győztes" csapat QB-ja (a profik között), arra bárkivel bármekkora értékben fogadokJJ
a csapattársai mit mondanak róla? az öltözőben bírták?MattMiller
nehéz egy olyan csávót utálni, aki bajnokot csinál egy középcsapatból