NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csak én nem értem ezt a Mallett picket a Patsnél? Azért 1/17re húzni egy projekt QBt nem túl valóság szerű.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A reach témában abszolút egyetértek JJ-vel 😊 A legjobban alapból az mutatja az ilyen 1-2 kör nem reach dolgot, hogy ha megnézel 5 prospect rankingot, vélhetően 5 totál különböző lesz 😊 Arról nem is beszélve, hogy az max irányadó, a játékosok igen sokszor nem a ranknig alapján kelnek el 😊fetomy
amúgy a mockoknál még így is sokkal több értelmét látom a prospect rangsor + hiányposzt kombinációknak

Egyszerűen mindig D-lineman volt a BPA a value boardon, mikor draftolt a Jags.iktriad
Még jó,hogy nem QB volt az.
Mi a fenét csinálnátok 7-8 irányítóval? 😀
Amúgy lehetett volna kicsit lejjebb nézni azon a papíron.Bazzani
nagy oltás, de én is pontosan erre gondoltam mikor iktirad utolsó hozzászólását olvastam 😊 behúzzák az első körben Mallettet, majd mivel pont úgy alakul és jobb opció nincs, jön Ponder a másodikban és így tovább...JJ
Mallett húzással kéretik nem rémiszgetni engem. 😊 Mondjuk tavaly alig maradt a draft D-linemanünk(Derek Landri, Heyward, Groves, Tony McDaniel mind elment 1 éven belül), szóval ez is belejátszott a 4 D-lineman érkezésébe. Gyakorlatilag Kampman, Knighton, Harvey és Mincey volt rosteren a draft idején - szóval volt hova érkezniük.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
A reach témában abszolút egyetértek JJ-vel 😊 A legjobban alapból az mutatja az ilyen 1-2 kör nem reach dolgot, hogy ha megnézel 5 prospect rankingot, vélhetően 5 totál különböző lesz 😊 Arról nem is beszélve, hogy az max irányadó, a játékosok igen sokszor nem a ranknig alapján kelnek el 😊fetomy
amúgy a mockoknál még így is sokkal több értelmét látom a prospect rangsor + hiányposzt kombinációknak

Egyszerűen mindig D-lineman volt a BPA a value boardon, mikor draftolt a Jags.iktriad
Még jó,hogy nem QB volt az.
Mi a fenét csinálnátok 7-8 irányítóval? 😀
Amúgy lehetett volna kicsit lejjebb nézni azon a papíron.Bazzani
nagy oltás, de én is pontosan erre gondoltam mikor iktirad utolsó hozzászólását olvastam 😊 behúzzák az első körben Mallettet, majd mivel pont úgy alakul és jobb opció nincs, jön Ponder a másodikban és így tovább...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Egyszerűen mindig D-lineman volt a BPA a value boardon, mikor draftolt a Jags.iktriad
Még jó,hogy nem QB volt az.
Mi a fenét csinálnátok 7-8 irányítóval? 😀Bazzani
LOL

Kár, hogy nincs már +1 Bazzani!

:cool:
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszerűen mindig D-lineman volt a BPA a value boardon, mikor draftolt a Jags.iktriad
Még jó,hogy nem QB volt az.
Mi a fenét csinálnátok 7-8 irányítóval? 😀
Amúgy lehetett volna kicsit lejjebb nézni azon a papíron.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Alualu tényleg vicces pick volt - persze egy év távlatából már ennek a leányzónak is más a fekvése - de szerintem nem kell különösebben pont neked magyaráznom, hogy ami igazán nevetségessé tetté a Jax draftját az az, hogy a hat pickből az első négyet a DL-re lőttétek el...

biztos történt már ilyen, ám ez annyira "életszerűtlen", pláne egy több sebből vérző csapatnál, hogy amit mondasz az akkor sem indok, ha mind a 4 játékos Pro Bowlerként fejezi be karrierjét, a mostani Kerrigan/Jordan választás csak a sors ironiája (lenne)

arra céloztam amúgy, hogy az nálam nem reach, ha egy csapatnak pl. a QB a hiányposztja, és behúznak egy későbbre várt irányítót (ha a Jaguars-nál úgy látják, hogy Stanzi, Kaepernick vagy Trevor Vittatoe a jövő sikerességének záloga, lelkük rajta)JJ
Ami a QB-kat illeti arról pont tegnap beszélt Terry McDonough(Gene Smith jobbkeze játékos igazolás/draft ügyben):
Terry McDonough before the session said he considered eight quarterbacks in the draft Round 1-2 caliber: Cam Newton of Auburn, Blaine Gabbert of Missouri, Jake Locker of Washington, Ryan Mallett of Arkansas, Andy Dalton of Texas Christian, Christian Ponder of Florida State, Ricky Stanzi of Iowa(!) and Colin Kaepernick of Nevada.

Ami meg a tavalyi D-line draftot illeti, nem volt szándékos. Hogy ezt ténnyel is alátámasszam, többször is elmondták hogy a Jags a Philyvel akart tradelni a 2. körbe Sean Lee-ért, de az Eagles a Dallas ajánlatát fogadta el. Egyszerűen mindig D-lineman volt a BPA a value boardon, mikror draftolt a Jags. (Ezért jött létre a Kirk Morrison trade - mondjuk gyakorlatilag ingyen- a 3. nap).
Smith mondjuk "lineman buzinak" tekinthető, szerinte egy csapat falai alapvetően határozzák meg a sikert. 2009-ben az első 3 pickje volt falember(Monroe, Britton, Knighon), tavaly az első 4...Amúgy idén tavasszal azt mondta, hogy szerinte a D és az O-line a legerősebb/legmélyebb poszt ezen a drafton....
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A reach témában abszolút egyetértek JJ-vel 😊 A legjobban alapból az mutatja az ilyen 1-2 kör nem reach dolgot, hogy ha megnézel 5 prospect rankingot, vélhetően 5 totál különböző lesz 😊 Arról nem is beszélve, hogy az max irányadó, a játékosok igen sokszor nem a ranknig alapján kelnek el 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
a Jaguarst tavaly se nagyon zavarta a reachelés, de azt a hipotézist el kellene végre mindenkinek felejtenie, hogy csak úgy letradelgetnek a csapatok... ha kell egy bizonyos játékos, akkor behúzom azzal a pickkel, amelyik jön, ha nagyon kell, akkor akár még feljebb is megyek érte, de olyan nincs, hogy "á, ő biztos bent lesz még a következő 10-20 választás után is, nyugodtan kivárhatok"

maga a REACH is egy túlhasznált fogalom, ha egy általánosan mondjuk 6. körre jósoltat a 2-3. körben viszek el, az reach, de az elemzők prognozisához képest az 1 körös eltérés nem azJJ
Gene Smith érdekes fickó, ha meggyözöd arról, hogy illesz a rendszerébe hajlamos minden reakciót figyelmen kivül hagyni (Lásd Tavaly draft class nagy része, Derek Cox '09-ben, vagy Don Carey).
De azért ne általánosítgassunk, hogy mindig reachelünk. Az első draftján, '09-ben Coxon kivül nem volt reach (Jennings pl szép kis steal volt a 7. körben...), pedig a Jagsnek volt 9 pickje...
Az meg hogy jöhet Ponder 16-on nem tudom mennyire reális. A fanbase 1 része és a helyi újságirók (Pete Prisco pl.) nem lenne mérges, sőt ha ez bekövetkezne. Én azonban bármennyire is Pondert kedvelem a legjobban az idei QB classból és nagyon örülnék ha tealnbe öltözne, 16-on nem vinném ki, főleg ha mondjuk egy Cameron Jordan bent van még (bár lassan megint azt hiszem, hogy Kerrigan is megérné mégiscsak a 16-os cetlit).iktriad
Alualu tényleg vicces pick volt - persze egy év távlatából már ennek a leányzónak is más a fekvése - de szerintem nem kell különösebben pont neked magyaráznom, hogy ami igazán nevetségessé tetté a Jax draftját az az, hogy a hat pickből az első négyet a DL-re lőttétek el...

biztos történt már ilyen, ám ez annyira "életszerűtlen", pláne egy több sebből vérző csapatnál, hogy amit mondasz az akkor sem indok, ha mind a 4 játékos Pro Bowlerként fejezi be karrierjét, a mostani Kerrigan/Jordan választás csak a sors ironiája (lenne)

arra céloztam amúgy, hogy az nálam nem reach, ha egy csapatnak pl. a QB a hiányposztja, és behúznak egy későbbre várt irányítót (ha a Jaguars-nál úgy látják, hogy Stanzi, Kaepernick vagy Trevor Vittatoe a jövő sikerességének záloga, lelkük rajta)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 293 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀Stez
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
a Jaguarst tavaly se nagyon zavarta a reachelés, de azt a hipotézist el kellene végre mindenkinek felejtenie, hogy csak úgy letradelgetnek a csapatok... ha kell egy bizonyos játékos, akkor behúzom azzal a pickkel, amelyik jön, ha nagyon kell, akkor akár még feljebb is megyek érte, de olyan nincs, hogy "á, ő biztos bent lesz még a következő 10-20 választás után is, nyugodtan kivárhatok"

maga a REACH is egy túlhasznált fogalom, ha egy általánosan mondjuk 6. körre jósoltat a 2-3. körben viszek el, az reach, de az elemzők prognozisához képest az 1 körös eltérés nem azJJ
Gene Smith érdekes fickó, ha meggyőzöd arról, hogy illesz a rendszerébe hajlamos minden reakciót figyelmen kivül hagyni (Lásd tavaly draft class nagy része Lane és Karim kivételével, Derek Cox '09-ben, vagy Don Carey "ellopása" Clevelandből). Ezt mondjuk szeretem benne (általában) hogy hidegen hagyja ki mit gondol a választásairól. Mondjuk amennyire pl röhögtek rajta áprilisban Alualuért, annyira dicsérték érte a szezon vége felé...
És azért ne általánosítgassunk, hogy mindig reachelünk. Eddig a pasasnak volt 2 draftja mint GM és az első draftján, '09-ben Coxon kivül nem volt reach (Jennings pl szép kis steal volt a 7. körben...), pedig a Jagsnek volt 9 pickje...

Azt meg, hogy "jöhet Ponder 16-on", nem tudom jelenleg megitélni mennyire reális opció. A fanbase 1 része és pár helyi újságiró (Pete Prisco pl.) nem lenne mérges, sőt, ha ez bekövetkezne (avagy David Garrard sokak szemében már leirta magát, -mondjuk JDR-el együtt- én nem osztom ezt a nézetet amúgy, bár DG helyére lassan tényleg jöhetne egy legitim utódjelölt).
Én azonban bármennyire is Pondert kedvelem a legjobban az idei QB classból és nagyon örülnék ha tealbe öltözne, 16-on nem vinném ki, főleg ha mondjuk egy Cameron Jordan bent van még (bár lassan megint azt hiszem, hogy Kerrigan is megérné mégiscsak a 16-os cetlit).
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Like Da'Quan Bowers

Updating a previous report, the Detroit Lions really like Clemson DE Da'Quan Bowers and could take him if he is available when they pick in the first round, reports Peter King, of SI.com.Bazzani
örülnél néki?Höri
Magának Bowersnek igen.
Azért Suh,Avril meg Bowers nem lenne rossz együtt +ugye KVB, Williams.
De továbbra is a CB picket preferálom.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
vigyázz arra,hogy mit válaszolsz 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lions | Like Da'Quan Bowers

Updating a previous report, the Detroit Lions really like Clemson DE Da'Quan Bowers and could take him if he is available when they pick in the first round, reports Peter King, of SI.com.Bazzani
örülnél néki?

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Like Da'Quan Bowers

Updating a previous report, the Detroit Lions really like Clemson DE Da'Quan Bowers and could take him if he is available when they pick in the first round, reports Peter King, of SI.com.

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, max azt írják talán később is elérhető lett volna.
Érdemes megfigyelni ha beindul egy posztnál a rush még feltrade árán is olyan játékosokat húznak be akiket bőven későbbre vártak, mert ő van scoutolva őt ismeri a csapat tökéletesen.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀Stez
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
a Jaguarst tavaly se nagyon zavarta a reachelés, de azt a hipotézist el kellene végre mindenkinek felejtenie, hogy csak úgy letradelgetnek a csapatok... ha kell egy bizonyos játékos, akkor behúzom azzal a pickkel, amelyik jön, ha nagyon kell, akkor akár még feljebb is megyek érte, de olyan nincs, hogy "á, ő biztos bent lesz még a következő 10-20 választás után is, nyugodtan kivárhatok"

maga a REACH is egy túlhasznált fogalom, ha egy általánosan mondjuk 6. körre jósoltat a 2-3. körben viszek el, az reach, de az elemzők prognozisához képest az 1 körös eltérés nem az


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀Stez
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .MarioAna
Én is Pondert írtam..
No de Stanzi, vagy Kaepernick? 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Report: Bad knee eliminates Mark Ingram from two draft boards

NFL Network’s Mike Mayock did acknowledge Ingram is in danger of falling out of round one, where he’s so often projected.

“Even fully healthy, I have concerns about whether he’s a first-round pick,” said Mayock of Ingram. “I’m not so sure he’s going there.”gsn
Mayock nem ért a futokhoz. Ingram még sztár lesz, ha jó helyre kerül .
több mint 13 éve
MarioAna 1 997
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀Stez
A Jax nagyon szeretné Pondert, 1/16ra igaz hogy reach, de amugy meg 2/16-ra kiviszik előlük. Szóval vagy most húzzák be, vagy le-fel tradelnek 😊 .

Burrow > Luck valaha is
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Na látom a Jagsnél elkezdtek jönni a beteg pickek 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mára maradt:
Tez Wilson és R. Quinn
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192699#p192699

Holnap is jön még 3

több mint 13 éve
gsn 3 548
Report: Bad knee eliminates Mark Ingram from two draft boards

NFL Network’s Mike Mayock did acknowledge Ingram is in danger of falling out of round one, where he’s so often projected.

“Even fully healthy, I have concerns about whether he’s a first-round pick,” said Mayock of Ingram. “I’m not so sure he’s going there.”

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem Gruden túlzó optimizusa az összes QB-vel kapcsolatban legalább ennyire vicces lesz.. pláne, ha senki nem fog beválni ebből a gyenge classból 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ESPN teljesen elrontja a draftot, McShayt száműzték az első két napról. 😂 Ki fog így vicces QB értékeléseket adni? 😕

Első két nap Berman, Gruden, Kiper stúdió+Mortensen, Schefter lesz. Harmadik nap Wingo, Kiper, McShay, Dilfer stúdió+Kolber, Bruschi, Edwards, Jaworski.gsn
Dilfer tökéletesen alkalmas a feladatra
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
ESPN teljesen elrontja a draftot, McShayt száműzték az első két napról. 😂 Ki fog így vicces QB értékeléseket adni? 😕

Első két nap Berman, Gruden, Kiper stúdió+Mortensen, Schefter lesz. Harmadik nap Wingo, Kiper, McShay, Dilfer stúdió+Kolber, Bruschi, Edwards, Jaworski.gsn
ezt meg hogyan? McShay elszólta magát egy meetingen, hogy jobban szereti már az NFL-t az NCAA-nél vagy micsoda? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
ESPN teljesen elrontja a draftot, McShayt száműzték az első két napról. 😂 Ki fog így vicces QB értékeléseket adni? 😕

Első két nap Berman, Gruden, Kiper stúdió+Mortensen, Schefter lesz. Harmadik nap Wingo, Kiper, McShay, Dilfer stúdió+Kolber, Bruschi, Edwards, Jaworski.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness