NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
És hol van Scotty McKnight? 😛
ő simán elmehet 6-7.ben Buffs WR

a többi kukásharomt
Kimaradt a két bányász védőfalember nem, Schiechl, meg a haverja.. Col School of Mines talán?

Jimmy Smith, Solder és Jalil Brown fog elkelni (ő sztem 4-6. kör), esetleg Rembert a legvégén, bár ő inkább priority UDFA lesz. A Col State-es arcok esélytelenek.Igor
Rembert teljesen esélytelen, a meccsfelvételeken annyira nem látszik, de nem nagyobb, mint egy jó nagyra nőtt törpeJJ
A returnereken ált prémium van, csakis ezért mondanám a 7. kört.. ha fogadni kéne sztem is UDFA lesz, de camp-be el fog jutni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Összegyűjtöttem a coloradói iskolák drafton szereplő játékosait. Esetleg tudtok róluk mondanit valamit, hogy ki hol kelhet el? Nyilván Solder-rel tisztában vagyok. 😊

- Reginald Rembert (CB, Air Force)
- Jail Brown (CB, Colorado)
- Jimmy Smith (CB, Colorado)
- Nate Solder (OT, Colorado)
- Scott Albritton (LS, Colorado State)
- Ricky Brewer (OLB, Colorado State)
- Guy Miller (DT, Colorado State)
- Zachary Pauga (FB, Colorado State)
- Eric Peitz (TE, Colorado State)TheMileHighCity
És hol van Scotty McKnight? 😛
ő simán elmehet 6-7.ben Buffs WR

a többi kukásharomt
Kimaradt a két bányász védőfalember nem, Schiechl, meg a haverja.. Col School of Mines talán?

Jimmy Smith, Solder és Jalil Brown fog elkelni (ő sztem 4-6. kör), esetleg Rembert a legvégén, bár ő inkább priority UDFA lesz. A Col State-es arcok esélytelenek.Igor
Rembert teljesen esélytelen, a meccsfelvételeken annyira nem látszik, de nem nagyobb, mint egy jó nagyra nőtt törpe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Fairley sem a Jetson család tagja 😊 :
Adam Schefter reported on ESPN's Sports Center Wednesday that Auburn DT Nick Fairley missed his flight to the Combine, missed a team meeting there, and was late for a team interview at his Pro Day.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
a fins teóriákhoz:
a Miami-nak továbbra sincs második körös pickje.briareos
Ezt nem vettem figyelembe, akkor inkább azt mondom, hogy talán mégse fognak tudni run-heavy O-t építeni. Talán ki kellene tradelniük az első körből, és/vagy jövő évi második-harmadik-negyedik körös pick(ek)et is áldozni. Nem tudom, megint az van, hogy túl sok az alternatíva... 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Összegyűjtöttem a coloradói iskolák drafton szereplő játékosait. Esetleg tudtok róluk mondanit valamit, hogy ki hol kelhet el? Nyilván Solder-rel tisztában vagyok. 😊

- Reginald Rembert (CB, Air Force)
- Jail Brown (CB, Colorado)
- Jimmy Smith (CB, Colorado)
- Nate Solder (OT, Colorado)
- Scott Albritton (LS, Colorado State)
- Ricky Brewer (OLB, Colorado State)
- Guy Miller (DT, Colorado State)
- Zachary Pauga (FB, Colorado State)
- Eric Peitz (TE, Colorado State)TheMileHighCity
És hol van Scotty McKnight? 😛
ő simán elmehet 6-7.ben Buffs WR

a többi kukásharomt
Kimaradt a két bányász védőfalember nem, Schiechl, meg a haverja.. Col School of Mines talán?

Jimmy Smith, Solder és Jalil Brown fog elkelni (ő sztem 4-6. kör), esetleg Rembert a legvégén, bár ő inkább priority UDFA lesz. A Col State-es arcok esélytelenek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A Dolphins-pickhez visszatérve: szerintem azért lenne jó húzás első körben Ingram, mert ha run-heavy offense-t akarnak, ahhoz RB is kell, a Fins pedig nem áll túl jól e téren; QB-ből pedig első körben se lehet sokkal jobbakat kapni, mint másodikban, egy ilyen offense-hez pedig szerintem beérik egy második körös irányítóval (ők maguk meg különben is azt mondogatták, hogy adnak még egy esélyt Henne-nek :rolleyes: ).vassadi
fal nélkül meg nincs olyan csodafutó, akivel lehet run heavy O-t üzemelni.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
a fins teóriákhoz:
a Miami-nak továbbra sincs második körös pickje.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Dolphins-pickhez visszatérve: szerintem azért lenne jó húzás első körben Ingram, mert ha run-heavy offense-t akarnak, ahhoz RB is kell, a Fins pedig nem áll túl jól e téren; QB-ből pedig első körben se lehet sokkal jobbakat kapni, mint másodikban, egy ilyen offense-hez pedig szerintem beérik egy második körös irányítóval (ők maguk meg különben is azt mondogatták, hogy adnak még egy esélyt Henne-nek :rolleyes: ).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Összegyűjtöttem a coloradói iskolák drafton szereplő játékosait. Esetleg tudtok róluk mondanit valamit, hogy ki hol kelhet el? Nyilván Solder-rel tisztában vagyok. 😊

- Reginald Rembert (CB, Air Force)
- Jail Brown (CB, Colorado)
- Jimmy Smith (CB, Colorado)
- Nate Solder (OT, Colorado)
- Scott Albritton (LS, Colorado State)
- Ricky Brewer (OLB, Colorado State)
- Guy Miller (DT, Colorado State)
- Zachary Pauga (FB, Colorado State)
- Eric Peitz (TE, Colorado State)TheMileHighCity
És hol van Scotty McKnight? 😛
ő simán elmehet 6-7.ben Buffs WR

a többi kukás
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
Damien Berry. RB (Miami (Fl.))kristof
büntet(t)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
kristof: Ez meg mi volt? Mindjárt letagadom, hogy egy suliba jártunk. 😀Schleck
a rendszer ellen ment 😀 tradeljünk le pounceyért, mert qb nem kell (vagyis de, csak nem ők 😀) ingram meg túl alap pick lenne, berryt meg szeretem 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Hopp azt nem láttam, töröltem is.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Eagles Draft Fantasy második rész. http://philly.blog.hu/2011/04/13/eagles_draft_fantasy_masodik_resz
Várom a véleményeteket. Ez a verzió jobban tetszik e az előzőnél, vagy inkább az. Mennyi esélyt láttok rá, hogy hasonlóan alakul majd a draftunk, stb.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Solder is 1-2. kör.Sebii
Őt írta, hogy ismeri.

kristof: Ez meg mi volt? Mindjárt letagadom, hogy egy suliba jártunk. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Smith 1-2. kör, Jalil Brown 4-5., többi seholHöri
Köszönöm!
Ja, hogy Jalil a neve, pedig már örültem, hogy micsoda gengszter fószer. 😀TheMileHighCity
neki már hónapokkal ezelőtt megírtuk az ismertetőjét http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1040

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Smith 1-2. kör, Jalil Brown 4-5., többi seholHöri
Köszönöm!
Ja, hogy Jalil a neve, pedig már örültem, hogy micsoda gengszter fószer. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Smith 1-2. kör, Jalil Brown 4-5., többi sehol

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Összegyűjtöttem a coloradói iskolák drafton szereplő játékosait. Esetleg tudtok róluk mondanit valamit, hogy ki hol kelhet el? Nyilván Solder-rel tisztában vagyok. 😊

- Reginald Rembert (CB, Air Force)
- Jail Brown (CB, Colorado)
- Jimmy Smith (CB, Colorado)
- Nate Solder (OT, Colorado)
- Scott Albritton (LS, Colorado State)
- Ricky Brewer (OLB, Colorado State)
- Guy Miller (DT, Colorado State)
- Zachary Pauga (FB, Colorado State)
- Eric Peitz (TE, Colorado State)


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én meg pont úgy látom, hogy Ingramban megvan az a plusz, ami miatt sztár lehet az NFLben. A Miami helyében mindenképp behúznám.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem, mert utána írta, hogy benne a faktor, hogy hiper-szuper RB válhat belőle az NFL-ben. Ez sem lehet kitalálni statisztikákból, meccsekből, bármiből. Mert oda jósolják, akkor már jó is lesz.
A lényeg más volt. 😉danyly
Valamit totálisan félreértettél 😊

Én úgy gondolom, hogy Ingram jó játékos, valószínű, hogy NFL-ben is hozni fog egy starter szintet. De nincs benne az a faktor, ami miatt én személy szerint azt gondolnám, hogy lehet akkora csillag, mint AP. Nála, -ha jól emlékszem- igazán csak a sérülékenysége volt kérdés.
Amire én gondoltam, hogy egy olyan játékos, mint AP, akit az egész class top5 játékosába sorolnak, arra megéri ellőni egy top15-ös picket. Nyilván nem feltétlen jön be (Bush), de bennük biztosan ott a potenciál egy franchise RB szerepkörre, amiért már megéri az a pick, ha mondjuk van egy jó OL (mert ha az nincs, akkor mire lesz, széttörik az illetőt). Míg aki szimplán egy első kör végi helyre van sorolva, egy gyenge classban, azt én úgy gondolom, hogy max akkor éri meg, ha nem nagyon van más need.

Persze a draft nem úgy működik, hogy kit hol éri meg behúzni, simán lehet, hogy elkel korán, meg hát főleg nem mindenki látja úgy az RBket mint én, lényeg, hogy én nagyon kis eséllyel húznék 1. körös RB-t.


ui.: Egyébként nagyon bírom, hogy akárhányszor benézek ide, és be van linkelve egy mock draft, egy prospect ranking, vagy bármi hasonló, kb. kivétel nélkül mind ordas nagy baromság mindenki szerint 😀
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Látom lesznek még itt változások. De ez várható is.
Ami minket érdekel Friday 6. körös volt első tipp szerint, most előre kúszott 4. körös-ig. Vagy ott van R. Johnson ő is 6. körösnek ment volna feljött 5-re.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kijött a NFP 4-7 körös prospect rangsora: http://www.nationalfootballpost.com/The-NFP-round-breakdown-II.htmlRobilluma
jó cucc ez. annyi logikátlan dolog van benne, hogy tök reális

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Nem, mert utána írta, hogy benne a faktor, hogy hiper-szuper RB válhat belőle az NFL-ben. Ez sem lehet kitalálni statisztikákból, meccsekből, bármiből. Mert oda jósolják, akkor már jó is lesz.
A lényeg más volt. 😉danyly
most komolyan, tök hülyének érzem magam. légyszi emeld ki azt a részt 😊 (a legerősebb, amit írt rá, és én láttam, az volt, hogy "gondolom, jó lesz az nfl-ben")

több mint 13 éve
gsn 3 548
Kijött a NFP 4-7 körös prospect rangsora: http://www.nationalfootballpost.com/The-NFP-round-breakdown-II.html

Nagyon durva.
A futóknál Bilal Powell (nagy kedvencem, sztem óriási sleeper) és Daniel Thomas, DeMarco Murray 6. körös.Robilluma
Powellt most nagyon húzzák lefelé, azok után, hogy a remek szezonja miatt előrelépett. Sajnos meghúzódott a combine-on és a pro dayén is (+ szezonban is mulasztott időt sérülés miatt), amit nem jó előjelnek tartanak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nem, mert utána írta, hogy benne a faktor, hogy hiper-szuper RB válhat belőle az NFL-ben. Ez sem lehet kitalálni statisztikákból, meccsekből, bármiből. Mert oda jósolják, akkor már jó is lesz.
A lényeg más volt. 😉

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.