NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
valaki nem tud egy draft szimuláló oldalt? Nem olyat, ami kiad egy random draftot, hanem ahol én pickelek 😀fetomy
http://espn.go.com/nfl/draft2011/features/draftmachine/index


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
excelben vagy wordben is simán tolhatod 😀

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki nem tud egy draft szimuláló oldalt? Nem olyat, ami kiad egy random draftot, hanem ahol én pickelek 😀
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Punci: tudtam, hogy valaki teljesen nyilvánvalót kihagyok. :/
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Newton és Sherrod bátyja is volt NFL játékos, de már kikoptak a ligából.

Unokatestvér meg egy rahedli vanHöri
Stephen Skelton tight end a Cardinals QB, John Skelton öccse


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
punci? 😛Wyatt
Kis punci az idősebb! 😉Proxi
az egy dolog, de attól még belefér ebbe a listába 😛Wyatt
Gondoltam! Csak szőrszálat hasogattam! 😛

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kis Matthews, kis Mayo és kis Harbaugh mellett érkezik még más NFL-es kisöcsi is idén?Sanco
punci? 😛Wyatt
Kis punci az idősebb! 😉Proxi
az egy dolog, de attól még belefér ebbe a listába 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Newton és Sherrod bátyja is volt NFL játékos, de már kikoptak a ligából.

Unokatestvér meg egy rahedli van

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
A kis Matthews, kis Mayo és kis Harbaugh mellett érkezik még más NFL-es kisöcsi is idén?Sanco
punci? 😛Wyatt
Kis punci az idősebb! 😉

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A kis Matthews, kis Mayo és kis Harbaugh mellett érkezik még más NFL-es kisöcsi is idén?Sanco
punci? 😛

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
A kis Matthews, kis Mayo és kis Harbaugh mellett érkezik még más NFL-es kisöcsi is idén?
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tud valaki olyan oldalt, ahol össze van gyűjtve csapatok szerint, hogy melyik játékosokra figyelnek (workout, pro-day ...)? Sajnos a JJ által korábban linkelt PFT-s oldal már nem él. 😕Sanco
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/04/15/2011-draft-visits-and-workouts-tracker/JJ
Köszönöm!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Nem tud valaki olyan oldalt, ahol össze van gyűjtve csapatok szerint, hogy melyik játékosokra figyelnek (workout, pro-day ...)? Sajnos a JJ által korábban linkelt PFT-s oldal már nem él. 😕Sanco
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/04/15/2011-draft-visits-and-workouts-tracker/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Nem tud valaki olyan oldalt, ahol össze van gyűjtve csapatok szerint, hogy melyik játékosokra figyelnek (workout, pro-day ...)? Sajnos a JJ által korábban linkelt PFT-s oldal már nem él. 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mallett a Combine interjúk idején elismerte az egyik GM-nek, hogy drogozott az egyetemi évek alatt:

According to Pro Football Weekly, Arkansas QB Ryan Mallett confirmed to NFL teams during the Combine that he at least experimented with drugs during his college years.There have been rumors that Mallett was addicted. In Combine interviews, he reportedly came clean about recreational use, at a minimum. Per PFW's Nolan Nawrocki, "One GM said Mallett was the first quarterback ever to admit his drug usage to him in interviews." Mallett never had a positive drug test at Arkansas, but sources tell Nawrocki that he has a reputation as a "big party guy." Said one league executive, "I would not take him at any point (in the draft)."iktriad
Elképzelhető, hogy igaz. De ha én GM lennék, Nawrockival beszélnék erről legutoljára. 😀 Esetleg arra használnám fel az okos sportszakírót, hogy elhesegessem a csapatokat a kiszemeltemtől. Sajnos már abban a draftot megelőző időszakban vagyunk, amikor nem tudni, mit szabad elhinni, és mit nem. Mondjuk Mallett ügye konstans téma. 😀 😀gsn
Tényleg ez már smokescreen hétnek számít draft szempontból. Itt megy 1000el a ködösítés és egymás átejtése. Jó hogy emlékeztettél rá.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Mallett a Combine interjúk idején elismerte az egyik GM-nek, hogy drogozott az egyetemi évek alatt:

According to Pro Football Weekly, Arkansas QB Ryan Mallett confirmed to NFL teams during the Combine that he at least experimented with drugs during his college years.There have been rumors that Mallett was addicted. In Combine interviews, he reportedly came clean about recreational use, at a minimum. Per PFW's Nolan Nawrocki, "One GM said Mallett was the first quarterback ever to admit his drug usage to him in interviews." Mallett never had a positive drug test at Arkansas, but sources tell Nawrocki that he has a reputation as a "big party guy." Said one league executive, "I would not take him at any point (in the draft)."iktriad
Elképzelhető, hogy igaz. De ha én GM lennék, Nawrockival beszélnék erről legutoljára. 😀 Esetleg arra használnám fel az okos sportszakírót, hogy elhesegessem a csapatokat a kiszemeltemtől. Sajnos már abban a draftot megelőző időszakban vagyunk, amikor nem tudni, mit szabad elhinni, és mit nem. Mondjuk Mallett ügye konstans téma. 😀 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 285 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mallett a Combine interjúk idején elismerte az egyik GM-nek, hogy drogozott az egyetemi évek alatt:

According to Pro Football Weekly, Arkansas QB Ryan Mallett confirmed to NFL teams during the Combine that he at least experimented with drugs during his college years.There have been rumors that Mallett was addicted. In Combine interviews, he reportedly came clean about recreational use, at a minimum. Per PFW's Nolan Nawrocki, "One GM said Mallett was the first quarterback ever to admit his drug usage to him in interviews." Mallett never had a positive drug test at Arkansas, but sources tell Nawrocki that he has a reputation as a "big party guy." Said one league executive, "I would not take him at any point (in the draft)."
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akkor azt írd 😛
amúgy az első pl kapásból értelmes is lehet, kivinni a washington elől bradford hosszú évekre meghatározó elkapóját 😊

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Egy-két tradet megejtett, ennek így nem sok értelmét látom
ebből az jön le, hogy szerinted nincs értelme olyan mockot írni amiben trade van, erre írtam azt, hogy semmivel nincs kevesebb értelme trade-eset írni, mint anélkülit, mert olyan sincs, hogy mindegyik csapat a saját pickjét használja csak az első körbenWyatt
Én konkrétan azoknak a tradeknek nem láttam sok értelmét, amik a mockban voltak.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Austinra felesleges szavazni, meg van a magunk kikiáltott jövendőbeli elit DT-je, Fili Moala. (facepalm)Höri
Moala mackó alapon az OT is megvan.ulpianus
na igen, csak nálunk a DT-k elég nagy százalékban a szemétdombról érkeznek, nem a draft elejénHöri
Én azért írtam Austint, mert kedvenc és őt akarom nálunk látni. 😀 Látom jó kis lavinát indítottam el, de sok sansz nincs rá, sajnos.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Austinra felesleges szavazni, meg van a magunk kikiáltott jövendőbeli elit DT-je, Fili Moala. (facepalm)Höri
Moala mackó alapon az OT is megvan.ulpianus
na igen, csak nálunk a DT-k elég nagy százalékban a szemétdombról érkeznek, nem a draft elején

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Austinra felesleges szavazni, meg van a magunk kikiáltott jövendőbeli elit DT-je, Fili Moala. (facepalm)Höri
Moala mackó alapon az OT is megvan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Austinra felesleges szavazni, meg van a magunk kikiáltott jövendőbeli elit DT-je, Fili Moala. (facepalm)

több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 299 — Ajmo Vatreni
...hány potenciális kimagasló képességű játékos tűnik el a süllyesztőben évről évre amiatt, mert olyanok vannak előttük a listán, akiket előrébb draftoltak, vagy többet keresnek...gsn
Danny Woodhead vs. Shonn Greenezinedine5
Igen, ez is egy jó példa, bár lehet inkább a Woodhead vs. Joe McKnight a jobb "választás". Itt például az is tényező lehet, hogy a Ryan-féle Jets futójátéka inkább az erőfutóknak kedvez, amiben a Woodheadhez hasonló játékosok nem feltétlen tudnak jól érvényesülni. Nem nagyon tudott a rendszerben helyet találni magának egy gyors, robbanékony RB se vagy Rexnek abszolút nem is kellett. Leon Washingtont is igen könnyen elengedték, Woodhead is repült, és Joe McKnight első éve is leginkább egy rossz álom volt számára, még ha az utolsó héten a Bills szellem rush D-je ellen remekelt is.gsn
Hülye vagyok, McKnightot akartam írni.
több mint 13 éve
gsn 3 548
...hány potenciális kimagasló képességű játékos tűnik el a süllyesztőben évről évre amiatt, mert olyanok vannak előttük a listán, akiket előrébb draftoltak, vagy többet keresnek...gsn
Danny Woodhead vs. Shonn Greenezinedine5
Igen, ez is egy jó példa, bár lehet inkább a Woodhead vs. Joe McKnight a jobb "választás". Itt például az is tényező lehet, hogy a Ryan-féle Jets futójátéka inkább az erőfutóknak kedvez, amiben a Woodheadhez hasonló játékosok nem feltétlen tudnak jól érvényesülni. Nem nagyon tudott a rendszerben helyet találni magának egy gyors, robbanékony RB se vagy Rexnek abszolút nem is kellett. Leon Washingtont is igen könnyen elengedték, Woodhead is repült, és Joe McKnight első éve is leginkább egy rossz álom volt számára, még ha az utolsó héten a Bills szellem rush D-je ellen remekelt is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness