NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ezért Fantasy! De Carmi szerintem még a második elején benn lehet. Dalton talán picit kései ötödik körre, de az első 45-be is korainak érzem. Ha nem őt írom akkor Stanzit. Ő azért helyén lenne az ötödik körben.Shawn84
Ha Stanzi még bent lesz az 5. körben, morci leszek a FOra. Én vinném a Patshez 3. körben.
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Ezeket a cikkeket azért ne tessék annyira komolyan venni, mert elsősorban azért íródtak, hogy megismerjétek az Eagles hiányosságait, a Draft Class játékosai közül jó néhány nevet, és Andy Reid szeszélyeit, amik Draftról-draftra előjönnek.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ezért Fantasy! De Carmi szerintem még a második elején benn lehet. Dalton talán picit kései ötödik körre, de az első 45-be is korainak érzem. Ha nem őt írom akkor Stanzit. Ő azért helyén lenne az ötödik körben.Shawn84
Hát őszintén szólva én nem hiszem, hogy az értelmesebb QB-k, beleértve Stanzit és Daltont, még ott lennének az 5. körben 😊 Még a 4-re is azt mondom, hogy max egyikük marad meg szerintem.
Nézd csak meg a mock draft game trackerünket, egyedül Dalton maradt meg a 4. kör első felére, pedig itt a fórumon nincs túl nagy hypeja a QB-knak 😊 Ráadásul Daltont utána kezdték el jobban nyomatni úgy, hogy mára már kb. 1. körös szinte.

DE az kétségkívül igaz, hogy csúszás mindig lehet, akár nagy is 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Eagles Draft Fantasy - Harmadik rész
http://philly.blog.hu/2011/04/20/eagles_fantasy_draft_harmadik_resz

Legyetek szívesek írjátok meg róla a véleményeteket a blogon.
KösziShawn84
Jelenleg Daltont állítólag a 15. és a 45. pick közé várják, Peter King kb. 1 hónapja hajtogatja, hogy mennyire el vannak tőle ájulva a csapatok, de ha nem is 1. vagy 2. kör, az 5. azért eléggé messze van. 😀 Carimi második kör elején is elég késeinek tűnik.gsn
Ezért Fantasy! De Carmi szerintem még a második elején benn lehet. Dalton talán picit kései ötödik körre, de az első 45-be is korainak érzem. Ha nem őt írom akkor Stanzit. Ő azért helyén lenne az ötödik körben.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Eagles Draft Fantasy - Harmadik rész
http://philly.blog.hu/2011/04/20/eagles_fantasy_draft_harmadik_resz

Legyetek szívesek írjátok meg róla a véleményeteket a blogon.
KösziShawn84
Jelenleg Daltont állítólag a 15. és a 45. pick közé várják, Peter King kb. 1 hónapja hajtogatja, hogy mennyire el vannak tőle ájulva a csapatok, de ha nem is 1. vagy 2. kör, az 5. azért eléggé messze van. 😀 Carimi második kör elején is elég késeinek tűnik.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Heyward semennyire nem pass rusher. Se 3-4-ben sem máshol, ettől függetlenül nagyon jó DE lehet. 34-ben, és 43-ban is, nem számít ez szerintem neki. Kétségkívül inkább 3-4-es csapatba vinném, de az is biztos, hogy 43asként ettől még nem lenne rossz. 😊
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Eagles Draft Fantasy - Harmadik rész
http://philly.blog.hu/2011/04/20/eagles_fantasy_draft_harmadik_resz

Legyetek szívesek írjátok meg róla a véleményeteket a blogon.
Köszi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Martez Wilson pass-rushernek sem utolsó, a ti LB sorotokban meg gyakorlatilag minden poszton tudna játszani.
Én Heywardot egyáltalán nem látom passrusherként 4-3ban, max DTként. Viszont ha egy jó 3-4be kerül (például Pittburgh) akkor darálni fog.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Heyward New Orleansba? Biztos velem van a baj 😕tenorx
ezerszer inkább mint Martez Wilson, Brooks Reed meg aztán végképp nevetséges
legfőképp egy jó kis pass rusher kellene, de jelenlegi felhozatalból egyértelműen Heyward a legnagyobb esélyes, már csak a sok 3-4-es felállásunk miatt is
Liuget mihez kezdene a Saints falban?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Heyward New Orleansba? Biztos velem van a baj 😕
több mint 13 éve
Glen Runciter 172
És egyébként Dalton minden paramétere nfl kompatibilis.ulpianus
csak a hajszíne nem 😀
http://www.rotoworld.com/player/nfl/6493/player?r=1


több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
jóféle cikk, köszönet érte

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlvagsn
Nekem a Dalton fiú a legreményteljesebb. Spread offense, nos igen. Valamint néha előbb fut, aztán kérdez. Ennek előnye is van nála, mert nem dobál dupla coverbe, vigyáz a lasztira.
Kis kitérőt tennék ezzel kapcsolatban. Nekem a gondom sok QBvel nflben is ez a túlvállalás szindróma. Pusztán személyes véleményem, hogy "könnyű" úgy meccseket nyerni, ha mindent bevállalsz, eldobsz, aztán oldják meg a többiek, hogy complete legyen (esetleg hogy legalább ne pick). Nagyon látványos ez a fajta játék, és eredményes is rövidtávon. 2010ből is tudok mondani pár irányítót, aki ezt játszotta/játssza. Ez szuperfantaszik, csak rendszerint hamar jön a pofára esés. Aztán sokan nem értik, hogy a kis kedvencük hogy lehet ilyen kétarcú? Úgy, hogy soha nem volt igazán jó, csak bejött a vakmerőség, mert be tud jönni, az is igaz. Azt nem vitatom egyúttal, hogy az ellenkezője, a töketlenség rossz út. Sőt rosszabb, de ettől ez sem jó. Mármint számomra.
És akkor vissza Andyhez.
Tehát nekem Dalton olyan, aki képes ezt átmenteni profiként is, akár spread akár nem. A center alóli snapet meg lehet tanulni.

És egyébként Dalton minden paramétere nfl kompatibilis. Mind fizikailag, mind mentálisan. Van vele munka, kivel nincs? Én nem mondom, hogy ő a legjobb. Inkább olyasmit mondok, hogy őt szeretném a kedvenc csapatomnál látni leginkább (5 év múlva is akár).

Egy QBnél fontos a meccsrutin. Dalton négy évig dobált 2-3 ezer yardokat. 60%os pontossággal (az jó) 71-30 TD-IT aránnyal. Sok QB esetén láttuk, hogy ez miért is szempont a drafton (a sok lejátszott meccs) vagy épp annak hiánya. Nem viccből veszik ezt hangsúlyozottan figyelembe legtöbb csapatnál.

Nem kell neki west coast system sztem. Nem ágyúkezű, de átlag fölötti dobóereje van. Valamint nagyon szép pump fake (dobócsel) mozdulata, ami működik is nála. Jól mozog a zsebben, nagyon energikus, és sztem igazi vezér alkat. épp ezért gondolom, hogy neki nem a rendszer számít, hanem az edzők és a csapat. Ami mindenkinek számít. Képes klasszikus zsebirányítót játszani ugyanúgy, mint a nemrég még legnépszerűbb West Coast offense-t. Vagy mondjuk úgy, képes beégni mindkettőben ugyanúgy. 😀


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jócikk lettismét!
Szerintem egyébként Newtonból nagyon isjó QB lehet-ne-, ha olyan helyre kerül, ahol nem valami 1/1-es szintű pickként viszik, és nem kezelik úgy, mint a franchise megmentőjét, magát az Istent. Kicsit rendbe kell tenni fejben a gyereket, de szerintem a képességei megvannak ahhoz, hogy a megfelelő edzővel, letörve az egoját egy kicsit, jó játékos legyen. Én az ő problémáját, azt, hogy miért nem lesz nagy játékos, abban látom, hogy le fogják draftolni korán, és gyenge kézzel bánnak vele, ő elszáll mintha bedobott volna 10 karton red bullt, és onnan már nincs visszaút..
(ezért engem meglep kicsit, hogy senki nem említi, még úgy is, hogy az agyonhypeolt játékosokat szokás ellensúlyozni a lehúzással 😊)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
A jóslatainkra való reagálás mellett egy értelmes magyarázatot várnék a Brooks Reed pickre

Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlvagsn
Jó cikk lett nagyon szerintem! Szegény Gabbertnek nem találtatok senkit. 😀Schleck
egyáltalán nem beszéltük meg, hogy ki kit ír, én is most tudtam meg a többiek választását


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
saját mock:
http://proxy.espn.go.com/nfl/draft2011/features/draftmachine/result
több mint 13 éve
gsn 3 548
Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlvagsn
Jó cikk lett nagyon szerintem! Szegény Gabbertnek nem találtatok senkit. 😀
Egyébként még szerintem nem láttam tőled ilyen könnyedebb stílusú írást, de tetszett.Schleck
Mert kevés volt mostanában a vélemény jellegű írás, 2008-ban még nem voltál annyira aktív szerintem, amikor a párbajt vittük Igorral, az hasonló volt, heti 3-5 téma az NFL szezon folyamán. Ősszel majd lesznek rendszeresen ahhoz hasonló irományok. NCAA és NFL kerekasztalok, amelyben minden szerkesztő leírhatja egy-egy témáról a saját véleményét, nem csak tudósít, vagy felvilágosít egy-egy ismeretlen területről, amit általában szoktam. 😀 Az ilyen írások kicsit többet mutatnak meg az emberből, szabadabbak, területet engednek a véleményének is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlvagsn
Jó cikk lett nagyon szerintem! Szegény Gabbertnek nem találtatok senkit. 😀
Egyébként még szerintem nem láttam tőled ilyen könnyedebb stílusú írást, de tetszett.

több mint 13 éve
gsn 3 548
Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlva

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az enyém is kész lett 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
van kezdő RT-nk... Ryan Harris már elég sok ideje az. Igaz most FA lesz ha lesz szezon de vsz marad
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Ha már bedöglött a honlap, amin keresztül dolgozok gondoltam csinálok vmi elképesztően haszontalant 😀 Ennek az lett az eredménye h összedobtam egy mockot aminek egy célja volt h ahol csak minimális értelme is van vmi local hero húzásnak ott megtörténjen 😀
Íme:
1. Carolina Panthers: Robert Quinn DE North Carolina
Johnsont nem fogják megtartani, így kell franchise DE.
2. Denver Broncos: Nick Fairley DT Auburn
Újra jön a 4-3, kell a DL-be ember.
3. Buffalo Bills: Marcell Dareus DE Alabama
Tragikus ez a front7.
4. Houston Texans (From CIN, Bengals kapja 1/11, 2/10, 6/13): Von Miller OLB Texas A&M
Texasi srác, a Cards biztos behúzná, fel kell érte tradelni.
5. Arizona Cardinals: Patrick Peterson CB LSU
Értelmes OLB híján BPA-znak.
6. Cleveland Browns: AJ Green WR Georgia
McCoy fejlőésének jót tenne ha lenne egy no.1 WR-e…
7. San Francisco 49ers: Cameron Jordan DE California
McDonald és Evans FA, így nincs depth, Franklin távozásával pedig Sopoaga lesz az NT így kezdő LDE sincs.
8. Tennessee Titans: Cam Newton QB Auburn
Új HC, új QB ez gyakran így van.
9. Dallas Cowboys: Gabe Carimi OT Wisconsin
Colombot inkább nem minősíteném
10. Washington Redskins: Julio Jones WR Alabama
Redskinsnél BPA a jelszó.
11. Cincinnati Bengals (from HOU): Mark Ingram RB Alabama
Újjá kell építeni a támadóalakulatot.
12. Minnesota Vikings: Da’Quan Bowers DE Clemson
A QB posztot veteránnal oldják meg, így koncentrálhatnak a kisebb needekre.
13. Detroit Lions: Prince Amukamara CB Nebraska
Öröm és bódottá h ideáig csúszott.
14. St. Louis Rams: Aldon Smith DE Missouri
James Hall már 34.
15. Miami Dolphins: Mike Pouncey G/C Florida
Lehet itt akármilyen playmaker amíg az OL nem OK.
16. Jacksonville Jaguars: Ryan Kerrigan DE Purdue
Gene Smith eddig mindnkét évben falembert választott az 1. körben. Miért tenne idén másképp?
17. San Diego Chargers: Tyron Smith OT USC
Clary…
18. New England Patriots: Anthony Castonzo OT Boston College
A Pats fal is renoválásra szorul.
19. New York Giants: Corey Liuget DT Illinois
DL őrült banda.
20. Tampa Bay Buccaneers: JJ Watt DE Wisconsin
A pass rush nem éppen ismert fogalom Tampában.
21. Kansas City Chiefs: Blaine Gabbert QB Missouri
Túl nagy érték h tovább bent maradjon.
22. Indianapolis Colts: Derek Sherrod OT Mississippi State
Manningnek se ártana némi védelem.
23. Philadelphia Eagles: Jabaal Sheard DE Pittsburgh
Legalább annyira imádják a DL-t mint new yorki barátaik, Graham sérülése ráadásul nem játék.
24. Denver Broncos (from NO, Saints kapja 2/4, 3/3): Nate Solder OT Colorado
Elwayék benyomták a pánikgombot, nincs kezdő RT, ami Tebow vakoldala, az lesz Clady, LT meg lehet Solder.
25. Seattle Seahawks: Jake Locker QB Washington
Hassie ha visszatér, akkor nem kell egyből kezdenie, ez még akár jól is elsülhet.
26. Baltimore Ravens: Torrey Smith WR Maryland
A liga leglassabb WR-corpja van Baltimore-ban.
27. Atlanta Falcons: Justin Houston DE Georgia
Tavaly a DE volt a legnagyobb need és akk nem érkezett oda senki…
28. Cleveland Browns (from NE, Pats kapja 2/5, 4/5, 5/6): Cameron Heyward DE/DT Ohio State
Csak nem gondoljátok komolyan h nem tradel hátra Belichick? Nah meg a Clevelandnek sem ártana egy univerzális játékos a nem létező DL-ébe.
29. Chicago Bears: Mikel LeShoure RB Illinois
Nem maradt 1. kört érő OT, így húznak egy local herot plusz így legalább nem lesz gond a rövidyardos szitukkal…
30. Dallas Cowboys (from NYJ, Jets kapja 2/8, 3/7, 7/17 DAL kapja 1/30, 3/30): Aaron Williams CB/FS Texas
Az 1. kör végén két CB-needes csapat van, a Cowboys ócska secondaryjébe ideális megoldás az univerzális Williams, fel kell érte tradelni!
31. Pittsburgh Steelers: Muhammad Wilkerson DE Temple
A Steelers védelmi filozófiája az erős front7-nel kezdődik, na már most a DL-be Hood az egyetlen 30 alatti értékelhető játékos…
32. Green Bay Packers: Jimmy Smith CB Colorado
Charles Woodson már nem fiatal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Jó az oldal. Köszi.
Mit ki nem találnak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki nem tud egy draft szimuláló oldalt? Nem olyat, ami kiad egy random draftot, hanem ahol én pickelek 😀fetomy
http://espn.go.com/nfl/draft2011/features/draftmachine/indexempty taxi
tökély, köszi 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
A kis Matthews, kis Mayo és kis Harbaugh mellett érkezik még más NFL-es kisöcsi is idén?Sanco
A Temple-ből az ikerpár Elisha és Elijah Joseph idén egyszerre jön ki (hogy draftolva lesznek-e az más kérdés).
De Pouncey-ékkal ellentétben őket nem lehet összetéveszteni, egyikük LB, másikuk NT 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!