NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Arra viszont kíváncsi lennék akkor Sobri, hogy te pl. mi alapján tartod nevetségesnek Fairley 11. helyét? Most mondom, hogy a "mert szerintem előbb elviszik" az nem ide tartozó érv. 😊fetomy
Szerintem Fairley sima top3.
Persze nem vagyok szaki, tehát lehet csak top5.
De top10ből kihagyni... azt nevetségesnek tartom, simán a legjobb a posztján, és ez a poszt nem a kicker, hanem a DT, olyan poszt, amire szinte minden csapatnak szüksége van. Hát én ezért.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Sobri szvsz bannra gyúr. 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Vagyis akkor aki 3-4 éve nyújt kiválót, az emiatt jobb, mint aki 1-2 éve?Sobri Jóska
Szerintem erre nem is kell válaszolni.Höri
Kevésbé kockázatos.. ha nagyobb a statisztikai mintavétel, sztem ez egyértelmű.
Nem feltétlen lesz jobb, de 1 jó éve/napja mindenkinek könnyebben becsúszik... én is gurítottam egyszer 197-et bowlingban, csupa strike, meg spare volt benne... csoda hogy ez alapján nem kaptam profi tekés szerződést 😛 a második legjobb eredményem meg 146, és ált. 120-140 közt gurítok.

Ettől függetlenül lehet hogy Fairley lesz az új genius DT, de akinek kisebb a mintája, ott mindig nagyobb a rizikó/bustesély.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Arra viszont kíváncsi lennék akkor Sobri, hogy te pl. mi alapján tartod nevetségesnek Fairley 11. helyét? Most mondom, hogy a "mert szerintem előbb elviszik" az nem ide tartozó érv. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vagyis akkor aki 3-4 éve nyújt kiválót, az emiatt jobb, mint aki 1-2 éve?Sobri Jóska
Szerintem erre nem is kell válaszolni.

Akkor azt kérdezem, hogy lehet Fairley a 11.? Hogy előzhet meg többszáz 3-4 jó évet felmutatott játékost?Sóbri Jóska
kicsit azt érzem, hogy játszod a teljesen hülyét.

nagyjából 2 dolog befolyásolja egy prospect megítélését.
- az eddig nyújtott teljesítmény
- a benne lévő potenciál

és akkor jönnek olyan kevésbé hangsúlyos dolgok hozzá, hogy fejben mennyire érett, mennyire rendszerfüggő, sérülékeny stb.

ha valaki 3 éve király, de közelít a csúcsformájához, az nem annyira jó, mint az 1 éve király Fairley, aki még messze van a korlátaitól.

De mivel az nem 100% hogy el is éri a maximális teljesítőképességét, így biztosabb választás nála az évek óta standard magas szinten szereplő Amukamara.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sobri: Azért nem top5 Fairley meg Newton, mert a többi játékosról úgy gondolják, hogy a posztjukon jobbak lehetnek, a csapatuknak hasznosabb tagjai lehetnek, mint azok, akik hátrébb kelnek el. Így alakul ki az is, hogy Fairley első körös prospect, Christopher Neild meg még 7. se nagyon. És mégegyszer mondom, a Player ranking arról szól, hogy ki számít jobb prospectnek (ami több mindenből áll össze, pl. ncaa teljesítmény, annak körülményei, kiegyensúlyozottsága, mentális dolgok, hozzáállás pl., képességek, és a lehetőségek, amik bennük vannak), nem arról, hogy ki hol fog elkelni.

Fairley úgy előzi meg a többi száz játékost, hogy benne nagyobb potenciált látnak, mint azokban, de kisebbet, mint azokban, akik előtte vannak, mivel a college teljesítmény az egy dolog. Colt Brennan pl. kurvajó QB volt NCAA-ben, NFLben meg semmi. Mivel a college stat csak egy szempont.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Vagyis akkor aki 3-4 éve nyújt kiválót, az emiatt jobb, mint aki 1-2 éve?
Akkor azt kérdezem, hogy lehet Fairley a 11.? Hogy előzhet meg többszáz 3-4 jó évet felmutatott játékost?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Áruld el, Amukamara miben jobb Fairley-nél vagy Newtonnál?Sobri Jóska
Hosszabb ideje nyújt kiemelkedő teljesítményt. 4 év kontra 1 év

Mellesleg sportemberi magatartásban is előttük jár, de ez mellékes szempont.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Félreértettétek.
Vagy utólag ítéled meg, és akkor az egyetemi eredményei alapján, vagy előre, de akkor vakrepülés az egész.
kristof, jól látod, pont mivel nem mindenki BPA-zik, ezért vicces, hogy Fairley vagy Newton nem top5, de még csak top10 sem.
fetomy, pont ezt mondom én is, hogy a need sokat számít, ezért ez is beletartoik abba, hogy ki hol kel el, és ezen egyetlen egzakt viszonyrendszerben ki jobb.
De fordítsuk meg:
Áruld el, Amukamara miben jobb Fairley-nél vagy Newtonnál?

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Olyan viszonyrendszerben, minthogy kijelentem, hogy Adrian Peterson jobb játékos, mint Matt Leinart.
Az, hogy ki hol kel el semmit nem jelent. Vagy máskülönben JaMarcus Russel napjaink egyik legnagyobb játékosa.
Az, hogy ki hol kel el, nem mutatja meg, hogy ki jobb, mert tegyük fel, az 1/1 olyan csapaté, akinél van egy fiatal k.vajó franchise QB, és tegyük fel ugyanekkor egy QB magasan a legjobb ember. Nem fogják a QB-t draftolni, de ettől még a QB a legjobb. Sőt, lehet, hogy a következő 3 legjobb ember mondjuk egy WR, egy RB és egy LB, de az adott csapatnak mindegyik psozton jobb emberei vannak. Közben mondjuk DT-k közül aki a legjobb, annál van 5-6 jobb prospect, az 1/1 mégis a DT-t fogja húzni, mivel náluk tegyük fel egy DT sincs, nemhogy kezdő szintű, de semmilyen.

A draftolt játékosok sorrendjében elsődlegesen döntő a need. Ha az nincs, vagy adott poszton túl nagy reach lenne, akkor szempont a BPA, vagy kedvenc játékos, vagy trade, vagy akármi, de az 100%-ig biztos, hogy mondjuk a top10 választott játékos, nem a top10 legjobb prospect is, csak akkor, ha a needek is épp úgy jöttek ki.

Szerinted minden csapat BPAzik, miközben ha ez így menne, akkor felesleges lenne az egész mizéria, odaadnák mindenkinek az épp top prospectet, aztán jönnének a 4 QBs csapatok (ha pl. több pickje van 1-2 körökben és mindig QB a bpa).
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Oké, értem, de ugye mi alapján a 10 legjobb?
Hogy tud jobb lenni egy QB egy CB-nél? Vagy egy ILB egy WR-nél? (Gondolom nem valami akreditált felmérés alapján.) Nincs egzakt összehasonlítási alap.
Egy terület van csak ahol össze lehet őket hasonlítani, a draft, hogy ki hányadik helyen kel el.
Így nincs értelme jobbnak kijelenteni egy játékos, egy másiknál, amikor tuti, hogy hátrébb kel el.
Amukamara vagy J.Jones kizárt, hogy elöbb kimenjen, mint Fairley.
És így jogos a kérdés, hogy milyen viszonyrendszerben jobb Amukamara, mint Fairley? Egy van csak ahol "összemérik magukat", a draft.Sobri Jóska
hihetetlen vagy bazdmeg
szted draftnál mindenki bpa-zik?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Oké, értem, de ugye mi alapján a 10 legjobb?
Hogy tud jobb lenni egy QB egy CB-nél? Vagy egy ILB egy WR-nél? (Gondolom nem valami akreditált felmérés alapján.) Nincs egzakt összehasonlítási alap.
Egy terület van csak ahol össze lehet őket hasonlítani, a draft, hogy ki hányadik helyen kel el.
Így nincs értelme jobbnak kijelenteni egy játékos, egy másiknál, amikor tuti, hogy hátrébb kel el.
Amukamara vagy J.Jones kizárt, hogy elöbb kimenjen, mint Fairley.
És így jogos a kérdés, hogy milyen viszonyrendszerben jobb Amukamara, mint Fairley? Egy van csak ahol "összemérik magukat", a draft.Sobri Jóska
mi alapján hasonlítasz össze egy körtét és egy almát? hiszen elméletileg mindkettő csak a saját kategóriájában versenyezhet, de a forma és az íz alapján mégis meg tudod mondani, hogy melyik néz ki jól és melyik csúnya, melyik finom és melyik nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Oké, értem, de ugye mi alapján a 10 legjobb?
Hogy tud jobb lenni egy QB egy CB-nél? Vagy egy ILB egy WR-nél? (Gondolom nem valami akreditált felmérés alapján.) Nincs egzakt összehasonlítási alap.
Egy terület van csak ahol össze lehet őket hasonlítani, a draft, hogy ki hányadik helyen kel el.
Így nincs értelme jobbnak kijelenteni egy játékos, egy másiknál, amikor tuti, hogy hátrébb kel el.
Amukamara vagy J.Jones kizárt, hogy elöbb kimenjen, mint Fairley.
És így jogos a kérdés, hogy milyen viszonyrendszerben jobb Amukamara, mint Fairley? Egy van csak ahol "összemérik magukat", a draft.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Na de egy top10 overall prospect lista nem azt jelenti, hogy ki fog elkelni a top10-ben elvileg? Én azt hittem.
Szerintem nem a tehetséget kell rangsorolni egy draft elötti listán, - hiszen lehet olyan nagyon tehetséges játékos, aki az 5.körben fog elkelni - hanem azt, hogy kik a legkelendőbbek.Sobri Jóska
azt úgy hívják, hogy mock 😊 A player ranking arra van, hogy értékeljék ki tűnik a 10 legjobb játékosnak. Ennek sem kisebb az értéke, vagy ez sem nagyobb hülyeség, mint a mock 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Na de egy top10 overall prospect lista nem azt jelenti, hogy ki fog elkelni a top10-ben elvileg? Én azt hittem.
Szerintem nem a tehetséget kell rangsorolni egy draft elötti listán, - hiszen lehet olyan nagyon tehetséges játékos, aki az 5.körben fog elkelni - hanem azt, hogy kik a legkelendőbbek.Sobri Jóska
a boardok és a mock draftok két különböző dolgot jelentenek
szélsőséges esetben akár 10 QB is lehetne a draft 10 legjobb játékosa, ettől függetlenül nem fognak a top10-ben csak QB-t vinni a csapatok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
http://www.mockingthedraft.com/2011/4/21/2122352/nfl-draft-bust-o-meter-1-cam-newton
Érdemes megnézni a szavazás állását.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Na de egy top10 overall prospect lista nem azt jelenti, hogy ki fog elkelni a top10-ben elvileg? Én azt hittem.
Szerintem nem a tehetséget kell rangsorolni egy draft elötti listán, - hiszen lehet olyan nagyon tehetséges játékos, aki az 5.körben fog elkelni - hanem azt, hogy kik a legkelendőbbek.

több mint 13 éve
gsn 3 548
A legendás Bob McGinn sorozat első idei része a QB-kről: http://www.jsonline.com/sports/packers/120328204.html

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Igor neked lassan sörgyűjteményed lesz.szaba
Mi az hogy lassan... 😛 csak az a baj, hogy ált. nem hajtom be, mert túl messze lakom/jó fej vagyok. 😀
(talán csak Soldival szemben negatív a mérlegem, de ott is elég közel vagyunk az ikszhez.. )Igor
Azért szerencséd, hogy utálom a sört. 😀

Top10-hez: Bléjn helyett Jordan, és már jó is.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Igor neked lassan sörgyűjteményed lesz.szaba
Mi az hogy lassan... 😛 csak az a baj, hogy ált. nem hajtom be, mert túl messze lakom/jó fej vagyok. 😀
(talán csak Soldival szemben negatív a mérlegem, de ott is elég közel vagyunk az ikszhez.. )

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊Igor
Igor neked lassan sörgyűjteményed lesz.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Van erre is egy söröm, hogy Fairley nem lesz TOP 5...
Newton pedig el fog kelni, de ettől még nem TOP 10-es tehetség.

Nekem amúgy ez a TOP 10-es lista nagyon tetszik.. egy embert vennék ki belőle, és az spec Gabbert 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Az igazi vicc az lesz, mikor pár év múlva visszanézünk, és lesz vagy 3-4 játékos, aki tényleg sztárrá vált a top 10-ből, és ez még optimista becslés is. 😀gsn
Ez nálam Green, Julio, PP kb., akiket nem is féltenék, ha nem sérülnek.Stez
ennyi qbbol sztem legalabb 2 befog valni franchise iranyitokent. azt viszont megtippelni h ezek kik lesznek az a jostehetseg kategoria valoban. sztem a stanzi/dalton parostol elkezdve az entertainer/kaepernick duoig kb minden bennevan a pakliban.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kicsit kiment a fejemből így csak mosr tettem ki randall cobb ismertetőjét http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=192691#p192691

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 239 — Whoops, looks like something went wrong.
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Az igazi vicc az lesz, mikor pár év múlva visszanézünk, és lesz vagy 3-4 játékos, aki tényleg sztárrá vált a top 10-ből, és ez még optimista becslés is. 😀gsn
Ez nálam Green, Julio, PP kb., akiket nem is féltenék, ha nem sérülnek.