NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Millerre más is mondja hogy nagyon bustgyanús és nem elég motor....
A Smithre meg igen sokan, csak még le is bambázzák.Delonso_
Von Millerre én már akkor is mondtam, hogy nem éri meg, amikor 1/21re a Chiefshez írták. Ezért örülök, hogy felvitte a mockisten a dolgát. Lehet tévedek, de most még örülök, hogy nem lesz bent valószínűleg.
És én nem csak a bustra gondolok nála (mármint hogy nagyjából bárkit körbefut, mint az ón, de akit nem, ott megáll a tudomány). Hanem nekem olybá tűnik, az ilyen ész nélküli leginkább csak izomból megoldott feladatok sérülésbe torkollnak majd igen hamar. Aztán ne legyen igazam, mert szimpatikus srác.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Sztem nem reális a letrade.Bazzani
Miért nem?
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Volt már róla szó?
Ha igen akkor bocsi.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6685/ujra_szinpadonBazzani
Harris szeret szerepelni, a Winter Classic-on is nyomták a show-t Bettis-szel. 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg nekem valamelyik mester, ha tudja; a 'skins hová húz (tudom: a francba...) elsőre, melyik posztra? Szinte mindenhova lehetne....apeszos
Szerintem letrade, és utána WR, QB, LB.vassadi
Szerintem is, bár a QB/LB sorrendet felcserélném. Szóval WR-LB-QB...
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azt mondja meg nekem valamelyik mester, ha tudja; a 'skins hová húz (tudom: a francba...) elsőre, melyik posztra? Szinte mindenhova lehetne....apeszos
Szerintem letrade, és utána WR, QB, LB.vassadi
Sztem nem reális a letrade.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Azt mondja meg nekem valamelyik mester, ha tudja; a 'skins hová húz (tudom: a francba...) elsőre, melyik posztra? Szinte mindenhova lehetne....apeszos
Szerintem letrade, és utána WR, QB, LB.
több mint 13 éve
gsn 3 548
ezt Igornak 😊 top 10 kanadai prospect (Ted Laurent mondjuk lemaradt):

1. Orlando Franklin – OG – Miami
2. Vaughn Martin – DT – Western Ontario
3. Tyler Holmes – OT – Tulsa
4. Scott Mitchell – OT – Rice
5. Kito Poblah – WR – Central Michigan
6. Phil Blake – OL – Baylor
7. Anthony Parker – SB – Calgary
8. Moe Petrus – OL – Connecticut
9. Gregory Alexandre – DT – Montreal
10. Hugh O'Neill – P/K – Alberta

tovább is folytatódik itt: http://www.tsn.ca/columnists/duane_forde/?id=334531JJ
Tedd hozzá, hogy 2011-es CFL draft prospect, mert így nem egyértelmű. 😊 Első máskülönben Danny Watkins lenne, aki a 2010-es CFL drafton már elkelt (1/4-es volt). Martin meg ugye a Chargers játékosa, és elkelt a 2009-es NFL drafton.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt már róla szó?
Ha igen akkor bocsi.

http://www.profootballmagazin.hu/cikk/6685/ujra_szinpadon

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
ezt Igornak 😊 top 10 kanadai prospect (Ted Laurent mondjuk lemaradt):

1. Orlando Franklin – OG – Miami
2. Vaughn Martin – DT – Western Ontario
3. Tyler Holmes – OT – Tulsa
4. Scott Mitchell – OT – Rice
5. Kito Poblah – WR – Central Michigan
6. Phil Blake – OL – Baylor
7. Anthony Parker – SB – Calgary
8. Moe Petrus – OL – Connecticut
9. Gregory Alexandre – DT – Montreal
10. Hugh O'Neill – P/K – Alberta

tovább is folytatódik itt: http://www.tsn.ca/columnists/duane_forde/?id=334531


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
HC GM tulajDelonso_
Mondasz valamit, bár Danny mostanában feltűnően jól viselkedik. 😀
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 642
HC GM tulajDelonso_
😀 😀 😀
+1


egyébként szerintem QB vagy WR.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
HC GM tulaj
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
QB ? WR ?
LS ? 😊Delonso_
OL, G, LB, DL, stb..... 😀
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
QB ? WR ?
LS ? 😊
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt mondja meg nekem valamelyik mester, ha tudja; a 'skins hová húz (tudom: a francba...) elsőre, melyik posztra? Szinte mindenhova lehetne....
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Millerre más is mondja hogy nagyon bustgyanús és nem elég motor....
A Smithre meg igen sokan, csak még le is bambázzák.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Dave Razzano nagyon kavar, ezt kizárólag a közismerten Casey-fan draft podcast készítőknek 😊 :
Former 49ers and Cardinals scout Dave Razzano believes USC DT Jurrell Casey is being "completely overlooked" early in the draft.
Razzano labels the Trojans' MVP a "Casey Hampton clone" as a "short and compact" tackle, "very strong and explosive" with "high effort." Casey projected as a potential late-first round pick at the end of the season, but he's been a forgotten man since the Combine.
Robilluma
sőt olyat is mondott, hogy PP méretéhez képest nem volt elég fizikális, Von Miller pedig az új Vernon Gholston


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Dave Razzano nagyon kavar, ezt kizárólag a közismerten Casey-fan draft podcast készítőknek 😊 :
Former 49ers and Cardinals scout Dave Razzano believes USC DT Jurrell Casey is being "completely overlooked" early in the draft.
Razzano labels the Trojans' MVP a "Casey Hampton clone" as a "short and compact" tackle, "very strong and explosive" with "high effort." Casey projected as a potential late-first round pick at the end of the season, but he's been a forgotten man since the Combine.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
rájöttek hogy Saffoldnál ugyanez a hibát elkövették, akkor a volt csapattársa is garantáltan jó leszJJ
saffold soha nem volt nagyon alúlértékelve. a senior bowl után már mindenhol 2-3-körös volt.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Claybornról:
DoM
Plusz ugye ott van még a probléma a kezével (persze addig is ott volt, amíg top5-nek gondolták). Olvastam olyat, h emiatt a baloldalon nem tud játszani, és ezért játszott eddig kizárólag a jobb oldalon, és olvastam az ellenkezőjét is 😊 , h kizárólag a balon tud majd játszani.
Szerintem a második kör közepén fog kimenni, de nem a keze miatt, hanem mert nekem az idei Hawkeyes meccseken nagyon halovány volt, sokszor simán levette a LT, TE besegítés nélkül is.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Clayborn sztem is csúszni fog. Igazi tweener, aki 3-4 endnek nem elég erős, a mérete sem jó hozzá, 4-3 DE-nek pedig sztem túl mackós. Mondjuk Lamarr Houston is tud 4-3 DE-t játszani, elég jól, csak nem mindenhol olyan a D felfogás, mint Oaklandben.Robilluma
Houston nem is kelt el 1/20-ra csak 2/44-re. Claybornból könnyen lehet egy jó erős oldali end, de azt én is kétségbe vonom, hogy a vakoldali OT-k ellen játékról-játékra tudna komolyabbat alkotni.

Footballs future fórumáról: Rush Linebacker and Defensive End Explosion Rankings

http://www.footballsfuture.com/phpBB2/viewtopic.php?t=442175&postdays=0&postorder=asc&start=0

Claybornról:

His number is highly skewed by a remarkable 4.13 short shuttle time, which is almost unprecedented for a man that's nearly 280 pounds. All his other numbers are pedestrian at best, and I have my doubts about his ability to turn the corner in the pros. There have been a handful of guys in the data I've compiled that have had one remarkable attribute and a bunch of mediocre ones; they've all turned out to be poor pass rushers. Being balanced across the various drills (and in terms of college production) is a better indicator of future success.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
rájöttek hogy Saffoldnál ugyanez a hibát elkövették, akkor a volt csapattársa is garantáltan jó lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Sok QB nincs rajta. Amukamara 19. A másik listán top10-es volt. Hogy lehetnek ekkora eltérések, ha csak én vagyok a hülye?Sobri Jóska
Úgyh különböző GM-ek (draftszakik) különböző szempontokat egyrészt különböző súllyal értékelnek, másrászt előfordul h értékben is mást rendelnek hozzá, múltkor olvastam vkitől h pl. Claybornt a 6. kör (!) előtt nem húzná be.empty taxi
Friss példa erre, h a NFP a múlt héten ugye hetedik körösre értékelte Brewert. Erre most 😊 :
Former NFL scout Dave Razzano calls Indiana OT James Brewer a "name to remember" late in the first round.
"This former basketball player is a bit off the radar," concedes Razzano. "But, believe me, scouts and offensive line coaches know all about this guy." Razzano calls Brewer an "instant starter" at right tackle. We'd still be surprised if he went higher than the second round.
Clayborn sztem is csúszni fog. Igazi tweener, aki 3-4 endnek nem elég erős, a mérete sem jó hozzá, 4-3 DE-nek pedig sztem túl mackós. Mondjuk Lamarr Houston is tud 4-3 DE-t játszani, elég jól, csak nem mindenhol olyan a D felfogás, mint Oaklandben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 274 — Lájkold a zsűrit!
Sok QB nincs rajta. Amukamara 19. A másik listán top10-es volt. Hogy lehetnek ekkora eltérések, ha csak én vagyok a hülye?Sobri Jóska
Úgyh különböző GM-ek (draftszakik) különböző szempontokat egyrészt különböző súllyal értékelnek, másrászt előfordul h értékben is mást rendelnek hozzá, múltkor olvastam vkitől h pl. Claybornt a 6. kör (!) előtt nem húzná be.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 866 — Circus Maximus
Jó lett volna, ha a McGinn cikkre jön ekkora reakcióözön, mint a sok felesleges szájtépés volt itt a topikban, aki nem olvasta el, olvassa, a legjobb draft előtti cikksorozat évről évre.gsn
Én elsőre is olvastam, de persze ahogy érzed.

Tehát. Nem igazán tetszett oly'de nagyon. Biztos nem non plus ultra.


Állat vagyok, ami enni kér...