NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.Sobri Jóska
Az igazi vicc az lesz, mikor pár év múlva visszanézünk, és lesz vagy 3-4 játékos, aki tényleg sztárrá vált a top 10-ből, és ez még optimista becslés is. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Annak fényében, hogy simán kiviszik top5-ben valóban nincs értelme problémázni, de viccesnek lehet találni. És hát pont annak találom. Ahogy Newton is el fog kelni top10-ban.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát miután Fairley a 11. nem tudom igazából mi annyira nevetséges.
Egyébként én max Aldon Smith-t nem raktam volna bele, azon kívül semmi extra. Meg hát azzal sem, mivel igazából sok értelme nincs szerintem azon problémázni, hogy valaki10. vagy 12. legjobbnak van-e rangsorolva.. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Fairley nélküli top10 nem vicces?Sobri Jóska
ha az eddigi komplett karriert vesszük figyelembe, akkor nem az.Höri
Ez egy prospectlista. Nem egy karrierösszesítő.
De semmi gond, akkor kuncogok magamban. 😊Sobri Jóska
prospectek meg csak ugy nonek a foldbol combine eredmenyekkel ugyebar
az meg h ki kuncog es min azt taglalhatnank sorban de vszinu en nagyobbakat rohognek mint te
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Fairley nélküli top10 nem vicces?Sobri Jóska
ha az eddigi komplett karriert vesszük figyelembe, akkor nem az.Höri
Ez egy prospectlista. Nem egy karrierösszesítő.
De semmi gond, akkor kuncogok magamban. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fairley nélküli top10 nem vicces?Sobri Jóska
ha az eddigi komplett karriert vesszük figyelembe, akkor nem az.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Fairley nélküli top10 nem vicces?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért az overall is vicces:
1. Patrick Peterson CB L.S.U.
2. A.J. Green WR Georgia
3. Marcell Dareus DT Alabama
4. Von Miller OLB Texas A&M
5. Robert Quinn DE North Carolina
6. Julio Jones WR Alabama
7. Da'Quan Bowers DE Clemson
8. Blaine Gabbert QB Missouri
9. Prince Amukamara CB Nebraska
10. Aldon Smith DE MissouriSobri Jóska
ebben mi a vicces ?

Aldon Smith túl magas? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
talán még nem volt
http://espn.go.com/video/clip?id=6391780atapapa
Elég jól mutatják, mennyire is összetett dolga van egy cornernek.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Elkap a röhögőgörcs

Andy Dalton - QB - Player

One NFL coach admits to some level of concern over TCU QB Andy Dalton's red hair color.
"Has there ever been a red-headed quarterback in the NFL who's really done well?" the coach asked. "It sounds idiotic, but is there any way that could be a factor? We've wondered." Doesn't Jeff Garcia count? Or did Todd Marinovich ruin it for all gingers? As SI's Peter King points out, Boomer Esiason visited no teams and had just one team work him out before being chosen in the second round of the 1984 draft. Fast forward two-and-half decades, and even Dalton's hair color is under scrutiny as draft season reaches new heights of absurdity.Delonso_
Atyaisten... 😂 😂 😂 😂

Mondjuk nem feltétlenül csak értelmiségi úriemberek jutnak HC pozícióba.. szóval.

Mondjuk Ed Wang-nél nem zavarta a csapatokat, hogy még nem volt kínai falember.. vagy Hines-nál, hogy nem volt félkoreai 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
talán még nem volt
http://espn.go.com/video/clip?id=6391780

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ez a ma esti Mallett móka hatalmas. 😀 Megvádolták azzal az újságírók, hogy amikor a Panthersnél járt az első nap utáni bulizás miatt nem tudott elmenni reggel a meetingre a csapattal. A Panthers és Mallett ügynöke is cáfolta a szerintük féligazságot, Mallett belázasodott este, ezért nem került sor a találkozóra.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
gsn 3 548
Stanzival ellentétben Brady-nek igen erős karja van....Robilluma
A scouting report written before the draft sized up Brady this way: "Poor build, very skinny and narrow, lacks mobility and the ability to avoid the rush, lacks a really strong arm."JJ
Nem tudom ki írta ezt. Azt se tudom, h Brady karja milyen erős volt a draft előtt, mert nem láttam akkori Michigan meccset, szóval ehhz nem tudok mit hozzáfűzni.
De szerintem Stanzinak van a leggyengébb karja az idei felhozatalból, legalábbis én így látom. És szerintem nem lehet minden gyenge kezű QBból Favre-ot csinálni. Ha ez így működne, akkor elég sok sleeper QB lenne.Robilluma
Sokan felhívták már rá a figyelmet, hogy Brady karja sokat erősödött az NFL-be kerülése után, sőt, egyesek szerint ez igaz Breesre is.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 026 — #NoStress
Azért az overall is vicces:
1. Patrick Peterson CB L.S.U.
2. A.J. Green WR Georgia
3. Marcell Dareus DT Alabama
4. Von Miller OLB Texas A&M
5. Robert Quinn DE North Carolina
6. Julio Jones WR Alabama
7. Da'Quan Bowers DE Clemson
8. Blaine Gabbert QB Missouri
9. Prince Amukamara CB Nebraska
10. Aldon Smith DE Missouri

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Hogy a francba merik Lockert no12-re beírni... Akkor inkább lejjebb fog trade-elni a Vikes sztem, ha őt akarja.szaba
Wright nagy Locker homer, tavaly simán benyomta 1/1-re Bradford kárára, szóval nem akar meghátrálni a hype-bólHöri
Nézd meg a QB rankingot:
http://www.draftcountdown.com/Rankings/QB.php
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Elkap a röhögőgörcs

Andy Dalton - QB - Player

One NFL coach admits to some level of concern over TCU QB Andy Dalton's red hair color.
"Has there ever been a red-headed quarterback in the NFL who's really done well?" the coach asked. "It sounds idiotic, but is there any way that could be a factor? We've wondered." Doesn't Jeff Garcia count? Or did Todd Marinovich ruin it for all gingers? As SI's Peter King points out, Boomer Esiason visited no teams and had just one team work him out before being chosen in the second round of the 1984 draft. Fast forward two-and-half decades, and even Dalton's hair color is under scrutiny as draft season reaches new heights of absurdity.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
draftcountdown.com mai frissítése http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpDiamondsHead44
Hogy a francba merik Lockert no12-re beírni... Akkor inkább lejjebb fog trade-elni a Vikes sztem, ha őt akarja.szaba
Wright nagy Locker homer, tavaly simán benyomta 1/1-re Bradford kárára, szóval nem akar meghátrálni a hype-ból

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
draftcountdown.com mai frissítése http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.phpDiamondsHead44
Hogy a francba merik Lockert no12-re beírni... Akkor inkább lejjebb fog trade-elni a Vikes sztem, ha őt akarja.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
draftcountdown.com mai frissítése http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A gm játék kapcsán QB-kat is néztem, és speciel Gabbert nekem egyáltalán nem volt meggyőző. Kétségtelenül nem vagyok egy pro scouter 😀 De szerintem ebben a classban több QB van, akit előbb draftolnék, mint őt. Persze ebben az is benne van, hogy Gabbertért többet kéne adni, mint másért, de akkoris.

Egyébként az erős karról annyit, hogy Troy Smith erősségéről is hasonlókat találtam, mint Stanziéról, miközben azért játékban egyáltalán nem volt gyenge karja, nem egyszer dobott 60-65 yardot repülő, pontos labdákat, és volt, hogy pl. azért nem tudta a WR elkapni, mert túl erősen dobta a labdát.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Stanzival ellentétben Brady-nek igen erős karja van....Robilluma
A scouting report written before the draft sized up Brady this way: "Poor build, very skinny and narrow, lacks mobility and the ability to avoid the rush, lacks a really strong arm."JJ
Nem tudom ki írta ezt. Azt se tudom, h Brady karja milyen erős volt a draft előtt, mert nem láttam akkori Michigan meccset, szóval ehhz nem tudok mit hozzáfűzni.
De szerintem Stanzinak van a leggyengébb karja az idei felhozatalból, legalábbis én így látom. És szerintem nem lehet minden gyenge kezű QBból Favre-ot csinálni. Ha ez így működne, akkor elég sok sleeper QB lenne.Robilluma
én láttam pl. az Alabama elleni utolsó meccsét (Orange Bowl), és ott sem szórt nagy bombákat, sőt
gyenge kezű QB-kból pont nem Favre-t kell csinálni, hanem Montanát


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Stanzival ellentétben Brady-nek igen erős karja van....Robilluma
A scouting report written before the draft sized up Brady this way: "Poor build, very skinny and narrow, lacks mobility and the ability to avoid the rush, lacks a really strong arm."JJ
Nem tudom ki írta ezt. Azt se tudom, h Brady karja milyen erős volt a draft előtt, mert nem láttam akkori Michigan meccset, szóval ehhz nem tudok mit hozzáfűzni.
De szerintem Stanzinak van a leggyengébb karja az idei felhozatalból, legalábbis én így látom. És szerintem nem lehet minden gyenge kezű QBból Favre-ot csinálni. Ha ez így működne, akkor elég sok sleeper QB lenne.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 735 — no es importante
Stanzival ellentétben Brady-nek igen erős karja van....Robilluma
A scouting report written before the draft sized up Brady this way: "Poor build, very skinny and narrow, lacks mobility and the ability to avoid the rush, lacks a really strong arm."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alkottunk egy ilyet az idei QB classról: 2016 - Öt év múlvagsn
Engem meglepett, h Gabbertre senki sem szavazott. Mondjuk a bowl.hu-n elég nagy Gabbert közutálat érzékelhető 😊. Én bírom a játékát, szurkolok neki. Sztem ő sokkal jobb lesz a profiknál, mint egyetemen. Minden adottsága megvan hozzá. Nagyon alulértékelt bivaly kar, atletikusság, mobilitás. Értelmes, intelligens pali, magabiztosan, vezérként viselkedik a pályán.
A shotgunból operáló spread O megtévesztő, az elért számok túlértékelik egy QB tehetségét. A Mizzou spread offensében Gabbertnek nincsenek túl jó számai, mert Moe-t leszámítva az elkapósor gyenge volt, és az egész passzjátékuk közepes pass protection mellett kizárólag rövid-közepes passzokra épült és baromi egysíkú volt. Nem éppen egy Arkansas O. Nem könnyű kitűnni egy ilyen offenseben. A shotgunt leszámítva kicsit olyan volt ez az O, mint a Pats-é, csak jóval gagyibb elkapósorral (egyedül Moe + Egnew TE részről) és sokkal gyengébb pass protectionnel.
A Nebraska meccs katasztrofális volt, de pl egy jó Illinois, Sooners vagy Texas A&M defense ellen jó teljesítményt nyújtott idén, 40+ passzkísérletekkel, int nékül, előbbi kettő ellen vesztett állásból fordítva.
Sztem nem a tavalyi teljesítménye, hanem a a benne rejlő lehetőségek eredméynezik a top5 hypeot. Mindenki meg fog lepődni, h milyen jó lesz egy év tanulás után egy olyan pro offense-ben, ahol adottak a célpontok, egy jó fal és egy jó rendszer. De hogy első évben a kezdő QB poszt közelébe sem lenne szabad kerülnie a Mizzou O után az egyszer szent.
A Buffalo O-ba én könnyen bele tudom képzelni, Gailey szereti a mobilis QB-kat, a karja pedig van olyan erős, h a helyi szélcsatornában is megállja a helyét. Kérdés, h van-e ennyi ideje Gailey-nek?

Daltonról pont ugyanaz a véleményem, mint ulpianusnak és Fucunak. Remek WCO QB lesz.

Stanzi 2x. Ejha. Döme remekül megindokolta a saját választásánál, h szerintem miért nem lesz jó NFL QB belőle:
A profik közt az alsó határ 45-50 yard arra nézve, hogy még erővel, nem "hulló falevélként" tudjon megdobni egy passzt az irányító, ennél gyöngébb karral valóban nem lehet érvényesülni, de ha ez megvan, onnantól kezdve nem karjának gyengesége miatt nem lesz jó QB a delikvensből.
Nála egyszerűen nincs meg ez a 45 yard. Konkrétan szerintem neki van a leggyengébb keze az idei - jó eséllyel draftolásra kerülő - QB classból. Ezt nem lehet ellensúlyozni.
Mindenki Brady-hez hasonlítja, jogosan, hiszen az "intangibles" ott van mindkettejüknél, a gesztusaik, mimikájuk szinte teljesen megegyeznek, ugyanúgy tartja a fejét, amikor jön le a pályáról időkérésnél, ugynúgy öklöz egy jó passz után stb. Csupán egyvalamit felejt el mindenki, Stanzival ellentétben Brady-nek igen erős karja van...
Én 3. számú QB-nál többet nem látok benne. De azért remélem Höri miatt nem lesz igazam.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Dalton a 4-5. körben ?
Hát .... valamit nagyon félreértesz. A második harmadikban kimegy max.
Stanzi is szvsz 3-4 ben.