NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.walterfootball.com/draft2011.php
Új walter-os mock.
Én konkrétan hánynék ha ez lenne a Lions draft, de vitaalapnak jó lehet. 😉

Newton 1/1
Baldwin első kör
Kaepernick 2/2
hirtelen

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez az egy előnye az 1/13as pickünknek.
Mármint az,hogy el tudjuk cserélni és el is fogjuk ebben biztos vagyok.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
De csak 7, vagy kevesebb pickkel - főleg ha többnyire hátsó körösek - nem lehet túl nagy üzleteket kötni.BMG
lehet jövőévit is bedobálni, ahogy mindig is szokták. meg eddig is divat volt, egy-két helyes fel-letrade, bevonva egy másik pick, majd aztán megint tovább, megint tovább, tehát azért lesznek trade-k. Legnagyobb fel-le trade Eagles draftok során soha nem volt játékossal együtt. Bár Kolb idén tényező lehetett volna...
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
De csak 7, vagy kevesebb pickkel - főleg ha többnyire hátsó körösek - nem lehet túl nagy üzleteket kötni.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Viszont ha még lockout lesz a draftkor, akkor csak a pickekkel lehet üzletelni, mivel a játékosokkal nem lesz semmilyen kapcsolat.
Szóval idén szerintem nem lesznek nagy trade-ek...
(kivéve a Pats-et, nekik mindig van vagy 20 választásuk 😛 )BMG
Sztem meg sok trade lesz.Főleg azért mert a csapatok nem tudták megoldani a hiányposztokat FA-n és akinek kell valaki az mindent meg fog tenni,hogy megszerezze.
Főleg,hogy jobban szét van tagolva a dolog, több idő van üzletelni a napok között.

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 662
Viszont ha még lockout lesz a draftkor, akkor csak a pickekkel lehet üzletelni, mivel a játékosokkal nem lesz semmilyen kapcsolat.
Szóval idén szerintem nem lesznek nagy trade-ek...
(kivéve a Pats-et, nekik mindig van vagy 20 választásuk 😛 )
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elég, ha 1/31-ig csúszik. 😛 Bár pont most volt szó a Steelers-topikban arról, hogy elképzelhető, ha elérhető lenne, akkor se őt választanánk.vassadi27
Véleményem szerint (ha PP és Amukamara) is kimegy,akkor a Lions nem hagyja ki.
1/13 és letrade esetén sem.Bazzani
Letrade azért ennél jóval bonyolultabb dolog, kitudja meddig mentek le, ki tudja, felmegy-e valaki érte. Pl. én jelenleg nem hiszem, hogy mi 23.-nak fogunk választani, olyan 12-18 közöttire tippelek, az elmúlt évek tapasztalatából. (Reid nem bír a seggén ülni addig, főleg ha valakibe beleszeret, lásd Graham tavaly.)Deny
Akkor húzunk mást helyette.
Nincs akkora need (atyaisten ilyet írni a mi esetünkben 😀 ) amit 1/13ra meg lehet oldani,de 1/20ra mondjuk nem. Nem mellesleg egy extra 2. vagy 3. körös pick aranyat érhet, főleg az LB sor rendbetételénél.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Továbbra se így mondta, ez már a lesarkítása annak. De sebaj, értékeljék alul, és akkor csússzon le 2/22-ig 😀 De nekem első körben is tetszik, engem nem zavar, ha egy CB nagy szájú, ha mellette teljesít is.Deny
Elég, ha 1/31-ig csúszik. 😛 Bár pont most volt szó a Steelers-topikban arról, hogy elképzelhető, ha elérhető lenne, akkor se őt választanánk.vassadi27
Véleményem szerint (ha PP és Amukamara) is kimegy,akkor a Lions nem hagyja ki.
1/13 és letrade esetén sem.Bazzani
Letrade azért ennél jóval bonyolultabb dolog, kitudja meddig mentek le, ki tudja, felmegy-e valaki érte. Pl. én jelenleg nem hiszem, hogy mi 23.-nak fogunk választani, olyan 12-18 közöttire tippelek, az elmúlt évek tapasztalatából. (Reid nem bír a seggén ülni addig, főleg ha valakibe beleszeret, lásd Graham tavaly.)
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Elég, ha 1/31-ig csúszik. 😛 Bár pont most volt szó a Steelers-topikban arról, hogy elképzelhető, ha elérhető lenne, akkor se őt választanánk.vassadi27
Nem a negyképűsége miatt nem fogjuk behúzni Jimmy Smith-t és még csak nem is amiatt, mert (egyelőre) nem jó futás ellen. Iktriad beírásának utolsó mondata miatt szinte esélytelen, hogy nálunk kössön ki.
In addition to past failed drug tests and arrests, clubs are concerned with Smith's truthfulness and failure to take "direct responsibility" for his alleged transgressions.iktriad
Erről már volt korábban részletesebb hír a roto-n:
According to the Denver Post, Colorado CB Jimmy Smith's character concerns include at least one positive drug test in Boulder and two minor-in-possession arrests for alcohol.
It's worth noting that, in Combine media interviews, Smith admitted to just one MIP, which could be construed as a lie. According to the Post, some NFL teams also believe Smith "might want to be a celebrity more than he wants to be a good NFL cornerback." The consensus is that Smith is a top-15 talent who may fall to the back end of round one due to character red flags.
Az alapján ami kiderült eddig a jelleméről, a Holmes-trade után (vagy inkább a kiváltó okai miatt) kizártnak tartom, hogy behúzzuk. Biztos vagyok benne, h a Steelers benne van abban a néhány csapatban, akinek lekerült a draft boardjáról. Pedig nagyon bírom a játékát.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
igen, a pantherses hírt én is olvastaym, de számomra nem világos h ez elterjedt gyakorlat (mondjuk valószínű) vagy inkább csak a panthers akar elkerülni minden komplikációtbriareos
hát én úgy emlékszem, hogy gsn valamelyik írásában benne volt, hogy a játékosok nem kontaktálhatnak egyáltalán az edzőkkel, vagy bárkivel csak a HR asszisztenssel, ha valamilyük pl. a stadionban maradt.fetomy
A lockout is a right management has to shut down a business when a CBA expires. It means there can be no communication between the teams and current NFL players; no players -- including those drafted in April -- can be signed; teams won't pay for health insurance for players.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
igen, a pantherses hírt én is olvastaym, de számomra nem világos h ez elterjedt gyakorlat (mondjuk valószínű) vagy inkább csak a panthers akar elkerülni minden komplikációtbriareos
hát én úgy emlékszem, hogy gsn valamelyik írásában benne volt, hogy a játékosok nem kontaktálhatnak egyáltalán az edzőkkel, vagy bárkivel csak a HR asszisztenssel, ha valamilyük pl. a stadionban maradt.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 740 — no es importante
érdekes amit írsz DoM, mert pont a Miamival kapcsolatban olvastam azt, hogy előny lehet, hogy mivel a játékosok zöme Miami-ban és környékén rezidál, könnyebben tudnak majd "informális" gyakorlásokat tartani. Ez is szabálytalan lenne, mint amikor Henne, Dabollal átment az új playbookon?briareos
még az NCAA-ben is szabályozzák, hogy egy héten videózással és mindennel együtt összesen 20 órányi összetartás lehet (az offseasonra megint egy külön rendszer van), szóval erősen kétlem hogy a liga tudta nélkül ilyenek előfordulhatnak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Továbbra se így mondta, ez már a lesarkítása annak. De sebaj, értékeljék alul, és akkor csússzon le 2/22-ig 😀 De nekem első körben is tetszik, engem nem zavar, ha egy CB nagy szájú, ha mellette teljesít is.Deny
Elég, ha 1/31-ig csúszik. 😛 Bár pont most volt szó a Steelers-topikban arról, hogy elképzelhető, ha elérhető lenne, akkor se őt választanánk.vassadi27
Véleményem szerint (ha PP és Amukamara) is kimegy,akkor a Lions nem hagyja ki.
1/13 és letrade esetén sem.
Nem véletlen húztam őt a játékban.

Mi nem vettük ki a tervek közül:

Lions | Scheduled to meet with Jimmy Smith

Thu, 10 Mar 2011 09:40:31 -0800

The Detroit Lions are scheduled to meet with University of Colorado CB Jimmy Smith in the next few days, reports Dave Birkett, of the Detroit Free Press.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Továbbra se így mondta, ez már a lesarkítása annak. De sebaj, értékeljék alul, és akkor csússzon le 2/22-ig 😀 De nekem első körben is tetszik, engem nem zavar, ha egy CB nagy szájú, ha mellette teljesít is.Deny
Elég, ha 1/31-ig csúszik. 😛 Bár pont most volt szó a Steelers-topikban arról, hogy elképzelhető, ha elérhető lenne, akkor se őt választanánk.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
igen, a pantherses hírt én is olvastaym, de számomra nem világos h ez elterjedt gyakorlat (mondjuk valószínű) vagy inkább csak a panthers akar elkerülni minden komplikációt

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
érdekes amit írsz DoM, mert pont a Miamival kapcsolatban olvastam azt, hogy előny lehet, hogy mivel a játékosok zöme Miami-ban és környékén rezidál, könnyebben tudnak majd "informális" gyakorlásokat tartani. Ez is szabálytalan lenne, mint amikor Henne, Dabollal átment az új playbookon?briareos
Nemrég volt az alábbi hír, ami nyilvánvalóan túlzás elsőre, de lényegi munkára nem hinném, hogy sor kerülhet ilyebn körülmények között. A Dallas kapcsán is írták, hogy nagyon aktív volt Rob Ryan a védelemmel egészen idáig. Érdekes aspektusa lesz ez az offseasonnak, hogy melyik csapatnál mivel fognak próbálkozni, különösen a draft után.

According to Darin Gantt of the Charlotte Observer, coaches have been told that speaking with players during the lockout is a fireable offense. The word comes from an agent that represents a Panthers coach. It's unlikely that this will deter everyone from attempting to have a few chats with their players during the work stoppage, but you certainly won't be seeing any "new offensive coordinator speaks with new quarterback" stories for the foreseeable future.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 494 — StuG Life
érdekes amit írsz DoM, mert pont a Miamival kapcsolatban olvastam azt, hogy előny lehet, hogy mivel a játékosok zöme Miami-ban és környékén rezidál, könnyebben tudnak majd "informális" gyakorlásokat tartani. Ez is szabálytalan lenne, mint amikor Henne, Dabollal átment az új playbookon?

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amit még a lockout jelent a csapatoknak:

With no CBA in place and the players being locked out that means that there will be no OTA’s or offseason programs. This will have an effect on all the rookies as they will be way behind once training camp finally begins. The position that will be influenced the most is the quarterback position, and it could also have an effect as to where they are drafted. None of the quarterbacks in this class played in a predominantly pro-style offense in college. Clubs would have used the offseason program and the OTA’s to work on the mechanics of the rookies and to give them time to learn their offenses.

Nem csak az újoncok "járhatják meg" ezzel, hanem az új vezetőedzők, koordinátorok is, mert nem lesz a szokásos idejük átformálni saját ízlésük szerint a csapat játékát, átvezetni őket a saját játékrendszerükre. Az FA piacról való keretátalakítást már nem is érdemes említeni.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 182 — Vikings fan
Hát szomorú lennék ha 2.körnél bent lenne és mi nem csapnánk le rá.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A "Jobb vagyok mint Asomugha" tipusú kijelenések nem használtak a hírek szerint Jimmy Smithnek, sőt...

SI.com's Tony Pauline reports that "a number of teams" have removed Colorado CB Jimmy Smith from their draft boards.These teams were "so turned off by his character" in Combine interviews that they won't draft Smith if even he falls to the late rounds. How many teams have taken this approach is unclear, but as a top-15 talent it's still possible Smith could be drafted on day one or two. In addition to past failed drug tests and arrests, clubs are concerned with Smith's truthfulness and failure to take "direct responsibility" for his alleged transgressionsiktriad
Továbbra se így mondta, ez már a lesarkítása annak. De sebaj, értékeljék alul, és akkor csússzon le 2/22-ig 😀 De nekem első körben is tetszik, engem nem zavar, ha egy CB nagy szájú, ha mellette teljesít is.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A "Jobb vagyok mint Asomugha" tipusú kijelenések nem használtak a hírek szerint Jimmy Smithnek, sőt...

SI.com's Tony Pauline reports that "a number of teams" have removed Colorado CB Jimmy Smith from their draft boards.These teams were "so turned off by his character" in Combine interviews that they won't draft Smith if even he falls to the late rounds. How many teams have taken this approach is unclear, but as a top-15 talent it's still possible Smith could be drafted on day one or two. In addition to past failed drug tests and arrests, clubs are concerned with Smith's truthfulness and failure to take "direct responsibility" for his alleged transgressionsiktriad
Okos fiú én meg jobb vagyok mint Brady és PM illetve Polamalu, P. Lewis,Ed Reed és Ray Lewis együttvéve! Minden CB ennyire észkombájn? PP-től ilyen kijelentést miért nem hallunk vagy csak nem veri nagydobra?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 297 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A "Jobb vagyok mint Asomugha" tipusú kijelenések nem használtak a hírek szerint Jimmy Smithnek, sőt...

SI.com's Tony Pauline reports that "a number of teams" have removed Colorado CB Jimmy Smith from their draft boards.These teams were "so turned off by his character" in Combine interviews that they won't draft Smith if even he falls to the late rounds. How many teams have taken this approach is unclear, but as a top-15 talent it's still possible Smith could be drafted on day one or two. In addition to past failed drug tests and arrests, clubs are concerned with Smith's truthfulness and failure to take "direct responsibility" for his alleged transgressions
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 038 — Jaguars fan
egy bolhakukinyit mintha eltértetek volna a témától 😂
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát aztán mostanában tényleg megérné ausztráliában lenni

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
kicsit off de ha itt előfordult megjegyzem,

fogalmam sincs miért használják a Hawaii-szót, a kurva jó szinonímájaként...
mi van ott? földrengés, vulkánok, csótányrajzás. ez nem olyan kurva jó 😊haromt
Bikinis csajok, Baywatch, surf és remek tengerpart, napfény és a Warriors.Delonso_
baywatch az kalifornia, igaz később kitelepültek hawaiira isbriareos
Tehát volt Hawaiion nekem ez a lényeg 😊