NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
"You gotta appreciate the irony that physical phenom & draft bust Vernon Gholston gets released during the Combine." 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na még ma utoljára lájvblog. itt most tényleg számítanak a 40 yardok 😊
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2099
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
túl hamar nem fog elmenni. sőt leginkább valami 5-7 jósolható max neki, de ettől még slot WRként bőven lehet jövője. Persze ehhez elég markáns mák kell, hogy olyan helyre kerüljön ahol nincs előtt egy rakat ember a DC-n, de persze ez a legtöbb hátsó körösre igaz
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ezt én csak a blokkolási skilljeire mondtam, hogy arra az erősebb db-k nem lesznek jó hatással. egyetértek azzal, hogy túlértékelt a méret. az meg persze biztos, hogy rápakolnak nem kevés izmot 😛

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
nfl.comon én nem találtam, pedig szívesen megnézném. Maehl szerintem jó lehet az NFL-ben is. Rohadt biztos kezei vannak, robbanékony és nagyon jól blokkol.Sebii
imádom Maehlt, és Oregonon tényleg gyönyörűen blokkolt, csak éppen 190 font, ami nagyon kevés 😕Szobi22
A vele összehasonlított Collie 200, Hartline pedig 186 font. Inkább a testalkatát szidták múltkor nagyon, de én személy szerint túlértékeltnek tartom azt, hogy mennyit számít a látványos izomzat.F.Schleck
Mondjuk tényleg nagyon izomtalan. 😛
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nfl.comon én nem találtam, pedig szívesen megnézném. Maehl szerintem jó lehet az NFL-ben is. Rohadt biztos kezei vannak, robbanékony és nagyon jól blokkol.Sebii
imádom Maehlt, és Oregonon tényleg gyönyörűen blokkolt, csak éppen 190 font, ami nagyon kevés 😕Szobi22
A vele összehasonlított Collie 200, Hartline pedig 186 font. Inkább a testalkatát szidták múltkor nagyon, de én személy szerint túlértékeltnek tartom azt, hogy mennyit számít a látványos izomzat.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
nfl.comon én nem találtam, pedig szívesen megnézném. Maehl szerintem jó lehet az NFL-ben is. Rohadt biztos kezei vannak, robbanékony és nagyon jól blokkol.Sebii
imádom Maehlt, és Oregonon tényleg gyönyörűen blokkolt, csak éppen 190 font, ami nagyon kevés 😕Szobi22
Slotban sztem jó lehet.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
nfl.comon én nem találtam, pedig szívesen megnézném. Maehl szerintem jó lehet az NFL-ben is. Rohadt biztos kezei vannak, robbanékony és nagyon jól blokkol.Sebii
imádom Maehlt, és Oregonon tényleg gyönyörűen blokkolt, csak éppen 190 font, ami nagyon kevés 😕

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
nfl.comon én nem találtam, pedig szívesen megnézném. Maehl szerintem jó lehet az NFL-ben is. Rohadt biztos kezei vannak, robbanékony és nagyon jól blokkol.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Maehl-t imádom, hol kelhet el ezzel a teljesítménnyel?Sebii
Höri mester küldte az idézetet a draftdaddy-ről: "Back in 2009 we included current N.F.L. starters Austin Collie and Brian Hartline in our top 100 (when most projected them as late rounders/career backups) because of their excellent shuttle runs at the Combine -- both showed amazing short area quickness. This year Dane Sanzenbacher and Jeff Maehl had the top 3 Cone & 60 yard shuttle times. The pair, also, finished 2nd and 3rd in the 20 yard shuttle, according to these Unofficial Wide Receiver Combine Numbers."
Nem rossz elődök. 😊

Arra van esély, hogy ezeknek meglegyenek a felvételei btw?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ja meg meg lenne egy inkabb altalanos dolog

miert nem vallvedo+sisakban futjak a 40 yardot a formak ?
annyira nem lenne nagy truvaj elintezni es azert csak tobbet jelentene a foldi halandoknak is
mint igy poloban futkosni 40 yardot hotegyenesen amire a palyan egyszer sem lesz pelda max az otakonFake
Hát szerintem ugyanaz az ok amiért a szar drilleket sem törlik, így könnyebb összehasonlítani as előző évek eredményeivel.
Julioval meg csak nem mindig tetszett Alabamában.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Maehl-t imádom, hol kelhet el ezzel a teljesítménnyel?
több mint 13 éve
errorlacy6 189 — Falcons fan
Ez Stephen Paea nem ember, 49-et nyomott a 225 fontba :oJayB
44-et nyomott február 10-én. fent van youtube-on.

A rekord amúgy 51, 1999-ben Ernest nevéhez fűződik (Eastern Kentucky DT 😀 )Höri
itt a mostani 49
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e843bc/Paea-sets-bench-press-recordJayB
Ezt a 49 írják az új rekordnak. J. Maehl 60YDShuttle 10,88 (a rekord 10,87) és 3 cone drill 6,42-vel is megdöntötte.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ja meg meg lenne egy inkabb altalanos dolog

miert nem vallvedo+sisakban futjak a 40 yardot a formak ?
annyira nem lenne nagy truvaj elintezni es azert csak tobbet jelentene a foldi halandoknak is
mint igy poloban futkosni 40 yardot hotegyenesen amire a palyan egyszer sem lesz pelda max az otakon
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
annyiban igazat adok, hogy ha valaki a combine-on rossz akkor azt a pro day nem feledteti.
de ha valaki ki kényszerül hagyni a combine-t de a pro day-en villog, akkor az jelentős fordulatot hozhat az értékébe.

tavaly a leghíresebb eset ugyebár Joe Haden volt, aki rohadt lassú volt a combinén, aztán Floridában már minden gördülékenyen ment és a helyén is választották.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
casey matthewsrol szolt a kerdes bocsanat ha nem voltam egyertelmu

a pro dayekkel kapcsolatban en meg nem vagyok ennyire derulato.
azert ott teljesen kipihenten allhat oda az ember egy 40 yardot futni v barmilyen gyakorlatot elvegezni
foleg h azokat ilyen alkalommal a pozicios edzoje segedkezi vegig.
de a combine egy 4 napos procedura. a sok orvosi vizsgalat meg egyeb dolog mellett megis mas lemerni egy ember fizikiai turo- es teljesitokepesseget mint egy szamara idealis kornyezetben.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azzal h casey nem tudott resztvenni a drillekben sztetek leeshet a boardokon akar odaig is
h csak udfakent legyen szamitasba veheto ? vagy azert ez a kisebb serules nem okoz akkora veszt
es csak annyi vonzata lesz h nem tudta feljebb tornaszni az erteket a kalibralt 3-5. kortol ?Fake
Jurrell Casey?

Lesz még pro day mindenkinek, a gyakorlatok ugyanolyanok, mint itt, szóval van esély megmutatni, hogy hol áll a többiekhez képest

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azzal h casey nem tudott resztvenni a drillekben sztetek leeshet a boardokon akar odaig is
h csak udfakent legyen szamitasba veheto ? vagy azert ez a kisebb serules nem okoz akkora veszt
es csak annyi vonzata lesz h nem tudta feljebb tornaszni az erteket a kalibralt 3-5. kortol ?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
milyen ketsegeid voltak ? h nem tud tovabbnoni a haja ? 😊
mondom ez eddig a legdurvabb produktum amit -a tenyek ismereteben- combineon lattam
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Eddig voltak kétségeim Julioval kapcsolatban, de bazdmeg ez nem emberi.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
#Alabama WR Julio Jones had his great Combine workout with a broken foot, which will require a screw, 8 wk rehab, nfl network reporting.#nfl

Az igen.tenorx
ez lehetetlen,nem létezikNewman
Egyfelől hihetetlen emberi teljesítmény, másfelől nehogy hosszabb távon kibasszon magával... És mondjuk ha csavarozni kell akkor a 8 hét rehab az a minimum, simán lehet az 12 is.Döme
jelen állapotok között a 12 hét esetén se maradna le semmiről

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
#Alabama WR Julio Jones had his great Combine workout with a broken foot, which will require a screw, 8 wk rehab, nfl network reporting.#nfl

Az igen.tenorx
ez lehetetlen,nem létezikNewman
Egyfelől hihetetlen emberi teljesítmény, másfelől nehogy hosszabb távon kibasszon magával... És mondjuk ha csavarozni kell akkor a 8 hét rehab az a minimum, simán lehet az 12 is.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
#Alabama WR Julio Jones had his great Combine workout with a broken foot, which will require a screw, 8 wk rehab, nfl network reporting.#nfl

Az igen.tenorx
ez lehetetlen,nem létezik

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
#Alabama WR Julio Jones had his great Combine workout with a broken foot, which will require a screw, 8 wk rehab, nfl network reporting.#nfl

Az igen.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Buta van?F.Schleck
igazából mint kiderült csak ezt hozta le egy kis lap Invincible HSének városábólharomt
Egyébként szerintem simán lehet belőle egy jó kis game manager QB. Nem azért mert winner típus, meg a hasonló fasságok, hanem pont emiatt hogy agyas, és azért nincs komoly fizikai hátránya.Döme
6-1 magas és kurva gyenge karja van. ez azért erős fizikai hátrány 😊