NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ingram ezzel a tré 40 yarddal hol találhatja magát?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Volt az az 1 hónap ingyen insider espn-re, az még működik? Illetve valaki tudna linket adni? 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gondolom már a legtöbb ember látta, de azért azoknak, akik még nem: Mark Ingram a Sport Scienceben
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha vélelten valaki nem tudná, itt lehet a mock játékra jeelntkezni http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=1169

5 játékos kéne még minimum

több mint 13 éve
gsn 3 548
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds." Gogo
"Jake Locker runs a 4.52 in the 40 yard dash. Perfect speed to chase down defenders that intercept his passes." 😂gsn
kiváncsi vagyok mekkora lesz a Camhype. Gondolom arról sokat fognak írni, hogy 10'6ot ugrott, ellentétben arról hogy milyen méteres homályokat dobáld zsinórban a sidelinehoz. Némelyikre már intentional groundingot fújtam volnaharomt
Nem láttam ezt a mait, de amit most olvasgattam, ott mindenhol lehúzzák a drillek miatt.
A 10'6"-ot persze kiemelik, főleg mivel VY-é 9'8", Tíbóé 9'7" volt, de egyébként negatív.

Mallett megítélése érdekes. Sokak szerint nagyon jó volt (van olyan is, aki az elmúlt 10 év legjobb QB workoutjjáról beszél), mások meg lehúzzák (itt főleg olyanok, mint Bunting járnak az élen, akik megmondták, hogy Mallett még a boardjukon se lenne rajta a pletykák miatt).

Locker, Ponder, Dalton megítélése általánosan jó.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem kizárt,hogy Julio a mai nap után előrébb áll Greennél néhány csapat boardján 😊Newman
nagy hülyeséget nem lehet csinálni ha közülük válogatnak

nekem legalábbis tök8 lenne hogy Andre Johnson vagy Fitzgerald jön a csapatomba

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem kizárt,hogy Julio a mai nap után előrébb áll Greennél néhány csapat boardján 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
őt láttad 2 éve?

Ray GarvinHöri
második körös pick, mi a baj vele? (azon kívül h ufl)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cecil Shorts III már az east-west shrine game alatt is feltűnően szálkás volt de ma a combineon meg ezzel a képével csak még egy lapáttal rátett:
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/169063_198542903491725_100000080502267_782827_2931695_n.jpg
hol kelhet el?kristof
Garconnál hamarabb.

őt láttad 2 éve?

Ray Garvin

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem tudom, az East-Westen annyira nem volt jó. Szerintem 4-5. kör, maximum 3., ha valakinek nagyon megtetszik, mint tavaly Andre Roberts.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cecil Shorts III már az east-west shrine game alatt is feltűnően szálkás volt de ma a combineon meg ezzel a képével csak még egy lapáttal rátett:

hol kelhet el?
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Newton amúgy egész ügyesen kivágta magát az interjúban. valaki ezért sok pénzt kapott 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds." Gogo
"Jake Locker runs a 4.52 in the 40 yard dash. Perfect speed to chase down defenders that intercept his passes." 😂gsn
kiváncsi vagyok mekkora lesz a Camhype. Gondolom arról sokat fognak írni, hogy 10'6ot ugrott, ellentétben arról hogy milyen méteres homályokat dobáld zsinórban a sidelinehoz. Némelyikre már intentional groundingot fújtam volna
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
itt a mostani 49
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e843bc/Paea-sets-bench-press-recordJayB
csak most jut eszembe, 49ers pick 😀

több mint 13 éve
gsn 3 548
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds." Gogo
"Jake Locker runs a 4.52 in the 40 yard dash. Perfect speed to chase down defenders that intercept his passes." 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez Stephen Paea nem ember, 49-et nyomott a 225 fontba :oJayB
44-et nyomott február 10-én. fent van youtube-on.

A rekord amúgy 51, 1999-ben Ernest nevéhez fűződik (Eastern Kentucky DT 😀 )Höri
itt a mostani 49
http://www.nfl.com/videos/nfl-combine/09000d5d81e843bc/Paea-sets-bench-press-record
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez Stephen Paea nem ember, 49-et nyomott a 225 fontba :oJayB
44-et nyomott február 10-én. fent van youtube-on.

A rekord amúgy 51, 1999-ben Ernest nevéhez fűződik (Eastern Kentucky DT 😀 )

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Ez Stephen Paea nem ember, 49-et nyomott a 225 fontba :o
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Stanzi 4.92 natessék 😛Höri
Tehát lassú izé nem olyan gyors? 😛Gogo
zseb QB

Brady legjobbja 5.23Höri
Tus (számítottam is valami ilyesmire 😀)
(666. be/hozzászólásnak azért elment 😛)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds."
"Cam Newton runs the 40 in an unofficial 4.58, Christian Ponder an unofficial 4.72."
(Adam Schefter)Gogo
Stanzi 4.92 natessék 😛Höri
Tehát lassú izé nem olyan gyors? 😛Gogo
zseb QB

Brady legjobbja 5.23

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 744 — no es importante
azért jó hogy Sobri ezt felhozta, mert ilyet legutóbb Bo Jackson, az Auburn korábbi Heisman győztese játszott el 😀
1/1-el elvitte a Tampa, majd inkább baseballozott egy évet, a következő évben pedig az LA Raiders draftolta a 7. körben és végül ott is profiskodottJJ
Lehet féreérthetően fogalmaztam, nem arra gondoltam, hogy valaki holdoutolni akar, hanem, hogy egy neki nem tetsző helyzetbe kényszeríti őt egy csapat, és ezzel tönkrevághatja e a karrierjét, akár direkt, akár nem szándékoltan, de erre elvileg megvan a lehetősége?Sobri Jóska
indirekt lehet, direkt kevésbé...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez volt Bo Jackson. Nem engedték hogy Baseballozzon(mármint a tampa) a foci mellett így inkább nem írt alá, hanem újradraftoltatta magát oda ahol engedték neki.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 031 — #NoStress
azért jó hogy Sobri ezt felhozta, mert ilyet legutóbb Bo Jackson, az Auburn korábbi Heisman győztese játszott el 😀
1/1-el elvitte a Tampa, majd inkább baseballozott egy évet, a következő évben pedig az LA Raiders draftolta a 7. körben és végül ott is profiskodottJJ
Lehet féreérthetően fogalmaztam, nem arra gondoltam, hogy valaki holdoutolni akar, hanem, hogy egy neki nem tetsző helyzetbe kényszeríti őt egy csapat, és ezzel tönkrevághatja e a karrierjét, akár direkt, akár nem szándékoltan, de erre elvileg megvan a lehetősége?

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds."
"Cam Newton runs the 40 in an unofficial 4.58, Christian Ponder an unofficial 4.72."
(Adam Schefter)Gogo
Stanzi 4.92 natessék 😛Höri
Tehát lassú izé nem olyan gyors? 😛

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Washington's Jake Locker ran one of the fastest 40 times any QB at the combine ever has, an unofficial 4.52 seconds."
"Cam Newton runs the 40 in an unofficial 4.58, Christian Ponder an unofficial 4.72."
(Adam Schefter)Gogo
Stanzi 4.92 natessék 😛