NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most nézem az OL méreteket. Cannon nem hízott el egy icipicit? Azért ez a 350+ elég durva...tenorx
Akkor fogyott 😀 , a szezonban (!) volt állítólag 370+ is, és úgy sem mozgott rosszul. Gondolom majd többet is le kéne majd adnia az NFL-ben, kb 340 környékére.BleedingGreen
Nem semmi izomzata lehet, wow...
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 265 — Beware the Slim Reaper!
Most nézem az OL méreteket. Cannon nem hízott el egy icipicit? Azért ez a 350+ elég durva...tenorx
Akkor fogyott 😀 , a szezonban (!) volt állítólag 370+ is, és úgy sem mozgott rosszul. Gondolom majd többet is le kéne majd adnia az NFL-ben, kb 340 környékére.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Most nézem az OL méreteket. Cannon nem hízott el egy icipicit? Azért ez a 350+ elég durva...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a combine eredmények szinte semennyire sem befolyásolják azt, hogy kiből lesz sikeres NFL játékos vagy kiből nem, de a draftértéküket nagyban megváltoztatja az esemény, emiatt pedig érdemes rá nagy figyelmet szentelni.
elvégre minél magasabban húznak valakit, annál tovább tart majd felé a bizalom.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
persze de ez parasztvakítás. csak magát az eseményt teszi vonzóbbá a közönség számára, de a valós értéke és értékmérősége igen alacsonyharomt
hát a senior bowl edzéseit már sikerült nézhetetlenné tenni, azért bízom benne hogy a combine-nál egy fokkal jobb lesz a helyzet...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze de ez parasztvakítás. csak magát az eseményt teszi vonzóbbá a közönség számára, de a valós értéke és értékmérősége igen alacsony
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
Engem speciel jobban idegesít ez a scoutoknál, hogy 5 centiméternek ekkora jelentősége van, mintha elszállnak egy 40 yardtól. 😛 Különösen igaz ez a CB-kre, ahol röhögőgörcsöt szoktam azoktól kapni, akik ezt mondják. Tök mindegy, hogy 5'10" vagy, vagy 6'0". Ha egy 6'5"-ös WR-t kell megfognod, aki ne adj isten még van olyan gyors is, mint te, fut egy 4,4 körüli 40-et, akkor általában meg vagy lőve, akármekkora vagy. 😀 Márpedig van pár ilyen elkapó az NFL-ben.gsn
én úgy eleve nem szeretem a combine mérős részeit. Abszolút nem mérvadó egy csomó embernél felszerelés nélküli futás. Lásd Joe Haden, akit mindennek elhordtak a szar 40 yardja miatt, aztán láttuk hogy túl sok gondja nem akadt az NFL WRekkel szemben sem.
Gáz szerintem hogy ennyire nagy a hangsúly az atletikusságon, mert ugye az egész combine szinte csak azt méri, míg a játék technikára illetve a pályán bemutatott képességekre kisebb hangsúlyt fektetnek a felmérőkönharomt
a mért adatokról kétségkívül könnyebb és egyszerűbb közérthetőbben beszélni, mint a posztspecifikus gyakorlatokról


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Engem speciel jobban idegesít ez a scoutoknál, hogy 5 centiméternek ekkora jelentősége van, mintha elszállnak egy 40 yardtól. 😛 Különösen igaz ez a CB-kre, ahol röhögőgörcsöt szoktam azoktól kapni, akik ezt mondják. Tök mindegy, hogy 5'10" vagy, vagy 6'0". Ha egy 6'5"-ös WR-t kell megfognod, aki ne adj isten még van olyan gyors is, mint te, fut egy 4,4 körüli 40-et, akkor általában meg vagy lőve, akármekkora vagy. 😀 Márpedig van pár ilyen elkapó az NFL-ben.gsn
én úgy eleve nem szeretem a combine mérős részeit. Abszolút nem mérvadó egy csomó embernél felszerelés nélküli futás. Lásd Joe Haden, akit mindennek elhordtak a szar 40 yardja miatt, aztán láttuk hogy túl sok gondja nem akadt az NFL WRekkel szemben sem.
Gáz szerintem hogy ennyire nagy a hangsúly az atletikusságon, mert ugye az egész combine szinte csak azt méri, míg a játék technikára illetve a pályán bemutatott képességekre kisebb hangsúlyt fektetnek a felmérőkön
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 460
Tudom volt már, de Tyron Smith zorall lett. :cool:
több mint 13 éve
gsn 3 548
Engem speciel jobban idegesít ez a scoutoknál, hogy 5 centiméternek ekkora jelentősége van, mintha elszállnak egy 40 yardtól. 😛 Különösen igaz ez a CB-kre, ahol röhögőgörcsöt szoktam azoktól kapni, akik ezt mondják. Tök mindegy, hogy 5'10" vagy, vagy 6'0". Ha egy 6'5"-ös WR-t kell megfognod, aki ne adj isten még van olyan gyors is, mint te, fut egy 4,4 körüli 40-et, akkor általában meg vagy lőve, akármekkora vagy. 😀 Márpedig van pár ilyen elkapó az NFL-ben.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Fontos.. foleg OL embereknel. Akinek mondjuk 10 inchnel kisebb a keze, vagy 35 inchnel (esetleg 34) rovidebb a karja, azt a legtobb csapat mint LT mar nem is veszi szamba. Ezeert mondta Robilluma, hogy Smith ezzel most folment vagy fel kort a legtobb csapat szemeben.
Cornereknel is, aki tul magas (6'1 folott) v. tul alacsony (5'10 alatt) az is hatrany.. WR-eknel detto, stb.
Igor
Egy 6'1 corner olyan 195 font felett az maga a prototype szerintem. 5'10 szódával elmegy, 5'9 már törpe.JayB
Lehet.. bar abban biztos vagyok, hogy 6'2-re mar azt szoktak mondani, hogy tul magas (en amugy eppenseggel ezert szeretem a magas CB-ket 😊) - DRC-nel biztosan emlegettek, es aggodni szoktak, mennyire fordulekony. Sean Smithnel meg mindenki mondogatta, hogy csak safety lehet 6'4-gyel.
Ilyen szempontbol furi, hogy Jimmy Smitht nem nagyon szekaltak vele eddig.

Ahogy Szabler/haromt irta - az egeszseges kompromisszumot kell megtalalni.. ha valaki kicsi, sovany, felkezu, voroshaju, stb - akkor jobban megnezik a scoutok.. de nem szabad atesni a masik oldalra sem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 746 — no es importante
kivétel erősíti a szabályt ugye
most nem ezekkel kell foglalkozni, hanem a trendekkel


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
ezek a számok draft érték szempontjából fontosak. Polamalu speciel 5-10. Elég nevetséges méret egy safetynek. Aztán mégsem valami szar...

Dumervil-t kiröhögték NCAA sack leaderként az 5-11gyel. Aztán NFL sack leader lett. Ennyire kell komolyan foglalkozni a magassággalharomt
Hogy MJD-t már ne is emlegessük. Nála is milyen "nagy" hárány lett hogy törpe...iktriad
Minden posztra lehet kivételt mondani, de abból nem szabad túlzott következtetést elmondani. Pl.: Brees is 183 centivel lett év támadó játékosa is, és franchise QB, de ettől még a legtöbb 6 láb magas irányítónak fogalma sem lesz, hogy mi folyik előtte a pályán, mert nem fog kilátni a falemberek mögül, és nincs normális csapat, amelyik akár csak megfontolná is a draftját.

szerk.: ez pont olyan, hogy nem kell az első körökben QB-t draftolni, mert Brady is hatodik körös volt, és azért még most is elég jól elpötyög a ligában.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ezek a számok draft érték szempontjából fontosak. Polamalu speciel 5-10. Elég nevetséges méret egy safetynek. Aztán mégsem valami szar...

Dumervil-t kiröhögték NCAA sack leaderként az 5-11gyel. Aztán NFL sack leader lett. Ennyire kell komolyan foglalkozni a magassággalharomt
Hogy MJD-t már ne is emlegessük. Nála is milyen "nagy" hárány lett hogy törpe...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ezek a számok draft érték szempontjából fontosak. Polamalu speciel 5-10. Elég nevetséges méret egy safetynek. Aztán mégsem valami szar...

Dumervil-t kiröhögték NCAA sack leaderként az 5-11gyel. Aztán NFL sack leader lett. Ennyire kell komolyan foglalkozni a magassággal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Fontos.. foleg OL embereknel. Akinek mondjuk 10 inchnel kisebb a keze, vagy 35 inchnel (esetleg 34) rovidebb a karja, azt a legtobb csapat mint LT mar nem is veszi szamba. Ezeert mondta Robilluma, hogy Smith ezzel most folment vagy fel kort a legtobb csapat szemeben.
Cornereknel is, aki tul magas (6'1 folott) v. tul alacsony (5'10 alatt) az is hatrany.. WR-eknel detto, stb.
Igor
Egy 6'1 corner olyan 195 font felett az maga a prototype szerintem. 5'10 szódával elmegy, 5'9 már törpe.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fusco 6'4, 306lbs

ő se centerméret 😀

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Alt. azonban inkabb visszacsuszni szoktak az emberek merlegeles utan, keveseb emelkednek.
Igor
Máris egy gyors példa a lehetséges csúszásra:
One NFL scout tells SI's Don Banks that Iowa DE Adrian Clayborn is "probably going to slip some" in the draft because of his arm problems.
Clayborn's right arm is smaller than his left arm, and he suffered a broken collarbone at birth. "His right arm is mal-developed to a degree," the scout said. "He's left-hand dominant because of it ... and that may be why he always played at right end in college and never moved around. The combine is real important for him. He's probably going to slip."
Szerk. Ja bocs, neki még nem volt mérlegelés. Ez csak az "előzetese".


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Coach Ron Rivera confirmed at the Combine Thursday that the Panthers will host Auburn QB Cam Newton for a pre-draft visit.
Newton was the only prospect Rivera would commit to bringing in before the draft, and the first-year head coach compared the 2010 Heisman winner to "Ben Roethlisberger, a Matt Ryan, a Joe Flacco." Added Rivera of Newton, "The one thing he does have is he's got a great arm. And he's a winner."
Akkor most kell QB a Panthers-nek vagy nem? Első helyen minek ködösítenének?Robilluma
A felsorolt nevekbol az latszik, hogy feher QB kell nekik.. sztem Ork a sajtosuk 😀
Bar mondjuk azok utan, ahogy Richardson beszolt Peytonnak, lehet hogy betesz Riveranak, es csakazertis Bowers.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Coach Ron Rivera confirmed at the Combine Thursday that the Panthers will host Auburn QB Cam Newton for a pre-draft visit.
Newton was the only prospect Rivera would commit to bringing in before the draft, and the first-year head coach compared the 2010 Heisman winner to "Ben Roethlisberger, a Matt Ryan, a Joe Flacco." Added Rivera of Newton, "The one thing he does have is he's got a great arm. And he's a winner."
Akkor most kell QB a Panthers-nek vagy nem? Első helyen minek ködösítenének?


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Fontos.. foleg OL embereknel. Akinek mondjuk 10 inchnel kisebb a keze, vagy 35 inchnel (esetleg 34) rovidebb a karja, azt a legtobb csapat mint LT mar nem is veszi szamba. Ezeert mondta Robilluma, hogy Smith ezzel most folment vagy fel kort a legtobb csapat szemeben.
Cornereknel is, aki tul magas (6'1 folott) v. tul alacsony (5'10 alatt) az is hatrany.. WR-eknel detto, stb.

Alt. azonban inkabb visszacsuszni szoktak az emberek merlegeles utan, keveseb emelkednek.
Az, hogy ki mennyire izmos v. szalkas.. azt sztem nem erdemes figyelembe venni, lasd Maybin.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
http://www.draftcountdown.com/ScoutingReports/OLB/Doug-Hogue.php

Nézegettem a prospecteket.
Ez a Doug Hogue tudhat valamit.
88 INT két év alatt. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana 6'3 és 317 font, nem egy lóbaszó

Cannon viszont 358 font, miközben az idényt 375 fontosan játszotta végigHöri
Mikortól indul be igazán a combine?
(futásugrás)Bazzani
szerintem a mérlegelés is fontos, hiszen folyamatosan tapasztaljuk, hogy ordas nagy kamu adatokat szoktak kirakni a csapatok honlapjára 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ijalana 6'3 és 317 font, nem egy lóbaszó

Cannon viszont 358 font, miközben az idényt 375 fontosan játszotta végigHöri
Mikortól indul be igazán a combine?
(futásugrás)Bazzani
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2092 ?
alul vannak az időpontok

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ijalana 6'3 és 317 font, nem egy lóbaszó

Cannon viszont 358 font, miközben az idényt 375 fontosan játszotta végigHöri
Mikortól indul be igazán a combine?
(futásugrás)