NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ne feledkezzünk meg a Ponder, Stanzi, Dalton trióról se. Főleg az első kettőből kinézem hogy viszi valamire az NFL-ben is.iktriad
Én meg közülük pont Daltontól várom majd a legtöbbet. Jól mutatna egy futás-orientált csapatban, mint a 49ers/Dolphins/Jaguars/Titans/Bills. Én hozzájuk tippelem a 3. körben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀gsn
Gyah 😀 Nagyon érdekes lesz az idei draft QB szempontból, a pontatlan Locker, az állítólagos drogfüggő Mallett, Ogli G és a teljesen zsákbamacska Gabbert😀 Alig várom! 😀tenorx
majd Kaepernick!

ojjajHöri
Ne feledkezzünk meg a Ponder, Stanzi, Dalton trióról se. Főleg az első kettőből kinézem hogy viszi valamire az NFL-ben is.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 833 — Saturday Night Lights
Imádom Newtont 😊, ha az apja/ügynöke beprotezsálja egy forradalmibb támadósémákat bevállaló franchise-hoz, még akár sikeres is lehet.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
ezt a címet Newton szeretné megkaparintaniHöri
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀gsn
Gyah 😀 Nagyon érdekes lesz az idei draft QB szempontból, a pontatlan Locker, az állítólagos drogfüggő Mallett, Ogli G és a teljesen zsákbamacska Gabbert😀 Alig várom! 😀tenorx
Nekik az igazi karácsonyi ajándék Luck döntése volt 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt a címet Newton szeretné megkaparintaniHöri
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀gsn
Gyah 😀 Nagyon érdekes lesz az idei draft QB szempontból, a pontatlan Locker, az állítólagos drogfüggő Mallett, Ogli G és a teljesen zsákbamacska Gabbert😀 Alig várom! 😀tenorx
majd Kaepernick!

ojjaj

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
zsenialis a csavo. kezd szimpatikussa valni 😊
mondjuk ennel jobban mar csak az szorakoztatna ha minden effele mutato jel
es a nagy arca ellenere nem bukna hatalmasat hanem mondjuk Vicket uberelo palyafutasa lenne.
vegulis sztem ennyi humorerzeke boven van az eletnek h amikor mindenki torvenyszeru bukast
lat a dologban akkor az mutat egy fityiszt es jon a 180 fokos fordulat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Mallett egy éretlen primadonna, aki azt hiszi, róla szól a világ, mindenkire tesz, és senki sem tudja fegyelmezni, akkor elhiszem, hogy megfelelő az összehasonlítás.gsn
ezt a címet Newton szeretné megkaparintaniHöri
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀gsn
Gyah 😀 Nagyon érdekes lesz az idei draft QB szempontból, a pontatlan Locker, az állítólagos drogfüggő Mallett, Ogli G és a teljesen zsákbamacska Gabbert😀 Alig várom! 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Mallett egy éretlen primadonna, aki azt hiszi, róla szól a világ, mindenkire tesz, és senki sem tudja fegyelmezni, akkor elhiszem, hogy megfelelő az összehasonlítás.gsn
ezt a címet Newton szeretné megkaparintaniHöri
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀gsn
megintcsak igazat mondott

több mint 13 éve
gsn 3 548
Ha Mallett egy éretlen primadonna, aki azt hiszi, róla szól a világ, mindenkire tesz, és senki sem tudja fegyelmezni, akkor elhiszem, hogy megfelelő az összehasonlítás.gsn
ezt a címet Newton szeretné megkaparintaniHöri
Cam Newton on limited experience: "not to sound arrogant but what I did in 1 year others couldn't do in their entire collegiate careers." 😀 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Mallett egy éretlen primadonna, aki azt hiszi, róla szól a világ, mindenkire tesz, és senki sem tudja fegyelmezni, akkor elhiszem, hogy megfelelő az összehasonlítás.gsn
ezt a címet Newton szeretné megkaparintani

több mint 13 éve
gsn 3 548
"Clemson defensive end Da'Quan Bowers, ranked as the top available prospect in Scouts Inc.'s top 32 and projected as a top-five pick in April's draft, plans only to lift at this week's NFL scouting combine,"

pár hete operálták a térdét amúgyJJ
Akkor szerintem Quinn fogja a gyorsabb 40et futni 😀tenorx
Már nem változtatom meg, ott mindenkinek lesz egy biztos pontja. 😀

A Leaf párhuzam azért érdekes, mert Leaf nem volt akkoriban még drogfüggő, ha jól emlékszem. 2008-ban, mikor lecsukták, akkor lett publikus a fájdalomcsillapító függősége, amibe azért elég sokan belezuhannak az NFL-ben. Akkor úgy nyilatkozott, hogy segített az NFL bukását könnyebben "feldolgozni" a dolog.

Ha Mallett egy éretlen primadonna, aki azt hiszi, róla szól a világ, mindenkire tesz, és senki sem tudja fegyelmezni, akkor elhiszem, hogy megfelelő az összehasonlítás.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk már lehetett egy név nélküli scouttol olvasni, hogy olyanokat tud Mallettről, ami alapján semmi pénzért nem hozná el, a drog pl. simán lehet ilyen. Most már még jobban várom a combinet 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Ha már problémás QB-k, akkor ez ma kimaradt:
Tony Softli of ESPN 101 St. Louis reports that Arkansas QB Ryan Mallett did not declare for the 2010 NFL draft due to "heavy rumors" that he was addicted to drugs.
Per Softli, "A lot of people are comparing Mallett to Ryan Leaf." We've heard the rumors and Leaf comparisons plenty, but they're now being confirmed by an ESPN employee who used to work as Rams director of player personnel and was the Panthers' scouting director. Softli suggests that Mallett will be given a hair follicle test at the Combine to determine if he's used recently. Mallett, expected to throw in Indianapolis, enters the six-day affair with more red flags than any draft-eligible prospect.
Azért ez már egy kicsit durva rágalmazás.Robilluma
Honnan tudod hogy rágalmazás?Döme
Ha majd meglesz a bizonyíték a combine-ról a hajmintából, akkor majd nem lesz az. Addig tipikus college szóbeszéd.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ha már problémás QB-k, akkor ez ma kimaradt:
Tony Softli of ESPN 101 St. Louis reports that Arkansas QB Ryan Mallett did not declare for the 2010 NFL draft due to "heavy rumors" that he was addicted to drugs.
Per Softli, "A lot of people are comparing Mallett to Ryan Leaf." We've heard the rumors and Leaf comparisons plenty, but they're now being confirmed by an ESPN employee who used to work as Rams director of player personnel and was the Panthers' scouting director. Softli suggests that Mallett will be given a hair follicle test at the Combine to determine if he's used recently. Mallett, expected to throw in Indianapolis, enters the six-day affair with more red flags than any draft-eligible prospect.
Azért ez már egy kicsit durva rágalmazás.Robilluma
Honnan tudod hogy rágalmazás?
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
én nekem nagyon tetszett tavaly Foles. SZerintem ezt ki is fejtettem. Egyelőre bízom benne. Barkley inkább USC hype.

Kirkpatrick egyelőre még fejben nagyon gyenge. Fizikálisan abszolút élvonal, de néha fogalma nem volt mi történik a pályán.
Stephon Gilmore szerintem sokkal jobb most nála. Na meg Hosley és Cliff Harris. Bár előbbinek sokat kell fejlődnie fizikálisan. És még jön a titkos favorit Josh Robinson a UCF-ről
haromt
Jövőre iszonyat ütős lesz a CB class. Ott van még Dennard, Omar Bolden (ő az egyik kedvencem, szerencsére jól jött vissza a térdsérüléséből), az igazi Steelers type CB Prater és még talán Minnifield is.
Barkley-nak meg nincs szüksége hype-ra, nagyon fasza QB ő anélkül is. Az adottságai kivételesek, ezt nem igazán lehet vitatni, és a fejével sincsenek gondok, mint az idei top QB-knak.

Ha már problémás QB-k, akkor ez ma kimaradt:
Tony Softli of ESPN 101 St. Louis reports that Arkansas QB Ryan Mallett did not declare for the 2010 NFL draft due to "heavy rumors" that he was addicted to drugs.
Per Softli, "A lot of people are comparing Mallett to Ryan Leaf." We've heard the rumors and Leaf comparisons plenty, but they're now being confirmed by an ESPN employee who used to work as Rams director of player personnel and was the Panthers' scouting director. Softli suggests that Mallett will be given a hair follicle test at the Combine to determine if he's used recently. Mallett, expected to throw in Indianapolis, enters the six-day affair with more red flags than any draft-eligible prospect.
Azért ez már egy kicsit durva rágalmazás.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
"Clemson defensive end Da'Quan Bowers, ranked as the top available prospect in Scouts Inc.'s top 32 and projected as a top-five pick in April's draft, plans only to lift at this week's NFL scouting combine,"

pár hete operálták a térdét amúgyJJ
Akkor szerintem Quinn fogja a gyorsabb 40et futni 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
"Clemson defensive end Da'Quan Bowers, ranked as the top available prospect in Scouts Inc.'s top 32 and projected as a top-five pick in April's draft, plans only to lift at this week's NFL scouting combine,"

pár hete operálták a térdét amúgy


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyébként kiderültek ma a draft kezdési időpontok

1. nap péntek hajnali 2 óra (1.kör)
2. nap szombat éjfél (2-3. kör)
3. nap vasárnap 18 óra (4-7. kör)

április 28-30

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én nekem nagyon tetszett tavaly Foles. SZerintem ezt ki is fejtettem. Egyelőre bízom benne. Barkley inkább USC hype.

Kirkpatrick egyelőre még fejben nagyon gyenge. Fizikálisan abszolút élvonal, de néha fogalma nem volt mi történik a pályán.
Stephon Gilmore szerintem sokkal jobb most nála. Na meg Hosley és Cliff Harris. Bár előbbinek sokat kell fejlődnie fizikálisan. És még jön a titkos favorit Josh Robinson a UCF-ről

Demps-et majd meglátjuk. Szerintem még maga sem tudja
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jeff Demps focista lesz?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem sok, de a 2. kört uralhatják.
Upshaw, Barron, Lester, Hightower, Kirkpatrick, első körben meg Trent RichardsonHöri
Szerintem Hightower, Kirkpatrick meg Richardson első körös lesz, és esetleg Upshaw is odaérthet. Mondjuk én Bama homer vagyok 😀tenorx
és akkor még Nico Johnsonról nem is beszéltünkJJ
Na igen. Jó lesz a jövőévi draft 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Szerintem Dre Kirkpatrick is szépen fog felfele kúszni 😊 Egyébként kíváncsi vagyok hány első körös Bama játékos lesz jövőre.tenorx
nem sok, de a 2. kört uralhatják.
Upshaw, Barron, Lester, Hightower, Kirkpatrick, első körben meg Trent RichardsonHöri
Szerintem Hightower, Kirkpatrick meg Richardson első körös lesz, és esetleg Upshaw is odaérthet. Mondjuk én Bama homer vagyok 😀tenorx
és akkor még Nico Johnsonról nem is beszéltünk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Dre Kirkpatrick is szépen fog felfele kúszni 😊 Egyébként kíváncsi vagyok hány első körös Bama játékos lesz jövőre.tenorx
nem sok, de a 2. kört uralhatják.
Upshaw, Barron, Lester, Hightower, Kirkpatrick, első körben meg Trent RichardsonHöri
Szerintem Hightower, Kirkpatrick meg Richardson első körös lesz, és esetleg Upshaw is odaérthet. Mondjuk én Bama homer vagyok 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Foles >>>>>>>>> Barkleyharomt
jujj
foles kb. a 3-4. körig fog csúszni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem Dre Kirkpatrick is szépen fog felfele kúszni 😊 Egyébként kíváncsi vagyok hány első körös Bama játékos lesz jövőre.tenorx
nem sok, de a 2. kört uralhatják.
Upshaw, Barron, Lester, Hightower, Kirkpatrick, első körben meg Trent Richardson