NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Más NCAA-ben védőkkel ütközni, és más NFL-ben legtöbbször. Becsúszást meg gyorsan taníthatják.deny79
Az első NFL meccsig. Utána tényleg gyorsan megtanulja, akármekkora is.... 😀apeszos
Troy Smith pl. nem egyszer megy bele "fejjel" a védőbe... 😊 Pedig még kicsi is 😛
több mint 13 éve
gsn 3 548
Bunting:

• I can’t find any NFL scout to tell me they love Colorado OT Nate Solder as a prospect, they all say he’s talented, but no one says they love him.

• The same can be said for Missouri QB Blaine Gabbert, haven’t talked to any scout who had convictions in giving the guy a first round grade. ( 😀 )

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...braxa88
Miért ne, ha egyszer így tud futni? 😀 Kövezz meg, de tényleg nem láttam olyan hú de jónak őket. Mondom ezt úgy, hogy nálunk szinte nincs is irányító évek óta. Jó, mondjuk két-három meccs alapján tényleg hülyeség ilyent leszűrni, de Mallett is Newton is elég pontatlan volt.... Ráadásul feltűnt, ezeknek a srácoknak nem tanítják hogy ha futnak akkor lábbal előre csússzanak? Newton pl. k.rva bátran, még kereste is az ütközést, és majdnem mindíg.apeszos
Newton akkora mint egy LB, nyilván nem fél..Zorddd
lehet akkora, de nem LB 😀
gyorsan ledarálnák

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...braxa88
Miért ne, ha egyszer így tud futni? 😀 Kövezz meg, de tényleg nem láttam olyan hú de jónak őket. Mondom ezt úgy, hogy nálunk szinte nincs is irányító évek óta. Jó, mondjuk két-három meccs alapján tényleg hülyeség ilyent leszűrni, de Mallett is Newton is elég pontatlan volt.... Ráadásul feltűnt, ezeknek a srácoknak nem tanítják hogy ha futnak akkor lábbal előre csússzanak? Newton pl. k.rva bátran, még kereste is az ütközést, és majdnem mindíg.apeszos
Más NCAA-ben védőkkel ütközni, és más NFL-ben legtöbbször. Becsúszást meg gyorsan taníthatják.deny79
Az első NFL meccsig. Utána tényleg gyorsan megtanulja, akármekkora is.... 😀
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...braxa88
Miért ne, ha egyszer így tud futni? 😀 Kövezz meg, de tényleg nem láttam olyan hú de jónak őket. Mondom ezt úgy, hogy nálunk szinte nincs is irányító évek óta. Jó, mondjuk két-három meccs alapján tényleg hülyeség ilyent leszűrni, de Mallett is Newton is elég pontatlan volt.... Ráadásul feltűnt, ezeknek a srácoknak nem tanítják hogy ha futnak akkor lábbal előre csússzanak? Newton pl. k.rva bátran, még kereste is az ütközést, és majdnem mindíg.apeszos
Newton akkora mint egy LB, nyilván nem fél..


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...braxa88
Miért ne, ha egyszer így tud futni? 😀 Kövezz meg, de tényleg nem láttam olyan hú de jónak őket. Mondom ezt úgy, hogy nálunk szinte nincs is irányító évek óta. Jó, mondjuk két-három meccs alapján tényleg hülyeség ilyent leszűrni, de Mallett is Newton is elég pontatlan volt.... Ráadásul feltűnt, ezeknek a srácoknak nem tanítják hogy ha futnak akkor lábbal előre csússzanak? Newton pl. k.rva bátran, még kereste is az ütközést, és majdnem mindíg.apeszos
Más NCAA-ben védőkkel ütközni, és más NFL-ben legtöbbször. Becsúszást meg gyorsan taníthatják.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...braxa88
Miért ne, ha egyszer így tud futni? 😀 Kövezz meg, de tényleg nem láttam olyan hú de jónak őket. Mondom ezt úgy, hogy nálunk szinte nincs is irányító évek óta. Jó, mondjuk két-három meccs alapján tényleg hülyeség ilyent leszűrni, de Mallett is Newton is elég pontatlan volt.... Ráadásul feltűnt, ezeknek a srácoknak nem tanítják hogy ha futnak akkor lábbal előre csússzanak? Newton pl. k.rva bátran, még kereste is az ütközést, és majdnem mindíg.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Azt veszem észre, hogy Locker-el kapcsolatban mindenkinek csak kétségei vannak....apeszos
En siman elfogadnam masodik korben.. sot, megertem ha valaki tesz vele egy probat elso kor vegen az idei gyenge class miatt.
De az hogy 1/1-nek allitottak be ot is anno (kb. a harmadik abszolut erdemtelen QB az elmult 9 honapban Locker, Mallett, Gabbert, a sorrend - es nem lennek meglepve, ha valamikorl meg Cam Newton is odakerul!) - na ez rohej.
Es most Luckot direkt kihagytam.. az egyetlen kandidans, aki valoban erdemes volt ra.

Egy dolog, hogy gyakorlatilag rulett a QB draft... de ilyen mock draft fluktuacioval nem is csoda...Igor
Braxának köszönhetően megnéztem pár teljes meccset és megvallom, nem voltam elájulva sem Mallettől sem Newtontól. Gabbertet még nem láttam, de meg fogom nézni 😊. Változatlanul azt mondom, remek futót csinálhattak volna Cam Newtonból, de irányítónak.... Colin Kaepernick-el mi van? A senior bowl-on láttam Christian Ponder-t, őt nem látom a "jóslatokban". Vagy csak átsiklottam felette? Vagy nem is megy draftra?apeszos
6-6 magas RB?! 😊
Kaepernick...avgy 1.körös vagy 4-5... sztem 2.ban elviszik. valaki hinni fog benne.
Ponder. 2-3.körben vihetik el. sztem a jó senior bowl sokat dobott rajta

Mallett-től és Newton nem vagy elájulva? hát pedig mind2 nagyszerű volt idén. főleg utóbbi, de ezt nem kell magyarázni. Én Gabberttől nam vagyok elájulva, őszintén megmondva nem értem h kerül a class élére...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt veszem észre, hogy Locker-el kapcsolatban mindenkinek csak kétségei vannak....apeszos
En siman elfogadnam masodik korben.. sot, megertem ha valaki tesz vele egy probat elso kor vegen az idei gyenge class miatt.
De az hogy 1/1-nek allitottak be ot is anno (kb. a harmadik abszolut erdemtelen QB az elmult 9 honapban Locker, Mallett, Gabbert, a sorrend - es nem lennek meglepve, ha valamikorl meg Cam Newton is odakerul!) - na ez rohej.
Es most Luckot direkt kihagytam.. az egyetlen kandidans, aki valoban erdemes volt ra.

Egy dolog, hogy gyakorlatilag rulett a QB draft... de ilyen mock draft fluktuacioval nem is csoda...Igor
Braxának köszönhetően megnéztem pár teljes meccset és megvallom, nem voltam elájulva sem Mallettől sem Newtontól. Gabbertet még nem láttam, de meg fogom nézni 😊. Változatlanul azt mondom, remek futót csinálhattak volna Cam Newtonból, de irányítónak.... Colin Kaepernick-el mi van? A senior bowl-on láttam Christian Ponder-t, őt nem látom a "jóslatokban". Vagy csak átsiklottam felette? Vagy nem is megy draftra?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Azt veszem észre, hogy Locker-el kapcsolatban mindenkinek csak kétségei vannak....apeszos
En siman elfogadnam masodik korben.. sot, megertem ha valaki tesz vele egy probat elso kor vegen az idei gyenge class miatt.
De az hogy 1/1-nek allitottak be ot is anno (kb. a harmadik abszolut erdemtelen QB az elmult 9 honapban Locker, Mallett, Gabbert, a sorrend - es nem lennek meglepve, ha valamikorl meg Cam Newton is odakerul!) - na ez rohej.
Es most Luckot direkt kihagytam.. az egyetlen kandidans, aki valoban erdemes volt ra.

Egy dolog, hogy gyakorlatilag rulett a QB draft... de ilyen mock draft fluktuacioval nem is csoda...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azt veszem észre, hogy Locker-el kapcsolatban mindenkinek csak kétségei vannak....
több mint 13 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
A végén még Locker tényleg nálunk köt ki. Végülis helyi gyerek, nincs probléma, csak vannak kétségeim vele kapcsolatban.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Blaine Gabbert és Cam Newton addigra már minden bizonnyal elkelnek, Jake Locker és Ryan Mallett pedig nem biztos, hogy készen állnak arra, hogy rögtön kezdők legyenek.
(PFM-ban a Vikingsról.)

Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
Anno Sneadről is azt mondták uccsó éve előtt h NFL Ready...empty taxi
Az is tetszetős volt. 😀

Őt is McShay hypeolta világba, akárcsak Andre Woodsont. Woodson családja még pert is akart indítani ellene, miután az első körös fiacskájukból hatodik körös lett pár hét alatt. 😀
A Locker és most a Gabbert hypeot is ő kezdte... Nem túl jó előjelek. 😀

A vicc az egészben, hogy McShay QB volt, de lehet inkább fel kellene hagynia ennek a posztnak az elemzésével és értékelésével. 😂

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Blaine Gabbert és Cam Newton addigra már minden bizonnyal elkelnek, Jake Locker és Ryan Mallett pedig nem biztos, hogy készen állnak arra, hogy rögtön kezdők legyenek.
(PFM-ban a Vikingsról.)

Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
Anno Sneadről is azt mondták uccsó éve előtt h NFL Ready...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Ha Top 10-es pick lesz (ami sanszosan kinéz neki) nem hiszem hogy sokáig fog padozni, ha fog-e egyátalán. A legfrisebb "hírek" szerint Buddy Nix-ék erősen gondolkodnak azon hogy Buffaloba vigyék (mert jelenleg Fitzpatrick ott a legnagyobb probléma...).iktriad
Stroud kivágása másról árulkodik BuffalóbanHöri
kellett a cap space Cecil Newton bónuszainak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fitzmagicet ne bántsdadam8
Szerintem pont arra utalt iktriad, hogy Fitzpatrick egyáltalán nem lóg ki lefelé a csapatból.F.Schleck
akkor nem jött át az irónia...sebaj 😀adam8
Igen, nekem semmi bajom Fitzpatrickkel, amit tehetett megtett a Billsért tavaly. Húznék QB-t Nix-ék helyében, de nem az első 2 körben.

én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Ha Top 10-es pick lesz (ami sanszosan kinéz neki) nem hiszem hogy sokáig fog padozni, ha fog-e egyátalán. A legfrisebb "hírek" szerint Buddy Nix-ék erősen gondolkodnak azon hogy Buffaloba vigyék (mert jelenleg Fitzpatrick ott a legnagyobb probléma...).iktriad
Stroud kivágása másról árulkodik BuffalóbanHöri
Azzal magyarázták Stroud elküldését, hogy a meglévő fiataloknak szeretnének így több játéklehetőséget bíztosítani. Aztán persze lehet hogy egy Dareus draftot készítettek ezzel elő. Bár a CJ Spiller draft után kb olyan kiszámítható a Bills draftja mint a mienk.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fitzmagicet ne bántsdadam8
Szerintem pont arra utalt iktriad, hogy Fitzpatrick egyáltalán nem lóg ki lefelé a csapatból.F.Schleck
akkor nem jött át az irónia...sebaj 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Fitzmagicet ne bántsdadam8
Szerintem pont arra utalt iktriad, hogy Fitzpatrick egyáltalán nem lóg ki lefelé a csapatból.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Ha Top 10-es pick lesz (ami sanszosan kinéz neki) nem hiszem hogy sokáig fog padozni, ha fog-e egyátalán. A legfrisebb "hírek" szerint Buddy Nix-ék erősen gondolkodnak azon hogy Buffaloba vigyék (mert jelenleg Fitzpatrick ott a legnagyobb probléma...).iktriad
Stroud kivágása másról árulkodik Buffalóban

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Fitzmagicet ne bántsd

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Ha Top 10-es pick lesz (ami sanszosan kinéz neki) nem hiszem hogy sokáig fog padozni, ha fog-e egyátalán. A legfrisebb "hírek" szerint Buddy Nix-ék erősen gondolkodnak azon hogy Buffaloba vigyék (mert jelenleg Fitzpatrick ott a legnagyobb probléma...).
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Que?
Miben jobb Tebow mint Camster? (bibliai idezetek recitalasa nem jatszik)Igor
munkamorál? 😀Höri
Munkamoral, schmunkamoral... 😛 mintha JMR 2.0-rol beszelnenk... pedig azert ez tulzas.
Intangibles meg van Mr. Newtonnal is boven (az idosebbnel is 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Que?
Miben jobb Tebow mint Camster? (bibliai idezetek recitalasa nem jatszik)Igor
munkamorál? 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Teljesen biztos,hogy Newton & Gabbert azonnal bevethető?
Tavaly ilyenkor Mallett és Locker NFL ready volt,mostmeg szinte teljesen lenullázták őket.Bazzani
én szurkolok Newtonnak, de annál hamarabb nem kéne berakni, mint Tebow-t tavalyHöri
Que?
Miben jobb Tebow mint Camster? (bibliai idezetek recitalasa nem jatszik)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
a QB-k elemzése amúgy egy külön műfaj még a játékosmegfigyelésen belül isJJ Tiller
Ezt lottozasnak hivjak...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)