NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
nem nagy edző. nyert 2 SB-t és azóta semmi. Az NFL Verebes mágusa. Ha összefog a bizonyítottan gyengeelméjű Snyderrel abból semmi értelmes nem származhatharomt
No ebben egyetértünk. Csak a.kacsa meg ne tudja, mert megint leüvölti a hajamat, hogy mit piszkálom, kitűnő és nagy nevű HC....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem nagy edző. nyert 2 SB-t és azóta semmi. Az NFL Verebes mágusa. Ha összefog a bizonyítottan gyengeelméjű Snyderrel abból semmi értelmes nem származhat
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ez a Kiper mock... Sztem Kb. 50 prospectnek a nevét bedobta egy dobozba és amilyen sorrendben húzta úgy írta az egyes csapatokhoz


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak nekem az. Igen, van Brown (még) és Williams is, de meg kell nézni mi van ha valamelyik lesérül. Nagyságrendekkel lesz rosszabb a fal, mert csak Heyer volt csere mindkét oldalra, ő meg....... Capers rookie volt, és csak a gyakorló csapatban volt helye. Mike Williams még mindíg sérült, a többiek hellyel közzel azok voltak.apeszos
komolyan olyan erős a Redskins, hogy a padot kell erősíteni? 😊Höri
igazából a leges legkilátástalanabb csapat jelenleg ez a redskins. Ha lenne szezon egyértelmű 1/1 esélyes lenne nálam.
És ezt most nem a Shanny gyűlöletem mondatja velem.haromt
Én nem ismerem a munkásságát, készséggel elhiszem, hogy nagy edző. De itt nem sokat tett azért hogy megkedveljem. Sőt....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én csak apeszos fel lehetne építeni commentjére reagáltam.
meg nem tudtam, h ekkora need az RT a skinsnél.briareos
Csak nekem az. Igen, van Brown (még) és Williams is, de meg kell nézni mi van ha valamelyik lesérül. Nagyságrendekkel lesz rosszabb a fal, mert csak Heyer volt csere mindkét oldalra, ő meg....... Capers rookie volt, és csak a gyakorló csapatban volt helye. Mike Williams még mindíg sérült, a többiek hellyel közzel azok voltak.apeszos
komolyan olyan erős a Redskins, hogy a padot kell erősíteni? 😊Höri
igazából a leges legkilátástalanabb csapat jelenleg ez a redskins. Ha lenne szezon egyértelmű 1/1 esélyes lenne nálam.
És ezt most nem a Shanny gyűlöletem mondatja velem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
én csak apeszos fel lehetne építeni commentjére reagáltam.
meg nem tudtam, h ekkora need az RT a skinsnél.briareos
Csak nekem az. Igen, van Brown (még) és Williams is, de meg kell nézni mi van ha valamelyik lesérül. Nagyságrendekkel lesz rosszabb a fal, mert csak Heyer volt csere mindkét oldalra, ő meg....... Capers rookie volt, és csak a gyakorló csapatban volt helye. Mike Williams még mindíg sérült, a többiek hellyel közzel azok voltak.apeszos
komolyan olyan erős a Redskins, hogy a padot kell erősíteni? 😊Höri
Sőt.... Mondjuk a defense ugyanilyen helyzetben van, mégis erősebbnek tartom a támadó egységnél, talán mert rá lehet fogni a sémaváltásra. De az offense sok esetben a félpályán sem jutott át, és hiába jön 1/10-re WR, ha Rexy, ne adj isten Beck dobál neki. A futójáték elhanyagolható volt a 'skinsnél, és nagyjából ez is a falon múlott, no meg Kyle-n. Úgy tudom Carimi tud guard-ot is. McNabb-et 37x sackelték, és ha hozzávesszük Grossman 9 sackjét, akkor szerintem jogosan aggódom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carimi miért lenne projekt?

Azonnal bevethető RTHöri
én csak apeszos fel lehetne építeni commentjére reagáltam.
meg nem tudtam, h ekkora need az RT a skinsnél.briareos
Csak nekem az. Igen, van Brown (még) és Williams is, de meg kell nézni mi van ha valamelyik lesérül. Nagyságrendekkel lesz rosszabb a fal, mert csak Heyer volt csere mindkét oldalra, ő meg....... Capers rookie volt, és csak a gyakorló csapatban volt helye. Mike Williams még mindíg sérült, a többiek hellyel közzel azok voltak.apeszos
komolyan olyan erős a Redskins, hogy a padot kell erősíteni? 😊

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én a redskins-től függetlenül mondom, hogy Carimire nem kell várni, ő készen állHöri
és ér 1/10-et, főleg egy olyan csapatnak, ahol szinte lassan QB sincs (McNabb szerintem megy, lockout esetén meg...)
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
1/10-re azért nem projekt playert kell húzni. szerintem.briareos
Carimi miért lenne projekt?

Azonnal bevethető RTHöri
én csak apeszos fel lehetne építeni commentjére reagáltam.
meg nem tudtam, h ekkora need az RT a skinsnél.briareos
Csak nekem az. Igen, van Brown (még) és Williams is, de meg kell nézni mi van ha valamelyik lesérül. Nagyságrendekkel lesz rosszabb a fal, mert csak Heyer volt csere mindkét oldalra, ő meg....... Capers rookie volt, és csak a gyakorló csapatban volt helye. Mike Williams még mindíg sérült, a többiek hellyel közzel azok voltak.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én a redskins-től függetlenül mondom, hogy Carimire nem kell várni, ő készen áll

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Én sem vagyok, sőt... De ezt a Carimit fel lehetne építeni, ha már rebuilding van, vagy mi....apeszos
1/10-re azért nem projekt playert kell húzni. szerintem.briareos
Carimi miért lenne projekt?

Azonnal bevethető RTHöri
én csak apeszos fel lehetne építeni commentjére reagáltam.
meg nem tudtam, h ekkora need az RT a skinsnél.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nem vagyok draft, ncaa szakértő, de állítólag idei o-line felhozatal nem elég jó, 10. helyen kissé "luxus"-pick lenne.deny79
Én sem vagyok, sőt... De ezt a Carimit fel lehetne építeni, ha már rebuilding van, vagy mi....apeszos
1/10-re azért nem projekt playert kell húzni. szerintem.briareos
Carimi miért lenne projekt?

Azonnal bevethető RT

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nem vagyok draft, ncaa szakértő, de állítólag idei o-line felhozatal nem elég jó, 10. helyen kissé "luxus"-pick lenne.deny79
Én sem vagyok, sőt... De ezt a Carimit fel lehetne építeni, ha már rebuilding van, vagy mi....apeszos
1/10-re azért nem projekt playert kell húzni. szerintem.briareos
T posztra most pláne nem kell,Brownban van még 4-5 év,Williamsben meg 10,van a 'skinsben nagyobb probléma is.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
És ugyanilyen "klasszisok" vannak a falban is. Na jó, Brown és a rookie talán kivétel. Ha nem férnek hozzá, talán még Rexy is eltalálja Cooley-t, ha nem fut messze... Amúgy Kelly felgyógyult, Austin is jobb mint Armstrong, és ha minden igaz Moss is marad. Ennyi drop biztos hogy nem lesz mint most volt....apeszos
Nem vagyok draft, ncaa szakértő, de állítólag idei o-line felhozatal nem elég jó, 10. helyen kissé "luxus"-pick lenne.deny79
Én sem vagyok, sőt... De ezt a Carimit fel lehetne építeni, ha már rebuilding van, vagy mi....apeszos
1/10-re azért nem projekt playert kell húzni. szerintem.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Persze, hiszen klasszis QB és WR van a keretetekbe 😀tenorx
És ugyanilyen "klasszisok" vannak a falban is. Na jó, Brown és a rookie talán kivétel. Ha nem férnek hozzá, talán még Rexy is eltalálja Cooley-t, ha nem fut messze... Amúgy Kelly felgyógyult, Austin is jobb mint Armstrong, és ha minden igaz Moss is marad. Ennyi drop biztos hogy nem lesz mint most volt....apeszos
Nem vagyok draft, ncaa szakértő, de állítólag idei o-line felhozatal nem elég jó, 10. helyen kissé "luxus"-pick lenne.deny79
Én sem vagyok, sőt... De ezt a Carimit fel lehetne építeni, ha már rebuilding van, vagy mi....
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha a 'skins jön szóba, mindenki az offense-be jósol. És sosem az O-line-ba. QB vagy WR. Pedig a fal fontosabb szerintem....apeszos
Persze, hiszen klasszis QB és WR van a keretetekbe 😀tenorx
És ugyanilyen "klasszisok" vannak a falban is. Na jó, Brown és a rookie talán kivétel. Ha nem férnek hozzá, talán még Rexy is eltalálja Cooley-t, ha nem fut messze... Amúgy Kelly felgyógyult, Austin is jobb mint Armstrong, és ha minden igaz Moss is marad. Ennyi drop biztos hogy nem lesz mint most volt....apeszos
Nem vagyok draft, ncaa szakértő, de állítólag idei o-line felhozatal nem elég jó, 10. helyen kissé "luxus"-pick lenne.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az indoklást kiszedtem, kiperről mondjuk mindent elmond, hogy 25 neves "big board"-ján már a hetedik cam newton, a sokáig abszolút no.1. locker pedig nincs rajta
.......
Washington Redskins
Blaine Gabbert, QB, Missouri
.......JJ Tiller
Ha a 'skins jön szóba, mindenki az offense-be jósol. És sosem az O-line-ba. QB vagy WR. Pedig a fal fontosabb szerintem....apeszos
Persze, hiszen klasszis QB és WR van a keretetekbe 😀tenorx
És ugyanilyen "klasszisok" vannak a falban is. Na jó, Brown és a rookie talán kivétel. Ha nem férnek hozzá, talán még Rexy is eltalálja Cooley-t, ha nem fut messze... Amúgy Kelly felgyógyult, Austin is jobb mint Armstrong, és ha minden igaz Moss is marad. Ennyi drop biztos hogy nem lesz mint most volt....
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nincs insiderem, bekopiznád akármilyen fos?briareos
az indoklást kiszedtem, kiperről mondjuk mindent elmond, hogy 25 neves "big board"-ján már a hetedik cam newton, a sokáig abszolút no.1. locker pedig nincs rajta
.......
Washington Redskins
Blaine Gabbert, QB, Missouri
.......JJ Tiller
Ha a 'skins jön szóba, mindenki az offense-be jósol. És sosem az O-line-ba. QB vagy WR. Pedig a fal fontosabb szerintem....apeszos
Persze, hiszen klasszis QB és WR van a keretetekbe 😀
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
új Kiper mock draft, hurrá! Cam Newton 1/3-as pick (Bills), juhééJJ Tiller
nincs insiderem, bekopiznád akármilyen fos?briareos
az indoklást kiszedtem, kiperről mondjuk mindent elmond, hogy 25 neves "big board"-ján már a hetedik cam newton, a sokáig abszolút no.1. locker pedig nincs rajta
.......
Washington Redskins
Blaine Gabbert, QB, Missouri
.......JJ Tiller
Ha a 'skins jön szóba, mindenki az offense-be jósol. És sosem az O-line-ba. QB vagy WR. Pedig a fal fontosabb szerintem....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
annyira csak az ingram picket olvasom a phinshez mindenhol, és annyira logikus lenne, hogy egyre biztosabb vagyok abban, hogy nem őt húzzuk

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 496 — StuG Life
Egyébként bria még mindig tudsz 1 hónap ingyen insiderre, pár oldallal előrébb van a link.tenorx
tudom, csak annyira nem érdekel 😊
kiperen szeretek nevetni, ennyi 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként bria még mindig tudsz 1 hónap ingyen insiderre, pár oldallal előrébb van a link.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
új Kiper mock draft, hurrá! Cam Newton 1/3-as pick (Bills), juhééJJ Tiller
nincs insiderem, bekopiznád akármilyen fos?briareos
az indoklást kiszedtem, kiperről mondjuk mindent elmond, hogy 25 neves "big board"-ján már a hetedik cam newton, a sokáig abszolút no.1. locker pedig nincs rajta

Carolina Panthers
Nick Fairley, DT, Auburn

Denver Broncos
Da'Quan Bowers, DE, Clemson

Buffalo Bills
Cam Newton, QB, Auburn

Cincinnati Bengals
A.J. Green, WR, Georgia

Arizona Cardinals
Von Miller, OLB, Texas A&M

Cleveland Browns
J.J. Watt, DE, Wisconsin

San Francisco 49ers
Patrick Peterson, CB, LSU

Tennessee Titans
Marcell Dareus, DE, Alabama

Dallas Cowboys
Prince Amukamara, CB, Nebraska

Washington Redskins
Blaine Gabbert, QB, Missouri

Houston Texans
Julio Jones, WR, Alabama

Minnesota Vikings
Robert Quinn, DE, North Carolina

Detroit Lions
Jimmy Smith, CB, Colorado

St. Louis Rams
Corey Liuget, DT, Illinois

Miami Dolphins
Mark Ingram, RB, Alabama

Jacksonville Jaguars
Aldon Smith, OLB, Missouri

New England Patriots (from Oakland)
Cameron Jordan, DE, California

San Diego Chargers
Tyron Smith, OT, USC

New York Giants
Nate Solder, OT, Colorado

Tampa Bay Buccaneers
Adrian Clayborn, DE, Iowa

Kansas City Chiefs
Akeem Ayers, OLB, UCLA.

Indianapolis Colts
Anthony Castonzo, OT, Boston College

Philadelphia Eagles
Gabe Carimi, OT, Wisconsin

New Orleans Saints
Muhammad Wilkerson, DT, Temple

Seattle Seahawks
Mike Pouncey, G/C, Florida

Baltimore Ravens
Aaron Williams, CB, Texas

Atlanta Falcons
Ryan Kerrigan, DE, Purdue

New England Patriots
Torrey Smith, WR, Maryland

Chicago Bears
Ben Ijalana, OT, Villanova

New York Jets
Rahim Moore, S, UCLA

Pittsburgh Steelers
Cameron Heyward, DE, Ohio St.

Green Bay Packers
Justin Houston, OLB, Georgia


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gondolom az eltiltása miatt írják a pályán kívüli ügyeket.tenorx
igen, azért az eltiltásért, ami még 2008-ban történt és az edzője soha nem hozta nyilvánosságra, hogy mi is volt az oka... hihetetlen mondjuk mennyire nem fogják fel az alapvetően rossz mentalitás és az egyetlen hülyeség közti különbségetJJ Tiller
Én sem értem egyébként, hogy ezzel miért foglalkoznak, csak már olvastam, hogy ezt hozzk fel karakter problémaként.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Gondolom az eltiltása miatt írják a pályán kívüli ügyeket.tenorx
igen, azért az eltiltásért, ami még 2008-ban történt és az edzője soha nem hozta nyilvánosságra, hogy mi is volt az oka... hihetetlen mondjuk mennyire nem fogják fel az alapvetően rossz mentalitás és az egyetlen hülyeség közti különbséget


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal