NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Íme itt vannak lefordítva a bowl.hu-s kérdések Colin Kaepernicknek és ime a Nevadai QB válaszai:
...
iktriad
Köszi!
Bár minden ilyen jellegű írásos kérdezésnek az a problematikája, hogy lehet rá sablon választ adni, nem lehet a válasz után feltenni ugyanazt a kérdést kicsit átfogalmazva, hogy érkezzen is rá érdemben válasz.
De még ez is jobb, mint a semmi.
Az lepett meg, hogy másokat ennyire nem érdekelt K-nick, hogy a "mi" összes kérdésünkre volt ideje válaszolni? Azt hittem lesz 800 kérdés, és mondjuk válaszol 20-25-re.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van önbizalma, szó se róla. Egyébként elejét érdekesen fogalmaztad meg iktriad, válaszol a Nevada QB és Kaepernick is 😊deny79
Igazad van, ez igy nem a legjobb megfogalmazás - át is javítottam (remélem) érthetőbbre.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Van önbizalma, szó se róla. Egyébként elejét érdekesen fogalmaztad meg iktriad, válaszol a Nevada QB és Kaepernick is 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme itt vannak lefordítva a bowl.hu-s kérdések Colin Kaepernicknek és íme a Nevadai QB válaszai:

Mesélj arról milyen élmény volt a Nevadában játszani? Mire vagy a legbüszkébb az ott töltött évek alatt?

Fantasztikus élmény volt a Wolf Packnél játszani. Hamar megtanulod itt, hogy a kemény magas szintű munka elvárás; és nem egy csak egy opció –és ezt nagyon szerettem ennél a sulinál. A legbüszkébb pedig arra vagyok; hogy 13-1-el végzett a csapat az elmúlt évben; és így az elmúlt évek kemény munkája az eredményeinkben is megmutatkozott.

Többnyire pistol offenseben játszottál a Nevadában. Mennyire tudott ezt hasznosítani majd az NFL-ben?

A pistol offense-t nem lehet egy-az egyben átvinni sajnos az NFL-be; de úgy láttam rengeteg route kombináció és futójáték nagyon hasonlatos az NFL-ben; mint amit mi használtunk a pistol rendszerben. Végül is a football az football; mindegy milyen rendszerben játszol.

A megfigyelők nagyon eltérően látnak téged. Van aki szerint te vagy az egyik legjobb QB ebből a garnitúrából; és van aki szerint max project QB vagy; nem több. Miért lehet ekkora különbség a megítélésedben és szerinted ennek mi az oka?

Szerintem egyes megfigyelők vagy egyátalán nem; vagy csak nagyon kevésszer láttak engem játszani a Senior Bowl-ig; mert mi nem vagyunk annyira szem előtt mint más népszerűbb BCS csapatok. Azt gondolom; ha tényleg alaposan utána néznek; mire vagyok képes és összehasonlítanak a riválisaimmal; látni fogják miért vagyok az egyik legjobb a posztomon.

Szoktál olvasni drafttal foglalkozó oldalakat? Olvasgatsz pl mock draftokat vagy nem érdekel az ilyesmi?

Nem foglalkozom ilyesmivel; de a szüleim és a tesóm szokott ilyen anyagokat küldözgetni nekem; tehát igencsak képben vagyok avval kapcsolatban, hogyan állnak a dolgok pl. velem kapcsolatban.

Amikor a Nevadára mentél; azért jelentkeztél ide; mert nagy college játékos akartál lenni; vagy arra gondoltál; ez az egyetem adhatja meg számodra a legjobb lehetőséget, hogy bekerülj az NFL-be?

A Nevada volt az egyetlen egyetem, amely érdeklődött utánam; és esély adott hogy focizhassak. Azért választottam ezt a helyet; mert imádom a footballt és nem akartam kosarazni menni; mikor a footballt jobban szeretem.

Ki az akire a legjobban hasonlítasz a mostani NFL QB-k közül(játékstílus; készülés a meccsekre stb.) ? Van olyan játékos, akire felnézel (aktív vagy visszavonult)?

Sok QB-t tisztelek; és probálom bizonyos elemeit a játékuknak elcsenni és elsajátítani a saját stilusomba. Nagyon szeretem Peyton és Brady mentalitását; látszik rajtuk; hogy pontosan mit akarnak a labdával tenni. Szeretem, ahogy Rodgers és Big Ben képes arra; hogy életben tartsa a play-t akkor is ha ki kell mozogniuk a zsebből. És tiszetem Vicket aki képes a semmiből is nagy playeket csinálni; bármikor és bárhol.

Ha baseball-t választottad volna a football helyett; ugyanilyen sikeres lennél?

Mindegy mit csinálok – a fociban; baseballban vagy az életben; sikeres leszek; mert túlságosan eltökélt vagyok a sikerre hogy bármi más történjen.

Ha nem tudnál megragadni az NFL-ben; mit tennél?

Azt hiszem normális életem lenne; ami nem lenne annyira mikoszkóp alatt; mint most van. De inkább a sikeres NFL-s pályát választanám.

Gondolod, hogy franchise QB lehetsz pár éven belül? Ha igen; miért gondolod hogy így lesz?

Igen; mert minden képességem megvan arra; hogy franchise QB legyek: a mentális és fizikai adottságaim megvannak; és a döntéshozó képességeim is megfelelőek. Mindössze meg kell tanulnom majd az új csapatom offenseének a rendszerét és a képességeimet ehhez adaptálni.

Az egyik legfontosabb kérdés veled kapcsolatba az; hogy képes leszel-e bírni az NFL terhelését 16 (vagy 18) meccsen keresztül. Képes leszel a pályán maradni egész szezonon keresztül egy olyan korban; mikor minden héten játékosok sokasága esik ki hetekre; vagy az egész szezonra?

Igen (lekopogom); még soha nem volt komoly sérülésem; vagy olyan sérülés, ami megakadályozott volna, hogy pályára lépjek.

Ki gyakorolta rád a legnagyobb benyomást a Senior Bowl alatt?

Vincent Brown a San Diego State elkapója. Egyszerűen mindig megjátszható volt.

Mi a kedvenc play-ed a pistol offensben?

Sok ilyen play van.

(Tibi "girnyó lábas" kérdése 😊 ) – Valaki, aki egy ideje figyeli a játékodat, csodálkozik azon; hogy tudtál ilyen sikeres játékos lenni ilyen vékony lábakkal?

A lábaim nagyon is erősek csak nem látszanak olyan nagynak.

Ki a kedvenc nem football játékosod/sportolód és miért?

Kobe Bryant. Bármit csinál nyer.

Melyik a kedvenc filmed?

Gladiátor

Elég magas vagy- tudsz zsákolni?

Igen!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad,
mi lett azokkal a kérdésekkel, és válaszokkal, amiket kaepernicknek tettél fel?
Beírod azokat, amiket megválaszolt magyarul?Sobri Jóska
Meglátom - lehet; hogy ma megcsinálom. De nem igérem biztosra.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
iktriad,
mi lett azokkal a kérdésekkel, és válaszokkal, amiket kaepernicknek tettél fel?
Beírod azokat, amiket megválaszolt magyarul?

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Ha lockout lesz Kaepernick nem akar kosarazni? Mint csütörtök éjjel megtudtuk zsákolni tud. Simán lehetne belőle kosaras sztár- jó nem Amerikában; hanem mondjuk Körmenden. 😊iktriad
Akkor miért jöjjön ide kosarazni, ennél még egy CFL-ben is többet keresne 😀deny79
Oda nem biztos hogy befér. 😊iktriad
kereset szempontjából lényegtelen 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Locker állítólag egy lockout esetén profi baseball karriert is választhatja, legalábbis Tony Reagins GM (Angels baseball csapat GM-e) szerint. http://www.mockingthedraft.com/2011/2/13/1991298/if-the-nfl-locks-out-should-jake-locker-consider-baseball

Mindenki kedvence, Kaepernick pedig minden feladatot végre fog hajtani combine során.deny79
Ha lockout lesz Kaepernick nem akar kosarazni? Mint csütörtök éjjel megtudtuk zsákolni tud. Simán lehetne belőle kosaras sztár- jó nem Amerikában; hanem mondjuk Körmenden. 😊iktriad
Akkor miért jöjjön ide kosarazni, ennél még egy CFL-ben is többet keresne 😀deny79
Oda nem biztos hogy befér. 😊
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
USC OT Tyron Smith may elect not to run at the Combine because he underwent a knee scope at the end of the Trojans' season.
He could opt to wait instead for USC's pro day. Smith injured the knee late in the season and spent most of January rehabbing. He's also adding much-needed weight, having bulked up from 285 to 304 pounds.
304 font és még van ideje bőven a draftig. Nem rossz.
A USC pályája meg gondolom nem kicsit lesz gyors. Még talán 4.8 alá is mehet. Lesz itt hype.
Sztem meglesz az a top 10es hely neki.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Locker állítólag egy lockout esetén profi baseball karriert is választhatja, legalábbis Tony Reagins GM (Angels baseball csapat GM-e) szerint. http://www.mockingthedraft.com/2011/2/13/1991298/if-the-nfl-locks-out-should-jake-locker-consider-baseball

Mindenki kedvence, Kaepernick pedig minden feladatot végre fog hajtani combine során.deny79
Ha lockout lesz Kaepernick nem akar kosarazni? Mint csütörtök éjjel megtudtuk zsákolni tud. Simán lehetne belőle kosaras sztár- jó nem Amerikában; hanem mondjuk Körmenden. 😊iktriad
Akkor miért jöjjön ide kosarazni, ennél még egy CFL-ben is többet keresne 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Locker állítólag egy lockout esetén profi baseball karriert is választhatja, legalábbis Tony Reagins GM (Angels baseball csapat GM-e) szerint. http://www.mockingthedraft.com/2011/2/13/1991298/if-the-nfl-locks-out-should-jake-locker-consider-baseball

Mindenki kedvence, Kaepernick pedig minden feladatot végre fog hajtani combine során.deny79
Ha lockout lesz Kaepernick nem akar kosarazni? Mint csütörtök éjjel megtudtuk zsákolni tud. Simán lehetne belőle kosaras sztár- jó nem Amerikában; hanem mondjuk Körmenden. 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Locker állítólag egy lockout esetén profi baseball karriert is választhatja, legalábbis Tony Reagins GM (Angels baseball csapat GM-e) szerint. http://www.mockingthedraft.com/2011/2/13/1991298/if-the-nfl-locks-out-should-jake-locker-consider-baseball

Mindenki kedvence, Kaepernick pedig minden feladatot végre fog hajtani combine során.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Höri tévhitoszlató mock-jának Rams-t érintő részét alátámasztandó: "The Rams' general manager, Billy Devaney, entered the NFL in 1990. His teams have never drafted a receiver in the first round."DiamondsHead44
Hozzátéve, hogy a Rams kivételével sehol nem ő volt a fő döntéshozó, ez nem feltétlenül mérvadó. Ráadásul 2008-ban a ritka vékony WR drafton, ahol az első körben egyetlen elkapót sem húztak, ő választott először WR-t, 2/33-ra, D. Averyt.

Ha Jones és Green már nem lesz bent, akkor még gondolkodni sem kell rajta. Ha valamelyikük lecsúszik, akkor számot lehet vetni, hogy DE illetve OG poszton milyen alternatívák érhetők még el, és ennek megfelelően dönteni. Ettől még én is úgy gondolom, hogy inkább az utóbbi két posztra fog először játékos érkezni.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Höri tévhitoszlató mock-jának Rams-t érintő részét alátámasztandó: "The Rams' general manager, Billy Devaney, entered the NFL in 1990. His teams have never drafted a receiver in the first round."DiamondsHead44
jól hangzik, bár ebből a 20 évből tízben a liga talán legjobb WR-duója szolgált a csapatában.
szerk: stornó, most kapcsolok, hogy Devaney egy nagy tisztogatás után ment oda nemrég

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Höri tévhitoszlató mock-jának Rams-t érintő részét alátámasztandó: "The Rams' general manager, Billy Devaney, entered the NFL in 1990. His teams have never drafted a receiver in the first round."

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
@McShay13 Churning out more 2010 tape (QBs/RBs). Should be done Mon or Tue. Guys rising in my view so far: QB Gabbert, QB Newton, RB Hunter, RB Locke

@McShay13 ...Falling in my view (based on more 2010 coach-copy tape study): QB's Locker and Mallett, RB Vereen (can help 3rd, but not homerun hitter)

-----

@McShay13 Dudes who think I'm suddenly adjusting an opinion on a player in early Feb for any other reason have no concept of the process...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
Itt is top5-ben Von Miller. Csak nem véletlen. 😊Sobri Jóska
csak azért mert a legnagyobb need a 3-4 OLB a cardsnál (és nem a QB)Fucu
Pontosan. És a Bills se dúskál 34OLB-kben, ezért lehet simán Von Miller top5 pick.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez lesz amit jewman írt. pedig a reális beválási esély pont a fordítottja...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
According to ESPN's Mel Kiper, Mizzou QB Blaine Gabbert's draft stock has begun "slipping" heading into the Scouting Combine.

According to Kiper, Gabbert's fall has occurred after NFL teams did "more film work" on the underclassman's junior year. It's true that Gabbert did not dominate his competition in 2010, throwing for 16 touchdowns compared to nine picks and averaging an unimpressive 6.71 yards per attempt. Gabbert was much better as a sophomore. The Combine starts on February 24.

😂

Na, valaki bepróbálkozik egy tippel, hogy mi lesz az egyetemes QB rangsor a draft előtt? 😛

Mondtam, hogy a kutya nem foglalkozott a Mizzou-val egész évben, ezért a nagy Gabbert imádat.. Az indoklás persze nevetséges, de a mock írók, draft szakik hozzáállását jól mutatja.DoM
Newton
Kaepernick
Locker
Gabbert
Mallett

nevetséges

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
According to ESPN's Mel Kiper, Mizzou QB Blaine Gabbert's draft stock has begun "slipping" heading into the Scouting Combine.

According to Kiper, Gabbert's fall has occurred after NFL teams did "more film work" on the underclassman's junior year. It's true that Gabbert did not dominate his competition in 2010, throwing for 16 touchdowns compared to nine picks and averaging an unimpressive 6.71 yards per attempt. Gabbert was much better as a sophomore. The Combine starts on February 24.

😂

Na, valaki bepróbálkozik egy tippel, hogy mi lesz az egyetemes QB rangsor a draft előtt? 😛

Mondtam, hogy a kutya nem foglalkozott a Mizzou-val egész évben, ezért a nagy Gabbert imádat.. Az indoklás persze nevetséges, de a mock írók, draft szakik hozzáállását jól mutatja.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Prospect lista, de minden poszt egybe rakva az SB Nation oldalán.
200-151, 150-101, 100-51 és 50-1deny79
Jamie Harper( who the fuck?) Dion Lewis és Kendall Hunter előtt van ebben a listában....valaki2
Clemson rulez 😛

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Prospect lista, de minden poszt egybe rakva az SB Nation oldalán.
200-151, 150-101, 100-51 és 50-1deny79
Jamie Harper( who the fuck?) Dion Lewis és Kendall Hunter előtt van ebben a listában....

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 924 — we almost always almost win
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
csóró Denver 😀Höri
felsorol 879 needet, majd majd húzunk szerinte 3 DB-t az első 3 pickre... és a nálam mondjuk jóesetben 5. körös barksdalet. Mellesleg az RT nem hiányposzt ha aláír Harris...
Az RB meg még annyira semharomt
"Jimmy Smith | CB | Colorado
This pick is messed up. I thought I gave them Dareus in round 1. This will be fixed in my next mock draft."

Amúgy a DT szerinte nem hiányposzt, de az RB igen. Az ügyes...

szerk: Ja ott van, csak azt PP-vel letudjuk 😂

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A WR nálunk sztem jóval nagyobb need, mint a RB, DE vagy rush LB vagy akár OG. nem azt mondom, hogy korán kell húzni, de kell. kickert meg már nem is írom 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
csóró Denver 😀Höri
felsorol 879 needet, majd majd húzunk szerinte 3 DB-t az első 3 pickre... és a nálam mondjuk jóesetben 5. körös barksdalet. Mellesleg az RT nem hiányposzt ha aláír Harris...
Az RB meg még annyira sem