NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 561
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
Ezek se néztek Bengals meccseket, jól van...
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
Ebben is van egy-két furcsaság, ill. olyan dolog, amivel személy szerint nem értek egyet, de ha csak az első kört nézem, akkor azok után, amiket az utóbbi napokban olvastam, igazi felüdülés ez a mock; eddig Höri tévhitoszlató mockja után talán a legjobb.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
Itt is top5-ben Von Miller. Csak nem véletlen. 😊Sobri Jóska
csak azért mert a legnagyobb need a 3-4 OLB a cardsnál (és nem a QB)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
csóró Denver 😀Höri
Csóró Washington: Team Needs: QB, WR, RT, Rush LB, ILB, NT, CB, RE, FS, RG, C, FB, K, P
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
Itt is top5-ben Von Miller. Csak nem véletlen. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draftdeny79
csóró Denver 😀

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
4 körös mock draft, rövid indoklással az első két kör nagy részében, nekem kicsit sablonos. De amiért beteszem, mert minden csapatnak elsőnek felsorolja a needeit: http://www.mockingthedraft.com/2011/2/8/1983011/4-round-mock-draft
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Prospect lista, de minden poszt egybe rakva az SB Nation oldalán.
200-151, 150-101, 100-51 és 50-1
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kaepernick = Matt Jones 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jó csak ezen a workoutról ömlengenek, azt közben az összes olvasás amit le kellett nyomnia itt az az volt, hogy megvárta amíg az egy darab célpontja, akit végig kigúvadt szemmel nézett a feltartott kezű csávók közé ér. Egyszer sem volt olyan hogy kettő, neadjisten három elkapón végigment... Az lenne az első hogy megtanuljon olvasni, az NFL-ben már nem fog menni hogy snap előtt kitalálom hogy Józsinak dobom vagy Bélának dobom. De szerintem kb. JMR-szintű hajlandóság lesz benne erre az első paycheck felvétele után. 😛Döme
én tisztában vagyok Newton képességeivel, éppen ezért leszarom, hogy mit hazudnak róla a médiumok 😛

nem kell nagy ész hozzá, hogy rájöjjünk, hogy soha a büdös kurva életben nem fog tudni úgy passzolni, mint azt egy NFL QB-nak kellene, innentől kezdve meg ez az egész hype hidegen hagy körülötte 😛

Az is nyilvánvaló, hogy Kaepernick = Joe Webb, mégis az egyik barom GM behúzza majd jóval korábban aztán 1-2 év múlva csodálkozik, hogy nem lett belőle MVP

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó csak ezen a workoutról ömlengenek, azt közben az összes olvasás amit le kellett nyomnia itt az az volt, hogy megvárta amíg az egy darab célpontja, akit végig kigúvadt szemmel nézett a feltartott kezű csávók közé ér. Egyszer sem volt olyan hogy kettő, neadjisten három elkapón végigment... Az lenne az első hogy megtanuljon olvasni, az NFL-ben már nem fog menni hogy snap előtt kitalálom hogy Józsinak dobom vagy Bélának dobom. De szerintem kb. JMR-szintű hajlandóság lesz benne erre az első paycheck felvétele után. 😛Döme
még annyi sem... csak őt beszopatja majd a rookie salary cap 😛
JMR legalább nem 1 évet húzott le collegeban
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jó csak ezen a workoutról ömlengenek, azt közben az összes olvasás amit le kellett nyomnia itt az az volt, hogy megvárta amíg az egy darab célpontja, akit végig kigúvadt szemmel nézett a feltartott kezű csávók közé ér. Egyszer sem volt olyan hogy kettő, neadjisten három elkapón végigment... Az lenne az első hogy megtanuljon olvasni, az NFL-ben már nem fog menni hogy snap előtt kitalálom hogy Józsinak dobom vagy Bélának dobom. De szerintem kb. JMR-szintű hajlandóság lesz benne erre az első paycheck felvétele után. 😛
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
kit érdekel Newton techinkája?

ha sikeres lesz az NFL-ben akkor úgy sem a passzai miatt lesz az.Höri
mert szerinted több yardot fog futni, mint passzolni?JJ Tiller
Igen, 10 yard passz, 20 futás 😀

A mondandóm lényege, hogy Newtonból sose lesz zseb QB, szóval az a lényeg, hogy kitaláljanak egy rá illő sémát, amiben nem kell nagy dolgokat csinálni a levegőben és ki tudja használni, hogy jó atléta.
A passzai meg ha pontosak, akkor halálosan mindegy, hogy milyen tecnikával dobja el, lásd Rivers.Höri
épp azt próbáltam kiemelni, hogy a pontosságával még akadnak problémák, ez a videón is világosan látszik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
kit érdekel Newton techinkája?

ha sikeres lesz az NFL-ben akkor úgy sem a passzai miatt lesz az.Höri
mert szerinted több yardot fog futni, mint passzolni?JJ Tiller
Láma vagyok ebben, nem kicsit. De végignéztem pár videót róla, (nem ilyet, a meccsekről...) ha fele annyit tudna nyújtani az NFL-ben, nekünk - a jelenlegi QB helyzetünket figyelembe véve - lehet hogy megoldás lehetne...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kit érdekel Newton techinkája?

ha sikeres lesz az NFL-ben akkor úgy sem a passzai miatt lesz az.Höri
mert szerinted több yardot fog futni, mint passzolni?JJ Tiller
Igen, 10 yard passz, 20 futás 😀

A mondandóm lényege, hogy Newtonból sose lesz zseb QB, szóval az a lényeg, hogy kitaláljanak egy rá illő sémát, amiben nem kell nagy dolgokat csinálni a levegőben és ki tudja használni, hogy jó atléta.
A passzai meg ha pontosak, akkor halálosan mindegy, hogy milyen tecnikával dobja el, lásd Rivers.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
kit érdekel Newton techinkája?

ha sikeres lesz az NFL-ben akkor úgy sem a passzai miatt lesz az.Höri
mert szerinted több yardot fog futni, mint passzolni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kit érdekel Newton techinkája?

ha sikeres lesz az NFL-ben akkor úgy sem a passzai miatt lesz az.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Cam Newton Workout Highlights
http://www.youtube.com/watch?v=S3peFT53pI0JJ Tiller
Hát ez aztán tényleg észveszejtő...Döme
nem akartam ezt én elsőként írni
végignéztem, pár dobását direkt kikockáztam, de nekem kimondottan nem tetszik a technikája

Bruce Feldman írt ma a workoutról egy cikket a Dilferrel folytatott beszélgetése után, pár érdekességet azért kiemelnék:
The pro guys are also a lot more skeptical whenever they hear about how great a college quarterback is at reading defenses. In most cases, the coaches are making those decisions for them.

I'll admit there are many guys I thought would prove to be NFL stars that haven't. Exhibit A: Brady Quinn (...) I asked a source why Quinn has fizzled as a pro and was told that he's inaccurate and lacks the -- hmm, how should I put this? -- gumption to try to hit tough throws.

Dilfer, a former Pro Bowl quarterback who won a Super Bowl and spent 14 years in the NFL, is big on a term he's coined as "LTA," which stands for load to arrival, meaning the time it takes for a QB to go from the moment he sets for delivery to moment the ball arrives at the target. "DBs are trained to look at [a quarterback's] load mechanisms," he said. "For most QBs, that [load mechanism] is their hand separating. For some guys that's their back leg dropping. For Peyton Manning, it's when his left shoulder comes underneath his chin. It's from that moment until the ball arrives to where it's supposed to be that matters. [Pro Bowl cornerback Nnamdi] Asomugha sits there in a dark room by himself and he finds your tell. Your tell is your load mechanism. "Tony Romo doesn't have a strong arm, but he gets it out there so quick, I guarantee his LTA is light-years better than JaMarcus Russell's was."

If a QB lowers his shoulder, his left foot, as part of his delivery, is going to stop him and force him to become more balanced at the top of his drop. But, if his left shoulder climbs, his weight will be more on his right foot and he will have to get all of his weight back to where it needs to be before he can throw. And if that happens, he is going to be late.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Cam Newton Workout Highlights
http://www.youtube.com/watch?v=S3peFT53pI0JJ Tiller
Hát ez aztán tényleg észveszejtő...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Cam Newton Workout Highlights
http://www.youtube.com/watch?v=S3peFT53pI0


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk ha valaki a top5ben van akkor nem csak egy hiányposztja van 😀

Egyébként én írtam, hogy nekem furcsa Miller top3as helye, de még az is lehet belőle mondjuk egy durva combine után, a Bills pickben simán benne van.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igazából én is így gondolom, azért is kérdeztem, hogy hátha valaki tud valamit, ami lejjebb rangsorolja mégis.
De eddig semmi... 😊Sobri Jóska
Maga a posztja az, ami miatt nem reális top5-be, 3-4 OLB-ket nem húznak ilyen magasan. A legjobb pass rusher DE/OLB-k ilyen 10-15 körül mennek el.Döme
Igen. De ha valakinek 34 OLB kell a top5-ben akkor csak behúzza, nem?Sobri Jóska
Vagy picit kockáztat és megpróbál pár helyet lejjebb trédelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Ha 34-es OLB a posztja, akkor senki. Kérdés, hogy az ő tudása ér-e ilyen magas picket? Szerintem igen.DoM
Igazából én is így gondolom, azért is kérdeztem, hogy hátha valaki tud valamit, ami lejjebb rangsorolja mégis.
De eddig semmi... 😊Sobri Jóska
Maga a posztja az, ami miatt nem reális top5-be, 3-4 OLB-ket nem húznak ilyen magasan. A legjobb pass rusher DE/OLB-k ilyen 10-15 körül mennek el.Döme
Igen. De ha valakinek 34 OLB kell a top5-ben akkor csak behúzza, nem?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Von Miller miért irreális top3-top5-be? Ki jobb nála a posztján egyértelműen?Sobri Jóska
Ha 34-es OLB a posztja, akkor senki. Kérdés, hogy az ő tudása ér-e ilyen magas picket? Szerintem igen.DoM
Igazából én is így gondolom, azért is kérdeztem, hogy hátha valaki tud valamit, ami lejjebb rangsorolja mégis.
De eddig semmi... 😊Sobri Jóska
Maga a posztja az, ami miatt nem reális top5-be, 3-4 OLB-ket nem húznak ilyen magasan. A legjobb pass rusher DE/OLB-k ilyen 10-15 körül mennek el.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 034 — #NoStress
Von Miller miért irreális top3-top5-be? Ki jobb nála a posztján egyértelműen?Sobri Jóska
Ha 34-es OLB a posztja, akkor senki. Kérdés, hogy az ő tudása ér-e ilyen magas picket? Szerintem igen.DoM
Igazából én is így gondolom, azért is kérdeztem, hogy hátha valaki tud valamit, ami lejjebb rangsorolja mégis.
De eddig semmi... 😊