NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Ma éjjel a Bigcatcountry.com vendége lesz a Nevada QB-ja Colin Kaepernick kb 1 órás livechatre (0 és 1 óra között):
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/9/1983784/chat-live-with-nevada-qb-colin-kaepernick-thursday-at-6-p-m-est
Ha valaki kérdezni szeretne tőle valamit; irja meg (akár PM-ben; akár itt); és én felteszem a kérést az éjjel BCC-n.iktriad
Csak h ne tudjon sablon válaszokat adni. Meg persze érdekelnek is a válaszok. Nemtom, hogy zajlik egy ilyen chat, de sztem nem ciki ilyeneket kérdezni. 😊
kedvenc film? kedvenc nem amcsifocis sportoló? Kedvenc baseball csapata? kedvenc kaja? Hobbi? Hány éves volt amikor legelőször zsákolt? (ekkora magassággal csak tud) Fekvenyomásban mennyi a rekordja?
Ha eszembe jut még vmi értelmes kérdés, akkor szerkesztem ezt a hsz-t.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Ma éjjel a Bigcatcountry.com vendége lesz a Nevada QB-ja Colin Kaepernick kb 1 órás livechatre (0 és 1 óra között):
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/9/1983784/chat-live-with-nevada-qb-colin-kaepernick-thursday-at-6-p-m-est
Ha valaki kérdezni szeretne tőle valamit; irja meg (akár PM-ben; akár itt); és én felteszem a kérést az éjjel BCC-n.iktriad
"- Milyen volt a Nevadán játszani? Mely dolgokra vagy a legbüszkébb ott eltöltött éveidről?
- Szerinted a Pistol Offense-ben szerezett tapasztalataidat mennyire tudod hasznosítani az NFL-ben?
- Mit gondolsz az egyes megfigyelők hihetetlenül ellentétes véleményéről? Mi lehet ennek az oka?
- Kihez hasonlítanád magadat a jelenleg aktív profik közül? Van példaképed?
- Ha a baseballt választod a futball helyett, hol tartanál most?"


[Höri, Locker szerintem nem a Sun Bowlra a legbüszkébb, inkább a Holiday Bowlra 😊]


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pár idei college meccs cutupja, nem túl jó minőség, de meg lehet azért figyelgetni egy két dolgot:
http://www.youtube.com/user/NFLMocksGameFilm

Én pl. megerősödtem abban a hitben, hogy elmebetegek azok, akik szerint Blaine Gabbert a top QB.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma éjjel a Bigcatcountry.com vendége lesz a Nevada QB-ja Colin Kaepernick kb 1 órás livechatre (0 és 1 óra között):
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/9/1983784/chat-live-with-nevada-qb-colin-kaepernick-thursday-at-6-p-m-est
Ha valaki kérdezni szeretne tőle valamit; irja meg (akár PM-ben; akár itt); és én felteszem a kérést az éjjel BCC-n.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Locker, Sherrod, Jordan és Bailey interjúk: http://nflscout.blogter.hu/459510/4_interju
utóbbi elég egyszerű jellem 😀Höri
Egyszerű, de nekem szimpatikus. Ellenben Jordannel. Egyébként ez a dal a Bel Biv Devoe: Poison, nem Bob.

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Locker, Sherrod, Jordan és Bailey interjúk: http://nflscout.blogter.hu/459510/4_interju
utóbbi elég egyszerű jellem 😀Höri
Köszönet a fordításért!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Locker, Sherrod, Jordan és Bailey interjúk: http://nflscout.blogter.hu/459510/4_interju
utóbbi elég egyszerű jellem 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Olvastam egy mock draftot a Fox Sporton amit egy bizonyos Pete Schrager (...is a frequent contributor to NFL and college football coverage on FOXSports.com.) jegyzet. Nem tudom olvasta-e más / van-e véleménye róla, nekem csak annyi jött le tisztán az egészből hogy a Giantsről kb csak a kocsmában halott valamit a fickó. 😀 Ettől még persze lehet zseniális a dolog...salander
nem szabad készpénznek venni egyetlen "szakíró" mockját sem, érdemes átfutni a neveket és kb. ennyi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Olvastam egy mock draftot a Fox Sporton amit egy bizonyos Pete Schrager (...is a frequent contributor to NFL and college football coverage on FOXSports.com.) jegyzet. Nem tudom olvasta-e más / van-e véleménye róla, nekem csak annyi jött le tisztán az egészből hogy a Giantsről kb csak a kocsmában halott valamit a fickó. 😀 Ettől még persze lehet zseniális a dolog...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
OFF: a kombájnról is lesz állandó (napi) értékelés, mint a senior bowlról?tüsi91
hát liveblog elvileg lesz. a többit majd még kitaláljuk.
Igazából a combienon kevesebb dolog derül ki a játékosokról mint a senior bowl edzésekenharomt
Azt vágom, csak pl másnap az előző dolgokról, aki nagy csalódást / pozitv meglepetést okozott ebben v. abban a dologban, ilyenről egy összefoglaló etc. Valami ilyesmire gondoltam.
Köszi a választ!tüsi91
combine-on a számok a lényegesek, ezért napi szintű összefoglalóra nem lenne elég anyag, viszont egy összegző írás az esemény végén belefér.

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
OFF: a kombájnról is lesz állandó (napi) értékelés, mint a senior bowlról?tüsi91
hát liveblog elvileg lesz. a többit majd még kitaláljuk.
Igazából a combienon kevesebb dolog derül ki a játékosokról mint a senior bowl edzésekenharomt
Azt vágom, csak pl másnap az előző dolgokról, aki nagy csalódást / pozitv meglepetést okozott ebben v. abban a dologban, ilyenről egy összefoglaló etc. Valami ilyesmire gondoltam.
Köszi a választ!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF: a kombájnról is lesz állandó (napi) értékelés, mint a senior bowlról?tüsi91
hát liveblog elvileg lesz. a többit majd még kitaláljuk.
Igazából a combienon kevesebb dolog derül ki a játékosokról mint a senior bowl edzéseken
több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
OFF: a kombájnról is lesz állandó (napi) értékelés, mint a senior bowlról?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez gigaszánalmas. De majd a combineon úgyis lenyűgöz mindenkit
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Én már csak arra tudok gondolni, hogy vannak valami rejtett karakter gondok, amik sehol sem jelentek meg (?). Tényleg nem értem ezt a nagy negatív hypeot én se.tenorx
valószínűleg rossz ügynökkel szerződött le


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én már csak arra tudok gondolni, hogy vannak valami rejtett karakter gondok, amik sehol sem jelentek meg (?). Tényleg nem értem ezt a nagy negatív hypeot én se.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a (nálam) legjobb irányítót,hogy lehet ennyire alulértékelni?
részeg volt egyszer,wow,ez alapján mindenki balhés személyiség
nevetséges

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Adam Caplan, a FoxSports "draft guruja" írta twitteren:
"Wouldn't shock me to see Mallett fall to the 3rd"

hogy miért? mert 2009-ben volt egy incidense részegen, tehát "balhés" személyiség


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
van pár játékos, akit empty taxi akár 2 körrel is máshová helyez, mint én.
de sok olyan tipikus mellényúlást írtál bele, amit előtted pont felhoztam 😀Höri
Nincs mese van még mit tanulnom. 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van pár játékos, akit empty taxi akár 2 körrel is máshová helyez, mint én.
de sok olyan tipikus mellényúlást írtál bele, amit előtted pont felhoztam 😀

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
4/28: Kell a célpont Bradynek de akkor inkább egy magasabban rangsorolt elkapót tartok reállisnak.FViktor93
én annyira nem lennék elkeseredve, ha ez a tipp ülne. Jobb játékos Ő ennél a 4.körnél.
De én úgyis Pettisért fogok kampányolni 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Nekem tetszik,a poszttal nem vitáznék,ezek szerint magasabbra taksálod Wilsont,mint Stardiwant-ot vagy Jonest?kátrány
Ha JJ által is említett nyaksérülését okézzák az orvosok, és nem kapja meg emiatt a piros zászlót, akkor az lehet jó Martez Wilsonban egy 34-es védelemben, hogy helyzettől függően tudhat OLB-t és ILB-t is játszani bizonyos korlátok között, vagyis kellően sokoldalú, ami jelentheti azt, hogy every down játékos vagy mindenhez ért kicsit, semmihez se nagyon, és használhatatlan. Érthető módon inkább az elsőre voksolok.

Belülre még Chris White és Alex Wujciak lehet az, aki 2-down 34 ILB-ként jó eséllyel megállhatja a helyét.

Greg Jones szerintem még azért is meg fog szenvedni, hogy egy 43-as csapat elvigye stabil kezdőnek WILL-nek.

Aki még érdekes lehet, főleg a 43-as csapatoknak, az Bruce Carter, csakhát ő is sérülésből jön vissza.

Mason Foster lesz a 43-as csapatok egyetlen reménye. Piszok gyenge az LB class.

Kelvin Sheppardről meg az SEC v. LSU guruk majd mondanak valami okosat, hogy milyen rendszerben lehet jövője a profik között.DoM
Köszi,a választ Ray utódját kellene megtalálni,remélem idén már eldöntik,vagy nyilvánvaló lesz,kit szánnak a posztra.
Én az ösztönt keresem,ezért gondolom hozzá nem értőként,hogy Casey Matthews jó lehetne.1 év még van Ray-ben,a 2.évében is mentorálhat valakit.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
Kansas City Chiefs:
1/21 Julio Jones WR Alabama
Jones és Bowe tökéletesen kiegészítik egymást
2/23 Stefen Wisniewski C Penn State
Wiegmann se mai gyerek.
3/22 Dontay Moch OLB Nevada
Hali túloldalán Moch sebessége kamatozhat
4/21 Kenrick Ellis NT Hampton
Boom or bust. Edwards helyére a 4. körben nem nagy kockázat

ezt most így aláírnám, de persze eleve az első két körös ember nem fog benn maradni nálunk

1/21 Kansas City

Kicsit holt tér ez a hely a Chiefs-nek, ahhoz, hogy megfelelő pass rushert szerezzen, de némi felmozgással vagy szerencsével összejöhet. Én Justin Houstonban nem bízom túlságosan, ezért inkább a támadók közé keresnék embert.

az én tippem: Titus Young, WR, Boise State

nah ő szerintem felejtős:

a.) cassel-nek teljesen felesleges mélységi célpont
😊
b.) slotban ott van mccluster
c.) returnerből is akad ugye
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu: Mikor józanul is megnéztem mit alkottam láttam h nem épp az Arizona lett ennek a draftnak a legjobbja. Nem sokat láttam Skeltont, amennyit láttam az 1. szezonjából abból az jött le h nem rossz de vannak komoly üresjáratai. 2003 óra követem az NFL-t, azóta sok QB-t láttam akiről hasonló vélemény szűrődött le bennem (teljesség igénye nélkül Kolb, Henne, Gradkowski, Simms) és nagyon senkiből se lett TOP10 QB.empty taxi
Az alapkoncepció még mindig az a Cardsnál, hogy egy jó manager QB kell, mert van két fasza futónk, meg egy elit elkapónk akikkel meg lehetne oldani a támadójátékot. A fal ami katasztrófa. Skeltonban látom a lehetőséget, mert képes megdobni minden labdát és még az ereje is jó.
Nem kell ide top 10 QB, csak egy közepesen jó



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
New England Patriots:
1/17 Aldon Smith OLB Missouri
A pass rush ismeretlen fogalom volt idén a New Englandnél
1/28 Mike LeShoure RB Illinois
BB-nél mindig van BPA-pick.
2/1 Mike Pouncey OG Florida
Egy kis upgrade a falba, aki mellesleg Urban Meyer-recruit.
2/28 Ben Ijalana OG/OT Villanova
Folytatódik az OL fiatalítása.
3/10 Jurrell Casey DT/DE USC
A 2 Warrenből az egyik súlyos sérülésből jön vissza, a másik öreg, a legtöbb backupnál meg azért jobb játékos Casey.
3/28 Rashad Carmichael CB Virgina Tech
Pats draft se maradhat CB nélkül.
4/28 Vincent Brown WR San Diego State
Nem baj az, ha van még 1 célpontja Bradynekempty taxi
Érdekes húzások.
1/17: minden évben sláger pick, de BB nem fog első körben OLBt húzni ez biztos. Pláne, hogy egy rookie nem fogja megváltani a világot. Plusz ha bent van még Jordan,Wisniewski kettősből az egyik akkor szvsz őt kellene vinnünk. Nagyobb upgrade lenne mindkettő mint egy OLb.
1/28: Megint csak a megunhatatlan sláger pick. Ebbe az Oba nem kell első körös futó. Tudom, hogy nem liga elit a BJGE,Fafej kettős, de ebbe az O rendszerbe tökéletesek. RBből max egy olyan kellene aki tehermentesiti BJGEt arra pedig luxus első kört áldozni.
2/1: Na neki örülnék. Kell a vérfrissítés a falba és BB amúgyis oda meg vissza van a Meyer sulitól.
2/28: Ez is jó lehet. Bár a játékost nem ismerem a poszt telitalálat.
3/10: Depthnek nem kell DL játékos. Vagy domináns 3 down DE jön, mint Jordan vagy senki. Csere játékosokból tele vagyunk.
3/28: Sok a pickünk szóval bele fér. Bár CBből is megvagyunk eresztve rendesen.
4/28: Kell a célpont Bradynek de akkor inkább egy magasabban rangsorolt elkapót tartok reállisnak.