NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Azert nem volt ott, hogy nehogy megint elkovesse azt a hibat (ergo teljesen elcsabuljon / belezugjon Newtonba), mint azt tette JMR-nel 😉 lasd mi tortent az amugy elegge kritikus Dilferrel.

Ez az allasfoglalas most spec nekem sem tetszik tole, ugy tunik mintha kicsit bevedene magat, mindket eshetosegre (akar bevalik Cam, akar nem..)

Es nekem ez a "JMR nem elso koros" dolog abszolut nem remlik.. talan olyasmit mondott, hogy TOP 5-ben nem vitte volna, de az hogy elso korbe nem... ez megint mosdatas szvsz.Igor
Jaja, nem volt olyan ember aki azt mondta volna hogy nem top10. Érdemes visszanézni a scouting reportokat, 30 sor pozitívum mellett átlagosan 2 sor negatívum volt, az is csak muszájból.

Szerintem azóta sem heverte ki sok scout ezt a JMR-fiaskót. Na nem mintha bárkinek is tudnia kellett volna, hogy ilyen szinten lesz beleszari a nagy pénz megkapása után.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Azert nem volt ott, hogy nehogy megint elkovesse azt a hibat (ergo teljesen elcsabuljon / belezugjon Newtonba), mint azt tette JMR-nel 😉 lasd mi tortent az amugy elegge kritikus Dilferrel.

Ez az allasfoglalas most spec nekem sem tetszik tole, ugy tunik mintha kicsit bevedene magat, mindket eshetosegre (akar bevalik Cam, akar nem..)

Es nekem ez a "JMR nem elso koros" dolog abszolut nem remlik.. talan olyasmit mondott, hogy TOP 5-ben nem vitte volna, de az hogy elso korbe nem... ez megint mosdatas szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gsn 3 548
"I really didn’t need to see the workout, nor do I need to hear about the workout. … I’ve watched five of (Newton’s) game tapes,” Mayock explained. “He’s got a classic overhand delivery, he’s got a big arm. You and I in gym shorts at the local high school can throw pretty accurately, so I would guarantee you (Newton) would look great in a pair of gym shorts.

“…But I would also (offer) one cautionary note, and that is the best Pro Day for a quarterback I ever attended was JaMarcus Russell. That same day, even though I admitted it was the best Pro Day I ever saw, I also said I wouldn’t take (Russell) in the first round.”

😀 😀 😀

Mondjuk én erre a Russell dologra úgy emlékszem, hogy annyit mondott, hogy minden idők legjobb collegeből érkező QB-je képességeket tekintve, de nem tudja, mennyire fontos neki a sport, mert a viselkedésével nem győzte meg, így nem adna neki feltétlenül 30 millió garantáltat. Na most ezzel kapcsolatban meg az a probléma, hogy megnézte a Newton videókat, de a játékos elkötelezettségét nem fogja tudni otthonról a fotelből megvizsgálni... Szóval kicsit fura ez az indoklás így, a Russell hasonlattal, arra nézve, hogy miért nem volt ott.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Von Miller miért irreális top3-top5-be? Ki jobb nála a posztján egyértelműen?Sobri Jóska
Ha 34-es OLB a posztja, akkor senki. Kérdés, hogy az ő tudása ér-e ilyen magas picket? Szerintem igen.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 035 — #NoStress
Von Miller miért irreális top3-top5-be? Ki jobb nála a posztján egyértelműen?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A 2. felét is megválaszolta- még Tibi kérdését is: "My legs are very strong, just never seem to get any bigger." 😂iktriad
Mondjuk ezt adom, láttam már vékonylábú embert beleguggolni 250-be.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
A magyar kérdések első felét már megválaszolta Kaepernick - a második felét most raktam fel neki!iktriad
hát-hát, nem sikerült megkedvelnem a válaszaibólJJ Tiller
tök jó, erre a hsz-re kaptam két lájkot, míg az Army ismertetőjére eddig nullát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
A magyar kérdések első felét már megválaszolta Kaepernick - a második felét most raktam fel neki!iktriad
hát-hát, nem sikerült megkedvelnem a válaszaiból


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 2. felét is megválaszolta- még Tibi kérdését is: "My legs are very strong, just never seem to get any bigger." 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A magyar kérdések első felét már megválaszolta Kaepernick - a második felét most raktam fel neki!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 300 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még azt kérdezd már meg tőle hogy melyik volt a kedvenc playe a Pistolban.Döme
Kérdezd meg tőle, hogy melyik játékos nyűgözte le legjobban a senior bowl alatt.tenorx
Hozzávágom a kérdések 2. feléhez. Az 1. felét már felraktam; Kaepernick hamarosan érkezik a chat-re.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na annyit nyertem ezzel a próba insiderrel hogy olvashatom nagytudású McShay mockját...
A Bowers 1/1 már kapásból vicces. A Gabbert 1/5 ARI és a PP to Frisco meg...
A Von Miller hype egészen a harmadik helyig ér sőt JJ Watt is top10es 😀
Jimmy Smith 11-re. De ami eddigi legviccesebb az Aldon Smith to Chargers 😀

A Justin Houston to Saints mint OLB már könnyfakasztó. Főleg az indoklással 😀
Houston is a bit raw and not an ideal fit for New Orleans' defensive scheme, but upgrading the pass rush is a primary need for the Saints and Houston has all kinds of potential in that area.

Locker újra első körös és már Randall Cobb is 😀 Watkins nála is és Phil Taylor is.
Az egészre a korona Muhammad Wilkerson a Packershez

valaki lécci vetessen fel az ESPN-hez draft felelősnek
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kérdezd meg tőle, hogy melyik játékos nyűgözte le legjobban a senior bowl alatt.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ma éjjel a Bigcatcountry.com vendége lesz a Nevada QB-ja Colin Kaepernick kb 1 órás livechatre (0 és 1 óra között):
http://www.bigcatcountry.com/2011/2/9/1983784/chat-live-with-nevada-qb-colin-kaepernick-thursday-at-6-p-m-est
Ha valaki kérdezni szeretne tőle valamit; irja meg (akár PM-ben; akár itt); és én felteszem a kérést az éjjel BCC-n.iktriad
Még azt kérdezd már meg tőle hogy melyik volt a kedvenc playe a Pistolban.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
Warren Moon csapott fel amúgy Newton mentorának január óta


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
McShay szerint ők az érdekesebb kimaradók a Combine-ról
JJ Tiller
Steven Friday nemrég még sima 3. körös volt, majd jött egy halovány bowl meccs a Stanford ellen és máris olyan, mintha nem is létezne...Robilluma
ő azért sohasem volt biztos 3. körös.Höri
Ha nem is volt biztos, de a bowl meccsig folyamatosan a 3-4. körbe írták. Én is oda soroltam magamban, amellett, hogy igazi tweener és voltak vele kapcsolatban kérdések. 34 OLBnek talán nem elég gyors, de agresszív és erős, 43 DEnek viszont talán kicsi, de ettől még egy nem rossz játékos.
Lement egy rossz meccs és már a combine egy teljes draftnyi játékosa közé sem fért be. Most meg a kimaradók között sincs említve. Nevetséges.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
McShay szerint ők az érdekesebb kimaradók a Combine-ról

1. South Florida DE Craig Marshall
2. Florida DE Justin Trattou
3. Alabama TE Preston Dial
4. Southern Illinois CB Korey Lindsey
5. Mississippi CB Jeremy McGee
• Stanford LB Thomas Keiser*
• Oregon S Javes Lewis*
• Gerorgia Tech OT Nick Claytor*
• Nebraska OT Michael Smith
• Oklahoma OT Cory Brandon
• Oklahoma CB Jonathan Nelson
• Texas TE Greg Smith
• Stanford OT Derek Hall
• Kent State S Brian Lainhart
• Florida OLB Brandon Hicks
• Stanford TE Konrad Reuland
• Virginia DE Zane Parr*JJ Tiller
hát mi az érdekes attól függ?
Trattou-t láttam eleget. Kb annyit tud mint Cunningham, akiről még mindig nincs fogalmam hogyan lett második körös
Dial ott volt a senior bowl-on, bőven elég volt belőle. Nem NFL kaliberü játékos. Max mint FB
Hicks-ben sincs semmi extra. Soha nem tudott stabil kezdő lenni a Gatorsban nem hiszem hogy neki ezt erőltetnie kéne.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McShay szerint ők az érdekesebb kimaradók a Combine-ról
JJ Tiller
Steven Friday nemrég még sima 3. körös volt, majd jött egy halovány bowl meccs a Stanford ellen és máris olyan, mintha nem is létezne...Robilluma
ő azért sohasem volt biztos 3. körös.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
McShay szerint ők az érdekesebb kimaradók a Combine-ról
JJ Tiller
Steven Friday nemrég még sima 3. körös volt, majd jött egy halovány bowl meccs a Stanford ellen és máris olyan, mintha nem is létezne...


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Egy passz, egy kis szökdécselés, egy kis Dilfer, egyelőre ennyi:
http://espn.go.com/video/clip?id=6109477&categoryid=2459789


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 748 — no es importante
McShay szerint ők az érdekesebb kimaradók a Combine-ról

1. South Florida DE Craig Marshall
2. Florida DE Justin Trattou
3. Alabama TE Preston Dial
4. Southern Illinois CB Korey Lindsey
5. Mississippi CB Jeremy McGee
• Stanford LB Thomas Keiser*
• Oregon S Javes Lewis*
• Gerorgia Tech OT Nick Claytor*
• Nebraska OT Michael Smith
• Oklahoma OT Cory Brandon
• Oklahoma CB Jonathan Nelson
• Texas TE Greg Smith
• Stanford OT Derek Hall
• Kent State S Brian Lainhart
• Florida OLB Brandon Hicks
• Stanford TE Konrad Reuland
• Virginia DE Zane Parr*


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 310 — No 1 Zhang Yufei fan
Na jo, ez mind Dilfer amugy.. varjunk ezzel meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bunting szerint Amukamara FS poszton valamivel jobb lehet, mint CB-ként. És erre épít, meg hogy Belichick meg a sokoldalúság. Mondjuk nem mintha safetyből nem lenne kisebb gyűjtemény. 😀

Egyébként mindenki el van ájulva Cam Newtontól, aki ma látta az önhype workoutját. Nem hogy 1/1 lesz, de kitalálják neki az 1/0-t. 😂gsn
milyen volt?
Apuci megvette valamelyik NFL irányítót hogy tartson egy kis bemutatót és rávetítette a fiacskája hologramját?
Vagy kent egy nokiás dobozt minden ujságírónak?haromt
Fenomenális, lélegzetelállító, csodálatos és 1/1. Kb. ennyi. 😀 És ez most komoly, most kezdődik majd csak a hype.gsn
legalább ha lockout lesz megdöntheti az 1/1 holdout rekordot megerőltetés nélkül 😊
több mint 13 éve
gsn 3 548
Amukamara -> Pats WTF? 😮 Boddent miért felejti el sok szakíró?FViktor93
Bunting szerint Amukamara FS poszton valamivel jobb lehet, mint CB-ként. És erre épít, meg hogy Belichick meg a sokoldalúság. Mondjuk nem mintha safetyből nem lenne kisebb gyűjtemény. 😀

Egyébként mindenki el van ájulva Cam Newtontól, aki ma látta az önhype workoutját. Nem hogy 1/1 lesz, de kitalálják neki az 1/0-t. 😂gsn
milyen volt?
Apuci megvette valamelyik NFL irányítót hogy tartson egy kis bemutatót és rávetítette a fiacskája hologramját?
Vagy kent egy nokiás dobozt minden ujságírónak?haromt
Fenomenális, lélegzetelállító, csodálatos és 1/1. Kb. ennyi. 😀 És ez most komoly, most kezdődik majd csak a hype.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Bunting szerint Amukamara FS poszton valamivel jobb lehet, mint CB-ként. És erre épít, meg hogy Belichick meg a sokoldalúság. Mondjuk nem mintha safetyből nem lenne kisebb gyűjtemény. 😀gsn
Hétről-hétre többet fogunk hallani egy esetleges Vödör-trade pletykáról, mert két "pro-bowl" szezonnal a háta mögött, ennél többet már nem fog érni; szól az indoklás. Nagy szerződést meg én sem hiszem, hogy pont neki adna az FO, mert közel sem olyan meghatározó a játéka. Az más kérdés, hogy ezek után szükség lenne-e még FS-re. Persze nem tudjuk, hogy Page illetve McGowan kap-e új szerződést, nélkülük meg csak a Chung, Sanders kezdő páros lenne.