NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk azt azért meg lehet nézni, hogy hány SEC QB lett az utóbbi időben kezdő az NFL-ben. 😀 Ez annyira nem erőssége a konferenciának.
Alapvetően az a baj, hogy sokak szerint Mallett olyan, mint egy szobor, nem tud abszolút ellépni a pass rusherek elől. Jól olvassa a védelmeket, de nincs meg az a pocket awarenesse, ami egy NFL QB-nek kellene, legalábbis én ilyeneket hallottam. Én is Mallett párti vagyok, bírom a játékát, és sokat is fejlődött idén dobáspontosságban, ami az elmúlt években bizony problémás terület volt nála, de azt nem vitathatjuk el, hogy kell hozzá egy nagyon jó támadófal. Korábban sokan a tulajdonságai miatt Mallettet Kurt Warnerhez hasonlították, most meg épp undraftednek tartja már lassan pár tudós. 😀gsn
Stafford, Cutler, Campbell, Tebow, E.Manning, JMR 😂

Ez azért annyira nem gáz. De hogy több a rizikó Mallettben, mint abban Newtonban aki életében nem vett át rendes snappet, lényegében ugrálva dobál oldalra egy lábról, a spirálokról nem is beszélve, meg a dobómozdulatról és még buta is mint a föld...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
De itt a játéka nem számít tényleg, csak hogy mennyit fut 40-en meg milyen gyorsan tud ugrálni jobbra-balra? F.Schleck
Amikor irányító mobilitásáról vagy annak hiányáról beszélnek, akkor nem arra kell gondolni, hogy milyen gyakran tud 1st downt futni, vagy elmenekülni a védők elől. Olyan apró lépésekről van szó, ami pont olyan jól jellemzi például Manninget és Bradyt, hogy nagyon jól érzik a zsebet, és a pass rusht, és miközben a szemüket az elkapókon tartják egy kis sasszé jobbra, balra, és éppen nyertek egy másodpercet, hogy még tudjanak passzolni, mielőtt eléri őket a pass rush. Az ehhez való lábmunka (és pocket awerness) fejlődését hátráltatja többek között a túl sok shotgun felállás.

szerk.: itt egy hosszabb cikk Mallett-ról --> http://www.nationalfootballpost.com/Is-Ryan-Mallett-worth-a-firstround-pick.html
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Vki tipp, hogy (Greg Salas; Hawaii WR) hányadik körre várható?Laki
tessön, még valaki kinézte 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vki tipp, hogy (Greg Salas; Hawaii WR) hányadik körre várható?Laki
4-5 szerintem
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Vki tipp, hogy (Greg Salas; Hawaii WR) hányadik körre várható?


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
gsn 3 548
Erre tudnátok valami magyarázatot adni? Láttam pár meccsen és ott mindig nagyon meggyőző volt számomra. Egyszerűen most már nem a magasság, hanem a mobilitás lett a menő, vagy mitől lehet, hogy ennyire kiesett a látókörből?

Kár, hogy nincs QB hiányos kedvencem, mert ha a második körbe lecsúszik, akkor ott elképesztően tudnék örülni a húzásának.F.Schleck
Wes Bunting írta róla a nationafootballposton:

"Overall, you can’t ignore the fact that Mallett has the skill set to put pressure on defenses down the field vertically and can make any throw asked of him. But, he’s really limited in the type of plays he can run for an NFL offense because of his lethargic footwork. And in all honestly I don’t think there is much separating him from a guy like fifth-round pick John Skelton from a year ago and he isn’t the type of quarterback who can come in and you can expect to play from day one. I would give him more of a “potential starter grade” at this stage."

Plusz ott van a Petrino-faktor.DoM
De itt a játéka nem számít tényleg, csak hogy mennyit fut 40-en meg milyen gyorsan tud ugrálni jobbra-balra? John Skelton a Fordhamben játszott biztosan világverő ellenfelek ellen, míg Mallett az egész NCAA legerősebbnek mondott csoportjában hozta a fantasztikus számait.
Meg mire írják azt, hogy nem tud minden játékot megcsinálni az NFL-ben? Nem hiszem, hogy Brady vagy Manning annyival fürgébb lenne nála.
Jaj, de nem szeretem, ha nem értek dolgokat.. 😀F.Schleck
Mondjuk azt azért meg lehet nézni, hogy hány SEC QB lett az utóbbi időben kezdő az NFL-ben. 😀 Ez annyira nem erőssége a konferenciának.
Alapvetően az a baj, hogy sokak szerint Mallett olyan, mint egy szobor, nem tud abszolút ellépni a pass rusherek elől. Jól olvassa a védelmeket, de nincs meg az a pocket awarenesse, ami egy NFL QB-nek kellene, legalábbis én ilyeneket hallottam. Én is Mallett párti vagyok, bírom a játékát, és sokat is fejlődött idén dobáspontosságban, ami az elmúlt években bizony problémás terület volt nála, de azt nem vitathatjuk el, hogy kell hozzá egy nagyon jó támadófal. Korábban sokan a tulajdonságai miatt Mallettet Kurt Warnerhez hasonlították, most meg épp undraftednek tartja már lassan pár tudós. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
én továbra is a mallett unhypeot nem értemharomt
Erre tudnátok valami magyarázatot adni? Láttam pár meccsen és ott mindig nagyon meggyőző volt számomra. Egyszerűen most már nem a magasság, hanem a mobilitás lett a menő, vagy mitől lehet, hogy ennyire kiesett a látókörből?

Kár, hogy nincs QB hiányos kedvencem, mert ha a második körbe lecsúszik, akkor ott elképesztően tudnék örülni a húzásának.F.Schleck
Wes Bunting írta róla a nationafootballposton:

"Overall, you can’t ignore the fact that Mallett has the skill set to put pressure on defenses down the field vertically and can make any throw asked of him. But, he’s really limited in the type of plays he can run for an NFL offense because of his lethargic footwork. And in all honestly I don’t think there is much separating him from a guy like fifth-round pick John Skelton from a year ago and he isn’t the type of quarterback who can come in and you can expect to play from day one. I would give him more of a “potential starter grade” at this stage."

Plusz ott van a Petrino-faktor.DoM
De itt a játéka nem számít tényleg, csak hogy mennyit fut 40-en meg milyen gyorsan tud ugrálni jobbra-balra? John Skelton a Fordhamben játszott biztosan világverő ellenfelek ellen, míg Mallett az egész NCAA legerősebbnek mondott csoportjában hozta a fantasztikus számait.
Meg mire írják azt, hogy nem tud minden játékot megcsinálni az NFL-ben? Nem hiszem, hogy Brady vagy Manning annyival fürgébb lenne nála.
Jaj, de nem szeretem, ha nem értek dolgokat.. 😀

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Jimmy Smith meg Wilkerson érdekes.

Meg Solder 11. helye is, ahhoz képest, hogy run first csapatba öngyilkosság berakniHöri
én továbra is a mallett unhypeot nem értemharomt
Erre tudnátok valami magyarázatot adni? Láttam pár meccsen és ott mindig nagyon meggyőző volt számomra. Egyszerűen most már nem a magasság, hanem a mobilitás lett a menő, vagy mitől lehet, hogy ennyire kiesett a látókörből?

Kár, hogy nincs QB hiányos kedvencem, mert ha a második körbe lecsúszik, akkor ott elképesztően tudnék örülni a húzásának.F.Schleck
Wes Bunting írta róla a nationafootballposton:

"Overall, you can’t ignore the fact that Mallett has the skill set to put pressure on defenses down the field vertically and can make any throw asked of him. But, he’s really limited in the type of plays he can run for an NFL offense because of his lethargic footwork. And in all honestly I don’t think there is much separating him from a guy like fifth-round pick John Skelton from a year ago and he isn’t the type of quarterback who can come in and you can expect to play from day one. I would give him more of a “potential starter grade” at this stage."

Plusz ott van a Petrino-faktor.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Érthetetlen. Vsz Gabbert és Locker ügynöke zsákszámra hordja a pénzt a McShay, Mayock, Kiper hármas zsebébe...haromt
Mondjuk azok a csapatok meg is érdemlik,akik ezek alapján draftolnak.
Nekünk is vannak így "kinézett" tehetségeink még a Millen érából.
Ki ne emlékezne mondjuk Dizonra, akit valamelyik "draftguru" tanácsára húztunk be.
Szerencsére elmúltak ezek az évek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na az Arkansas nagyon nem volt pro style, Davis legtöbb futása shotgunból volt amennyire emlékszemHöri
nem. kb annyit shotgunontak amennyit egy átlag sokat passzoló NFL csapat
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Top15ben elmegy Mallett, akármennyire is unhypeolják most.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na az Arkansas nagyon nem volt pro style, Davis legtöbb futása shotgunból volt amennyire emlékszem

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmy Smith meg Wilkerson érdekes.

Meg Solder 11. helye is, ahhoz képest, hogy run first csapatba öngyilkosság berakniHöri
én továbra is a mallett unhypeot nem értemharomt
Erre tudnátok valami magyarázatot adni? Láttam pár meccsen és ott mindig nagyon meggyőző volt számomra. Egyszerűen most már nem a magasság, hanem a mobilitás lett a menő, vagy mitől lehet, hogy ennyire kiesett a látókörből?

Kár, hogy nincs QB hiányos kedvencem, mert ha a második körbe lecsúszik, akkor ott elképesztően tudnék örülni a húzásának.F.Schleck
ha tudnám a választ akkor tudnám miért értékelik ennyire le 😊

ok a bowl meccsen voltak hibái. De bazmeg Locker alá????? Aki a senior bowlon minden 8. passzra találta el az embert?
Mallett az SEC-ben, patrick petersonok és hasonlók ellen passzolt iszonyatosan jól. Most az hogy nem túl mobilis.. Mert ugye Manning vagy Brady az volt bármikor?
Igazi pure passer, pro styleból. Óriási magassággal, erős karral... És nagy upside-dal. Balhék nélkül.
Érthetetlen. Vsz Gabbert és Locker ügynöke zsákszámra hordja a pénzt a McShay, Mayock, Kiper hármas zsebébe...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
fészpalm

Fox Sports' Adam Caplan says there is "no doubt" Colin Kaepernick was the best quarterback at last week's Senior Bowl.
The former four-year starter for the University of Nevada "threw with tremendous accuracy and power all week," and displayed "athleticism for the position (that) is off the charts." Caplan says his only negative is an "elongated release," but believes it could be easily corrected. Momentum is building toward Kaepernick being a first-round selection this springharomt
köszönjük AdamHöri
vannak olyanok, akik még hisznek abban, hogy ha minél erősebben gondolsz valamire, akkor az előbb-utóbb megvalósul 😊JJ Tiller
Lol... Én valamennyire egyetértettem abban, hogy nem volt rossz Kaepernick az edzéseken, de ez már viccnek is rossz. Milyen első körről beszél? 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
fészpalm

Fox Sports' Adam Caplan says there is "no doubt" Colin Kaepernick was the best quarterback at last week's Senior Bowl.
The former four-year starter for the University of Nevada "threw with tremendous accuracy and power all week," and displayed "athleticism for the position (that) is off the charts." Caplan says his only negative is an "elongated release," but believes it could be easily corrected. Momentum is building toward Kaepernick being a first-round selection this springharomt
köszönjük AdamHöri
vannak olyanok, akik még hisznek abban, hogy ha minél erősebben gondolsz valamire, akkor az előbb-utóbb megvalósul 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
fészpalm

Fox Sports' Adam Caplan says there is "no doubt" Colin Kaepernick was the best quarterback at last week's Senior Bowl.
The former four-year starter for the University of Nevada "threw with tremendous accuracy and power all week," and displayed "athleticism for the position (that) is off the charts." Caplan says his only negative is an "elongated release," but believes it could be easily corrected. Momentum is building toward Kaepernick being a first-round selection this springharomt
köszönjük Adam

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jimmy Smith meg Wilkerson érdekes.

Meg Solder 11. helye is, ahhoz képest, hogy run first csapatba öngyilkosság berakniHöri
én továbra is a mallett unhypeot nem értemharomt
Erre tudnátok valami magyarázatot adni? Láttam pár meccsen és ott mindig nagyon meggyőző volt számomra. Egyszerűen most már nem a magasság, hanem a mobilitás lett a menő, vagy mitől lehet, hogy ennyire kiesett a látókörből?

Kár, hogy nincs QB hiányos kedvencem, mert ha a második körbe lecsúszik, akkor ott elképesztően tudnék örülni a húzásának.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fészpalm

Fox Sports' Adam Caplan says there is "no doubt" Colin Kaepernick was the best quarterback at last week's Senior Bowl.
The former four-year starter for the University of Nevada "threw with tremendous accuracy and power all week," and displayed "athleticism for the position (that) is off the charts." Caplan says his only negative is an "elongated release," but believes it could be easily corrected. Momentum is building toward Kaepernick being a first-round selection this spring
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Liuget ténleg ilyen jó? Phil Taylor is jön fel szépen.
én mondjuk R.Mooretól nem vagyok elájulva
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmy Smith meg Wilkerson érdekes.

Meg Solder 11. helye is, ahhoz képest, hogy run first csapatba öngyilkosság berakniHöri
én továbra is a mallett unhypeot nem értem
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jimmy Smith meg Wilkerson érdekes.

Meg Solder 11. helye is, ahhoz képest, hogy run first csapatba öngyilkosság berakni

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Unfairleynek miért nincs csillaga?

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Scouts Inc.'s Top 32 Prospects

1. Da'Quan Bowers* DE Clemson
2. Nick Fairley* DT Auburn
3. Patrick Peterson* CB LSU
4. A.J. Green* WR Georgia
5. Blaine Gabbert* QB Missouri
6. Prince Amukamara CB Nebraska
7. Von Miller OLB Texas A&M
8. Marcell Dareus* DT Alabama
9. Robert Quinn* DE North Carolina
10. Corey Liuget* DT Illinois
11. Nate Solder OT Colorado
12. Jimmy Smith CB Colorado
13. Tyron Smith* OT USC
14. Julio Jones* WR Alabama
15. Adrian Clayborn DE Iowa
16. Akeem Ayers* OLB UCLA
17. Gabe Carimi OT Wisconsin
18. Ryan Kerrigan DE Purdue
19. Mike Pouncey C Florida
20. Mark Ingram* RB Alabama
21. Aldon Smith* DE Missouri
22. Cameron Jordan DE California
23. Jake Locker QB Washington
24. Muhammad Wilkerson* DE Temple
25. Anthony Castonzo OT Boston College
26. Justin Houston* OLB Georgia
27. J.J. Watt* DE Wisconsin
28. Cam Newton* QB Auburn
29. Cameron Heyward DE Ohio State
30. Rahim Moore* S UCLA
31. Ryan Williams* RB Virginia Tech
32. Phil Taylor DT Baylor


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 645 — Raiders fan
végre valaki olvassa a Rams topikot és OG-t vár a 2. körben 😉
viszont az eddigi infok alapján, ha már OG, akkor inkább Moffit várható

viszont az 1. körös wr-pick továbbra is kérdőjeles számomra, én FA-ról látom a megoldást a #1 wr pozícióraDiamondsHead44
Ijalana előtt Moffitt sztem igencsak érdekes húzás lenne...Rolni
és mint Raiders fan, még soha nem láttál érdekes húzást a drafton 😛
a kinti cikkek alapján írtam, amit írtam, kéretik nem fejezni
ui.: Mayock Ijalana-t az OT-k közé sorolja, Moffitt szerinte a 4. legjobb a centerek és a guardok között.DiamondsHead44
Nem fejezünk és láttam már sajnos érdekes húzásokat 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
WR húzásban egyetértünk, de ez majd függ attól is, hogy kit tudunk idehozni és hogy hol fog még megüresedni hely a draft előtt. Jonesszal nekem csak az a bajom, hogy ő is fiatal, fiatal WR-ből meg van annyi mint a nyüh és továbbra se tudni mi lesz Averyvel és Claytonnal. Ha hozzák a régi formájukat és egészségesek tudnak maradni nem is biztos, hogy annyira kéne WR. :o

Moffitt pedig annyival lenne jobb húzás mint Ijalana, hogy játszott centert is, ami később még jól jöhet. Ha már OG-ot húzunk második körbe én Pounceynak örülnék, bár kérdéses lecsúszik-e odáig.