NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meghajolok Höri a munkásságod előtt, de ez a Dontay Moch pick nagyon szíven ütött...Boston
jogos, tudom, hogy Belichick nem szereti a freakeket.
(Schleck: arra külön ügyeltem, hogy OL-be csak fehér kerüljön, így jött képbe Ziemba 😀 )

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
a legjobban mondjuk a Texans tapsikolhatna ennek a draftnak, ez egyértelműJJ Tiller
ez A++ lenne, tehát azt jelenti, hogy nem ez fog megvalósulni 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri felugrott a Texans bandwagonra 😀tenorx
ezt durván elutasítom. a texans legnagyobb szurkolója továbbra is Ork

több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Meghajolok Höri a munkásságod előtt, de ez a Dontay Moch pick nagyon szíven ütött...

Do your job
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
a legjobban mondjuk a Texans tapsikolhatna ennek a draftnak, ez egyértelműJJ Tiller
A Bengals fanok is körmenetet járnak a topic-ukban.tomi-tomi
egy 4-3-ban keveset játszó DT/DE, egy sérülésekkel küzdő RB és egy agyatlan safety behúzása jól is elsülhet, de az papíron nem A+JJ Tiller
Bengáliában nem szokás nézni a kockázatokat, csak azt, hogy játék szempontjából milyen képességekkel rendelkezik az illető. 😊

Kockázatos draft lenne ez, de a tavalyira is azt mondták hogy kockázatos, aztán - eddig - egész jól jött ki belőle a csapat.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cam Newton will pre-Combine workout for the media on February 10.deny79
Az apja szervezte ezt is. Egyébként így elolvasva ezt a mondatot kicsit elröhögtem magamat. 😀 Végül is meg kell győzni a médiát, hogy ő mennyire tud. 😀 Egy kis PR sosem árt... Nyilván inkább azt akarták kifejezni, hogy mindenki előtt nyilvános lesz, de vicces így a megfogalmazás.gsn
Lehet akkreditáció kell majd hozzá, akinek van ingyenes, akinek nincs fizetős a buli. Amúgy San Diegoban tartja.

De azon valaki meglepődne, ha a combine során helyette mondjuk faterja írná meg a wonderlic-et, meg nyilatkozna? 😀
több mint 13 éve
gsn 3 548
Cam Newton will pre-Combine workout for the media on February 10.deny79
Az apja szervezte ezt is. Egyébként így elolvasva ezt a mondatot kicsit elröhögtem magamat. 😀 Végül is meg kell győzni a médiát, hogy ő mennyire tud. 😀 Egy kis PR sosem árt... Nyilván inkább azt akarták kifejezni, hogy mindenki előtt nyilvános lesz, de vicces így a megfogalmazás.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Cam Newton will pre-Combine workout for the media on February 10.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen érthető az RB-pick. Az egyik leggyorsabban elhasználódó poszt. Nekünk van Mendy és Redman, Moore szvsz menni fog, Dwyerről nem tudni semmit. Mondjuk devine sztem se sanszos, ha már RB-t draftolunk, de ilyenkor (combine előtt) számomra nem név a lényeg, csak a poszt. A 1-2. kör adott OT és CB, de utána lévő needekre való húzás sorrendjét elsősorban az határozza meg, hogy melyik poszton maradt benn számunkra azon a helyen értékesnek vélt játékos. Tehát hogy mi a sorrend az OG-RB-ILB-ben az függ bennmaradók értékétől, az adott class adott poszton való mélységétől stb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem sztárjátékos lesz, de 3-4es OLBként. Egy nagyon jó passrusher, nem tudom 4-3as OLBként milyen lenne (sőt, szerintem azt egyáltalán nem is éri meg itt húzni, nézd meg a Bengalst és Riverst)tenorx
Vagy Orakpot rookieként a Redskinsnéladam8
De ők át is álltak rögtön, meg Orakpo DEként is játszott 4-3ban.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem sztárjátékos lesz, de 3-4es OLBként. Egy nagyon jó passrusher, nem tudom 4-3as OLBként milyen lenne (sőt, szerintem azt egyáltalán nem is éri meg itt húzni, nézd meg a Bengalst és Riverst)tenorx
Vagy Orakpot rookieként a Redskinsnél

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
A BAL pickekrol en is leirom a velemenyt: 1/2. kor ez C-, 3-4. kor A+

Zavar az elso koros center... mar a poszt maga, van nagyobb need. sztem Birkben pont 1 ev benne van meg, masreszt magas az elso korben C-t huzni. Akit elso korben huznak, azt kezdonek varjak, mar elso evtol, mondjuk egy evtizedre.. es nem hiszem, hogy Flaccoval most kene uj centerrel epitkezni.
Amugy nem lattam eleget Wisnewskit (Soldi tobbet tud rola), ezert is odzkodom kicsit 😊

A masik harom poszt tokeletes, CB az johet, de Johnny Patrick detto ugyanaz.. talan egy fel Louisville meccset lattam az iden... meg House-bol is tobbet lattam az iden, Chekwa/Burton plane, ok johetnek.. foleg Chekwa szimpi. Inkabb oket a masodik/harmadik kor vegen. 😊

Cobb tokeletes, kene nekunk egy ilyen dinamo (mint mcCluster tavaly), slotba, vagy backfieldbe Rice melle... csorog a nyalam. 😀
Jarrett meg ugye Temple miatt plane johet 😊 bar ilyen keson is esetleg Sash-nek v. Tejay Johnsonnak jobban orulnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4 körös cucc http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20

a Colts király lett, mások baja nem érdekel 😀Höri
Szokásos remek munka,köszönjük Höri.
Jónehány amerikai elemző meg okoskodó elbújhatna mögötted.

Megleptél ezzel a Von Miller dologgal,most hallom először,hogy 4-3as OLB lehet.
Lehet ő NFL szinten sztárjátékos?

(Amúgy továbbra is tartom,hogyha Julio Jones benn lenne 1/13nál,akkor behúznánk. A lockout miatt nagyjából mindegy,hogy most vagy idén húzzuk be Megatron párját/utódját.)Bazzani
Szerintem sztárjátékos lesz, de 3-4es OLBként. Egy nagyon jó passrusher, nem tudom 4-3as OLBként milyen lenne (sőt, szerintem azt egyáltalán nem is éri meg itt húzni, nézd meg a Bengalst és Riverst)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
a legjobban mondjuk a Texans tapsikolhatna ennek a draftnak, ez egyértelműJJ Tiller
A Bengals fanok is körmenetet járnak a topic-ukban.tomi-tomi
egy 4-3-ban keveset játszó DT/DE, egy sérülésekkel küzdő RB és egy agyatlan safety behúzása jól is elsülhet, de az papíron nem A+


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
a legjobban mondjuk a Texans tapsikolhatna ennek a draftnak, ez egyértelműJJ Tiller
A Bengals fanok is körmenetet járnak a topic-ukban.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4 körös cucc http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20

a Colts király lett, mások baja nem érdekel 😀Höri
Szokásos remek munka,köszönjük Höri.
Jónehány amerikai elemző meg okoskodó elbújhatna mögötted.

Megleptél ezzel a Von Miller dologgal,most hallom először,hogy 4-3as OLB lehet.
Lehet ő NFL szinten sztárjátékos?

(Amúgy továbbra is tartom,hogyha Julio Jones benn lenne 1/13nál,akkor behúznánk. A lockout miatt nagyjából mindegy,hogy most vagy idén húzzuk be Megatron párját/utódját.)

több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen. 😊
Nagy luxusnak tartanám az RB picket 3/28-ig. Ott luxusnak. 😊 (nagyon meggyőző ám Höri! meg a Pats pillanatnyi aktív RB corpjának a draft előélete. S Maroney-ról, mint 1. körös pickről egy szót sem ejtettem.)tomi-tomi
Maroneyt és Ingramet nem említeném egy lapon 😊
ha már OT-t kell húzni, akkor lehet bepróbálkoznék egy Marcus Gilbert pickel. RT-t tudna játszani? tudna=viszonylag jó szintenHabi
A párhuzam, mint BB legutolsó tapasztalata 1. körös RB-vel áll csak fenn szándékom szerint. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Igen. 😊
Nagy luxusnak tartanám az RB picket 3/28-ig. Ott luxusnak. 😊 (nagyon meggyőző ám Höri! meg a Pats pillanatnyi aktív RB corpjának a draft előélete. S Maroney-ról, mint 1. körös pickről egy szót sem ejtettem.)tomi-tomi
Maroneyt és Ingramet nem említeném egy lapon 😊
ha már OT-t kell húzni, akkor lehet bepróbálkoznék egy Marcus Gilbert pickel. RT-t tudna játszani? tudna=viszonylag jó szinten


JT Daniels fan
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri felugrott a Texans bandwagonra 😀

Egyébként még szerintem ma én is megírom a 2. körét a mockomnak.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
a legjobban mondjuk a Texans tapsikolhatna ennek a draftnak, ez egyértelmű


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
4 körös cucc http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20
Höri
Az első 3 körben teljesen rendben vannak a posztok. OT, DE, CB nagyon kell.
Tyron Smith mondjuk a kb 290 fontjával nagyon pehelysúlyú (még), ennélfogva a falunkba se nagyon illik. Sok nála a kérdés jelenleg, de a potenciál mindenki szerint benne van. Ha legalább 305-re felmenne, akkor jöhet.
Muhammad Wilkerson sztem túlértékelt, de ez is korrekt pick. Davon House jó kis CB a harmadikban, ez remek pick lenne.

Viszont ez a RB pick. Vészesen terjed a haromt vírus...
Ezt nem tudom hová tenni. Van nekünk ép elég needünk, hogy ne egy szituációs RB-t húzunk a 4. körben. A 7. körben vagy UDFA-ként jöhet valaki, de itt?
Eleve a poszt. 3rd down RB-t használunk, de egyre kevésbé. Idén eléggé átvette a posztot Moore-tól Mendenhall, aki sokat fejlődött elkapásban és még Redman is több ilyen esetben benn volt.
Az az érzésem, hogy nem tipikusan 3rd down RB-kben gondolkodunk, hanem olyan all-down backekben, akik elkapni is tudnak. Ennek egyik oka, hogy nálunk mindenféleképpen tudniuk kell blokkolni. Fel kell venniük a blitzeket, meg kell tudják védeni BB-t!
Na most tavaly jött Dwyer. Moore (egyelőre csupán feltételezett) távozása után sztem szépen előlép majd a sorban egyet és készen is vagyunk. Idén 1 meccsen volt aktív, de ez ne tévesszen meg senkit, ez előre deklarálva volt. A GT option után ennyi kell neki az átállásra. A TC alatt tragikus volt blokkolásban és a pro style finomságaiban, ezért volt az idei a tanulóéve, és nem lett mindjárt bust, mint ahogy haromt is írta.

A Tomlin-éra alatt mellesleg a következő RB (vagy FB) névsor van/volt nálunk rosteren, mellékeltem a súlyukat:
Mendenhall 225, Moore 209, Redman 230, Dwyer 229, Parker 209, Gary Russell 215, Verron Hayes 222, Najeh Davenport 247, Carey Davis 225.
A legkönnyebb 209 font!
Ha keresünk 3rd down backet, akkor sem az 5'7 160(!!!) méretű Devine (vagy haromt pickje, a hasonló méretű Rodgers) lesz az, ez teljesen biztos.
Akkor inkább a 6'0 214-es Murray a 3. körben vagy pedig sokkal inkább egy Da'Rel Scott méretű (5'10 205) hátsó körös, gyors RB, akinél méreténél fogva van rá esély, hogy használható blokkolásban.

Haromt írta, hogy jóformán nincs needünk ezért jöhet a RB. Hát azért van min javítani:
Kell még nekünk egy G. Ramon Foster már a 3. kezdő RG ebben a szezonban Essex és Legursky után, és nem sérülések miatt... Valamint Kemo mögé sincs senki. Talán a tavalyi 5. körös Chris Scott, de belőle még semmit sem láttunk.
Inkább kell egy Kendrick Burney típusú nickel CB Gay mögé/ha elengedjük akkor helyére, mert Madison nem szint, csak a ST-ben. Ha jól láttam ő ki se ment nálad.
Kell egy ILB Farrior utódjának, mert Foote kezdőnek kevés. Sz@r az ILB class, de inkább egy projekt ILB a negyedikben, mint egy 3rd down RB.
Nagyon kellhet egy OLB, ha Woodley-t elengedjük. Az nem lesz megoldás, hogy Timmons megy ki OLB-be egy sérülés esetén, mert akkor ILB-ben leszünk kevesek.
Egy NT backup is nagyon kell, ha Hoke nem jön vissza jövőre (ez a valószínű).
Szóval sztem sok minden kell, de egy nagyon alulméretezett 3rd down RB, na az nem. Sem a 2. körben, sem a negyedikben.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
4 körös cucc http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20

a Colts király lett, mások baja nem érdekel 😀Höri
Lenon jó volt, Washington néha kicsit szürke. Ettől függetlenül jogos az ILB pick
a Dalton pick szerintem hülyeség, tavaly jött két QB van egy teljes offseasonuk belerázódni (és nem egy-két hét) (feltéve ha lesz szezon)
az első kettő pofás, tetszene.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként lesz idén is mock draft játék?
Megvédeném a címemet 😀tenorx
én is jönnék idén is 😊
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A Panthershöz írtál egy kettest egy hármas helyére.

Egyébként tetszik nagyon, egyedül Ziemba az akit nem szeretnék a Patsben látni.F.Schleck
Nem lődöznék rakétákat, ha Ingram-et húznánk 1/17-re.tomi-tomi
Egyetértek. Sokkal szívesebben látnék ezen a ponton DL-t vagy OL-t(vagy feltrade Green-ért 😛 ) Ráadásul valamelyik szaki (persze tudom, hogy ki volt 😀 ) írt egy szösszenetet, hogy mért nem kell első körben RB-t húzni. 😛 😀Proxi
Átnéztem még egyszer. Tartotta magát a szaki a szösszenetéhez. Az 1. körben csak nekünk húzott RB-t, a 2.-ban csak a Skinsnek és 3.-ban is csak négy RB-t húzott be. De egyenesen megírta: mások baja nem érdekel. Minket csak a 12 PO kaliberű csapat közé épített (le). 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
4 körös cucc http://nflscout.blogter.hu/458021/2011_mock_draft_20

a Colts király lett, mások baja nem érdekel 😀Höri
A Panthershöz írtál egy kettest egy hármas helyére.

Egyébként tetszik nagyon, egyedül Ziemba az akit nem szeretnék a Patsben látni.F.Schleck
Nem lődöznék rakétákat, ha Ingram-et húznánk 1/17-re.tomi-tomi
Egyetértek. Sokkal szívesebben látnék ezen a ponton DL-t vagy OL-t(vagy feltrade Green-ért 😛 ) Ráadásul valamelyik szaki (persze tudom, hogy ki volt 😀 ) írt egy szösszenetet, hogy mért nem kell első körben RB-t húzni. 😛 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test