NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Én se látok igazán lehetőséget arra, hogy valamelyik NFL csapat meglássa Kaepernickben a maga Josh Freemanjét. 😀 És persze a felépítése miatt az NFL-ben nem is építhetne annyira a mobilitására, ahogy a JJ által mutatott képek is sejtetik. Viszont azt érdemes kiemelni, hogy a felépítés néha csalóka tud lenni.
Ékes példa erre Darren McFadden az RB-knél a pipaszár lábaival. Nagyon nem egy Earl Campbell, és mégis képes az NFL-ben (két gyenge szezon után végre) boldogulni. Persze McFadden sem úgy fut, mint ahogy egy Campbell szintű erőfutó (McFadden inkább külső futásoknál produktívabb, építenek a gyorsaságára és a kezeire), de lehet ezeket a játékosokat fejleszteni, az erősségeikre építve felépíteni a profi játékukat.
Ritka kivétel persze, hogy ez sikerrel is jár irányítóknál, de éppen ezért nevezik őket sokszor project játékosoknak.gsn
Mellékzönge, de ha már felhoztad McFaddent, rámutatok, hogy ez is az eset, amikor a szeme megcsalja az embert:
McFadden entered the game averaging an NFL high 5.5 yards per game while running up the middle. Ez december elején volt, véglegeset nem találtam, de nyilván nem csúszott nagyon vissza, ha egyáltalán.Döme
Igen, idén határozottan jól futott az inside runoknál is, de azoktól még mindig kicsit jobban féltem. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Én se látok igazán lehetőséget arra, hogy valamelyik NFL csapat meglássa Kaepernickben a maga Josh Freemanjét. 😀 És persze a felépítése miatt az NFL-ben nem is építhetne annyira a mobilitására, ahogy a JJ által mutatott képek is sejtetik. Viszont azt érdemes kiemelni, hogy a felépítés néha csalóka tud lenni.
Ékes példa erre Darren McFadden az RB-knél a pipaszár lábaival. Nagyon nem egy Earl Campbell, és mégis képes az NFL-ben (két gyenge szezon után végre) boldogulni. Persze McFadden sem úgy fut, mint ahogy egy Campbell szintű erőfutó (McFadden inkább külső futásoknál produktívabb, építenek a gyorsaságára és a kezeire), de lehet ezeket a játékosokat fejleszteni, az erősségeikre építve felépíteni a profi játékukat.
Ritka kivétel persze, hogy ez sikerrel is jár irányítóknál, de éppen ezért nevezik őket sokszor project játékosoknak.gsn
Mellékzönge, de ha már felhoztad McFaddent, rámutatok, hogy ez is az eset, amikor a szeme megcsalja az embert:
McFadden entered the game averaging an NFL high 5.5 yards per game while running up the middle. Ez december elején volt, véglegeset nem találtam, de nyilván nem csúszott nagyon vissza, ha egyáltalán.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Tebow bal kezeben fogja a lasztit? 😀Igor
mivel azzal is dob, ez szerintem nem meglepőJJ Tiller
Ez is kulonbseg 😉 nekem ez speciel jobban feltunt elsore, mint az hogy Timmy koverebb kicsit... az is latszik persze, de tulmisztifikaljak regota, hogy csak 6'3/220 felett NFL QB az ember.
Pedig ha inkabb Skeltonokat huznak, mint Kaepernicket, akkor ott valami baj van, szvsz.Igor
nem a súly a lényeg, hanem a testfelépítés, amin lehet persze dolgozni, de egyfajta adottság is
Kaepernick engem Dennis Dixonra emlékeztet pár centivel magasabb kiadásban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Tebow bal kezeben fogja a lasztit? 😀Igor
mivel azzal is dob, ez szerintem nem meglepőJJ Tiller
Ez is kulonbseg 😉 nekem ez speciel jobban feltunt elsore, mint az hogy Timmy koverebb kicsit... az is latszik persze, de tulmisztifikaljak regota, hogy csak 6'3/220 felett NFL QB az ember.
Pedig ha inkabb Skeltonokat huznak, mint Kaepernicket, akkor ott valami baj van, szvsz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Tebow bal kezeben fogja a lasztit? 😀Igor
mivel azzal is dob, ez szerintem nem meglepő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Tebow bal kezeben fogja a lasztit? 😀
Kaepernickre 10-15 fontot barmelyik NFL stab rapakol.. Pat White mas teszta.

Pakoljatok a pro-Kaepernick taborba 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
nézzétek meg jól a két képet, aztán rájöttök, hogy mi a különbség a két Qb között
JJ Tiller
Colin törne, mint a ropi? 😊JSanyo
ezt nem jelenteném ki ilyen határozottan, de világos, hogy nagy párhuzamot nem szabad vonni a két játékos között

meg lehet nézni amúgy Kaepernick utolsó, Boston College elleni meccsét, amint egy keményebb védelemmel találta magát szembe, rögvest visszaesett a teljesítménye
persze Pat White is második körös volt, a Miaminál pedig még mindig nem oldódtak meg a QB gondok, szóval...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
Én se látok igazán lehetőséget arra, hogy valamelyik NFL csapat meglássa Kaepernickben a maga Josh Freemanjét. 😀 És persze a felépítése miatt az NFL-ben nem is építhetne annyira a mobilitására, ahogy a JJ által mutatott képek is sejtetik. Viszont azt érdemes kiemelni, hogy a felépítés néha csalóka tud lenni.
Ékes példa erre Darren McFadden az RB-knél a pipaszár lábaival. Nagyon nem egy Earl Campbell, és mégis képes az NFL-ben (két gyenge szezon után végre) boldogulni. Persze McFadden sem úgy fut, mint ahogy egy Campbell szintű erőfutó (McFadden inkább külső futásoknál produktívabb, építenek a gyorsaságára és a kezeire), de lehet ezeket a játékosokat fejleszteni, az erősségeikre építve felépíteni a profi játékukat.
Ritka kivétel persze, hogy ez sikerrel is jár irányítóknál, de éppen ezért nevezik őket sokszor project játékosoknak.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
nézzétek meg jól a két képet, aztán rájöttök, hogy mi a különbség a két Qb között
JJ Tiller
Colin törne, mint a ropi? 😊

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Azok utan, hogy Tebow elso korben ment el, es komolyan gondoljak, hogy kezdo legyen, sztem nincs ertelme barmelyik hasonlo nagytermetu/jol futo QB-t lehuzni.. az o dobasahoz/labmunkajahoz kepest nincs lehetetlen.Igor
nézzétek meg jól a két képet, aztán rájöttök, hogy mi a különbség a két Qb között





---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Azok utan, hogy Tebow elso korben ment el, es komolyan gondoljak, hogy kezdo legyen, sztem nincs ertelme barmelyik hasonlo nagytermetu/jol futo QB-t lehuzni.. az o dobasahoz/labmunkajahoz kepest nincs lehetetlen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha valakit érdekel draftcountdownos Senior Bowlos podcast: http://www.blogtalkradio.com/draftcountdown/2011/01/27/draft-countdown-senior-bowl-edition
Most kezdődik.

Épp Kaepernickről beszélnek: beszéltek más scoutokkal is, akik impresszívnek találták Colint, és szerintük sincs esélye, hogy kezdő QB legyen.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Ja, csak példa volt, nem is én hoztam fel.
A lényeg, egy adott játékosról, prospectről lehet két hozzáértő, fociban járatos szakértő is homlokegyenest ellenkező véleményen, és ez teljesen természetes, mivel egyikük sem jós. Ez a lényegi válasz Döme kérdésére.Sobri Jóska
Örülök hogy sikerült kétoldalas vitát generálnom. 😊

Arra gondoltam hogy a dobómozdulat megítélésének azért teljesen objektívnak kell lennie, van egy jó, meg sok rossz mechanikájú mozdulat, és ebben nem játszik szerepet az hogy kinek mi tetszik. Ha valaki szakértő meg kell tudnia különböztetnie ezeket egymástól. Lehet rossz motionnel is érvényesülni, de Rivers vagy Tebow nem emiatt, hanem ennek ellenére jó QB-k.

A lényeg az hogy nekem az jött le, hogy valamelyik itt segghülye a dologhoz, és csak a megérzéseire hagyatkozik Kaepernickkel kapcsolatban. Persze nem egy egzakt tudomány ez, de azért nem is szeretem-nem szeretem szint.Döme
Nem segghülye, csak a bustology nevű NFL-tudományág jeles képviselője 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ja, csak példa volt, nem is én hoztam fel.
A lényeg, egy adott játékosról, prospectről lehet két hozzáértő, fociban járatos szakértő is homlokegyenest ellenkező véleményen, és ez teljesen természetes, mivel egyikük sem jós. Ez a lényegi válasz Döme kérdésére.Sobri Jóska
Örülök hogy sikerült kétoldalas vitát generálnom. 😊

Arra gondoltam hogy a dobómozdulat megítélésének azért teljesen objektívnak kell lennie, van egy jó, meg sok rossz mechanikájú mozdulat, és ebben nem játszik szerepet az hogy kinek mi tetszik. Ha valaki szakértő meg kell tudnia különböztetnie ezeket egymástól. Lehet rossz motionnel is érvényesülni, de Rivers vagy Tebow nem emiatt, hanem ennek ellenére jó QB-k.

A lényeg az hogy nekem az jött le, hogy valamelyik itt segghülye a dologhoz, és csak a megérzéseire hagyatkozik Kaepernickkel kapcsolatban. Persze nem egy egzakt tudomány ez, de azért nem is szeretem-nem szeretem szint.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha Bledsoe nem sérül meg akkor lehet a kutya se tudná kicsoda Brady 😉 . Luck nyer 2 SB-t, ki fogad ellenem? 😛 Na, de félre az offal Marecic melyik csapatba illeszkedhetne be legjobban?aztec
ahol használnak Fullbacket. Kb 28 ilyen van
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ha Bledsoe nem sérül meg akkor lehet a kutya se tudná kicsoda Brady 😉 . Luck nyer 2 SB-t, ki fogad ellenem? 😛 Na, de félre az offal Marecic melyik csapatba illeszkedhetne be legjobban?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants: első két pick tetszik, Murray helyett sztem vmi CBt próbálunk meg, esetleg még egy Lbtkristof
A Giantshez még annyit, hogyha OT első körben, akkor könnyen lehet hogy Carimit jobban csapatba illőnek találják majd mint Costanzot.

Plusz könnyen lehet a második körben CB draft, az LB meg tovább csúszik lefele. (Kit hoznak FA-n, mit látnak bele Sintimbe meg Tracybe aki a pre-seasonban rohadt jó volt, csak lesérült... Meg ki a franc az a Phillip Dillard, ugye. :])
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
Mondjuk 1-2 év padozás után meg lehet tanulni bármilyen offenset, szal szerintem az annyit nem számít, ha nem egyből mélyvíz szint van...Shilkor
erről szerintem a korábbi Hawaii és Texas Tech-es irányítóknak más a véleményeJJ Tiller
Hogy a holdraszállást idézzem: 3-5-lépés a center seggétől a shotgunig kis lépés a QB-nak, de nagy lépés egy NFL-megfigyelőnek 😊Dzsokijuing
ezt a példát tekintve Kaepernick mindenképpen közelebb jár, mert ő ugye Pistolban játszott a college-ban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
a Michigan pro style offense-t játszott Brady ottléte alatt.Höri
Mondjuk 1-2 év padozás után meg lehet tanulni bármilyen offenset, szal szerintem az annyit nem számít, ha nem egyből mélyvíz szint van...Shilkor
erről szerintem a korábbi Hawaii és Texas Tech-es irányítóknak más a véleményeJJ Tiller
Hogy a holdraszállást idézzem: 3-5-lépés a center seggétől a shotgunig kis lépés a QB-nak, de nagy lépés egy NFL-megfigyelőnek 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
a Michigan pro style offense-t játszott Brady ottléte alatt.Höri
Mondjuk 1-2 év padozás után meg lehet tanulni bármilyen offenset, szal szerintem az annyit nem számít, ha nem egyből mélyvíz szint van...Shilkor
erről szerintem a korábbi Hawaii és Texas Tech-es irányítóknak más a véleménye


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 841 — Saturday Night Lights
Egy zseniális college QB volt, aki számos történelmi statot csinált. Aláírom. De láttuk, hogy ez mit ért Brennan, Harrell, Pat White vagy DLF esetében.Höri
Ha életbe lép a Super Bowlon a Hannie-faktor, Harrellről is kiderül, képes lesz-e megismételni a Texas elleni GW-drive-ot. Crabtree szerepében Jennings 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
a Michigan pro style offense-t játszott Brady ottléte alatt.Höri
Mondjuk 1-2 év padozás után meg lehet tanulni bármilyen offenset, szal szerintem az annyit nem számít, ha nem egyből mélyvíz szint van...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Michigan pro style offense-t játszott Brady ottléte alatt.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tény, h kicsit ilyen Michael Oher-es story, de én vhogy látom benne az X-faktort, aztán max nem lesz igazam, de ha igen én leszek a scouter király 😛Shilkor
De attól, hogy te látod benne, semmi nem garantálja, hogy a 32 edzőből bármelyik fogja, ha nincs valami sérülés vagy ilyesmi? És ha ez így lesz, akár évekig csak padozhat, hogy utána örök back-up maradjondeny79
Miért pl Brady h kezdte? Aztán csak lett 3 gyűrűje...Shilkor
De ha nincs az a sérülés, akkor vajon egyáltalán most tudnánk, ki az a Brady?
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tény, h kicsit ilyen Michael Oher-es story, de én vhogy látom benne az X-faktort, aztán max nem lesz igazam, de ha igen én leszek a scouter király 😛Shilkor
De attól, hogy te látod benne, semmi nem garantálja, hogy a 32 edzőből bármelyik fogja, ha nincs valami sérülés vagy ilyesmi? És ha ez így lesz, akár évekig csak padozhat, hogy utána örök back-up maradjondeny79
Miért pl Brady h kezdte? Aztán csak lett 3 gyűrűje...