NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Tény, h kicsit ilyen Michael Oher-es story, de én vhogy látom benne az X-faktort, aztán max nem lesz igazam, de ha igen én leszek a scouter király 😛Shilkor
De attól, hogy te látod benne, semmi nem garantálja, hogy a 32 edzőből bármelyik fogja, ha nincs valami sérülés vagy ilyesmi? És ha ez így lesz, akár évekig csak padozhat, hogy utána örök back-up maradjon
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Tény, h kicsit ilyen Michael Oher-es story, de én vhogy látom benne az X-faktort, aztán max nem lesz igazam, de ha igen én leszek a scouter király 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vállalom, és Tebow-ra?Shilkor
Tebow első körös prospect, tehát leendő franchise QB. Az ő esetében ugyanakkora sansz van, hogy Super Bowl esélyes csapatot építenek köré, mint az idei elit rookie-k esetében.

Ellenben Kaepernicktől már azt is csodálnám ha egy félszezonnál többet eltöltene kezdő irányítóként.
Szerencsére nem érint a probléma, de ha QB need-es kedvenc csapatom lenne, rettegnék tőle, hogy bereacheli őt a GM.Höri
Tebow első körös volt, de nem qb képességei miatt, benne ott van az X-faktor, mint szerintem Kaepernick-ben is, a playoffban meg az számít, nem a fényes alapszakasz mutatók...Shilkor
Milyen X-Faktor van Kaepernickben?

Ismerem az életét, tudom, hogy örökbeadott, fehérek által nevelt feka fiú.
Nála én annyit látok, hogy egy egyszerű system QB, mint például Kellen Lewis is volt annak idején, csak annyival több Colin, hogy a magassága vonzóvá teszi a megfigyelők számára.

Egy zseniális college QB volt, aki számos történelmi statot csinált. Aláírom. De láttuk, hogy ez mit ért Brennan, Harrell, Pat White vagy DLF esetében.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
easy money.

simán adom, hogy nem lesz ígyHöri
Vállalom, és Tebow-ra?Shilkor
Tebow első körös prospect, tehát leendő franchise QB. Az ő esetében ugyanakkora sansz van, hogy Super Bowl esélyes csapatot építenek köré, mint az idei elit rookie-k esetében.

Ellenben Kaepernicktől már azt is csodálnám ha egy félszezonnál többet eltöltene kezdő irányítóként.
Szerencsére nem érint a probléma, de ha QB need-es kedvenc csapatom lenne, rettegnék tőle, hogy bereacheli őt a GM.Höri
Tebow első körös volt, de nem qb képességei miatt, benne ott van az X-faktor, mint szerintem Kaepernick-ben is, a playoffban meg az számít, nem a fényes alapszakasz mutatók...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy söröm van rá, h Kaepernick előbb nyer Superbowl-t, mint Mallet, Gabbert, Newton, vagy Locker(már ha nyer bármekyikük is), persze kezdő qb-ként..Shilkor
easy money.

simán adom, hogy nem lesz ígyHöri
Vállalom, és Tebow-ra?Shilkor
Tebow első körös prospect, tehát leendő franchise QB. Az ő esetében ugyanakkora sansz van, hogy Super Bowl esélyes csapatot építenek köré, mint az idei elit rookie-k esetében.

Ellenben Kaepernicktől már azt is csodálnám ha egy félszezonnál többet eltöltene kezdő irányítóként.
Szerencsére nem érint a probléma, de ha QB need-es kedvenc csapatom lenne, rettegnék tőle, hogy bereacheli őt a GM.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy söröm van rá, h Kaepernick előbb nyer Superbowl-t, mint Mallet, Gabbert, Newton, vagy Locker(már ha nyer bármekyikük is), persze kezdő qb-ként..Shilkor
easy money.

simán adom, hogy nem lesz ígyHöri
Vállalom, és Tebow-ra?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy söröm van rá, h Kaepernick előbb nyer Superbowl-t, mint Mallet, Gabbert, Newton, vagy Locker(már ha nyer bármekyikük is), persze kezdő qb-ként..Shilkor
easy money.

simán adom, hogy nem lesz így

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy söröm van rá, h Kaepernick előbb nyer Superbowl-t, mint Mallet, Gabbert, Newton, vagy Locker(már ha nyer bármekyikük is), persze kezdő qb-ként..
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ja, csak példa volt, nem is én hoztam fel.
A lényeg, egy adott játékosról, prospectről lehet két hozzáértő, fociban járatos szakértő is homlokegyenest ellenkező véleményen, és ez teljesen természetes, mivel egyikük sem jós. Ez a lényegi válasz Döme kérdésére.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Höri igazad van, de inkább legyen egy projekt qb-m, akinek még van hová fejlődnie, mint egy 'NFL-kész' qb, aki világ életében középszerű marad...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ennek már semmi köze hozzá, hogy Kaepernick az egyik ember szerint pontosan passzol, a másik szerint meg a rigókat dobálja

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk Tebowról is mindenki tudja, h 'csúnyán dob' de az a mentális erő, ami Tebownál megvan az sokmindent kompenzál. Mondjuk a PO-ban nem ez a lényeg , h szépen dobsz-e, hanem az h nyersz oder vesztessz...Shilkor
Sokat kompenzál, de nem mindent. Továbbra sem szeretném Tebowt látni a csapatomban irányítóként (ahogy Kaepernicket sem). Vannak nagyon jó mentális képességekkel megáldott QBk, akik szépen dobnak. Nem feltétlen a legszebben, de szépen.Rajna
Persze h nem old meg mindent a mentális erősség, de szvsz nagyon sokat számít, pl BigBent is mindenki oltja, h nem elit, de ha muszáj, akkor megoldja... Brady pl elit, de mimkor is nyert meccset playoffban utoljára?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mondjuk Tebowról is mindenki tudja, h 'csúnyán dob' de az a mentális erő, ami Tebownál megvan az sokmindent kompenzál. Mondjuk a PO-ban nem ez a lényeg , h szépen dobsz-e, hanem az h nyersz oder vesztessz...Shilkor
Sokat kompenzál, de nem mindent. Továbbra sem szeretném Tebowt látni a csapatomban irányítóként (ahogy Kaepernicket sem). Vannak nagyon jó mentális képességekkel megáldott QBk, akik szépen dobnak. Nem feltétlen a legszebben, de szépen.

több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mondjuk Tebowról is mindenki tudja, h 'csúnyán dob' de az a mentális erő, ami Tebownál megvan az sokmindent kompenzál. Mondjuk a PO-ban nem ez a lényeg , h szépen dobsz-e, hanem az h nyersz oder vesztessz...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kaepernick megítélése, mint NFL projekt rendkívül szubjektív. De a dobómozdulatát megítélni nem igazán az, borzasztó ronda szerintem. Ettől még lehet jó, javíthat is rajta meg el lehet bohóckodni ezzel is, Rivers mozdulatát mondjuk ne mérjük hozzá, az sokkal szebb. A dobás messze nem minden, abban még nincs is telejsen benne a pontosság és az erő, a zsebben mozgás (ez is baj lehet Kaepernicknél), lábmunka, vezetpi képesség, "clutchság", stb-stb, sokminden hozzájárul a drafthelyéhez. De a dobómozdulat megítélése talán a legobjektívebb mind közül.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
na most az nem ízlés kérdés, főleg szakértő szemmel, hogy Kaepernick dobása ronda-e vagy nem, Ellentétben azzal hogy szereted-e lada kakát.haromt
Dehogynem.
K. dob valahogy. Ez valakinek tetszik, valakinek nem.
Ahogy Tebow is megosztotta az elemzőket, mivel az, hogy kiből mi lesz, annak megítélése, hogy milyen játékos lesz teljesen szubjektív.
Egy dobás megítélése is szubjektív. Lásd Rivers. Azt mondják szarul dob, közben mégis jól.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt már tényleg nem hiszem el:
A CBS-es Rob Rang szerint megint Kaepernick volt a legjobb QB északon, drafcountdownon meg kb. hánynak tőle. Egyszerűen nem is értem hogy ugyanarról hogy lehet két, elvileg szakértő embernek ennyire homlokegyenest eltérő véleménye...Döme
borzasztó ez, hogy mindenki mást ír. aki dícséri, az főleg az upside-től van elájulva, szóval nem a mostani tudásától

ez a 2 tweet mindent elmond
http://twitter.com/WesBunting/status/30342719851208705
http://twitter.com/TonyPauline/status/30335683948183552Höri
31 lúzer Tebow-ja 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezt már tényleg nem hiszem el:
A CBS-es Rob Rang szerint megint Kaepernick volt a legjobb QB északon, drafcountdownon meg kb. hánynak tőle. Egyszerűen nem is értem hogy ugyanarról hogy lehet két, elvileg szakértő embernek ennyire homlokegyenest eltérő véleménye...Döme
borzasztó ez, hogy mindenki mást ír. aki dícséri, az főleg az upside-től van elájulva, szóval nem a mostani tudásától

ez a 2 tweet mindent elmond
http://twitter.com/WesBunting/status/30342719851208705
http://twitter.com/TonyPauline/status/30335683948183552

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most az nem ízlés kérdés, főleg szakértő szemmel, hogy Kaepernick dobása ronda-e vagy nem, Ellentétben azzal hogy szereted-e lada kakát.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Ezt már tényleg nem hiszem el:
A CBS-es Rob Rang szerint megint Kaepernick volt a legjobb QB északon, drafcountdownon meg kb. hánynak tőle. Egyszerűen nem is értem hogy ugyanarról hogy lehet két, elvileg szakértő embernek ennyire homlokegyenest eltérő véleménye...Döme
Úgy, hogy az egyik (vagy mindkettő) elfogult.
Ahogy mondjuk Klicsko-ról, vagy a Bayern Münchenről, urambocsá lady GaGa-ról, Madonnáról vagy A Twilight-trilógiáról is olvashatsz pro és kontra, csupa szakértőtől, gyökeresen ellentétes véleményeket.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ezt már tényleg nem hiszem el:
A CBS-es Rob Rang szerint megint Kaepernick volt a legjobb QB északon, drafcountdownon meg kb. hánynak tőle. Egyszerűen nem is értem hogy ugyanarról hogy lehet két, elvileg szakértő embernek ennyire homlokegyenest eltérő véleménye...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2036 2. napi ÖF

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Harris se nagydarab 😛 őszintén szólva ő és Cobb egy csapatba felesleges mert csak kioltják egymás játékát.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
irtam egy 3köröset csak mert unatkoztam:
1.kör: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock1.jpg?t=1296057471
2.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock2.jpg?t=1296057559
3.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock3.jpg?t=1296057627
kritikával csak finoman 😀braxa88
Aldon Smith: Nem nagyon ismerem, de a poszt tetszik nagyon.
Allen Bailey: Ő róla nagyon pozitívakat írnak, jól jönne egy ilyen szuperatléta Wilfork másik oldalára. Nekem kifejezetten tetszik.
Mikel Leshure: Hát az RB picket én személy szerint nagyon nem szeretném, de külföldi oldalakon is nagyon nyomatják, inkább itt legyen, mint előrébb. A játékossal magával nincs bajom, csak szerintem ő nem járna jól a Pats-cel.
Randall Cobb: Fantasztikus játékos, imádtam a játékát egyetemen, de szerintem jobb lenne egy nagyobb darab WR a Patriotsnak.
Andy Dalton: Egyszer már megjártuk egy ilyen 3. körös projekt QB-val, most hátha bejön.
Szízörről pedig már írta, hogy kristof, hogy baseball játékos lesz belőle, de Cobb mellé egyébként sem értettem.F.Schleck
szczur helyén akkor dwayne harris!
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
irtam egy 3köröset csak mert unatkoztam:
1.kör: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock1.jpg?t=1296057471
2.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock2.jpg?t=1296057559
3.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock3.jpg?t=1296057627
kritikával csak finoman 😀braxa88
Texans: Az első két kör a lehető legjobb, remélem ez lesz igazából is. a 3. körben WR-nek elég kis esélyt látok.