NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
http://twitter.com/WesBunting/status/29958460288274434Höri
és? 😊petey
és én nem tapasztalom, hogy Kaepernick robbantana.
Már a Boston College elleni Bowl meccsen is sansztalan volt Herzlich-ék ellen villogni.Höri
nem azt várom hogy robbantson, mivel 1-2. körös nem lesz, de érdekes projektnek ígérkezik. Nálam top10-ben levő QB.
A hátránya az hogy sokszor feldja a passzt és fut, pedig meg tudna dobni mindent. Csak úgy mondom a nagy Locker, Mallett, Stanzi és Gabbert hype mellett 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meglátjuk mi lesz Kaepernickel is, jön fel mint a talajvíz.petey
http://twitter.com/WesBunting/status/29958460288274434Höri
és? 😊petey
és én nem tapasztalom, hogy Kaepernick robbantana.
Már a Boston College elleni Bowl meccsen is sansztalan volt Herzlich-ék ellen villogni.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Meglátjuk mi lesz Kaepernickel is, jön fel mint a talajvíz.petey
http://twitter.com/WesBunting/status/29958460288274434Höri
és? 😊

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Stanzi>>Gabbert
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Meglátjuk mi lesz Kaepernickel is, jön fel mint a talajvíz.petey
http://twitter.com/WesBunting/status/29958460288274434

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
és mivel tűni biztosabbnak Gabbert? csak most lett hirtelen agyonsztárolva, eddig sima mid-rounder voltHurka
Nem tudom, benne minden megvan. Jó döntéseket hoz, megfelelő kar. Nem olyan durva, mint Mallettnak, de megfelelő.
Egyébként nem tudom ez a mid-rounder honnan jön, én végig azt olvastam, hogy sima első kör, csak ha nem idén, akkor jövőre.tenorx
ezt meg tudom erősíteni, Gabbert sohasem volt középső körös.Höri
Gabbert simán top10-ben mehet

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
pls ezentúl ne tegyen be senki QB-t nekünk..sírva könyörgöm 😊 Ha PP kimegy és Prince bent lesz nincs olyan hogy nem visszük el. Vagy esetleg Quinnt. Ez a top prioritás, CB, OLB és QB. Mivel a QB class nem túl erős idén ezért 7-re húzni elég csücskös sztem.
Meglátjuk mi lesz Kaepernickel is, jön fel mint a talajvíz. Harbaugh majd megmondja ki kell neki, én bízom benne.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
és mivel tűni biztosabbnak Gabbert? csak most lett hirtelen agyonsztárolva, eddig sima mid-rounder voltHurka
Nem tudom, benne minden megvan. Jó döntéseket hoz, megfelelő kar. Nem olyan durva, mint Mallettnak, de megfelelő.
Egyébként nem tudom ez a mid-rounder honnan jön, én végig azt olvastam, hogy sima első kör, csak ha nem idén, akkor jövőre.tenorx
ezt meg tudom erősíteni, Gabbert sohasem volt középső körös.

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 687 — Pfizer & Moderna fan
4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.tenorx
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?Mikey
vele van az erő : 😉

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Honnan ered ez a Gabbert hype? 😛Newman
Insight-bowl óta van, meg amióta Luck nem jön. Minden évben kell legalább egy sztárolt QB, idén ő lett.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
és mivel tűni biztosabbnak Gabbert? csak most lett hirtelen agyonsztárolva, eddig sima mid-rounder voltHurka
Nem tudom, benne minden megvan. Jó döntéseket hoz, megfelelő kar. Nem olyan durva, mint Mallettnak, de megfelelő.
Egyébként nem tudom ez a mid-rounder honnan jön, én végig azt olvastam, hogy sima első kör, csak ha nem idén, akkor jövőre.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Írtam egy mockot, várom az észrevételeket 😀tenorx
felcserélted az utsó kettőt 😀
amúgy nem néztem még végig, meg nem nagyon láttam Smitht játszani, de nem gondolom rossznak az OT picket

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
és mivel tűni biztosabbnak Gabbert? csak most lett hirtelen agyonsztárolva, eddig sima mid-rounder volt
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ami engem zavar Mallettel kapcsolatban az a személyisége, az IQja (viccen kívül, nézz meg vele egy interjút), meg a lábmunkája. Kibaszott erős karja van, de az megvolt JMRnél is, szóval majd meglátjuk.
Ha bejön lehet, hogy nagyobb sztár lesz, mint Gabbert, de Gabbert biztosabbnak tűnik.
Jah és igen amit Tibi is ír, elindult a Gabbert hype-train 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
teszek rá egy 1000-est, hogy Mallett előbb fog elkelni, mint Gabbert
és jobb is, sokkalHurka
nem fog hamarabb elkelni mert agyonhypeolják Gabbertet, pedig Mallettnél NFL készebb QB csak Luck lett volna
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
teszek rá egy 1000-est, hogy Mallett előbb fog elkelni, mint Gabbert
és jobb is, sokkalHurka
Max. 4 meccsen láttam mindkettőt játszani, szóval nem nagy a merítési alapom, de azok alapján nekem is Mallett jobbnak tűnt, és legfőképp NFL readybbnek.

Igaz én nem értek hozzá, azért kérdeztem. 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
teszek rá egy 1000-est, hogy Mallett előbb fog elkelni, mint Gabbert
és jobb is, sokkalHurka
egyetértek
Honnan ered ez a Gabbert hype? 😛
Mallett meg majdnem egy kört csúszott a "nagyobb" draft oldalakon a bowl meccs óta,jó,hogy nem tud még sétálni sem,de messze ő dob a legjobban az idei classból.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?Mikey
Nem kétszámjegyű az IQja 😀
Egyébként én csípem Mallettet is, de Gabbertben nagyobb a potenciál.tenorx
facepalmharomt
Na? 😀 Egyszámjegyűt kellett volna írnom?
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
teszek rá egy 1000-est, hogy Mallett előbb fog elkelni, mint Gabbert
és jobb is, sokkal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.tenorx
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?Mikey
Nem kétszámjegyű az IQja 😀
Egyébként én csípem Mallettet is, de Gabbertben nagyobb a potenciál.tenorx
facepalm
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.tenorx
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?Mikey
Missouri-ról megy 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.tenorx
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?Mikey
Nem kétszámjegyű az IQja 😀
Egyébként én csípem Mallettet is, de Gabbertben nagyobb a potenciál.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.tenorx
Miben jobb Gabbert, mint Mallett?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
idén meg amikor Evans pályára lépett, jobban élt a lehetőséggel, mint WilliamsHurka
vakok között félszemű a király

persze hogy jobban élt amikor Williams folyamatosan sérült volt valamilyen szinten 😛haromt
Evans meg ebben a szezonban tért vissza az egész éves sérülése után 😛Hurka
de most arról volt szó hogy jobban élt a lehetőséggel Evans. Ryan Williams ennyi erővel tavaly meg az NCAA top3 RBjében volt amikor Evans ült otthon...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
idén meg amikor Evans pályára lépett, jobban élt a lehetőséggel, mint WilliamsHurka
vakok között félszemű a király

persze hogy jobban élt amikor Williams folyamatosan sérült volt valamilyen szinten 😛haromt
Evans meg ebben a szezonban tért vissza az egész éves sérülése után 😛