NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akik többkörös mockot írnak, azoknak megjegyezném újra,hogy a WR need majdhogynem egyenlő a CB/OLB need-el a Lionsnál.
Tehát ha valami nagy nevű WR bennmarad 1/13nál azt Schwartzék nem nagyon hagynák benn.
Tehát braxáénál sem biztos az az Ayers pick,ha Julio Jones benn van.

Tudom,hogy off itt,de mikor indul a szabadügynök piac? Nem találtam googlival sem pontosat.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
irtam egy 3köröset csak mert unatkoztam:
1.kör: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock1.jpg?t=1296057471
2.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock2.jpg?t=1296057559
3.: http://i420.photobucket.com/albums/pp290/braxa88/mock3.jpg?t=1296057627
kritikával csak finoman 😀
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Mike Mohamed hol kelhet el? És milyen poszton?
A Cal-nál ILB volt, de Shrine Game-en OLB-ként játszott.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Harrison is 240 font körül van elvileg.szaba
Harrison 6-0 242, Miller azért magasabb 6-3, de szerintem is lehet simán 3-4 OLB, meg lehet még gyúrni is...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Harrison is 240 font körül van elvileg.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
21. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Miller és Hali? Kansas próbálja letaszítani a trónról a Harrison-Woodley párost, mint a liga legjobb OLB duóját.

ühüm
von miller 237 fonttal mérlegelt, ezzel azért erősen pehelykönnyű lenne 3-4 OLB-nek
pláne erős oldalra
inkább 4-3 OLB-nek lenne jó, nem?ehh
Miller simán 3-4 OLB szvszStez
hát
szerintem súlyban egyelőre elég kevés hozzá, de meglátjuk
😊ehh
Hát ha valaki biztos 3-4es OLB lesz, akkor az Miller. Már az Aggiesben is azt játszott.
több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
21. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Miller és Hali? Kansas próbálja letaszítani a trónról a Harrison-Woodley párost, mint a liga legjobb OLB duóját.

ühüm
von miller 237 fonttal mérlegelt, ezzel azért erősen pehelykönnyű lenne 3-4 OLB-nek
pláne erős oldalra
inkább 4-3 OLB-nek lenne jó, nem?ehh
Miller simán 3-4 OLB szvszStez
hát
szerintem súlyban egyelőre elég kevés hozzá, de meglátjuk
😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
21. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Miller és Hali? Kansas próbálja letaszítani a trónról a Harrison-Woodley párost, mint a liga legjobb OLB duóját.

ühüm
von miller 237 fonttal mérlegelt, ezzel azért erősen pehelykönnyű lenne 3-4 OLB-nek
pláne erős oldalra
inkább 4-3 OLB-nek lenne jó, nem?ehh
Miller simán 3-4 OLB szvsz

több mint 13 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 949 — Chiefs fan
21. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Miller és Hali? Kansas próbálja letaszítani a trónról a Harrison-Woodley párost, mint a liga legjobb OLB duóját.

ühüm
von miller 237 fonttal mérlegelt, ezzel azért erősen pehelykönnyű lenne 3-4 OLB-nek
pláne erős oldalra
inkább 4-3 OLB-nek lenne jó, nem?
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Mi a véleményetek Muhammad Wilkerson-ról?
Nem láttam Temple meccset, így csak pár elemzést olvastam. Mindenhol azt írják, h J.J. Watt mellett az egyik legjobb 5 technique DE prospect lehet a drafton.

Do your job
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Szerintem Ras-I Dowling jó lehet a 3. körben, esetleg a 2. végén.tenorx
kicsit lassú nem? inkább FS potenciál van benne

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Brooks Reed-ről mi a véleményetek? Szerintetek hol mehet ki, illetve DE vagy LB lehet inkább belőle? Olvasgattam, hogy sokak szerint workout warriror kissé, így akár a combine alatt köröket mászhat felfelé, szerintetek?


Más, az Eagles-blogra készült egy írás, mely főleg a védelem vezéreit keresi draft útján. Van benne rövid írás Fairley-ről, Watt-ról, Reed-ről, Kerrigan-ről, Jones-ról, Irving-ról, Matthews-ról, Foster-ről, Herzlich-ról, Carter-ről. Ha valakit érdekel, itt elolvashatja: http://philly.blog.hu/2011/01/26/a_vedelem_otodik_resz
Kritikát, javaslatot szívesen fogadok az NCAA/draft/prospect szakértőktől.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
Van olyan corner prospect 2-4. körben aki esetleg kiemelkedően jónak nézhet ki cover 2 sémában illetve zónázásban általában? CW meg TT mögé/mellé talán kéne egy olyan CB a Giantsbe akinek nem csak a "bump & run" megy. Próbálom monitorozni az összes lehetséges területet ami szóba jöhet a csapatnál. :]salander
Shareece Wright ha egészéges marad akkor 3-4. körben pont ilyenHöri
Wright 5. kört ér max

amúgy már megy a coverit, gyertek
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2033


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van olyan corner prospect 2-4. körben aki esetleg kiemelkedően jónak nézhet ki cover 2 sémában illetve zónázásban általában? CW meg TT mögé/mellé talán kéne egy olyan CB a Giantsbe akinek nem csak a "bump & run" megy. Próbálom monitorozni az összes lehetséges területet ami szóba jöhet a csapatnál. :]salander
Shareece Wright ha egészéges marad akkor 3-4. körben pont ilyen

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szerintem Ras-I Dowling jó lehet a 3. körben, esetleg a 2. végén.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Van olyan corner prospect 2-4. körben aki esetleg kiemelkedően jónak nézhet ki cover 2 sémában illetve zónázásban általában? CW meg TT mögé/mellé talán kéne egy olyan CB a Giantsbe akinek nem csak a "bump & run" megy. Próbálom monitorozni az összes lehetséges területet ami szóba jöhet a csapatnál. :]
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De én nem olvastam erről, ezért kérdezem, ez nem lehet szempont nálatok, hogy Harbaugh rávár Luck-ra?Sobri Jóska
szerintem így lesz és most nem visz QB-t a Frisco első körben.
Viszont nekik a playoff a cél. 1/21-re pedig nem lesz Luck draft és a feltrade-hez is kéne 3 első kör, 2 második, 3 kezdőjátékos, és 4 plazmatévé, hogy elérhető legyen.

De ez megint olyan feltételezés, mint tavaly Carroll Seattle-be érkezésénél, elvégre ő se draftol1 USC játékost se, pedig mindenki azt várta.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
QB draft Friscoban? Harbaugh nem várja meg jövőre Luck-ot? És ha tudja behúzza.Sobri Jóska
miért várná meg? max ha 1/1 leszünk, de még szezon sem lehet hogy lesz. rizikós. akkor inkább veterán QB, mögé projekt irányító.petey
Talán mert ismeri? Mert kurva jó (lehet)? Mert együtt eddig frankón ment a dolog? Én nem tudom, ezek csak tippek.
Egy év a Smith-ekkel, esetleg veterán QB-val 2 év, aki mögött 1 év alatt Luck betanul. (De ez a betanulás dolog is, Ryan, Flacco, Sanchez egyből mélyvíz volt, és nem is lettek kudarc, pedig Luck jobbnak van titulálva, mint pl ez a trió.)
De én nem olvastam erről, ezért kérdezem, ez nem lehet szempont nálatok, hogy Harbaugh rávár Luck-ra?

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
QB draft Friscoban? Harbaugh nem várja meg jövőre Luck-ot? És ha tudja behúzza.Sobri Jóska
miért várná meg? max ha 1/1 leszünk, de még szezon sem lehet hogy lesz. rizikós. akkor inkább veterán QB, mögé projekt irányító.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Kaepernick valóban top10-es.

Benne van a 10 legjobb QB között.Höri
én is így értem, sry 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kaepernick valóban top10-es.

Benne van a 10 legjobb QB között.

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
nem azt várom hogy robbantson, mivel 1-2. körös nem lesz, de érdekes projektnek ígérkezik. Nálam top10-ben levő QB.
A hátránya az hogy sokszor feldja a passzt és fut, pedig meg tudna dobni mindent. Csak úgy mondom a nagy Locker, Mallett, Stanzi és Gabbert hype mellett 😛petey
ne vicceljünk már, Nate Davis vagy Jarrett Brown ezerszer reménytelibb prospectnek tűnt, mégse lett belőlük se semmiJJ Tiller
naaa. Kaepernick a rengeteg TD-je miatt vonzza most a hypeot. Na meg magas is. Plusz ugye visszajött Vick, Tebow is kezdő lett, kicsit ismét látható a lelkesedés a jól futó QB iránt a draft szakembereknél. EZ jól látszik a Newton-Gabbert hypeban is. Ennek a szele kihat Kaepernickre is.haromt
Nate Davis dyslexiás és laza munkamorálja volt. Brown-ból pedig meglátjuk lesz-e még valaki. A Brownsnál esélyes azért.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
QB draft Friscoban? Harbaugh nem várja meg jövőre Luck-ot? És ha tudja behúzza.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
és én nem tapasztalom, hogy Kaepernick robbantana.
Már a Boston College elleni Bowl meccsen is sansztalan volt Herzlich-ék ellen villogni.Höri
nem azt várom hogy robbantson, mivel 1-2. körös nem lesz, de érdekes projektnek ígérkezik. Nálam top10-ben levő QB.
A hátránya az hogy sokszor feldja a passzt és fut, pedig meg tudna dobni mindent. Csak úgy mondom a nagy Locker, Mallett, Stanzi és Gabbert hype mellett 😛petey
ne vicceljünk már, Nate Davis vagy Jarrett Brown ezerszer reménytelibb prospectnek tűnt, mégse lett belőlük se semmiJJ Tiller
naaa. Kaepernick a rengeteg TD-je miatt vonzza most a hypeot. Na meg magas is. Plusz ugye visszajött Vick, Tebow is kezdő lett, kicsit ismét látható a lelkesedés a jól futó QB iránt a draft szakembereknél. EZ jól látszik a Newton-Gabbert hypeban is. Ennek a szele kihat Kaepernickre is.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 766 — 258. §
és? 😊petey
és én nem tapasztalom, hogy Kaepernick robbantana.
Már a Boston College elleni Bowl meccsen is sansztalan volt Herzlich-ék ellen villogni.Höri
nem azt várom hogy robbantson, mivel 1-2. körös nem lesz, de érdekes projektnek ígérkezik. Nálam top10-ben levő QB.
A hátránya az hogy sokszor feldja a passzt és fut, pedig meg tudna dobni mindent. Csak úgy mondom a nagy Locker, Mallett, Stanzi és Gabbert hype mellett 😛petey
ne vicceljünk már, Nate Davis vagy Jarrett Brown ezerszer reménytelibb prospectnek tűnt, mégse lett belőlük se semmi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal