NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
berakom ide is mert nem biztos hogy mindenki olvassa az NCAA eredménykövetőt

ma 21:15-kor live blog. nézzétek velünk a senior bowl edzéseket. kérdezhettek természetesen és azonnal válaszolunk
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2024
a közvetítés 21:30kor kezdődik az NFL networkon, stream biztos hogy leszharomt
zsír

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
berakom ide is mert nem biztos hogy mindenki olvassa az NCAA eredménykövetőt

ma 21:15-kor live blog. nézzétek velünk a senior bowl edzéseket. kérdezhettek természetesen és azonnal válaszolunk
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2024
a közvetítés 21:30kor kezdődik az NFL networkon, stream biztos hogy lesz
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Eagles blogjára készült egy kis védelmi cikk harmadik része, melyben a CB-kről van szó, ezért lett írva 5 várható játékos prospectje. Lehet, kicsit koraiak, de most aktuális volt, és szerintem ők 5-en nem fognak olyan dolgot alkotni, amivel lerombolják magukat innen nagyon. Az 5 személy amúgy: Smith (Colorado), Harris (Miami), Williams (Texas), Burton (Utah), Patrick (Louisville). Esetleg valami szakértő írja le a kritikáit, mert biztosan lesz. 😊
Ja, a cikk: http://philly.blog.hu/2011/01/24/a_vedelem_harmadik_resz
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Végső sorrend:
1. Carolina Panthers (2-14)
2. Denver Broncos (4-12)
3. Buffalo Bills (4-12)
4. Cincinnati Bengals (4-12)
5. Arizona Cardinals (5-11)
6. Cleveland Browns (5-11)
7. San Francisco 49ers (6-10)
8. Tennessee Titans (6-10)
9. Dallas Cowboys (6-10)
10. Washington Redskins (6-10)
11. Houston Texans (6-10)
12. Minnesota Vikings (6-10)
13. Detroit Lions (6-10)
14. St. Louis Rams (7-9)
15. Miami Dolphins (7-9)
16. Jacksonville Jaguars (8-8)
17. New England Patriots (fr. the 8-8 Oakland Raiders)
18. San Diego Chargers (9-7)
19. New York Giants (10-6)
20. Tampa Bay Buccaneers (10-6)
21. Kansas City Chiefs (10-6)
22. Indianapolis Colts (10-6)
23. Philadelphia Eagles (10-6)
24. New Orleans Saints (11-5)
25. Seattle Seahawks (7-9)
26. Baltimore Ravens (11-5)
27. Atlanta Falcons (13-3)
28. New England Patriots (14-2)
29. Chicago Bears (11-5)
30. New York Jets (11-5)
31. Super Bowl loser
32. Super Bowl winner
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Sztem inkább Ayers 4-3-ba. Középen is ki lehetne próbálni, fizikálisan megfelelne ott is. MLB a legfontosabb pozíció a 4-3-as LB sorban, ha ott beválna, akkor nagyobbat javítana a védelmen mintha OLB-ben játszik.BleedingGreen
Lehet,csak az a baj,hogy az MLB az egyetlen az LB sorban,ami úgymond megoldott nálunk.
Márha Levy megoldásnak mondható és egészséges tud maradni két meccsen egymás után.Bazzani
Értelem szerűen, ha kihúzzátok Ayers-t és jól tolná MIKE-ban (is), de Levy nem tudna más LB poszton teljesíteni, akkor maradjon Levy középen és Ayers az erős oldalon, mert így 2 megoldott posztotok lenne.
Amúgy ott van még Herzlich is 4-3 OLB-nek, ha nem első körös OLB-t akartok, ő a 2. kör elején-közepén elérhető lenne talán.


több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sztem inkább Ayers 4-3-ba. Középen is ki lehetne próbálni, fizikálisan megfelelne ott is. MLB a legfontosabb pozíció a 4-3-as LB sorban, ha ott beválna, akkor nagyobbat javítana a védelmen mintha OLB-ben játszik.BleedingGreen
Lehet,csak az a baj,hogy az MLB az egyetlen az LB sorban,ami úgymond megoldott nálunk.
Márha Levy megoldásnak mondható és egészséges tud maradni két meccsen egymás után.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Amúgy inkább Von Miller vagy Ayers mint 4-3OLB?Bazzani
Miller elsősorban 34-es OLB, illetve 43-ban szituációs pass rusher lehet (az SOLB nála sztem kizárható).
több mint 13 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 266 — Beware the Slim Reaper!
Dommal ertek egyet 4-3 olb top 15 pickre targykorben de egyebkent bazza nehogymar neked kelljen ezt elmondani.
Megatronon kivul egy szal ertelmes wretek nincs. 😀Fake
1. Én sem hiszek az 1/13as OLB pickben,ezért kérdeztem,hogy tud e valami olyan extrát amiért mégis lenne értelme a dolognak.
2. Burleson a legjobb 2.számú WR az utóbbi években (Roy óta).
3. Azért ez már jócskán nem a Millen éra,hogy rácsapjunk az első szembejövő WR-re, gyanítom inkább FA piacon oldjuk meg. Én még mindig bízok Toone-ban,a Williams projekt viszont alighanem megbukott. Bár gondolnunk kell arra,hogy Megatron 2012ben szabadügynök lesz.

Amúgy inkább Von Miller vagy Ayers mint 4-3OLB?Bazzani
Sztem inkább Ayers 4-3-ba. Középen is ki lehetne próbálni, fizikálisan megfelelne ott is. MLB a legfontosabb pozíció a 4-3-as LB sorban, ha ott beválna, akkor nagyobbat javítana a védelmen mintha OLB-ben játszik.


több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A. Clayborn és M. Pouncey is a hírek szerint kihagyja a senior bowlt; C. Heywardra meg könyökműtét vár, amivel 3 hónapig kerül pályán kívülre..DoM
Heyward ezzel mennyt zuhanhat? Nagyon csípem a srácot.Sebii
Hát miután szétdominálta a bowl meccset szerintem tuti első körös lesz még így is.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
A. Clayborn és M. Pouncey is a hírek szerint kihagyja a senior bowlt; C. Heywardra meg könyökműtét vár, amivel 3 hónapig kerül pályán kívülre..DoM
Heyward ezzel mennyt zuhanhat? Nagyon csípem a srácot.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dommal ertek egyet 4-3 olb top 15 pickre targykorben de egyebkent bazza nehogymar neked kelljen ezt elmondani.
Megatronon kivul egy szal ertelmes wretek nincs. 😀Fake
1. Én sem hiszek az 1/13as OLB pickben,ezért kérdeztem,hogy tud e valami olyan extrát amiért mégis lenne értelme a dolognak.
2. Burleson a legjobb 2.számú WR az utóbbi években (Roy óta).
3. Azért ez már jócskán nem a Millen éra,hogy rácsapjunk az első szembejövő WR-re, gyanítom inkább FA piacon oldjuk meg. Én még mindig bízok Toone-ban,a Williams projekt viszont alighanem megbukott. Bár gondolnunk kell arra,hogy Megatron 2012ben szabadügynök lesz.

Amúgy inkább Von Miller vagy Ayers mint 4-3OLB?

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 224 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Burleson azért nem olyan rossz.Sebii
*Elfogultság off* 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
A. Clayborn és M. Pouncey is a hírek szerint kihagyja a senior bowlt; C. Heywardra meg könyökműtét vár, amivel 3 hónapig kerül pályán kívülre..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Burleson azért nem olyan rossz.Sebii
valoban es ott van meg williams is mint projekt.
csak az elmult evtizedben a lions nem egy alkalommal nem lelkizett sokat
ha arrol volt szo h a top10es pickjuket rabasszak wrre. charles rogers, mike williams ismerosek ? 😊
igaz ebben a szorasban benne volt cj es roy e. williams is de azert ez eleg sok sztem egy evtizedre is 😀
pedig akkor voltak nagyobb bajok is sztem mint a csapat jelenlegi allapotaban
viszont most sztem a lionsnak jol jonne wr az elsokoros pickjukre de csak bpa alapon.
amugy sztem folytatni kene a tavaly elkezdett dl alapozast csak ezuttal a szelen folytatva
hiszen kvb nem egy mai gyerek es avril sem a kiszorithatatlan kezdo kategoria.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
[
Ha nem OLB és nem CB akkor mi?
DE-t olvastam,de sztem tök fölösleges KVB és Avril mellé hozni kezdőt,ha máshol nagyobb a baj.
OT-t akkor sem hoztunk amikor sokkal jobb volt a felhozatal.
BPA lesz,szurkoljunk,hogy benn maradjon valaki überkurvajó. 😀


That leaves Ayers, a freakish athlete and sideline-to-sideline tackler. He racked up 68 tackles and four sacks this season. Bazzani
Dommal ertek egyet 4-3 olb top 15 pickre targykorben de egyebkent bazza nehogymar neked kelljen ezt elmondani.
Megatronon kivul egy szal ertelmes wretek nincs. 😀Fake
Burleson azért nem olyan rossz.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akeem Ayersből lehet domináns OLB az NFLben vagy csak a class gyengesége miatt lehet ilyen elöl?Bazzani
Olyan domináns erős oldali OLB 4-3-ban, mint...?

Véleményem szerint a válasz igen. Lehet nagyon jó OLB az NFL-ben. Kérdés, hogy mennyit ér a csapatnak, ha ezen a poszton van egy átlag feletti játékos a pályán? Van olyan nagy hatása a csapat játékára, hogy megérjen egy első kört, vagy egy középső körös, vagy átlagos kukázott FA is tud olyan teljesítményt nyújtani, hogy ne veszítsenek meccseket miatta?

A korai Aaron Curry draftnál, és most is az a véleményem hogy top15-ös picket nem szabad erre a posztra áldozni, csak akkor ha már tényleg nagyon tud mit kezdeni vele a csapat, mert annyira tehetséges, és telített a keret szinte minden poszton.DoM
Köszi.
Az a gond,hogy tippem sincs a Lions választására.
Persze ha benn maradna PP vagy Amukamara akkor tuti a pick,de ez nem valószinű.
Kérdéses,hogy rajtuk kívül van e olyan CB aki azonnal bevethető lenne és javítana az idei (nem olyan vészes) Lions secondaryn.

Ha nem OLB és nem CB akkor mi?
DE-t olvastam,de sztem tök fölösleges KVB és Avril mellé hozni kezdőt,ha máshol nagyobb a baj.
OT-t akkor sem hoztunk amikor sokkal jobb volt a felhozatal.
BPA lesz,szurkoljunk,hogy benn maradjon valaki überkurvajó. 😀


That leaves Ayers, a freakish athlete and sideline-to-sideline tackler. He racked up 68 tackles and four sacks this season. Bazzani
Brandon Harris the U
Ő is azonnal bevethető érett játékos.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
[
Ha nem OLB és nem CB akkor mi?
DE-t olvastam,de sztem tök fölösleges KVB és Avril mellé hozni kezdőt,ha máshol nagyobb a baj.
OT-t akkor sem hoztunk amikor sokkal jobb volt a felhozatal.
BPA lesz,szurkoljunk,hogy benn maradjon valaki überkurvajó. 😀


That leaves Ayers, a freakish athlete and sideline-to-sideline tackler. He racked up 68 tackles and four sacks this season. Bazzani
Dommal ertek egyet 4-3 olb top 15 pickre targykorben de egyebkent bazza nehogymar neked kelljen ezt elmondani.
Megatronon kivul egy szal ertelmes wretek nincs. 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az
Cowboys: OT, DE, FS, CB, OG, ILB
Höri
DE és ILB nem feltétlen,Spearst meg kell tartani,Olshanskynak még érvényes a szerződése,a backupok is megvannak(Bowen,Hatcher),talán még ILB lehet,Brook öreg,James is 30 fölött de mondjuk ő még abszolút jó,és ugye Lee is mutatott szép dolgokat.De egyébként korrekt.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Von Miller 1/3 😮
Höri
Von Miller miért ne lehetne 1/3?
Ha a Bills OLB-t akar húzni, akkor ki lenne nála jobb?
És ha a Bills nem is húzza be, 10-ben attól még simán kimehet, nem?

Egyébként a Von Miller névről nem tipikusan ez a karakter ugrik be az embernek. 😊

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akeem Ayersből lehet domináns OLB az NFLben vagy csak a class gyengesége miatt lehet ilyen elöl?Bazzani
Olyan domináns erős oldali OLB 4-3-ban, mint...?

Véleményem szerint a válasz igen. Lehet nagyon jó OLB az NFL-ben. Kérdés, hogy mennyit ér a csapatnak, ha ezen a poszton van egy átlag feletti játékos a pályán? Van olyan nagy hatása a csapat játékára, hogy megérjen egy első kört, vagy egy középső körös, vagy átlagos kukázott FA is tud olyan teljesítményt nyújtani, hogy ne veszítsenek meccseket miatta?

A korai Aaron Curry draftnál, és most is az a véleményem hogy top15-ös picket nem szabad erre a posztra áldozni, csak akkor ha már tényleg nagyon tud mit kezdeni vele a csapat, mert annyira tehetséges, és telített a keret szinte minden poszton.DoM
Köszi.
Az a gond,hogy tippem sincs a Lions választására.
Persze ha benn maradna PP vagy Amukamara akkor tuti a pick,de ez nem valószinű.
Kérdéses,hogy rajtuk kívül van e olyan CB aki azonnal bevethető lenne és javítana az idei (nem olyan vészes) Lions secondaryn.

Ha nem OLB és nem CB akkor mi?
DE-t olvastam,de sztem tök fölösleges KVB és Avril mellé hozni kezdőt,ha máshol nagyobb a baj.
OT-t akkor sem hoztunk amikor sokkal jobb volt a felhozatal.
BPA lesz,szurkoljunk,hogy benn maradjon valaki überkurvajó. 😀


That leaves Ayers, a freakish athlete and sideline-to-sideline tackler. He racked up 68 tackles and four sacks this season.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Akeem Ayersből lehet domináns OLB az NFLben vagy csak a class gyengesége miatt lehet ilyen elöl?Bazzani
Olyan domináns erős oldali OLB 4-3-ban, mint...?

Véleményem szerint a válasz igen. Lehet nagyon jó OLB az NFL-ben. Kérdés, hogy mennyit ér a csapatnak, ha ezen a poszton van egy átlag feletti játékos a pályán? Van olyan nagy hatása a csapat játékára, hogy megérjen egy első kört, vagy egy középső körös, vagy átlagos kukázott FA is tud olyan teljesítményt nyújtani, hogy ne veszítsenek meccseket miatta?

A korai Aaron Curry draftnál, és most is az a véleményem hogy top15-ös picket nem szabad erre a posztra áldozni, csak akkor ha már tényleg nagyon tud mit kezdeni vele a csapat, mert annyira tehetséges, és telített a keret szinte minden poszton.
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛haromt
Bár Soldit aztán nem nagyon kell megvédeni, de most nem írt semmi Rosenberg és Mengele irigységét kiváltót, csak fals dolgokat. 😊 Darwin meg max. agyvérzést kapott volna Soldi genetikai fejtegetéseitől.
Azt már suti kijavította, hogy az egypetéjű ikrek tökéletes másolatok, ha úgy tetszik in vivo klónok - ezért hívjuk őket egy (megtermékenyített) petéből születetteknek. Egyébként meg pont arról vannak jól dokumentált eredmények - születésük után a sors kifürkészhetetlen akaratából elválasztott - egypetéjű ikrek vizsgálataiból, hogy az a bizonyos egyedfejlődés még ekkor is kísértetiesen hasonló lesz, például ugyanolyan iskolát végeznek, ugyanolyan szakmát szereznek, ugyanakkor házasodnak, gyerekeik száma egyező, ugyanolyan (színben is!) autójuk van és így tovább. (A vizsgálatok akkor szaporodtak meg, amikor a "környezet döntően-egyértelműen határozza meg a gyerek fejlődését" felfogás uralkodóvá vált.)
Kétségtelen tény, NFL-lel kapcsolatos vizsgálatok nem voltak, főleg nem a Steelers O-line-jába való illeszkedés egypetéjű ikrek esetén két egymást követő évben történő draftoláskor témakörben.
De azért igen szoros lehet köztük a "függés", ha tényleg igaz, hogy az egy csapatba kerülés esélyéért nem jöttek ki egy évben. Ez esetben érdekes lehet a teljesítményük alakulása, ha a Steelers valóban nem viszi a másikat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akeem Ayersből lehet domináns OLB az NFLben vagy csak a class gyengesége miatt lehet ilyen elöl?

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛haromt
Ezen röhögök 5 perce 😀

OFF
Még egy ilyen Solditól és lenyomjuk a kurucot és az echo tv-t
/OFF

1/7-re Istenem de szép lenne Peterson :rolleyes: hol írjam alápetey
off, a fradistáknak is volt a sigedhez hasonló megnyilvánulásuk, na sokat nem értek vele 😀Wyatt
tudom, mikor visszajutottak nagy nehezen NB1-be, ki is röhögtem őket. 😊 ez inkább csak Carrollnak megy az ominózus USC-Stanford meccs utánra 😀

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 200 — Steelers fan
te csodálkoznál a legjobban hogy egy draft és prospect megfigyelő vagy modjuk LeBeau munkája leginkább egy állatkereskedő, nemesitő és tenyésztő munkájához áll a legközelebbsutianap
"majd amikor megkérdeztem, hogy szerinte mi a fontosabb a sebesség vagy az erő akkor annyi kérdést kaptam vissza, hogy elszégyelltem magam. Milyen pozícióban, fehér vagy afro amerikai játékosnál, milyen defense szisztémában, milyen egyetemen végzett, saját súlyához képest mennyivel nyom fekve, mennyi a reakcióideje, magassága, súlya és hol született és hol élt egyetemi évei előtt, milyen az édesapjához fűződő viszonya." (Kovács Sanyi LeBeau-ról)
Van ebben minden. Genetika,szociológia meg a franc se tudja még mi.