NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sutianap: a PB választás aztán nagyon nyomós érv 😊 ettől függetlenül nem mondassz hülyeséget simán eltudok képzelni egy pouncy picket a steelersnél

a mockhoz: ingram tetszene a dolphinsban, ellenben a giantshez liuget 😐 sztem még mindig olb-t kéne az első körben húzni
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Broncos Bowers 😀
Von Miller 1/3 😮
Paea Texans 😮
Giants Liuget 😮
Castonzo KC 😮
Pouncey Steelers 😀 😀Höri
Höri miért tartjátok orbitális hülyeségnek a Punci húzást?
mert szerintem ha átgondolod mennyire lutri a draft, azáltal hogy a csapatnak kell majd egy fél év alatt, vagy még több idő elteltével kiempirizálni hogy most akkor ki is ez a fazon. Egy egypetéjűikerpárnál simán tudják már a pontos fizikális paramétereket (legalábbis mi hozható ki belőle) tudod az alapreakcókat (ami genetikusan rögzült) - ezáltal ha az egyik felet jónak tartják ( s nem csak a csapat, lsd. PB kiválasztás) akkor a tükörpár másik fele már nem lutri. Főleg, hogy a játszott pozició elvárásai nem gyökeresen mások.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Broncos Bowers 😀
Von Miller 1/3 😮
Paea Texans 😮
Giants Liuget 😮
Castonzo KC 😮
Pouncey Steelers 😀 😀

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
JAjj

Will Hill-DB- Player Jan. 21 - 2:28 pm et


Last fall, Florida S Will Hill posted on Twitter a series of sexually explicit and profane tweets that also included references to marijuana use.
All the images can be viewed at the link below, but Hill's "smoking bud" and "blowing on that sour" references threaten to torpedo his draft stock. It's surely something of which NFL teams will be aware. Hill also discussed getting oral sex in a car, doing drugs with his tutor, and prostitution.Delonso_
jó hát ő hülye. idén valami olyan hülyeséget csinált ami miatt Meyer eltiltotta az első 2 meccsről, de nem is mondta meg a sajtónak mi volt az ok.

Biztos valami méteres jointtal a szájában oboáztatta Nikki Meyert 😀haromt
az inkább Bay-Bay volt 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
JAjj

Will Hill-DB- Player Jan. 21 - 2:28 pm et


Last fall, Florida S Will Hill posted on Twitter a series of sexually explicit and profane tweets that also included references to marijuana use.
All the images can be viewed at the link below, but Hill's "smoking bud" and "blowing on that sour" references threaten to torpedo his draft stock. It's surely something of which NFL teams will be aware. Hill also discussed getting oral sex in a car, doing drugs with his tutor, and prostitution.Delonso_
jó hát ő hülye. idén valami olyan hülyeséget csinált ami miatt Meyer eltiltotta az első 2 meccsről, de nem is mondta meg a sajtónak mi volt az ok.

Biztos valami méteres jointtal a szájában oboáztatta Nikki Meyert 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szép teljesítmény

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan


Ez komolyan hülyébb, mint Meriweather.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Erre nincs jobb szó, mint hogy LOL.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
JAjj

Will Hill-DB- Player Jan. 21 - 2:28 pm et


Last fall, Florida S Will Hill posted on Twitter a series of sexually explicit and profane tweets that also included references to marijuana use.
All the images can be viewed at the link below, but Hill's "smoking bud" and "blowing on that sour" references threaten to torpedo his draft stock. It's surely something of which NFL teams will be aware. Hill also discussed getting oral sex in a car, doing drugs with his tutor, and prostitution.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elvileg, ha jól értelmeztem, már csak meccs van hátra Shine-ból, így a lényeg, az edzések lementek. JJ fordításai alapján olvastam, hogy Robinson elég jól mozgott végig. Egy ilyen szereplés mennyit dobhat a draft megítélésén? Vagy inkább arra számít, hogy kap-e combine meghívót? Vagy azt amúgy is kapott volna?deny79
kapott volna amúgy is, de egy ilyen szereplés nagyon sokat számít, volt SMU-s csapattársa, Emmanuel Sanders épp ugyanígy és ugyanezért lett 3. körös (noha a 6-7. kör környékére jósolták)JJ Tiller
Sanders ha jól emlékszem a Bowl meccsükön is valami nagyon beteget játszott. Akkor lett először felkapva.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
bazmeg tenorx. odavagy a draftért és a meccs érdekel? kb semmi sem számít ezek az all-starokon, csak az edzések. 😛

kár hogy a senior bowlon kívül semelyik edzés nem elérhető. pedig a shrineon is játszik pár sleeperemharomt
Az edzéseket el tudom olvasni egybe is, így a meccs előtt 😀 A senior bowl nyilván jobban fog érdekelni, de akkor vizsgák se lesznek közbe, az all-star meccsek meg alap, hogy királyok 😀 Mochra nagyon kíváncsi vagyok.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Elvileg, ha jól értelmeztem, már csak meccs van hátra Shine-ból, így a lényeg, az edzések lementek. JJ fordításai alapján olvastam, hogy Robinson elég jól mozgott végig. Egy ilyen szereplés mennyit dobhat a draft megítélésén? Vagy inkább arra számít, hogy kap-e combine meghívót? Vagy azt amúgy is kapott volna?deny79
kapott volna amúgy is, de egy ilyen szereplés nagyon sokat számít, volt SMU-s csapattársa, Emmanuel Sanders épp ugyanígy és ugyanezért lett 3. körös (noha a 6-7. kör környékére jósolták)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Elvileg, ha jól értelmeztem, már csak meccs van hátra Shine-ból, így a lényeg, az edzések lementek. JJ fordításai alapján olvastam, hogy Robinson elég jól mozgott végig. Egy ilyen szereplés mennyit dobhat a draft megítélésén? Vagy inkább arra számít, hogy kap-e combine meghívót? Vagy azt amúgy is kapott volna?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Hamár Hawaii játékosok, George Salas, nagyon jó számokat produkált, de ezek gondolom félrevezetőek? Vagy esetleg nfl-ben is lehet kiemelkedő?Bondi
Sztem Bess-szerű elkapó lehet ő is. Egy jó system jót tenne neki.szaba
Greg Salas tud játszani a szélen is, nem csak slot.
Fizikálisabb Bessnél

(attól, hogy tudsz valakit, aki nem régiben ugyanarról az egyetemről jött és ugyanaz a posztja, még nem lesz hasonmás)Höri
😊 hát az biztos, hogy Bess és Salas között ég és föld a különbség
persze nem játéktudásban

volt kérdés Alex Green-ről: ő nagy szürkeség, a Shrine Game edzésein villogott, de egyszerűen lehetetlen még mindig megmondani, tényleg érdemes-e vele komolyabban számolni...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
mekkora volt az a 2007-es Brennan, Bess, Grice-Mullen, Rivers kvartett 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hamár Hawaii játékosok, George Salas, nagyon jó számokat produkált, de ezek gondolom félrevezetőek? Vagy esetleg nfl-ben is lehet kiemelkedő?Bondi
Sztem Bess-szerű elkapó lehet ő is. Egy jó system jót tenne neki.szaba
Greg Salas tud játszani a szélen is, nem csak slot.
Fizikálisabb Bessnél

(attól, hogy tudsz valakit, aki nem régiben ugyanarról az egyetemről jött és ugyanaz a posztja, még nem lesz hasonmás)Höri
Ashley Lelie a hawaii WR etalon 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bazmeg tenorx. odavagy a draftért és a meccs érdekel? kb semmi sem számít ezek az all-starokon, csak az edzések. 😛

kár hogy a senior bowlon kívül semelyik edzés nem elérhető. pedig a shrineon is játszik pár sleeperem
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hamár Hawaii játékosok, George Salas, nagyon jó számokat produkált, de ezek gondolom félrevezetőek? Vagy esetleg nfl-ben is lehet kiemelkedő?Bondi
Sztem Bess-szerű elkapó lehet ő is. Egy jó system jót tenne neki.szaba
Greg Salas tud játszani a szélen is, nem csak slot.
Fizikálisabb Bessnél

(attól, hogy tudsz valakit, aki nem régiben ugyanarról az egyetemről jött és ugyanaz a posztja, még nem lesz hasonmás)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Draftbreakdownon vannak fent összefoglalók az East-West Shrine game napjairól:
http://draftbreakdown.com/features/shrine

Jah most nézem JJ is fordított McShay összefoglalókat, többet kellene néznem az All-Star threadbe, nem gondoltam, hogy lesz ott valami a holnapi nap előtt.
Mindegy, ettől függetlenül alig várom a holnapi meccset 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 463
Hamár Hawaii játékosok, George Salas, nagyon jó számokat produkált, de ezek gondolom félrevezetőek? Vagy esetleg nfl-ben is lehet kiemelkedő?Bondi
Sztem Bess-szerű elkapó lehet ő is. Egy jó system jót tenne neki.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Stanziről egy rövidebb pre-Hall of Fame írás http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvencHöri
Kellemes cikk egy kedvenc játékosodról, kíváncsi vagyok felküzdi e magát a második körbe
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hamár Hawaii játékosok, George Salas, nagyon jó számokat produkált, de ezek gondolom félrevezetőek? Vagy esetleg nfl-ben is lehet kiemelkedő?

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Tudom, egyszer már kérdeztem a futókról, 'középső körös - sérülésmentes - lehetőleg junior' kitételekkel...
De most megkérdezem, hogy Alex Greentől (Hawai'i) mit lehet várni?
Ahogy látom, két évet játszott, abból az idei/tavalyi volt a meghatározó, kifejezetten jó átlaggal... Tehát nem is kapott sok cipelést. Gondolom nem véletlen nem írtátok bele a korábbi felsorolásokba, de azért érdekelne, róla mit lehet tudni.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ryan Kerrigan-ről mi a véleményetek, mint 3-4 OLB? Tudom, hogy nem éppen a leggyorsabb/fordulékonyabb a 3-4 OLB méretű DE-k között, de nekem a legnagyobb kedvencem az idei drafton.Boston
Szerintem semmiképpen sem az a irányítók réme játékos lenne belőle, inkább egy jó mindenes 34 OLB, persze ha a coverage nem okoz neki gondoz. Engem meglep, hogy mindenhol ennyire magasan értékelik. Oké, hogy nem túl tehetséges csapatban produkált ilyen impozáns lőlapot, de tette mindezt a Big Ten jobb oldali OT-i ellen, akik csak kivételes esetben számítanak vmi gyorslábú pass protection zseninek.DoM
Engem picit Vrabelre emlékeztet, ő sem az a kifejezett combine warrior alkat volt, igaz a coverben például egész otthon volt. Amit én láttam belőle, az naon tetszett. Rohadt jól olvasta a játékot és iszonyat erős volt futás ellen, biztosan szerelt. Emberileg sem volt vele soha semmi gigszer, csak jót olvastam róla.Boston
Első két down során hatékonyan meg tudná tartani a védőfal szélét a futás ellen, ez elég valószínű, csak kérdés, hogy a posztváltással tetézve vajon mennyi pass rusht tudna produkálni. A Vrabel hasonlítás is jó, legtöbbet Chris Longhoz szokták, és szinte mindig megemlítik, hogy kicsit "tweener", két poszt között ragadt. Ezzel együtt szerintem 43-as csapatoknak többet érhet draftnapon, mint 34-eseknek, ha azt nézzük, mikor lehetne behúzni.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ryan Kerrigan-ről mi a véleményetek, mint 3-4 OLB? Tudom, hogy nem éppen a leggyorsabb/fordulékonyabb a 3-4 OLB méretű DE-k között, de nekem a legnagyobb kedvencem az idei drafton.Boston
Szerintem semmiképpen sem az a irányítók réme játékos lenne belőle, inkább egy jó mindenes 34 OLB, persze ha a coverage nem okoz neki gondoz. Engem meglep, hogy mindenhol ennyire magasan értékelik. Oké, hogy nem túl tehetséges csapatban produkált ilyen impozáns lőlapot, de tette mindezt a Big Ten jobb oldali OT-i ellen, akik csak kivételes esetben számítanak vmi gyorslábú pass protection zseninek.DoM
Engem picit Vrabelre emlékeztet, ő sem az a kifejezett combine warrior alkat volt, igaz a coverben például egész otthon volt. Amit én láttam belőle, az naon tetszett. Rohadt jól olvasta a játékot és iszonyat erős volt futás ellen, biztosan szerelt. Emberileg sem volt vele soha semmi gigszer, csak jót olvastam róla.

Do your job