NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Bears: OT, OG, RB, DL

OT egyértelműen, kérdés marad-e olyan emberke első kör végére, aki meg is éri azt. OG-t hátsó körökben lehet húzni. Kreutz utódját is eltudom képzelni, addig fejlődhet és esetleg játszhat addig Guard-ot. RB pick... so-so. Esetleg egy hátsó köröst, nem hinném, hogy most ez olyan nagy need lenne. DL ember nélkül nem draft a draft Chicagoba. Ha Harrst kivágjuk (miiért ne tennénk, ekkora bonust nem ér meg) simán elképzelhető. CB-t nem írtad, pedig az elég nagy need. Tillman se lesz fiatalabb, Jennings pedig többet adott, mint vártuk tőle, de azért nem a CBk krémje. Én még egy safety picket is ide venném. Harris ok, Manningnek lejár a szerzdőése, Major Wright beválhat, aztán... Bullocks, meg Steltz. Na azért őket nem nevezném minőségi depthnek.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ike kb hibátlanul játszik idén. A passrush mellett a legnagyobb szerepe neki van abban, hogy a Steelers pass D 2008-ban és 2010-ben is a liga legjobbja volt. Egyetlen elkapó sem él meg mellette, big play nulla, rövid elkapások vannak, de liheg a nyakán és azonnal tackle. Futás ellen is jó, blitzelni is tud. Őt rendszeresen egy az egyben hagyják a WR-ével és meg is oldja kifogástalanul.

Ha azt kérdeznék ki a fontosabb a Steelers-nek (tehát nem azt, hogy ki a jobb játékos összességében vagy a maga posztján), Woodley vagy Ike, az egész egyszerűen nem kérdés: Ike. Pedig imádom Woodleyt, de a Steelers számára Ike pótolhatatlan, megtartása létkérdés, a Steelers számára minden igényt kielégítő Number One CB, aki 1. CB-ként liga szinten is átlag felett van. OLB poszton pedig már ott is van Worilds, aki mutatott bíztató dolgokat, amikor pályára került.

Ettől még CB kell, de nem Ike miatt, ő vele 1000%, hogy hosszabbítunk, azért kell CB, mert B-Mac és Gay viszont bizonytalanságra hajlamos, ráadásul mindkettő FA lesz, és - Ike-kal együtt - mindhárom CB-t nem tartjuk meg, tehát CB-pick garantált.

Ahogy az OT is a fentebb írt helyzet miatt. A kérdés az, mi a 3. pick. Ott jöhet az általam preferált (és általad is írt) DL, vagy akár az általad is írt RB. Abszolút benne van az RB. De az 1-2. körre JELEN ÁLLÁS szerint szinte garantált a CB-OT páros.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Bondi
Szerintem ha Okoye az NT, akkor inkább mellé kéne egy jó 3-4es DE, mondjuk Clayborn & Mario mehetne OLB-nek, legalább lenne passrush.Shilkor
Mario egészen biztos, hogy DE marad.Bondi
Viszont ő futás ellen, nem az igazi, szal így is áll a DE pick, mert NT nincs vagy ha szedtek FA-ról, akkor mi lesz Okoyéval, kuka? Vagy ő is lehetne 3-4es DE? 2. kör meg meg lehet passrusher OLB.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Charles Davis 1. mockja

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81dc9757/article/mock-draft-underclassmen-dominate-top-10-picks?module=HP_cp2szaba
ki a faszom ez?

9. Dallas Cowboys (6-10) -- Tryon Smith*, OT, Southern California ------ hogyne, 1/9 mint tavaly Bruce Campbell
13. Detroit Lions (6-10) -- Gabe Carimi, OT, Wisconsin ------------ 5 éve mindig húzhatnának LT-t, majd pont most fognak mikor a leggyengább a class
19. New York Giants (10-6) -- Anthony Costanzo, OT, Boston College ------ nem ez a neve 😊
24. New Orleans Saints (11-5) -- Ryan Mallett*, QB, Arkansas ---------- 😀
» New York Jets (11-5) -- Rodney Hudson, OG, Florida State ------------ Slauson másodéves kezdő, Ducasse tavalyi 2. körös

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát én inkább egy NT-t akinek van ideje felvenni a ritmust Hampton mögött.
Ike Taylor meg... Aki ilyen pass rush mögött is képes ekkora lámaságokra az nekem nem.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akármennyit szidtam korábban, Ike az elmúlt 3 idényben több mint jó. Mondjuk ő is FA lesz, de őt tuti megtartjuk, efelől nincs kétségem. Viszont CB ettől függetlenül kelleni fog, mert a B-Mac, Gay párosból sztem csak egyet tartunk meg, szintén FA-k lesznek. Talán a DL nem oly sürgető jelenleg, de ugye oda mindig elfér egy pick, ezért tartom 3. számú neednek.

De mondom, nekem nincs bajom az RB-pickkel sem, de akkor inkább a DL helyett, mert OT és CB mindenképpen kell majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Moore-nak tudtommal le is jár a szerződése tudtommal, úgyhogy nem lenne meglepő az RB-pick.

Ettől függetlenül bármilyen sorrendben OT, CB (bármilyen sorrendben), DL sorrendet preferálom.Soldados
de minek OL? Ha Colon és a liszteszsák felépül akkor elvagytok. Kemo jó, Punci jó

A futás eddig is ment. Az OT nálatok pont az a hely amit nem első körös rookieval megoldhatnátok. Egyszer be kéne ruházni egy jobb FA-ra vagy tradelni érte és meg lenne oldva.haromt
Colon FA lesz és nem fogjuk megtartani Achilles-ínszakadás után. Flozellnek pedig csak 2011-ig van szerződése. Azaz kell találni egy RT-t, aki 2012-től kezdő. Ezt Steelers-szokás szerint egy évvel korábban, azaz most, a 2011-es drafton kell behúzni.Soldados
Cb-t viszont olyant kell találnotok aki már idén játszhat kezdőként 😛
És hát nem valami erős ez az OT class. Főleg nem az olyan disznókban akik a ti falatokban vannak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore-nak tudtommal le is jár a szerződése tudtommal, úgyhogy nem lenne meglepő az RB-pick.

Ettől függetlenül bármilyen sorrendben OT, CB (bármilyen sorrendben), DL sorrendet preferálom.Soldados
de minek OL? Ha Colon és a liszteszsák felépül akkor elvagytok. Kemo jó, Punci jó

A futás eddig is ment. Az OT nálatok pont az a hely amit nem első körös rookieval megoldhatnátok. Egyszer be kéne ruházni egy jobb FA-ra vagy tradelni érte és meg lenne oldva.haromt
Colon FA lesz és nem fogjuk megtartani Achilles-ínszakadás után. Flozellnek pedig csak 2011-ig van szerződése. Azaz kell találni egy RT-t, aki 2012-től kezdő. Ezt Steelers-szokás szerint egy évvel korábban, azaz most, a 2011-es drafton kell behúzni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Moore-nak tudtommal le is jár a szerződése tudtommal, úgyhogy nem lenne meglepő az RB-pick.

Ettől függetlenül bármilyen sorrendben OT, CB (bármilyen sorrendben), DL sorrendet preferálom.Soldados
de minek OL? Ha Colon és a liszteszsák felépül akkor elvagytok. Kemo jó, Punci jó

A futás eddig is ment. Az OT nálatok pont az a hely amit nem első körös rookieval megoldhatnátok. Egyszer be kéne ruházni egy jobb FA-ra vagy tradelni érte és meg lenne oldva.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010haromt
Már lassan Mathis se üti meg a kezdő szintet CB-ben. Cox pl jobb volt nála 2010-ben. A választottal igy nincs bajom.

Höri: Remek a needlista; pont fontossági sorban van; még talán tartalék OT-t; és/vagy tartalék G/C jöhetne. Ha Mike Sims Walker-t elengedjük; akkor esetleg egy középső körös WR is.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
haromt
Bondi
Szerintem ha Okoye az NT, akkor inkább mellé kéne egy jó 3-4es DE, mondjuk Clayborn & Mario mehetne OLB-nek, legalább lenne passrush.Shilkor
Mario egészen biztos, hogy DE marad.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Moore-nak tudtommal le is jár a szerződése tudtommal, úgyhogy nem lenne meglepő az RB-pick.

Ettől függetlenül bármilyen sorrendben OT, CB (bármilyen sorrendben), DL sorrendet preferálom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Miaminak tényleg a C az egyik legnagyobb need
A többi okés. Bár TE szerintem majd megint FAről jön.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
na akkor még 2 utolsó gondolat

Texans-ba odaviszel két rookie DB-t, szarok maradnak. oda veterán kell majd, meg pass rush javítás.
most váltanak 3-4-re. Nincs NT, nincs OLB, nincs ILB. Connor Barwin lesz a kezdő?

a másik pedig, hogy Cameron Jordan nálam nem hogy első körös de top20 legalábbHöri
Jordant nem szeretem. Egyáltalán nem tetszik. Cserébe viszont a keresztnév egyezés miatt állandóan összekeverem Heywarddal aki viszont tényleg jó. Mindenkinek megvannak a saját nem tetszik játékosai szerintem 😊

Mario és Antonio Smith lesz a DE. Utóbbi ezt nyomta a Cardsban is. Okoye-vel nem tudom mit akarnak, de simán lehet hogy vele próbálkoznak NT-ben, vagy hoznak veteránt(mondjuk tőlünk Jamalt ha visszaállunk).
Cush OLB lesz. ILB-nek nem elég DeMeco és Diles és Sharpton.? Egy másik OLB kell majd.

Jackson azért annyira nem szar csak hát rookie volt. Vsz idénre jobb lehet, de mögötte hatalmas feketeség Glover Quin-nel az élen. Rizikós a 2 fiatal CB, de ha úgyis def rebuild van akkor belefér. Rosszabbak már nem lehetnekharomt
Barwin lesz valószínű az egyik Cushing a másik OLB( Bár Cushing még nem eldöntött), Így-úgyis mindenképp Passrush kell az elsőkörben.
CB kérdésben én is úgy vagyok hogy FA-ről egy veteránt és mondjuk még későbbi körben egyet draftolniBondi
Szerintem ha Okoye az NT, akkor inkább mellé kéne egy jó 3-4es DE, mondjuk Clayborn & Mario mehetne OLB-nek, legalább lenne passrush.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
na akkor még 2 utolsó gondolat

Texans-ba odaviszel két rookie DB-t, szarok maradnak. oda veterán kell majd, meg pass rush javítás.
most váltanak 3-4-re. Nincs NT, nincs OLB, nincs ILB. Connor Barwin lesz a kezdő?

a másik pedig, hogy Cameron Jordan nálam nem hogy első körös de top20 legalábbHöri
Jordant nem szeretem. Egyáltalán nem tetszik. Cserébe viszont a keresztnév egyezés miatt állandóan összekeverem Heywarddal aki viszont tényleg jó. Mindenkinek megvannak a saját nem tetszik játékosai szerintem 😊

Mario és Antonio Smith lesz a DE. Utóbbi ezt nyomta a Cardsban is. Okoye-vel nem tudom mit akarnak, de simán lehet hogy vele próbálkoznak NT-ben, vagy hoznak veteránt(mondjuk tőlünk Jamalt ha visszaállunk).
Cush OLB lesz. ILB-nek nem elég DeMeco és Diles és Sharpton.? Egy másik OLB kell majd.

Jackson azért annyira nem szar csak hát rookie volt. Vsz idénre jobb lehet, de mögötte hatalmas feketeség Glover Quin-nel az élen. Rizikós a 2 fiatal CB, de ha úgyis def rebuild van akkor belefér. Rosszabbak már nem lehetnekharomt
Barwin lesz valószínű az egyik Cushing a másik OLB( Bár Cushing még nem eldöntött), Így-úgyis mindenképp Passrush kell az elsőkörben.
CB kérdésben én is úgy vagyok hogy FA-ről egy veteránt és mondjuk még későbbi körben egyet draftolni

több mint 13 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 510
Tibi, még annyi, hogy ha Bills akkor front7

persze AJ Green az AJ Green, de a Johnson+Evans+Parrish+Nelson felállás a megítélésükhöz képest kiemelkedő volt.
viszont Shawne Merriman meg Aaron Maybin beérésére kár várni.
nekik adnám Dareus-t, aztán Bengals viheti Greent. Batman és Robin távoznak, jön helyettük a zöld manó.Höri
Kell az is, de ők hülyék.
A DL nem vészes annyira hogy oda Dareus kelljen. Pass rusher inkább, de azt náluk nem drafton fogják megoldani. Miller-t el tudom még képzelni, de nekem Green a sanszos oda. Evans már kaki eléggé. Cut-ot érzek a levegőben ha lesz CBA és cap. Steve Johnson meg. Persze idén nem volt rossz, de ez kemény felülteljesítés volt a részéről.haromt
Én pl herótot kapnék egy A.J. Green drafttól. Egyetértek Hörivel, nekünk a front 7-be kell erősítés első körben. Stroud szerintem nem marad, egy lyukas hely van, Troup és Carrington pedig még nem ott tartanak, ahol tartaniuk kéne. Én tudnék örülni Fairleynek (ha lecsusszan), vagy Dareusnak, esetleg még Bowersnek is, bár nem tudom, utóbbi mennyire illene be egy hibrid rendszerbe.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na akkor még 2 utolsó gondolat

Texans-ba odaviszel két rookie DB-t, szarok maradnak. oda veterán kell majd, meg pass rush javítás.
most váltanak 3-4-re. Nincs NT, nincs OLB, nincs ILB. Connor Barwin lesz a kezdő?

a másik pedig, hogy Cameron Jordan nálam nem hogy első körös de top20 legalábbHöri
Jordant nem szeretem. Egyáltalán nem tetszik. Cserébe viszont a keresztnév egyezés miatt állandóan összekeverem Heywarddal aki viszont tényleg jó. Mindenkinek megvannak a saját nem tetszik játékosai szerintem 😊

Mario és Antonio Smith lesz a DE. Utóbbi ezt nyomta a Cardsban is. Okoye-vel nem tudom mit akarnak, de simán lehet hogy vele próbálkoznak NT-ben, vagy hoznak veteránt(mondjuk tőlünk Jamalt ha visszaállunk).
Cush OLB lesz. ILB-nek nem elég DeMeco és Diles és Sharpton.? Egy másik OLB kell majd.

Jackson azért annyira nem szar csak hát rookie volt. Vsz idénre jobb lehet, de mögötte hatalmas feketeség Glover Quin-nel az élen. Rizikós a 2 fiatal CB, de ha úgyis def rebuild van akkor belefér. Rosszabbak már nem lehetnek
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor még 2 utolsó gondolat

Texans-ba odaviszel két rookie DB-t, szarok maradnak. oda veterán kell majd, meg pass rush javítás.
most váltanak 3-4-re. Nincs NT, nincs OLB, nincs ILB. Connor Barwin lesz a kezdő?

a másik pedig, hogy Cameron Jordan nálam nem hogy első körös de top20 legalább

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haladok sorban a csapatokkal 😀

Redskins.
Se QB, se WR nincs náluk.
Moss öreg, McNabb eladó.
van egy kétszeres pro bowler OLB náluk, Orakpo, nem kell még egy elit.
főleg, hogy csak 2 pickjük van az első 3 körben. Ez nálam Julio vagy Newton pickHöri
Shanny. Lesz itt Owens vagy 85. Vagy tradel veteránért. Úgyis menni fog Big Al.
Grossman meg franchise QB 😛
Newton nem kell shannynek. abszolút a pass first QB-kat szereti. Gabbert-nek van esetleg sansza.
A Miller-Orakpo páros viszont pont olyan amitől beizgul
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, még annyi, hogy ha Bills akkor front7

persze AJ Green az AJ Green, de a Johnson+Evans+Parrish+Nelson felállás a megítélésükhöz képest kiemelkedő volt.
viszont Shawne Merriman meg Aaron Maybin beérésére kár várni.
nekik adnám Dareus-t, aztán Bengals viheti Greent. Batman és Robin távoznak, jön helyettük a zöld manó.Höri
Kell az is, de ők hülyék.
A DL nem vészes annyira hogy oda Dareus kelljen. Pass rusher inkább, de azt náluk nem drafton fogják megoldani. Miller-t el tudom még képzelni, de nekem Green a sanszos oda. Evans már kaki eléggé. Cut-ot érzek a levegőben ha lesz CBA és cap. Steve Johnson meg. Persze idén nem volt rossz, de ez kemény felülteljesítés volt a részéről.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
haladok sorban a csapatokkal 😀

Redskins.
Se QB, se WR nincs náluk.
Moss öreg, McNabb eladó.
van egy kétszeres pro bowler OLB náluk, Orakpo, nem kell még egy elit.
főleg, hogy csak 2 pickjük van az első 3 körben. Ez nálam Julio vagy Newton pick

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze AJ Green az AJ Green, de a Johnson+Evans+Parrish+Nelson felállás a megítélésükhöz képest kiemelkedő volt.
viszont Shawne Merriman meg Aaron Maybin beérésére kár várni.
nekik adnám Dareus-t, aztán Bengals viheti Greent. Batman és Robin távoznak, jön helyettük a zöld manó.Höri
mit mondtak a Billsnél tavaly ? playmakerek kellenek, draftolták Spillert. változott valami ? én simán látom h elviszik Greent.

és nem hinném, hogy mi elvisszük, Robinnak meg szerződése van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tibi, még annyi, hogy ha Bills akkor front7

persze AJ Green az AJ Green, de a Johnson+Evans+Parrish+Nelson felállás a megítélésükhöz képest kiemelkedő volt.
viszont Shawne Merriman meg Aaron Maybin beérésére kár várni.
nekik adnám Dareus-t, aztán Bengals viheti Greent. Batman és Robin távoznak, jön helyettük a zöld manó.

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Quizz meg az ultimate 3rd down back. Moore egy kalap szar. Dwyerből se lesz semmi. Viszont Quizz húzásával azonnal ki lehetne vágni Moore-t, de még Randle el-t is. mert mind a kettőjük munkáját elvégzi.
Mind a 20 ujjadat megnyalnád ha nálatok kötne ki.
Nincs olyan egetrengető needetek a CB-n kívül, hogy ne lehessen első kör után tehetségre menni. Főleg úgy hogy NT nincs idén aki megérne második kör végét sem.haromt
Hát nem tudom. Nekem semmi bajom vele, nem azért kifogásoltam, én szerettem a játékát a Beavers-nél.
Csak Randle El helyét már átvette Brown az elkapóknál és visszahordóknál. RB-nél meg nálunk aki nem tud passzblokkolni, annak nincs jövője. Én nem tudom elképzelni nálunk.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010haromt
Robert Quinn a legjobb 3-4 OLB prospect idén, de még 4-3 DEben is versenyben van sztem az első helyért. Megeszem a kalapom, ha a 20. helyig csúszik (a Pats biztos nem engedi tovább, a Belichik féle OLB-standard tökéletes képviselője a maga 6'5 268 fontos méretével). De a Bills-nél, Cards-nál, Browns-nál, 49ers-nél is nagyon el tudnám képzelni.

RB a Steelers-nek? WTF! Mendenhall-Moore-Redman-Dwyer bőven elég. Nem véletlenül tartottuk rosteren Dwyert. Vagy valami spéci szerepre jönne? Nem kell nekünk ilyen.
Burton és Powe viszont nagyon rendben van.

Akiket én hiányoltam: Titus Young és Moffitt sztem 3. körbe befér, csakúgy, mint Ras-I Dowling akinek csak ez az éve volt ennyire tele sérülésekkel, ha rendbe hozzák, akkor jó lehet.
Bruce Cartert gondolom a sérülése miatt hagytad ki.
Andy Dalton viszont tutira fel fogja küzdeni magát legalább a 3. körig, és franchise QB lesz, akárki meglássa :cool:Robilluma
Quinn egy egész évet kihagyott. Emiatt vissza fog esni.

Quizz meg az ultimate 3rd down back. Moore egy kalap szar. Dwyerből se lesz semmi. Viszont Quizz húzásával azonnal ki lehetne vágni Moore-t, de még Randle el-t is. mert mind a kettőjük munkáját elvégzi.
Mind a 20 ujjadat megnyalnád ha nálatok kötne ki.
Nincs olyan egetrengető needetek a CB-n kívül, hogy ne lehessen első kör után tehetségre menni. Főleg úgy hogy NT nincs idén aki megérne második kör végét sem.

Titus Young... Én szeretem meg minden de nem tudom mi lesz belőle.
Dowlingnak a hypeja mindig nagy volt, soha semmi extrát nem láttam tőle
Dalton meg... Lehet hogy jó lesz az NFL-ben de a draftértéke nem nagyobb mint Pondernek vagy Stanzinak