NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Bengals: DT, Sgabtsi
Sorrendben nálam: RB, OG, DT, SS, WR, QB, DE.

Hogy kiegészítsem a kettőt. 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dolphinsba hamarabb hoznék OG de még centert is mint TE-t
Giantsbe esetleg RB v CB draft elképzelhető sztem mégkristof
a tight endekkel mindig szarban vagyok mert

a, nem kell sehová a bills-en kívül
b, van 4-5 TE a legjobb 120 játékos között, akiket bizony elvisz majd valaki

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Bengals: DT, S

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Dolphinsba hamarabb hoznék OG de még centert is mint TE-t
Giantsbe esetleg RB v CB draft elképzelhető sztem még
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
rb az nem need. egy normális fallal ez a páros király lehet.
a többi stimmel
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én max TE-t nálunk hátrébb raknám, de ez az 5 a hiányposzt egyelőre. Bár emlegetek DT-t is, de azt FA-ról akarnak, meg még egy S-t is, az esetleg lehet a végére. QB pedig ha megy Kolb, akkor kell.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Panthers: DT, DE, WR, QB
Bills: OLB, ILB, DE/NT, OT, QB, CB
Bengals: RB, OG, WR, QB, DE
Broncos: DT, CB, S, OLB

Browns: WR, OLB, DE, ILB
Cardinals: QB, OLB, ILB, OT/OG
Titans: QB, DE, G/C, OLB
Cowboys: OT, DE, FS, CB, OG, ILB

Redskins: QB, RB, WR, OG, DL
Texans: OLB, NT, OG, S
Vikings: QB, CB, DT
Lions: CB, DE, OLB, OL, RB

49ers: QB, CB, ILB, DE, OLB
Rams: RB, WR, OG, DT, OLB, CB
Dolphins: QB, RB, TE
Raiders: C, CB, T/G

Jaguars: DE, S, CB, QB, LB
Chargers: OT, DE, OLB, ILB, RB
Buccaneers: DE, CB, OT, LB
Giants: MLB, OLB, OG, C, OT

Colts: OT, S, DT, OG
Eagles: CB, OT, TE, OG, LB
Chiefs: OLB, WR, NT, OG
Saints: DT, OLB, DE, RB

Seahawks: DE, OG, CB, QB, RB
Ravens: DE, CB, WR, ILB, OLB, S
Falcons: WR, TE, OLB, WR
Patriots: OT, C/G, OLB, WR, RB, DE, QB

Packers: CB, DE, RB, ILB
Jets: WR, DE, OLB
Bears: OT, RB, DT, OG
Steelers: OT, CB, DE, ILB

több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
1/28-ra RB a Patriots-nak nem igazán valószínű...
...főleg mert úgyis letrade lesz 😊

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nincs. Csak ellopta Kiper vázlatát.szaba
Szaba ne legyél már ilyen hülye. Arra gondoltam, hogy esetleg másik fórumról másolta-e.
Mert egyébként én is gondolkodok az insider előzifetésen, és a tapasztalatok érdekelnének.tenorx
Valószínű, hogy megkérdik megvan-e, JJ meg 3 perc alatt bemásolja egy másik fórumról.szaba
Hát ha már látta ott bemásolva, akkor igen, kb annyi időbe telik.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?tenorx
Nincs. Csak ellopta Kiper vázlatát.szaba
Szaba ne legyél már ilyen hülye. Arra gondoltam, hogy esetleg másik fórumról másolta-e.
Mert egyébként én is gondolkodok az insider előzifetésen, és a tapasztalatok érdekelnének.tenorx
Valószínű, hogy megkérdik megvan-e, JJ meg 3 perc alatt bemásolja egy másik fórumról.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 769 — 258. §
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?tenorx
nem tudom,hogy így van e még,de régen írta,hogy előfizetett 1 hónapra,de az 1 hónap után elfelejtették neki letiltani az insider részt,így ingyen mehet be 😀Newman
egy évig még az ESPN Mag-ot is ingyen kaptam 😊 sajnos ez már nincs így, de pl. McShay blogbejegyzéseit is az insiderről fordítottam


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?tenorx
Nincs. Csak ellopta Kiper vázlatát.szaba
Szaba ne legyél már ilyen hülye. Arra gondoltam, hogy esetleg másik fórumról másolta-e.
Mert egyébként én is gondolkodok az insider előzifetésen, és a tapasztalatok érdekelnének.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?tenorx
nem tudom,hogy így van e még,de régen írta,hogy előfizetett 1 hónapra,de az 1 hónap után elfelejtették neki letiltani az insider részt,így ingyen mehet be 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?tenorx
Nincs. Csak ellopta Kiper vázlatát.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi JJ. Amúgy nem tetszik a Carimi pick. De azért valaki írhatna róla pár szót, ha unatkozik.

Itt olvasható a végleges lista azokról, akik underclassmen-ként jelentkeztek a draftra: http://www.macsfootballblog.com/2011/01/56-underclassmen-declare-for-2011-nfl.html
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Smith igencsak érdekes lenne a disznókból álló falunkhoz. Egyébként nem rossz.
JJ neked van insidered?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 769 — 258. §
Valakinek nincs ESPN insidere, mert fenn van itt (http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story?page=KiperMockDraft1.0&action=upsell&appRedirect=http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story%3fpage%3dKiperMockDraft1.0) Mel Kiper első mockja, de a 6. picktől csak azok olvashatják tovább, akinek van. Ha esetleg valakinek van, dobja már ide be teljes listát.deny79
1. Carolina Panthers - Nick Fairley, DT, Auburn
2. Denver Broncos - Patrick Peterson, CB, LSU
3. Buffalo Bills - Marcell Dareus, DE, Alabama
4. Cincinnati Bengals - Da'Quan Bowers, DE, Clemson
5. Arizona Cardinals - Blaine Gabbert, QB, Missouri
6. Cleveland Browns - A.J. Green, WR, Georgia
7. San Francisco 49ers - Robert Quinn, DE, North Carolina
8. Tennessee Titans - Von Miller, OLB, Texas A&M
9. Dallas Cowboys - Prince Amukamara, CB, Nebraska
10. Washington Redskins - Cam Newton, QB, Auburn
11. Houston Texans - Aldon Smith, OLB, Missouri
12. Minnesota Vikings - Nate Solder, OT, Colorado
13. Detroit Lions - Akeem Ayers, OLB, UCLA
14. St. Louis Rams - Julio Jones, WR, Alabama
15. Miami Dolphins - Mark Ingram, RB, Alabama
16. Jacksonville Jaguars - Adrian Clayborn, DE, Iowa
17. New England Patriots (from Oakland) - J.J. Watt, DE, Wisconsin
18. San Diego Chargers - Cameron Jordan, DE, California
19. New York Giants - Mike Pouncey, G/C, Florida
20. Tampa Bay Buccaneers - Ryan Kerrigan, DE, Purdue
21. Kansas City Chiefs - Stephen Paea, DT, Oregon State
22. Indianapolis Colts - Anthony Castonzo, OT, Boston College
23. Philadelphia Eagles - Gabe Carimi, OT, Wisconsin
24. New Orleans Saints - Justin Houston, DE, Georgia [uramisten...]
25. Seattle Seahawks - Ryan Mallett, QB, Arkansas
26. Baltimore Ravens - Brandon Harris, CB, Miami
27. Atlanta Falcons - Torrey Smith, WR, Maryland
28. New England Patriots - Mikel Leshoure, RB, Illinois
29. Green Bay Packers - Christian Ballard, DE, Iowa
30. New York Jets - Muhammad Wilkerson, DE, Temple
31. Chicago Bears - Aaron Williams, CB, Texas
32. Pittsburgh Steelers - Tyron Smith, OT, USC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Valakinek nincs ESPN insidere, mert fenn van itt (http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story?page=KiperMockDraft1.0&action=upsell&appRedirect=http://insider.espn.go.com/nfl/draft2011/insider/news/story%3fpage%3dKiperMockDraft1.0) Mel Kiper első mockja, de a 6. picktől csak azok olvashatják tovább, akinek van. Ha esetleg valakinek van, dobja már ide be teljes listát.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
ennyire azért nem húznám le, de ha jól emlékszel a nagydöntő beharangozójában majd a meccs közben az eredménykövetőben is kiemeltem, hogy bizony az Oregon támadórendszere a defensive tackle-ket eléggé szabadon engedi... a gond ott volt, hogy Fairley-hez hasonló gyorsaságú emberrel e poszton még nem találkozott Thomas, akit ez aztán annyira megzavart, hogy teljesen szétesett a játéka
a Suh-hoz való hasonlítását egészen nevetségesnek tartom, majd ő lesz az új Gerard Warren...JJ Tiller
Szerintem is nevetséges az összehasonlítás.
A hozzáállása mellett nekem akkor is a futás elleni védekezésének a hihetetlen gyengesége lepett meg. Ha az Oregon a 2 G között futott, akkor nagyon látszott, hogy egyszerűen erőtlen a pali. Nemhogy megtartani nem nagyon tudja az emberét erővel, hanem rengetegszer simán visszanyomták. Futás ellen Blanc százszor jobb.
A karaktere meg... Lehet egy ilyen emberre felépíteni egy védelmet, aki ennyire nem alázatos és bármikor benne van egy pályán kívüli/belüli balhé (most nagy összegbe fogadnék rá, hogy nfl pályafutása elején bajok lesznek vele)? Én nagyon húznám a fogam ha tulaj lennék (vagy szurkoló), ha egy ilyen elképesztően rizikós, hosszútávúnak tervezett beruházásra kellene annyi milliót (és olyan magas draftpicket) költeni, amennyit egy top3-top5 helyért kapni fog.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
a gond ott volt, hogy Fairley-hez hasonló gyorsaságú emberrel e poszton még nem találkozott Thomas, akit ez aztán annyira megzavart, hogy teljesen szétesett a játéka
JJ Tiller
sztem a gond inkább az volt, hogy a jól megszokott double helyett triple otiont játszott az Oregon, amit Thomas sokkal kevésbé érzett. persze, Fairley képességei is közrejátszottak, de szerintem nem elsősorban
de ez már tényleg nagyon off itt

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 769 — 258. §
ennyire azért nem húznám le, de ha jól emlékszel a nagydöntő beharangozójában majd a meccs közben az eredménykövetőben is kiemeltem, hogy bizony az Oregon támadórendszere a defensive tackle-ket eléggé szabadon engedi... a gond ott volt, hogy Fairley-hez hasonló gyorsaságú emberrel e poszton még nem találkozott Thomas, akit ez aztán annyira megzavart, hogy teljesen szétesett a játéka
a Suh-hoz való hasonlítását egészen nevetségesnek tartom, majd ő lesz az új Gerard Warren...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Na én tegnap újra megnéztem a nagydöntőt. Ki akartam vesézni egyik (volt) kedvenc prospectemet Fairley-t, meg amúgy is, élőben állandóan elment a netem. Bocs, amiért kicsit hosszú lesz, de nagyon kiakadtam rajta.
Hát Fairley hihetetlen nagy csalódás volt visszanézve! Alig akartam elhinni, amit láttam.
Az első félidőt úgy ahogy van lelazsálta. Volt 1 sack-je, amikor a támadófal ember nélkül átengedte és a read optiont benyelte Thomas. Volt még elvétve néhány siettetése passzjátéknál a gyorsaságát kamatoztatva, de nagyjából ennyit tett hozzá a játékhoz. Rengeteg olyan play volt, ahol szinte oda sem állt a kontakthoz! Ha a play a szélen volt, akkor már az első pillanattól „feltette a kezét” és önkéntesen kivette magát a játékból. NFL-ben akitől ilyet lát az ember, az már nincs rosteren. És amilyen fejet vágott a meccs nagy részében… Érdektelenség sütött róla. Ezt nem igazán értettem. Ez volt a nagydöntő vagy mi a franc!
A második félidőben kicsit jobban aktivizálta magát (gondolom vki azért felhívta a figyelmét arra, hogy hol van), de ott is ugyanaz ment: volt 2-3 agresszív play-e aztán 2-3-ban az égvilágon semmi. És én ezt egyáltalán nem a hurry up Ducks O-ra fogom. A többi DL ember sokkal jobban hajtott. Blanc és a 98-as Zach Clayton is sokkal jobban tetszett az egész meccsen a maguk korlátozott képességeivel.
Kíváncsi voltam arra is, amikor haromt élőben mondta (és én is úgy láttam), hogy 2 emberen brutálisan átmenve szépen lezúzta a QB-t. Hát a 2 falember egyszerre engedte tovább valamilyen ZB szerű blokkolásnál, amikor a válluk közé ért…
A legnagyobb csalódás – az érdektelenség és az üresjáratok mellet – mégis a futás elleni védekezése. Atyaég! Mintha ott se lenne! Az initial punch-a qrva gyenge. Úgy tették arrébb a futójátéknál a nem túl nagyméretű Oregon falemberek, mintha vattából lenne. A gyorsaságát próbálja kamatoztatni, utolérni a mellette futó backeket, de ezzel nem sokra fog menni a profiknál. 3-4es D-be egyáltalán nem való. Amikor egy futójáték után a földön fekvő RB-nek leosztott egy tockost a tackle után, akkor is verve volt a playben.
Egészen NEVETSÉGES volt, amikor a 4. negyedben a 2 point conversion előtti goal line szituból született TD-nél mindenki tartotta az emberét, egyedül őt nyomták vissza 10 yardra, egészen könnyedén.
A kőagyú, dirty hozzáállása is kezdett már baromira irritálni a végén, mert nem párosult a játék iránti alázattal, mint pl Suggs-nál vagy Harrisonnál, ha már hozzá hasonlította haromt az eredménykövetőben.
A pass rush képességei persze vitathatatlanok, baromi szép volt, amikor a 3. negyedben FF-t harcolt ki Thomason, pillanatok alatt odaérve. Iszonyatosan gyorsan fut. Ha egyszer kilépett az embere mellől, akkor 1 mp alatt odaér a QB-ra. De ennyi és nem több nálam a pali. Óriási csalódás volt nekem a meccse.
Hipernagy bust esély a srác. Nagyon primitív, nem alázatos, rossz futás ellen. Nálam közel sem ér egy top 3 picket. Cameron Heywardot, Cameron Jordant és J.J. Wattot is jóval többre tartom nála, akiknek hasonló a játéka: magasak, gyorsak, jók pass rushban. Csak nekik még eszük is van. Még súlyra, izomra kicsit kevesek ugyan, de az orvosolható. Heyward amúgy is nagy kedvencem, a méretei és a tehetsége mellett igazi leader, franchise 3-4 RDE lesz sztem. Igazi Seymour-klón. 100x inkább húznám be őt a top 10-ben, mint a nagydöntős meccsét látva Fairley-t akár a második körben…


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 769 — 258. §
Fejre is. 😛Döme
ilyen fejjel tényleg ne draftolja senki
http://thumbnails.cbsig.net/CBS_Production_Sports/623/390/010711_jeff_maehl_400x300.jpgHöri
Csak hozzánk akar jönni. 😀F.Schleck
Wes Bunting írta:

"The 6-0, 181-pound Maehl looked like an undersized kicker when he stepped up in front of the crowd -- and I am not exaggerating by any stretch. He had a rail-thin, narrow frame, possessed no muscle tone or girth in either his upper or lower half and just looked like some skinny guy off the street. Now, did we know he was a frail guy coming in? Yes. And some of the best advice I ever got going into a weigh-in was, 'There are a lot of bodies in the NFL that aren't pleasant to look at, but are possessed by some really talented football players. So don't get lost in the body type.' Maehl fits the description."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
azt olvastad, hogy az NBC draftoldalán azt írták Maehl-re, hogy egy alulméretezett kickerre hasonlít felépítése alapján? 😀Höri
Fejre is. 😛Döme
ilyen fejjel tényleg ne draftolja senki
http://thumbnails.cbsig.net/CBS_Production_Sports/623/390/010711_jeff_maehl_400x300.jpgHöri
Csak hozzánk akar jönni. 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mínusz. 😕F.Schleck
azt olvastad, hogy az NBC draftoldalán azt írták Maehl-re, hogy egy alulméretezett kickerre hasonlít felépítése alapján? 😀Höri
Fejre is. 😛Döme
ilyen fejjel tényleg ne draftolja senki