NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010haromt
Mikey tuti fényt kapna, ha pont előttünk vinnék ki Hudsont. nekem mindenesetre tetszik, bár Dareus abszte nem volt a látókörömben eddig. én aszittem ő ilyen Tyson Jackson szerű playa

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sanco: elég hasonlóan látjuk a dolgokat 😛

amúgy mi az oka, hogy mostanában Gabbertet ennyire elől látom mindenhol? csak mert úgy rémlik, hogy 1-2 hónapja, még jó néhány QB előtte volt. ha rosszul emlékszem, bocsSzobi22
nagy a QB need ligaszerte.
Luck maradt. Newton system QB, Locker visszaesett.

Mallett elbaszta a GW driveot 😛 és olyan mobilis, mint egy lenin szobor.
valakit muszá hype-olni, Gabbert pedig az Iowa ellen ügyes volt, pedig az egy fain d#

[de ettől még tudjuk, hogy ki lesz a Supermanzi]

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
jelenleg ez az állás mérlegek alapján... csak beraktam a jobb NFCst 31.nekharomt
Értem. Azt hittem, már szubjektív alapon ment a vége... 😊

Mondjuk a Steelers 2-3. körös pickjével nem értek egyet, főként előbbivel. :/
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Én max TE-t nálunk hátrébb raknám, de ez az 5 a hiányposzt egyelőre. Bár emlegetek DT-t is, de azt FA-ról akarnak, meg még egy S-t is, az esetleg lehet a végére. QB pedig ha megy Kolb, akkor kell.deny79
Egyetértek Deny-vel. Ha hiányposzt is a TE biztos, hogy nem a 3. helyre raknám. A többi sokkal, de sokkal fontosabb.
Sőt....én még a safety és a DE posztot is a TE elé helyezném.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010haromt
A Steelers nyeri az SB-t? 😊

Nálunk megy a vita, hogy vajon első körben CB-t húzunk majd, avagy az O-line-t erősítjük. Én is az előbbivel értek egyet.

Különben jó lett. 😉vassadi27
jelenleg ez az állás mérlegek alapján... csak beraktam a jobb NFCst 31.nek

Akkora kurva nagy gond a Steelers OL-lel ha sérültek felépülnek.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Sanco: elég hasonlóan látjuk a dolgokat 😛

amúgy mi az oka, hogy mostanában Gabbertet ennyire elől látom mindenhol? csak mert úgy rémlik, hogy 1-2 hónapja, még jó néhány QB előtte volt. ha rosszul emlékszem, bocs

több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packersbe ILB helyett/mellett OLB kellene. Persze ez nagyban függ Hawk szerződésétől.
Nem mondom, hogy Jones, Zombo, Walden nem elég jók, de hátha van náluk jobb! 😊Sanco
vagy inkább DE helyett (ha ezalatt pass rushert értettél, akkor adom), mert ha ott visszatérnek, lesz mélység. illetve még írnám az OT-t is, mert Bulaga csak az egyik oldalra megoldás, és nem ártana oda sem a mélység.Szobi22
Esetleg még WR poszton is lehet mélyíteni Driver miatt. Bár a Jennings, Jones, Nelson trió az utóbbi meccseken elég jó.
És természetesen egy returner, aki mindenféle blokkok nélkül képes teljesíteni! 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Falconsnál hiányzik a DE szvsz plusz a Spoon-Nicholas kettős jó lesz kezdőnek OLB-be. Mondjunk tény ami tény depth kell. Még esetleg OT ha Clabo távozik. Véletlen írtad 2x a WR-t v szándékosan?
Chargersnél meg WR hiányzik sztem a felsorolásból.empty taxi
direkt írtam kétszer mert megmondom őszintén, ritka silánynak tartom a jelenlegi depthet Roddy mögött.
és feltéteezem nem Kerry Meier fog ezen lendíteni (bár én őt speciel bírom)

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010haromt
A Steelers nyeri az SB-t? 😊

Nálunk megy a vita, hogy vajon első körben CB-t húzunk majd, avagy az O-line-t erősítjük. Én is az előbbivel értek egyet.

Különben jó lett. 😉
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Falconsnál hiányzik a DE szvsz plusz a Spoon-Nicholas kettős jó lesz kezdőnek OLB-be. Mondjunk tény ami tény depth kell. Még esetleg OT ha Clabo távozik. Véletlen írtad 2x a WR-t v szándékosan?
Chargersnél meg WR hiányzik sztem a felsorolásból.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jöhet a baszogatás áradat 😛
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2010
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packers: CB, DE, RB, ILB

DE szerintem nem need (hacsak nem lesz megint ennyi IR). Egyedül Jenkinsnek jár le a szerződése, de ugye helyette érkezett Neal a 2.körben. Pickett tavaly kapott egy zsíros, 4 éves szerződést. Jolly visszatér az eltiltásból, neki is van jövőre szerződése és a tavalyi szezonban szvsz jobb volt, mint Jenkins. Rajtuk kívül ott van még a tavaly draftolt C.J. Wilson, Wynn és Harrell(?).
DE-vel szemben viszont OT/OG-re szükség van. Colledge-nek szintén lejár a szerződése, ő tavaly csak az egyéves tendert írta alá, Clifton sem fiatalodik. Lang szerintem LG lesz, Bulaga pedig LT.

Mivel olyan égető need nincsen, ezért szvsz BPA-zni fogunk.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Packersbe ILB helyett/mellett OLB kellene. Persze ez nagyban függ Hawk szerződésétől.
Nem mondom, hogy Jones, Zombo, Walden nem elég jók, de hátha van náluk jobb! 😊Sanco
vagy inkább DE helyett (ha ezalatt pass rushert értettél, akkor adom), mert ha ott visszatérnek, lesz mélység. illetve még írnám az OT-t is, mert Bulaga csak az egyik oldalra megoldás, és nem ártana oda sem a mélység.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Saints ok, csak a sorrend más (nálam): DE, OLB, RB, DT. Esetleg OT.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Redskins: QB, RB, WR, OG, DL
Höri
RB? Torain-Portis-Keiland W. egész szolíd, Qb-t még csakcsak elfogadom, esetleg egy project LB.sapka
Portis-t cutolnám a fizetése miatt, Torain sérülékeny, Keiland szituációs játékos

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Patriots: OT, C/G, OLB, WR, RB, DE, QB
Höri
???Sobri Jóska
van 7 pickjük az első 4 körben, én azzal számolok, hogy mindet más posztra lövik el.
DoM fejtegette pár napja még a szófosás előtt, hogy ő bepróbálna a nagy bőségben egy QB picket.
szerinted mi a 7. legnagyobb need?Höri
Még egy wr. Nekünk nem megy az "egyből jó a wr pick" kategória.
Ha tavaly nem húztuk be Tebow-t, akkor idén húzunk egyet a negyedik kör végén? És Hoyer? Semmi gond vele. Valamint Bradynek még 4 év van a szerződéséből. És ha többet nem is nyerünk vele SB-t, lecserélni azért nem fogjuk.

több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 606 — sapka
Redskins: QB, RB, WR, OG, DL
Höri
RB? Torain-Portis-Keiland W. egész szolíd, Qb-t még csakcsak elfogadom, esetleg egy project LB.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Patriots: OT, C/G, OLB, WR, RB, DE, QB
Höri
???Sobri Jóska
van 7 pickjük az első 4 körben, én azzal számolok, hogy mindet más posztra lövik el.
DoM fejtegette pár napja még a szófosás előtt, hogy ő bepróbálna a nagy bőségben egy QB picket.
szerinted mi a 7. legnagyobb need?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én a Falcons helyében húznék TEt.
Egy évet még tanulhat Gonzo mögött, utána meg simán átveheti a helyét (Rudolphra gondolok mondjuk).
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Patriots: OT, C/G, OLB, WR, RB, DE, QB
Höri
???

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Dolphinsba hamarabb hoznék OG de még centert is mint TE-t
Giantsbe esetleg RB v CB draft elképzelhető sztem mégkristof
a tight endekkel mindig szarban vagyok mert

a, nem kell sehová a bills-en kívül
b, van 4-5 TE a legjobb 120 játékos között, akiket bizony elvisz majd valakiHöri
rams, cards, panther... sztem elférne már végre egy domináns TE.braxa88
ez igaz de

Whisenhunt sose használ és továbbra is ő az edző
a Panthers-nek vannak TE-jei csak Fox nem szerette ha elkapni mennek
Hoomanawanui 😊

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
p
Rams: RB, WR, OG, DT, OLB, CB
Höri
DE, S

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Dolphinsba hamarabb hoznék OG de még centert is mint TE-t
Giantsbe esetleg RB v CB draft elképzelhető sztem mégkristof
a tight endekkel mindig szarban vagyok mert

a, nem kell sehová a bills-en kívül
b, van 4-5 TE a legjobb 120 játékos között, akiket bizony elvisz majd valakiHöri
rams, cards, panther... sztem elférne már végre egy domináns TE. +falcons akár elsőkörben is vihet TE-t.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a tight endekkel mindig szarban vagyok mert

a, nem kell sehová a bills-en kívül
b, van 4-5 TE a legjobb 120 játékos között, akiket bizony elvisz majd valakiHöri
nem mondom h nem kell Fasano mögé/mellé vki v h nem örülnék egy Kyle Rudolphnak de szvsz az OL építése jelenleg fontosabb
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Packersbe ILB helyett/mellett OLB kellene. Persze ez nagyban függ Hawk szerződésétől.
Nem mondom, hogy Jones, Zombo, Walden nem elég jók, de hátha van náluk jobb! 😊