NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ryan Kerrigan-ről mi a véleményetek, mint 3-4 OLB? Tudom, hogy nem éppen a leggyorsabb/fordulékonyabb a 3-4 OLB méretű DE-k között, de nekem a legnagyobb kedvencem az idei drafton.Boston
Szerintem semmiképpen sem az a irányítók réme játékos lenne belőle, inkább egy jó mindenes 34 OLB, persze ha a coverage nem okoz neki gondoz. Engem meglep, hogy mindenhol ennyire magasan értékelik. Oké, hogy nem túl tehetséges csapatban produkált ilyen impozáns lőlapot, de tette mindezt a Big Ten jobb oldali OT-i ellen, akik csak kivételes esetben számítanak vmi gyorslábú pass protection zseninek.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Ryan Kerrigan-ről mi a véleményetek, mint 3-4 OLB? Tudom, hogy nem éppen a leggyorsabb/fordulékonyabb a 3-4 OLB méretű DE-k között, de nekem a legnagyobb kedvencem az idei drafton.

Do your job
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Szerintem meg ez lesz a legnagyobb negatívum vele kapcsolatban. Állandóan íveltek a dobásai, lézerpasszokat nem látni tőle. A Mizzou ellen csak úgy üvöltött a különbség ő és Gabbert dobásai között. Sokszor volt olyan, hogy odaért a corner az elkapóra a labda előtt, mert túl lassú volt a passz.Robilluma
Legbiztosabban a zsebből jobbra kiforogva passzol, mozgás közben. Szerintem ez az egyik legjobb tulajdonsága. Ami meg a hosszú passzokat illeti a Robilluma által írtak miatt rendszeresen túldobta a célpontjait akár az oldalvonlahoz "lőtt" mélységi passzokról van szó, akár a pálya közepéről.

1-2 év padozás után lehet belőle egy jó, manager típusú irányító, ha megfelelő környezetbe kerül.DoM
úgy érzem ez volt az utolsó hozzászólásod a fórumban 😛 Höri felkel és vége a karrierednek 😛 robilumáról nem is beszélve 😛haromt
😂

Én a Wootton sacket is túléltem 2009-ben. 😛

A Northwestern és szerény személyem a Stanzi kriptonit, vagy mi fene. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Képzett, kifinomult dobómozdulat és a karja is elég erős a hosszú passzokhoz
Szerintem meg ez lesz a legnagyobb negatívum vele kapcsolatban. Állandóan íveltek a dobásai, lézerpasszokat nem látni tőle. A Mizzou ellen csak úgy üvöltött a különbség ő és Gabbert dobásai között. Sokszor volt olyan, hogy odaért a corner az elkapóra a labda előtt, mert túl lassú volt a passz.Robilluma
Legbiztosabban a zsebből jobbra kiforogva passzol, mozgás közben. Szerintem ez az egyik legjobb tulajdonsága. Ami meg a hosszú passzokat illeti a Robilluma által írtak miatt rendszeresen túldobta a célpontjait akár az oldalvonlahoz "lőtt" mélységi passzokról van szó, akár a pálya közepéről.

1-2 év padozás után lehet belőle egy jó, manager típusú irányító, ha megfelelő környezetbe kerül.DoM
úgy érzem ez volt az utolsó hozzászólásod a fórumban 😛 Höri felkel és vége a karrierednek 😛 robilumáról nem is beszélve 😛
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Képzett, kifinomult dobómozdulat és a karja is elég erős a hosszú passzokhoz
Szerintem meg ez lesz a legnagyobb negatívum vele kapcsolatban. Állandóan íveltek a dobásai, lézerpasszokat nem látni tőle. A Mizzou ellen csak úgy üvöltött a különbség ő és Gabbert dobásai között. Sokszor volt olyan, hogy odaért a corner az elkapóra a labda előtt, mert túl lassú volt a passz.Robilluma
Legbiztosabban a zsebből jobbra kiforogva passzol, mozgás közben. Szerintem ez az egyik legjobb tulajdonsága. Ami meg a hosszú passzokat illeti a Robilluma által írtak miatt rendszeresen túldobta a célpontjait akár az oldalvonlahoz "lőtt" mélységi passzokról van szó, akár a pálya közepéről.

1-2 év padozás után lehet belőle egy jó, manager típusú irányító, ha megfelelő környezetbe kerül.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Azért egy nevet írhattál volna 😀 De Kenny Tateről van szó, hát sajnálom, szerintem simán beverekedhette volna magát az első körbe.tenorx
hehe 😀
nem figyeltem kellőképpen 😀 köszönöm a kiegészítést


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
első kör és Kenny Tate?
Cover képességei sehol nincsenek. Box safety, mint oly sokan az idei drafton.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na őt én is... pedig nagyon nézegettem.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért egy nevet írhattál volna 😀 De Kenny Tateről van szó, hát sajnálom, szerintem simán beverekedhette volna magát az első körbe.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nem láttam itt:
Maryland's star junior safety, is skipping the draft and returning to Maryland for his senior season.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Képzett, kifinomult dobómozdulat és a karja is elég erős a hosszú passzokhoz
Szerintem meg ez lesz a legnagyobb negatívum vele kapcsolatban. Állandóan íveltek a dobásai, lézerpasszokat nem látni tőle. A Mizzou ellen csak úgy üvöltött a különbség ő és Gabbert dobásai között. Sokszor volt olyan, hogy odaért a corner az elkapóra a labda előtt, mert túl lassú volt a passz.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Wright frissített top25ös rangsora: http://www.draftcountdown.com/sub/Rankings.php
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Stanziről egy rövidebb pre-Hall of Fame írás http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvencHöri
Nagyon tuti 😉

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Stanziről egy rövidebb pre-Hall of Fame írás http://nflscout.blogter.hu/457210/ricky_stanzi_-_az_orok_kedvenc

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Mason Foster mennyire veszne le a 34-es védelemben ILB-ként?DoM
szerintem nagyon. tipikus 43-as WILL. Nem elég erős ILB-nek. Persze láttunk már furcsaságokat. Daryl Washington plharomt
Szerintem meg az egyetlen poszt, ahol alkothat valamit, az a 34 Ted poszt. Amolyan Brandon Spikes módra.
Azért írom ezt, mert nemrég néztem meg a Huskers elleni bowl meccset és ott valami tragikusan mozgott. Elképesztően lassú volt, apró lépésekkel, hihetetlenül csúnyán fut és emellé ki lett gyúrva rendesen. Legalább 245 font már, bivalyerős. 43 WILLnek sztem esélytelen az ő gyorsaságával. Nagyon kíváncsi leszek rá a combine-on a cover drilleken és a 40 yardon, meglepődnék, ha 4.8 alatt futna.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintetek Marvin Austin 3-4-be illene? Vagy kifejezetten 4-3 való neki.
Írtátok hogy kicsit rozsdás még, de nagy a potenciál benne.
Másik kérdésem vele kapcsolatban hogy milyen a hozzáállása illetve a footbal IQ-ja?Blevi
Lehet, hogy illene, de felesleges kockáztatni szerintem (ha azonnali javulást akarsz)

elvégre sokkal nagyobb esély van rá, hogy Austin a régi helyén újra felveszi a ritmust, mint hogy az új rendszert meccshiánnyal kezdje el tanulni.

hozzáállásbeli problémái nincsenek, végigedzette a szezont celebkedés nélkül.

több mint 13 éve
Blevi 8 296 — Lions & Cowboys fan
Szerintetek Marvin Austin 3-4-be illene? Vagy kifejezetten 4-3 való neki.
Írtátok hogy kicsit rozsdás még, de nagy a potenciál benne.
Másik kérdésem vele kapcsolatban hogy milyen a hozzáállása illetve a footbal IQ-ja?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 768 — 258. §
zavi ez nagyon nem a 2011-es drafthoz tartozik, max a magyar foci csevegőbe


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mason Foster mennyire veszne le a 34-es védelemben ILB-ként?DoM
szerintem nagyon. tipikus 43-as WILL. Nem elég erős ILB-nek. Persze láttunk már furcsaságokat. Daryl Washington pl
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants: MLB, OLB, OG, C, OTHöri
Az OG pozícióban van kellő mélység nálunk, pláne ha Diehlt bemozgatják OT-ból belülre.

OLB, OT és MLB komoly probléma. RB, DT, TE/FB, C meg lehet.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Lions: CB, DE, OLB, OL, RB
Höri
Hozzáírhatsz még WR-t,mert Megatron és Burleson mellett aligha marad valaki a keretből a posztra.

Sorrendben: OLB(2),CB,OG,DE,WR,OTBazzani
Nameg, azt úgyis imádtok húzni.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem ha Okoye az NT, akkor inkább mellé kéne egy jó 3-4es DE, mondjuk Clayborn & Mario mehetne OLB-nek, legalább lenne passrush.Shilkor
Mario egészen biztos, hogy DE marad.Bondi
Viszont ő futás ellen, nem az igazi, szal így is áll a DE pick, mert NT nincs vagy ha szedtek FA-ról, akkor mi lesz Okoyéval, kuka? Vagy ő is lehetne 3-4es DE? 2. kör meg meg lehet passrusher OLB.Shilkor
Valószínűleg mind a két poszton ki fogják majd próbálni.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
pár napja írtam hiányposzt listát egy hosszabb mockhoz amit aztán nem írzam meg.
javítsatok ki ha szerintetek nem stimmel ez vagy az

Lions: CB, DE, OLB, OL, RB
Höri
Hozzáírhatsz még WR-t,mert Megatron és Burleson mellett aligha marad valaki a keretből a posztra.

Sorrendben: OLB(2),CB,OG,DE,WR,OT

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Mason Foster mennyire veszne le a 34-es védelemben ILB-ként?
több mint 13 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 066 — Steelers fan
...

Ahogy az OT is a fentebb írt helyzet miatt. A kérdés az, mi a 3. pick. Ott jöhet az általam preferált (és általad is írt) DL, vagy akár az általad is írt RB. Abszolút benne van az RB. De az 1-2. körre JELEN ÁLLÁS szerint szinte garantált a CB-OT páros.Soldados
Egyetértek. CB és O lineman sürgős.
Utána már lehet gondolkodni, de ezeken nem. Hacsak nem akarnak azonnal bevethető embert az O falba. Akkor inkább FA - bár Pouncey-t is bedobták egyből, és bírta...

De azt mondom lehet akárki, ha 32.-nek húzunk. 😊