NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛haromt
Ezen röhögök 5 perce 😀

OFF
Még egy ilyen Solditól és lenyomjuk a kurucot és az echo tv-t
/OFF

1/7-re Istenem de szép lenne Peterson :rolleyes: hol írjam alápetey
off, a fradistáknak is volt a sigedhez hasonló megnyilvánulásuk, na sokat nem értek vele 😀

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 557 — Csodabogár
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛haromt
Ezen röhögök 5 perce 😀

OFF
Még egy ilyen Solditól és lenyomjuk a kurucot és az echo tv-t
/OFF

1/7-re Istenem de szép lenne Peterson :rolleyes: hol írjam alá

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Mert még mindig nem kell OG. 😉 És még mindig szarik a profi liga a testvéri szeretetre, de a genetikára is, ráadásul láttuk, hogy Mike NEM volt jó Gatorsban. Akkor mi a francról beszélünk? Mike SOSEM volt olyan jó mint Maurkice, Egyrészt tudtommal az egypetéjűek sem tökéletes másolatok, másrészt más hatások érnek két különembert még akkor is ha egy családban nőnek fel é ez i kihat az egyedfejlődésre.Soldados
- de, az egypetéjűek tökéletes azonosak genetikailag. izomfelépités, terhelhetőség, izületi sérülések kockázata, reakcióidők, még a feltételes reflexek is.
- nem tudja senki megmondani százalékos arányban, hogy mennyi a genetikailag determinált tulajdonság (valszeg jóval 60% fölött van, de nagyon nem nyomulnak vele, mer ugye akkor ott már mindenki fasiszta lesz hamar)
- ez nem a Svarci-Devito duo, az film, egy nyominger elméletről
- mikor állunk mi föl két centerrel??? 😛
- tudom, hogy nem need az OG, de annyira a markunkba vansutianap
De minek, ha mást jobban, nagyobb szükségben tudunk használni. Semmi értelme ennek a picknek. Hidd el, a Steelers nagy ívben szarik a genetikára és a testvéri szeretetre, ha neki OT és corner kell, akkor csak ezért nem húz Pounceyt. 😉 És ennyi. Legfeljebb majad vmelyik trédért könyörög, ELi-Elway-módra. 😊Soldados
Höri lökött föl egy mokkot, és jelezte a hülyeséget, émmeg rákérdeztem vazze és azt a választ kaptam, hogy "rád való tekintettel" , mimeg megbeszéljük ugyanazt többedszerre, de még mindig csak veled beszélgetek, de most mi vagy te a főnököm, hogy csak tőled lehet megkérdezni?! 😂 namindegy mentünk egy büntetőkört.
Kettő te csodálkoznál a legjobban hogy egy draft és prospect megfigyelő vagy modjuk LeBeau munkája leginkább egy állatkereskedő, nemesitő és tenyésztő munkájához áll a legközelebb


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mert sejtik mi lesz az eredmény 😛Fucu
Sima W 😀tenorx
a Jets-nekFucu
Mindketten tévúton jártok, mert qrva szoros meccs lesz, ezért megjósolhatatlan, hogy ki nyer két ugyanolyan csapat között, ahol mezőnypozíciós háború lesz, de a többit majd a beharangozóban olvassátok el. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Lehet marha nagy faszságot kérdezek, de most merűlt fel bennem. Mi van, ha már. 4-én kiderül, hogy nem lesz szezon idén. Lehet ez a draftra bármi kihatással? Főleg olyanra gondolo,m hogy aki esetleg jelentkezett, az még se jön ki, vagy ilyesmi?GRAFI
Ráadásul hiába jelentkezett rekordszámú underclassman a draftra, csak 1-2 fővel haladta meg az elmúlt évek adatait, annak ellenére hogy sokan ugrásszerű növekedést vizionáltak elsősorban a komolyabb rookie salary cap miatt.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert sejtik mi lesz az eredmény 😛Fucu
Sima W 😀tenorx
a Jets-nek



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 767 — 258. §
Lehet marha nagy faszságot kérdezek, de most merűlt fel bennem. Mi van, ha már. 4-én kiderül, hogy nem lesz szezon idén. Lehet ez a draftra bármi kihatással? Főleg olyanra gondolo,m hogy aki esetleg jelentkezett, az még se jön ki, vagy ilyesmi?GRAFI
Nem tehetik meg, ha már ügynököt fogadtak, akkor profik.tenorx
a kosárban van olyan, hogy ha leadtad a jelentkezésedet a draftra, viszont egy bizonyos határidőig nem fogadtál fel ügynököt, akkor még meggondolhatod magad és visszamehetsz
itt viszont ha január 18. után (addig akár vissza is vonhatod) benn van a kérvényed, akkor semmiképp nem játszhatsz újra a college-ban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet marha nagy faszságot kérdezek, de most merűlt fel bennem. Mi van, ha már. 4-én kiderül, hogy nem lesz szezon idén. Lehet ez a draftra bármi kihatással? Főleg olyanra gondolo,m hogy aki esetleg jelentkezett, az még se jön ki, vagy ilyesmi?GRAFI
nincs hatása rá

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lehet marha nagy faszságot kérdezek, de most merűlt fel bennem. Mi van, ha már. 4-én kiderül, hogy nem lesz szezon idén. Lehet ez a draftra bármi kihatással? Főleg olyanra gondolo,m hogy aki esetleg jelentkezett, az még se jön ki, vagy ilyesmi?GRAFI
Nem tehetik meg, ha már ügynököt fogadtak, akkor profik.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lehet marha nagy faszságot kérdezek, de most merűlt fel bennem. Mi van, ha már. 4-én kiderül, hogy nem lesz szezon idén. Lehet ez a draftra bármi kihatással? Főleg olyanra gondolo,m hogy aki esetleg jelentkezett, az még se jön ki, vagy ilyesmi?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mert sejtik mi lesz az eredmény 😛Fucu
Sima W 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mert még mindig nem kell OG. 😉 És még mindig szarik a profi liga a testvéri szeretetre, de a genetikára is, ráadásul láttuk, hogy Mike NEM volt jó Gatorsban. Akkor mi a francról beszélünk? Mike SOSEM volt olyan jó mint Maurkice, Egyrészt tudtommal az egypetéjűek sem tökéletes másolatok, másrészt más hatások érnek két különembert még akkor is ha egy családban nőnek fel é ez i kihat az egyedfejlődésre.Soldados
- de, az egypetéjűek tökéletes azonosak genetikailag. izomfelépités, terhelhetőség, izületi sérülések kockázata, reakcióidők, még a feltételes reflexek is.
- nem tudja senki megmondani százalékos arányban, hogy mennyi a genetikailag determinált tulajdonság (valszeg jóval 60% fölött van, de nagyon nem nyomulnak vele, mer ugye akkor ott már mindenki fasiszta lesz hamar)
- ez nem a Svarci-Devito duo, az film, egy nyominger elméletről
- mikor állunk mi föl két centerrel??? 😛
- tudom, hogy nem need az OG, de annyira a markunkba vansutianap
De minek, ha mást jobban, nagyobb szükségben tudunk használni. Semmi értelme ennek a picknek. Hidd el, a Steelers nagy ívben szarik a genetikára és a testvéri szeretetre, ha neki OT és corner kell, akkor csak ezért nem húz Pounceyt. 😉 És ennyi. Legfeljebb majad vmelyik trédért könyörög, ELi-Elway-módra. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mert sejtik mi lesz az eredmény 😛



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛haromt
Köszönöm figyelmét. 😊

Na de nem is értem a Steeler-Nationt. Ki f.szt érdekel Mike Pouncey vagy bármely draftra váró játékos, amikor 1 nap és AFC-Döntő! 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Mert még mindig nem kell OG. 😉 És még mindig szarik a profi liga a testvéri szeretetre, de a genetikára is, ráadásul láttuk, hogy Mike NEM volt jó Gatorsban. Akkor mi a francról beszélünk? Mike SOSEM volt olyan jó mint Maurkice, Egyrészt tudtommal az egypetéjűek sem tökéletes másolatok, másrészt más hatások érnek két különembert még akkor is ha egy családban nőnek fel é ez i kihat az egyedfejlődésre.Soldados
- de, az egypetéjűek tökéletes azonosak genetikailag. izomfelépités, terhelhetőség, izületi sérülések kockázata, reakcióidők, még a feltételes reflexek is.
- nem tudja senki megmondani százalékos arányban, hogy mennyi a genetikailag determinált tulajdonság (valszeg jóval 60% fölött van, de nagyon nem nyomulnak vele, mer ugye akkor ott már mindenki fasiszta lesz hamar)
- ez nem a Svarci-Devito duo, az film, egy nyominger elméletről
- mikor állunk mi föl két centerrel??? 😛
- tudom, hogy nem need az OG, de annyira a markunkba van


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Mert még mindig nem kell OG. 😉 És még mindig szarik a profi liga a testvéri szeretetre, de a genetikára is, ráadásul láttuk, hogy Mike NEM volt jó CENTERKÉNT a Gatorsban.Soldados



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük a csodálatos Darwinista előadást, Soldados néptárs. Alfred Rosenberg és Mengele is megirigyelte volna 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mert még mindig nem kell OG. 😉 És még mindig szarik a profi liga a testvéri szeretetre, de a genetikára is, ráadásul láttuk, hogy Mike NEM volt jó Gatorsban. Akkor mi a francról beszélünk? Mike SOSEM volt olyan jó mint Maurkice, Egyrészt tudtommal az egypetéjűek sem tökéletes másolatok, másrészt más hatások érnek két különembert még akkor is ha egy családban nőnek fel é ez i kihat az egyedfejlődésre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Broncos Bowers 😀
Von Miller 1/3 😮
Paea Texans 😮
Giants Liuget 😮
Castonzo KC 😮
Pouncey Steelers 😀 😀Höri
a Broncos-Bowerst még nagyon sok helyen fogod olvasni... Hogy miért azt nem tudom. Elfelejtették hogy Doom is ott van a csapatban...haromt
" Elvis Dumervil will move back to defensive end in that scenario but they may need to bring in someone to play opposite him since Robert Ayers has been a major disappointment. "
én sem szeretek sokmindent de 1/2 nem az amit elbaszol egy olyan posztra ami látszólag nem totális katasztrófa. Viszont sok helyen azt írta amit én is. (Gabbert, Newton, Solder, Ingram, A.Ayers stb.)
Tudja ő, csak nem szereti Ayers-tHöri
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri miért tartjátok orbitális hülyeségnek a Punci húzást?sutianap
nekem megfelel, viszont nem egyszer olvashattuk már végig Soldi tollából, hogy mennyire nem tetszene nekiHöri
már fölvették az FO-ba?????????? 😛sutianap
Ő maga a FO.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 279 — capitaine du château de Vienne 1487
Höri miért tartjátok orbitális hülyeségnek a Punci húzást?sutianap
nekem megfelel, viszont nem egyszer olvashattuk már végig Soldi tollából, hogy mennyire nem tetszene nekiHöri
már fölvették az FO-ba?????????? 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Broncos Bowers 😀
Von Miller 1/3 😮
Paea Texans 😮
Giants Liuget 😮
Castonzo KC 😮
Pouncey Steelers 😀 😀Höri
a Broncos-Bowerst még nagyon sok helyen fogod olvasni... Hogy miért azt nem tudom. Elfelejtették hogy Doom is ott van a csapatban...haromt
" Elvis Dumervil will move back to defensive end in that scenario but they may need to bring in someone to play opposite him since Robert Ayers has been a major disappointment. "

Tudja ő, csak nem szereti Ayers-t

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Wright mock IV
http://www.draftcountdown.com/sub/Mock-Draft-A.php

Broncos Bowers 😀
Von Miller 1/3 😮
Paea Texans 😮
Giants Liuget 😮
Castonzo KC 😮
Pouncey Steelers 😀 😀Höri
a Broncos-Bowerst még nagyon sok helyen fogod olvasni... Hogy miért azt nem tudom. Elfelejtették hogy Doom is ott van a csapatban...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri miért tartjátok orbitális hülyeségnek a Punci húzást?sutianap
nekem megfelel, viszont nem egyszer olvashattuk már végig Soldi tollából, hogy mennyire nem tetszene neki

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
minek nekünk 1. kör végén OLB? ott van Walden, Chillar (OLB-t is tud játszani), poppinga, Francois, Brad Jones és Zombo és Matthews mellé, egy most felkapott Justin Houston semennyivel nem lenne jobb az előbb felsoroltaknál