NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Írtam egy mockot, várom az észrevételeket 😀 :
1. Carolina: Nick Fairley, DT, Auburn
A Panthersnél nincs egy kezdő kaliberű DT se. Szóba jöhet még Gabbert, Green és Bowers, de a legnagyobb needre fognak húzni, ami egyértelműen a DT.

2. Denver: Marcell Dareus, DT, Alabama
Rögtön két DT a draft első két pickjével? Simán megtörténhet. Bár egyikük sem tűnik akkora tehetségnek, mint tavaly Suh, de Suh szintű tehetség DT poszton 10 évente egyszer jön. Fairley és Dareus is liga elit DTk lehetnek.

3. Buffalo: Patrick Peterson, CB, LSU
Bowers nem illik a 3-4be és úgy tűnik adnak egy évet Fitzpatricknak, így BPA, ami nem más, mint Peterson. Nem rossz a Bills secondary Byrddel, Peterson adhat még egy löketet.

4. Cincinnati: Blaine Gabbert, QB, Missouri
Szomorú, de esik szét a Bengals franchise. Palmer menni akar, rohadt sokat keres és még csak nem is volt jó szezonja, nem tudom miért marasztalná bárki is. Nagyobb szükség van egy franchise QBra, mint bármikor, Gabbertnak megvan az esélye, hogy franchise QB legyen.

5. Arizona: Nate Solder, OT, Colorado
Borzasztó volt idén a Cardinals fala, szükség van egy LTre. Meglepő Soldert ilyen korán látni, de egyszerűen a LT pozíciónak olyan nagy az értéke, hogy megtörténhet.

6. Cleveland: A.J. Green, WR, Georgia
A Browns örül, és köszöni szépen behúzza Greent, a draft class talán legjobb játékosát. Colt McCoy meg pezsgőt bont valahol.

7. San Francisco: Ryan Mallett, QB, Arkansas
Már csak egy darabka hiányzik az erős SF franchisehoz, és ez a QB. Mallett meg nagyon boldog, de hát melyik QB nem lenne az, ha Crabtree és Vernon Davis kapná el a passzait, és Harbaugh lenne az edzője?

8. Tennessee: Da’Quan Bowers, DE, Clemson
Itt egyszerűen nem lehet nem behúzni Bowerst. Igaz, hogy tavaly is DEt húzott a Titans, de van még hely Bowers számára. Nagyon jó kis fal lehet ez a Titans D-line ismét. A QB kérdést Fisher valószínűleg egy veterán idehozatalával fogja megoldani FIsher.

9. Dallas: Prince Amukamara, CB, Nebraska
Szükség van a CBre Dallasban, miután borzasztó volt a secondary idén. Newman öregedik, Jenkins meg borzasztóan játszott idén, Amukamara megfelelő erősítés.

10. Washington: Cam Newton, QB, Auburn
Sexy Rexy egyértelműen nem megoldás, Shanny esetleg kezdhet valamit Oglival.

11. Houston: Aldon Smith, OLB, Missouri
3-4es átállás, kell egy domináns passrusher Houstonba. Aldon Smith az idei JPP fizikálisan, a határ a csillagos ég számára.

12. Minnesota: Stephen Paea, DT, Oregon State
Pat Williams 38 éves, és nem nagyon van olyan ember a rosteren aki pótolhatná. Paeának egy baja van, nem Williams a vezetékneve.

13. Detroit: Brandon Harris, CB, Miami
Égető need a corner pozíció Detroitban, Harris nagyon jó kis corner lehet a profik között is.

14. St. Louis: Julio Jones, WR, Alabama
Bradford megy pezsgőzni McCoyékhoz, nagyon durva kis párost fog alkotni Jonesszal.

15. Miami: Mark Ingram, RB, Alabama
Lassan már mindenki Miamihoz írja a Heisman győztes, de hát egyszerűen tökéletes helye lenne itt.

16. Jacksonville: Ryan Kerrigan, DE, Purdue
Szükség van a passrushra a Jaguároknál,Kerrigan jól illeszkedik a rendszerbe.

17. New England: Cameron Jordan, DE, California
Jordan megfelelő génkészlettel rendelkezik, és nagyon jól játszik. Tökéletes lesz a Pats rendszerébe.

18. San Diego: Cameron Heyward, DE, OSU
Jó ez a defense, de hiányzik egy DE Castillo másik oldalára, Heyward egy állat lesz a profik között is.

19. New York Giants: Gabe Carimi, OT, Wisconsin
Beatty nem tűnik megoldásnak OT poszton, a fal meg nagyon öreg. Carimi domináns tackle lehet a profik között, főleg a futójátékot erősítheti.

20. Tampa Bay: Adrian Clayborn, DE, Iowa
Nagyon erős lesz ez a Bucs fal, és az egész Bucs is, nem irigylem a csoportellenfeleket.

21. Kansas City: Von Miller, OLB, Texas A&M
Miller és Hali? Kansas próbálja letaszítani a trónról a Harrison-Woodley párost, mint a liga legjobb OLB duóját.

22. Indianapolis: Derek Sherrod, OT, Mississippi State
Polian nagy falembereket akar. Sherrod kielégíti ezt a kritériumot, jó bal oldali védője lehet Peytonnak.

23. Philadelphia: Aaron Williams, CB, Texas
Patterson nem tűnik megoldásnak Sámuel másik oldalán, Williams sztár lehet az NFLben.

24. New Orleans: Akeem Ayers, OLB, UCLA
Továbbra is lyuk van Fujita helyén.

25. Seattle: Jake Locker, QB, Washington
Igen, a hometown hero Seattleben marad. Eléggé inkonzisztens, de meg van benne a potenciál, hogy sztár legyen.

26. Baltimore: Allen Bailey, DE, Miami
Tökéletes párosítás. Bailey kedvenc csapata a Baltimore, a Baltimorenak meg szüksége van egy DEre Redding helyére. Ha Cody bejön, akkor kegyetlen lesz a Bailey-Cody-Ngata front. Brrrr.

27. Atlanta: Kyle Rudolph, TE, Notre Dame
Abszolút luxus pick, de az Atlanta megengedheti. Rudolph még tanulhat egy évet esetleg Gonzo mögött, utána pedig meg van a képessége ahhoz, hogy átvegye a helyét.

28. New England: Jonathan Baldwin, WR, Pittsburgh
BB úgyis eltradeli ezt a picket még háromszor, de addig is egy luxus pick.

29. Chicago: Anthony Castonzo, OT, Boston College
Ez a fal borzalmas. ’Nuff said.

30. New York Jets: Justin Houston, OLB, Georgia
Az egyik legégetőbb pozíció a defenseben, Taylor nagyon öreg. Houstonban megvan a potenciál, hogy elit passrusher legyen a ligában.

31. Green Bay: Tyron Smith, OT, USC
Sokan lenézik Smitht az USC hypeja miatt, de engem jobban emlékeztet egy D’Brickshaw Fergusonra, mint Campbellre.

32. Pittsburgh: Jimmy Smith, CB, Colorado
Smith lehet egy igazi shutdown corner, amivel még veszélyesebb lesz a Steel Curtain.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
idén meg amikor Evans pályára lépett, jobban élt a lehetőséggel, mint WilliamsHurka
vakok között félszemű a király

persze hogy jobban élt amikor Williams folyamatosan sérült volt valamilyen szinten 😛
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Evans jobbHurka
hát sztem messze van Williamstől Evans...braxa88
ugyan
2008-as szezonja eszméletlen jó volt Evansnek, az Orange Bowlon egyedül verte meg a Bearcatset
idén meg amikor Evans pályára lépett, jobban élt a lehetőséggel, mint Williams
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?
Bazzani
Luck döntése ugye alapból elvitt egyet.
Most Gabbert, Newton, Mallett aki szinte tuti első körnek számít, Locker lett volna még az 5. esélyes, de ő ugye eléggé építi magát lefelé.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nagyon akarják akkor LeSheure, Ryan Williams, Ingram, DeMarco Murray, Evans és Dion Lewis is első körös a tudása alapján. Az más kérdés, hogy kevés a kifejezetten RB needes csapat első ránézésre. De szerintem legalább ketten első körösek lesznek.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Evans jobbHurka
hát sztem messze van Williamstől Evans...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Evans jobb
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Jelenleg igen, nem nagyon látok más olyan RBt, aki megérdemelné az első kört.tenorx
Leshoure? Ryan Williams?valaki2
Esetleg Leshoure, Williams nálam 3. körös.tenorx
Ryan Williams kurvajó. csakhát ez az éve sérülések miatt nem sikerült jól. ettől még nem lett rosszabb játékos.
sztem nagyon jó RB lesz az NFLben is. Sztem tehetségesenn mint Leshoure
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?

Jól olvastam,hogy Ingram az egyetlen első kört érdemlő RB?Bazzani
Jelenleg igen, nem nagyon látok más olyan RBt, aki megérdemelné az első kört.tenorx
Leshoure? Ryan Williams?valaki2
Esetleg Leshoure, Williams nálam 3. körös.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?

Jól olvastam,hogy Ingram az egyetlen első kört érdemlő RB?Bazzani
Jelenleg igen, nem nagyon látok más olyan RBt, aki megérdemelné az első kört.tenorx
Leshoure? Ryan Williams?valaki2
A nagyobb oldalakon 2. körre írják őket.
Ennek ellenére csodálnám ha csak egy RB menne ki az elsőben.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?

Jól olvastam,hogy Ingram az egyetlen első kört érdemlő RB?Bazzani
Jelenleg igen, nem nagyon látok más olyan RBt, aki megérdemelné az első kört.tenorx
Leshoure? Ryan Williams?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
senior bowl első nap. szöveges beszámoló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2032haromt
Egy hibát találtam benne, a Cincy coaching staff tavaly előtt volt a SB-on, és nem tavaly.

De ez csak kötözködés részemről, a lényeg úgyse ez.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?

Jól olvastam,hogy Ingram az egyetlen első kört érdemlő RB?Bazzani
Jelenleg igen, nem nagyon látok más olyan RBt, aki megérdemelné az első kört.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ahhoz képest,hogy sokan 5-6 elsőkörös QB-t vízionáltak,jelenleg az is meglepetés lenne ha 3nál több lenne kiválasztva(1.körben természetesen). Jól gondolom?

Jól olvastam,hogy Ingram az egyetlen első kört érdemlő RB?

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
senior bowl első nap. szöveges beszámoló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2032haromt
köszi az összefoglalót.
gáz kérdés, de milyen a 12v12? :/

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
senior bowl első nap. szöveges beszámoló
http://bowl.hu/functions.php?name=news&a_id=2032
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 258 — 49ers GM
Devine hogy tud csak 160 font lenni, mikor 180 volt?valaki2
Most cipő nélkül mérték. 😀

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Devine hogy tud csak 160 font lenni, mikor 180 volt?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi, ez hatalmas kapufa szerintem

9:47 [Comment From kristof]
Leonard Hankersont kihez tudnád hasonlítani az NFL játékosok közül? mennyire számít kész játékosnak?
9:49 nehéz hasonlítgatni. igazi deep threat. eddig még nem láttam azt tőle hogy posession WR.nek is lehetne használni. de talán a legjobb senior WR
Hankersont én Boldinhoz hasonlítanám. Egyáltalán nem a sebességéből él, eleve all-time receiving leader lett a U-ban pedig akadt már ott 1-2 jó WR. Aki ott a hosszú passzokra megy az Benjamin és Byrd.Höri
én akár hányszor láttam mindig csak hosszú passzokat kapott el. vagy arra emlékeztem. De te vagy az ACC fan neked elhiszem
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tibi, ez hatalmas kapufa szerintem

9:47 [Comment From kristof]
Leonard Hankersont kihez tudnád hasonlítani az NFL játékosok közül? mennyire számít kész játékosnak?
9:49 nehéz hasonlítgatni. igazi deep threat. eddig még nem láttam azt tőle hogy posession WR.nek is lehetne használni. de talán a legjobb senior WR
Hankersont én Boldinhoz hasonlítanám. Egyáltalán nem a sebességéből él, eleve all-time receiving leader lett a U-ban pedig akadt már ott 1-2 jó WR. Aki ott a hosszú passzokra megy az Benjamin és Byrd.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi ezt a chates dolgot. Nagyon jó volt szerintem.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 365 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Carmichael reálisan mikor fog elkelni? Tyrodot már meg sem merem kérdezni 😀eaglesmcnabb
5-7. kör Carmichael helye, Taylor szerintem undrafted leszHöri
valahol titkon egy 4-5. és egy 6-7. választ vártam. :/ De azért köszi a választ 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Carmichael reálisan mikor fog elkelni? Tyrodot már meg sem merem kérdezni 😀eaglesmcnabb
5-7. kör Carmichael helye, Taylor szerintem undrafted lesz

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 501 — rabszolga
Ez a chat rohadt jó. Köszi srácok.
A top OT-k eléggé jónak tűntek. DE-kben milyen a felhozatal? Az OT-król adhat fals képet az SB?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 365 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Carmichael reálisan mikor fog elkelni? Tyrodot már meg sem merem kérdezni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!