NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó ez a mock nevetséges.
sem a needek, sem a prospectek értéke nem valósharomt
tisztára mint egy IRL draft 😛atapapa
az IRL draft már más. de a mockoknak alapvető lényege nem az IRL draft szimulálása, hanem hogy a kevésbé hozzáértők számára megvilágítani a csapatok needjeit illetve a prospectek erősorrendjét.
Ez egy nagyon jó forma erre a dologra és tényleg sok ember számára érhető, de az a baj, hogy a mock írók többsége a hasára üt, vagy csak direkt mást akar írni mint amit látott. de ennek semmi értelme, mert a mock draft nem ez.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
jó ez a mock nevetséges.
sem a needek, sem a prospectek értéke nem valósharomt
tisztára mint egy IRL draft 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó ez a mock nevetséges.
sem a needek, sem a prospectek értéke nem valós
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ingram 24-nél? hmatapapa
Te örülnél neki?
csabi19
Ha igazán dominánsnak ígérkező, tényleg első kört érdemlő DE vagy OLB nem marad addig és FA-ről tudunk fejleszteni ezeken a posztokon, akkor örülnék neki. A két G-nk mögött nagyot pusztítana Ingram.
De persze a legfontosabb a front7

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Ingram 24-nél? hmatapapa
Te örülnél neki?
Valahogy én nem... Mondjuk ez függ attól is, hogy marad-e PT, és hogy mennyi pénzért... Lehet, hogy megoldaná a futó bajokat egy jódarabig, de van fontosabb hiányposzt is. És az, hogy megint mindenki egyszerre sérült lesz, hát, kicsit nagyobb rá az esély, mint bárhol máshol, de azért elég kevés. (Hozzáteszem, szerintem nem marad bent addig, érte pedig nem fogunk föltradelni...)
Nekem mondjuk az ideális pick Kerrigan lenne, bár félek, hogy nem lesz domináns az NFL-ben... Szolid kezdő lesz belőle, de nem lesz egy HoF kaliber... Bár szeretném. Az, hogy itt is 3-4-be megy mondjuk... Nem tudom. Még mindig nagyon-nagyon nem tetszik. Aztán lehet, hogy én vagyok a hülye...

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Nem féltétlenül. A versenysúlya a hivatalos adatok szerint most kb. annyi mint Brandon Deadericknek volt az Alabamán. Ráadásul Dareus és talán C. Heyward mellett ő az, aki leginkább alkalmas 34 endnek a top20-ban.DoM
Ha esetleg hosszabbítanánk G. Warren-el szükségét éreznéd egy első körös DL pick-nek? Tudom, hogy nem fiatal, de szerintem nagyon jó éve volt + ha felépülnek a sérültek elég mély a depth is.
Guard poszton milyen a felhozatal? Az első 3 pick-ből érdemes-e valakire áldozni?Proxi
A DL pickről nincs egyelőre álláspontom, de ha az első kör legvégén, második elején ott lesz C/G Stefen Wisniewski, akkor őt el kell hozni.DoM
Köszi a válaszokat. 😊

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Cameron Jordan nem alulméretezett 3-4-be?Proxi
Nem féltétlenül. A versenysúlya a hivatalos adatok szerint most kb. annyi mint Brandon Deadericknek volt az Alabamán. Ráadásul Dareus és talán C. Heyward mellett ő az, aki leginkább alkalmas 34 endnek a top20-ban.DoM
Ha esetleg hosszabbítanánk G. Warren-el szükségét éreznéd egy első körös DL pick-nek? Tudom, hogy nem fiatal, de szerintem nagyon jó éve volt + ha felépülnek a sérültek elég mély a depth is.
Guard poszton milyen a felhozatal? Az első 3 pick-ből érdemes-e valakire áldozni?Proxi
A DL pickről nincs egyelőre álláspontom, de ha az első kör legvégén, második elején ott lesz C/G Stefen Wisniewski, akkor őt el kell hozni.
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Cameron Jordan nem alulméretezett 3-4-be?Proxi
Nem féltétlenül. A versenysúlya a hivatalos adatok szerint most kb. annyi mint Brandon Deadericknek volt az Alabamán. Ráadásul Dareus és talán C. Heyward mellett ő az, aki leginkább alkalmas 34 endnek a top20-ban.DoM
Ha esetleg hosszabbítanánk G. Warren-el szükségét éreznéd egy első körös DL pick-nek? Tudom, hogy nem fiatal, de szerintem nagyon jó éve volt + ha felépülnek a sérültek elég mély a depth is.
Guard poszton milyen a felhozatal? Az első 3 pick-ből érdemes-e valakire áldozni?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Régen volt már mock draft, így berakom a mai SNT-ét:
25. Seahawks - Hankerson - WR
deny79
WR-t biztos nem hozunk 1. körben. Kb az az egyetlen posztunk, ahova nem kell player. Obo, Williams, Tate, Butler, Stokley, Martin.
1. körben CB, DE, QB draftot látok realitásnak.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Cameron Jordan nem alulméretezett 3-4-be?Proxi
Nem féltétlenül. A versenysúlya a hivatalos adatok szerint most kb. annyi mint Brandon Deadericknek volt az Alabamán. Ráadásul Dareus és talán C. Heyward mellett ő az, aki leginkább alkalmas 34 endnek a top20-ban.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
4. Bengals - Clayborn - DEdeny79
Uncsiiiii.....
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Cameron Jordan nem alulméretezett 3-4-be?

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ingram 24-nél? hm

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Régen volt már mock draft, így berakom a mai SNT-ét:
1. Panther - Fairley - DT
2. Broncos - Bowers - DE
3. Bills - V. Miller - OLB
4. Bengals - Clayborn - DE
5. Cardinals - Gabbert - QB
6. Browns - Green - WR
7. 49ers - Lockers - QB
8. Titans - Peterson - CB
9. Cowboys - Castonzo - OT
10. Redskins - Mallett - QB
11. Texans - Quinn - DE
12. Vikings - Newton - QB
13. Lions - Amukamara - CB
14. Rams - J. Jones - WR
15. Dolphins - R. Williams - RB
16. Jaguars - J. Smith - CB
17. Pats - C. Jordan - DE
18. Chargers - Sheard - DE
19. Giants - Paea - DE
20. Buccs - T. Smith - OT
21. Chiefs - Solder - OT
22. Colts - Wisniewski - C
23. Eagles - A. Williams - CB
24. Saints - Ingram - RB

IDÁIG VAN ÉRTELME, innen már biztosan nem jó a sorrend, de azért:
25. Seahawks - Hankerson - WR
26. Packers - Heyward - DE
27. Bears - Jernigan - WR
28. Jets - Kerrigan - DE
29. Ravens - J. Jenkins - DT
30. Steelers - Sharrod - OT
31. Falcons - A. Smith - DE
32. Pats - Murray - RB
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justin Houston (OLB, Georgia) megy a draftra
biztos megtetszett neki Ellerbe játéka a Ravens-benJJ Tiller
kb 1,5 hete bejelentette 😛haromt
én is azt hittem, de az valami kamu volt, mert Boykin azóta visszamondta

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Justin Houston (OLB, Georgia) megy a draftra
biztos megtetszett neki Ellerbe játéka a Ravens-benJJ Tiller
kb 1,5 hete bejelentette 😛
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Justin Houston (OLB, Georgia) megy a draftra
biztos megtetszett neki Ellerbe játéka a Ravens-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb senior bowlerek

Locke (Kentucky RB), Etheridge (Auburn S) és Boling (Georgia OG)

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Barron marad a senior évére.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
érkezik Hamler (WR, Fresno), Will Hill (S, Florida) és Taiwan Jones (RB, Eastern Washington)Höri
Mondtam én hogy jön Hill. Na őt imádni fogják a scoutok. Tökéletes fizikalitás, buta, gyors és kurva nagyot üt.haromt
Akkor olyan mint Vödör?ThundersNFL
vödör a buta külön kategóriáját képviseli

több mint 13 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 503 — !SuPeR6BoWL!
érkezik Hamler (WR, Fresno), Will Hill (S, Florida) és Taiwan Jones (RB, Eastern Washington)Höri
Mondtam én hogy jön Hill. Na őt imádni fogják a scoutok. Tökéletes fizikalitás, buta, gyors és kurva nagyot üt.haromt
Akkor olyan mint Vödör?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Smith volt 4-3-as DE anno, még a Bengalsban, igaz nem volt elsőrangú, csak elfogadható pass rushernek, futás ellen már akkor is igen jónak számított. Kerriganben is van ilyesmi, nem elit pass rusher annyira, és futás ellen elfogadható, de az igaz szerintem is, hogy 3-4 DE nem nagyon lesz belőle.gsn
Az a Bengals mondjuk csak papíron volt 4-3, gyakorlatilag az egyik end volt csak "rendes" falember, a másikra Elephantként hivatkoztak (lsd. Cushing 2. Éve a USC-ben) és bőséggel ment coverage-be. Nyilván Smith nem ez volt. 😊Döme
Kerrigant legtöbbször a Ramses Chris Longhoz hasonlítják.DoM
A DraftTek nemcsak Longhoz hasonlítja. de nekünk is adja:
"Kerrigan is easily comparable to Chris Long minus the HOF pedigree. He is big, quick off the ball but not fast and has a motor that continues from the snap thru the whistle. "

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
De Long nem 3-4 DE volt a Cavaliersben?szaba
A védőfal emlékeim szerint jelentősen alulméretezett volt mindig is.DoM
Helyette 260 fontos ILB-k voltak 😀 Amúgy attól még a 3-4 az 3-4 😛 Mondjuk asszem Long 5-tech volt.szaba
így nézett ki akkor a cavs front seven:
DE Jeffrey Fitzgerald 6-3 279
NT Nate Collins 6-2 281
DE Chris Long 6-4 284
OLB Clint Sintim 6-3 256
ILB Jon Copper 6-0 232
ILB Antonio Appleby 6-4 248
OLB Jermaine Dias 6-1 237


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
ez nekem sántít egy kicsit. Long soha nem volt az kifejezett durva pass rusher, míg Kerriganről inkább az ugrik be nekem.haromt
Ezzel még várnék egy kicsit, mert a Big Tenben is rendre a támadófal jobb oldalát támadták vele, ahol azért nem a legpengébb, fürgelábú OT-k vannak, még college szinten sem.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
ebben lehet valami, mert most olvasom ezt a párhuzamot először, és ahogy nézegettem korábban, nekem is Long ugrott be róla. Talán kicsit robbanékonyabb nála.atapapa
De Long nem 3-4 DE volt a Cavaliersben?szaba
A védőfal emlékeim szerint jelentősen alulméretezett volt mindig is.DoM
Helyette 260 fontos ILB-k voltak 😀 Amúgy attól még a 3-4 az 3-4 😛 Mondjuk asszem Long 5-tech volt.