NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Tebownak is ez volt az erőssége, de Newton aztán tényleg csak abból élt, hogy lepattogtak róla a védők. Én most nem jövök azzal, hogy "hú, az NFL-ben úgyis megölik, annyival keményebbek a szerelések", mert ez nem teljesen igaz, egyszerűen ilyen stílussal sokáig nem lehet húzni, mire "beérne", addigra elhasználódikJJ Tiller
Az NCAA-t nem követem néztem erről a Newton gyerekről egy összefoglaló szerűséget de ezt ha elkapja egypár elég kemény emberke gondolok itt pl.: Clay Matthews-ra akkor abból lesz egy pár agyrázkódása. Szvsz ha áttér simán csak passzolásra futások nélkül akkor meg nem fog annyira kimagaslani a mezőnyből sőt......Lokter
JJ Tiller
Amúgy most, hogy megnéztem pár Auburn-meccset, nekem leginkább az tűnt fel Newton játékban, hogy az, ami elég volt a college-ben, az kevés lehet az NFL-ben. Szerintem könnyebben megfogják majd, és nem fog tudni úgy érvényesülni.


On: Kerrigan stílusa kb. kihez hasonlítható a profik közül?
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Tebownak is ez volt az erőssége, de Newton aztán tényleg csak abból élt, hogy lepattogtak róla a védők. Én most nem jövök azzal, hogy "hú, az NFL-ben úgyis megölik, annyival keményebbek a szerelések", mert ez nem teljesen igaz, egyszerűen ilyen stílussal sokáig nem lehet húzni, mire "beérne", addigra elhasználódikJJ Tiller
Az NCAA-t nem követem néztem erről a Newton gyerekről egy összefoglaló szerűséget de ezt ha elkapja egypár elég kemény emberke gondolok itt pl.: Clay Matthews-ra akkor abból lesz egy pár agyrázkódása. Szvsz ha áttér simán csak passzolásra futások nélkül akkor meg nem fog annyira kimagaslani a mezőnyből sőt......Lokter


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Defensive Auburn is megy a draftra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az NCAA-t nem követem néztem erről a Newton gyerekről egy összefoglaló szerűséget de ezt ha elkapja egypár elég kemény emberke gondolok itt pl.: Clay Matthews-ra akkor abból lesz egy pár agyrázkódása. Szvsz ha áttér simán csak passzolásra futások nélkül akkor meg nem fog annyira kimagaslani a mezőnyből sőt......
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben nem tudom, hogy mennyire volt már, de jön a kevésbé okos(Cam) Newton a draftra.F.Schleck
Miért ne lenne okos, mikor jönne ha nem most?Delonso_
csak tipp, és lehet, hogy faszság, de Isaac? 😀Wyatt
Igen, erre gondoltam. 😉 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tebownak is ez volt az erőssége, de Newton aztán tényleg csak abból élt, hogy lepattogtak róla a védők. Én most nem jövök azzal, hogy "hú, az NFL-ben úgyis megölik, annyival keményebbek a szerelések", mert ez nem teljesen igaz, egyszerűen ilyen stílussal sokáig nem lehet húzni, mire "beérne", addigra elhasználódikJJ Tiller
Tebow és Newton esetében is benne van, hogy izomzatban és tömegben bőven egy power RB méreteivel bírnak. Főleg Tebownál látszik ez. Newton a 6-6jához szerintem kicsit véknya. Így azért nem használódnak el annyira. Illetve NFL szinten mégha vannak is designolt QB futásai, nem annyi mint collegeban volt.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben nem tudom, hogy mennyire volt már, de jön a kevésbé okos(Cam) Newton a draftra.F.Schleck
Miért ne lenne okos, mikor jönne ha nem most?Delonso_
csak tipp, és lehet, hogy faszság, de Isaac? 😀

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Tebownak is ez volt az erőssége, de Newton aztán tényleg csak abból élt, hogy lepattogtak róla a védők. Én most nem jövök azzal, hogy "hú, az NFL-ben úgyis megölik, annyival keményebbek a szerelések", mert ez nem teljesen igaz, egyszerűen ilyen stílussal sokáig nem lehet húzni, mire "beérne", addigra elhasználódik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mint Tebow-ból 😊

A kérdés persze, hogy mit értünk "rendes" alatt. Unalmas-zsebes-játékmenedzselős-rövidpasszos, amivé Invinceable-t tették?Dzsokijuing
nem lett zsebirányító Tebow 😛 Nem is lesz soha mert alkalmatlan rá.
Csak míg benne megvan az alázat és dolgozik addig Cam-et csak a pénz érdekli
High Rollersharomt
Pontosan erre gondoltam én is.

A rendes alatt sikerest értettem. 😊Döme
a sikeresség azért nem csak rajta múlik. kicsit könnyebb sikeresnek lenni mondjuk Pittsburghben, mint egy szétesett 0 védelmes csapatban, mint a Broncos
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 843 — Saturday Night Lights
hát ha most választanom kéne hogy tradelek VY-ért, vagy draftolom Ogli-t, akkor egyértelműen Vincét választanám.haromt
Vincéből kiölték a harci szellemet. Yes We Cammel többre mehetnek, bár ez a konzervatív pöcegödör, ami a Nemzeti Együttműködés Futball Ligája, úgyis beteríti szarral.

És ha CN tényleg a lovettára hajt, akkor neki mindegy.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.Döme
Mint Tebow-ból 😊

A kérdés persze, hogy mit értünk "rendes" alatt. Unalmas-zsebes-játékmenedzselős-rövidpasszos, amivé Invinceable-t tették?Dzsokijuing
nem lett zsebirányító Tebow 😛 Nem is lesz soha mert alkalmatlan rá.
Csak míg benne megvan az alázat és dolgozik addig Cam-et csak a pénz érdekli
High Rollersharomt
Pontosan erre gondoltam én is.

A rendes alatt sikerest értettem. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát ha most választanom kéne hogy tradelek VY-ért, vagy draftolom Ogli-t, akkor egyértelműen Vincét választanám.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 843 — Saturday Night Lights
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.Döme
Mint Tebow-ból 😊

A kérdés persze, hogy mit értünk "rendes" alatt. Unalmas-zsebes-játékmenedzselős-rövidpasszos, amivé Invinceable-t tették?Dzsokijuing
nem lett zsebirányító Tebow 😛 Nem is lesz soha mert alkalmatlan rá.
Csak míg benne megvan az alázat és dolgozik addig Cam-et csak a pénz érdekli
High Rollersharomt
Pont arra utaltam, hogy Tebow-ból nem, de VY-ból igen. De látom, hogy félreérthető volt.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.Döme
Mint Tebow-ból 😊

A kérdés persze, hogy mit értünk "rendes" alatt. Unalmas-zsebes-játékmenedzselős-rövidpasszos, amivé Invinceable-t tették?Dzsokijuing
nem lett zsebirányító Tebow 😛 Nem is lesz soha mert alkalmatlan rá.
Csak míg benne megvan az alázat és dolgozik addig Cam-et csak a pénz érdekli
High Rollers
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 843 — Saturday Night Lights
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.Döme
Mint Tebow-ból 😊

A kérdés persze, hogy mit értünk "rendes" alatt. Unalmas-zsebes-játékmenedzselős-rövidpasszos, amivé Invinceable-t tették?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.Döme
ő lesz az NFL reformere.
ha első körös lesz(az lesz) (és lesz szezon) akkor már most garantálok egy szezonkezdet utánig tartó Holdoutot.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Minél többet láttam belőle, annál inkább biztos voltam benne, hogy soha nem lesz belőle rendes NFL QB.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Miért ne lenne okos, mikor jönne ha nem most?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cam Newton hanyadik körös lehet? olyan 3-4 vagy irtó nagy marhaságot írok?TarhonyaNokedli
top10

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cam Newton hanyadik körös lehet? olyan 3-4 vagy irtó nagy marhaságot írok?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Közben nem tudom, hogy mennyire volt már, de jön a kevésbé okos(Cam) Newton a draftra.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
a Senior Bowl roster is messze van még a véglegestőlharomt
Remélem inkább ez lesz az oka. 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a Senior Bowl roster is messze van még a véglegestől
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
elhívták Chris White-ot isHöri
Casey Matthews-zal mi a helyzet? Egyik rosteren sem látom, pedig szinte mindenhol top10 ilb-nek írják.F.Schleck
az NFLPA Game rostereit csak jövő héten hozzák nyilvánosságra.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
elhívták Chris White-ot isHöri
Casey Matthews-zal mi a helyzet? Egyik rosteren sem látom, pedig szinte mindenhol top10 ilb-nek írják.