NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy egészen friss

http://walterfootball.com/draft2011.php
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem ártana egy ilyen klasszis wr Bradfordnak, nem egy helyen elkönyvelték már neki Blackmont mockokban, de megy vissza suliba, szal ő kiesett
de még julio meglehet, hogy jobb legyen jövőre sammynek

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Iowa S Tyler Sash and Georgia Tech OT Nick Claytor will enter the next NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
szomorú hír ez Bradfordnak 😛
jó lesz oda Julio is 😊Wyatt
miért lenne szomorú Bradford?Newman
Diamondshead Rams szurkoló.Höri
tudom,de az összefüggés nem világos 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha volt már sorry:
Oklahoma State WR Justin Blackmon, another possible first rounder, will announce his decision today at a 1:30 p.m. presser. [Note by VanRam, 01/12/11 1:20 PM EST ] UPDATE: Justin Blackmon will return to school next year too.DiamondsHead44
szomorú hír ez Bradfordnak 😛
jó lesz oda Julio is 😊Wyatt
miért lenne szomorú Bradford?Newman
Diamondshead Rams szurkoló.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ha volt már sorry:
Oklahoma State WR Justin Blackmon, another possible first rounder, will announce his decision today at a 1:30 p.m. presser. [Note by VanRam, 01/12/11 1:20 PM EST ] UPDATE: Justin Blackmon will return to school next year too.DiamondsHead44
szomorú hír ez Bradfordnak 😛
jó lesz oda Julio is 😊Wyatt
miért lenne szomorú Bradford?

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ha volt már sorry:
Oklahoma State WR Justin Blackmon, another possible first rounder, will announce his decision today at a 1:30 p.m. presser. [Note by VanRam, 01/12/11 1:20 PM EST ] UPDATE: Justin Blackmon will return to school next year too.DiamondsHead44
szomorú hír ez Bradfordnak 😛
jó lesz oda Julio is 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
ha hülyeséget írtok, akkor muszáj
el sem hiszem, hogy páran komolyan gondolják, hogy mondjuk az adott játékos utolsó három meccsen nyújtott teljesítménye fog arról dönteni, hogy éppen első vagy második körös lesz... az nfl csapatok leginkább a bennük rejlő potenciált nézik, nem a statokat, ti is tegyétek aztJJ Tiller
Ezt nem vitatom de van igazság abban is amit szaba mond. Sanchez pl az életben nem lett volna 1/5 a Rose Bowl nélkül.JayB
Sancheznél azért számított jobban az átlagosnál az a meccs, mivel 2008 volt az egyetlen éve kezdőkéntJJ Tiller
De pl. ha Floyd droppol 3-4et az utcsó pár meccsén, akkor nyilván másképp hat(ott volna) a drafthelyére. Mind1, igazad van, hülyeséget írtam, bocsánat...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senior Bowl, 2 új résztvevő

Drake Nevis, Kelvin Sheppard

vártuk mindkettőt.

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
ha volt már sorry:
Oklahoma State WR Justin Blackmon, another possible first rounder, will announce his decision today at a 1:30 p.m. presser. [Note by VanRam, 01/12/11 1:20 PM EST ] UPDATE: Justin Blackmon will return to school next year too.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Akkor nyilván a Bowl meccs pl. nem is számít(ana). Kicsit úgy érzem, néha belekötsz mindenbe.szaba
ha hülyeséget írtok, akkor muszáj
el sem hiszem, hogy páran komolyan gondolják, hogy mondjuk az adott játékos utolsó három meccsen nyújtott teljesítménye fog arról dönteni, hogy éppen első vagy második körös lesz... az nfl csapatok leginkább a bennük rejlő potenciált nézik, nem a statokat, ti is tegyétek aztJJ Tiller
Ezt nem vitatom de van igazság abban is amit szaba mond. Sanchez pl az életben nem lett volna 1/5 a Rose Bowl nélkül.JayB
Sancheznél azért számított jobban az átlagosnál az a meccs, mivel 2008 volt az egyetlen éve kezdőként


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
utóbbi meccseivel... már újoncként hatalmas ász voltJJ Tiller
Akkor nyilván a Bowl meccs pl. nem is számít(ana). Kicsit úgy érzem, néha belekötsz mindenbe.szaba
ha hülyeséget írtok, akkor muszáj
el sem hiszem, hogy páran komolyan gondolják, hogy mondjuk az adott játékos utolsó három meccsen nyújtott teljesítménye fog arról dönteni, hogy éppen első vagy második körös lesz... az nfl csapatok leginkább a bennük rejlő potenciált nézik, nem a statokat, ti is tegyétek aztJJ Tiller
Ezt nem vitatom de van igazság abban is amit szaba mond. Sanchez pl az életben nem lett volna 1/5 a Rose Bowl nélkül.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Pedig ő sztem bőven feltolta az értékét az utóbbi meccseivel.szaba
utóbbi meccseivel... már újoncként hatalmas ász voltJJ Tiller
Akkor nyilván a Bowl meccs pl. nem is számít(ana). Kicsit úgy érzem, néha belekötsz mindenbe.szaba
ha hülyeséget írtok, akkor muszáj
el sem hiszem, hogy páran komolyan gondolják, hogy mondjuk az adott játékos utolsó három meccsen nyújtott teljesítménye fog arról dönteni, hogy éppen első vagy második körös lesz... az nfl csapatok leginkább a bennük rejlő potenciált nézik, nem a statokat, ti is tegyétek azt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Pedig ő sztem bőven feltolta az értékét az utóbbi meccseivel.szaba
utóbbi meccseivel... már újoncként hatalmas ász voltJJ Tiller
Akkor nyilván a Bowl meccs pl. nem is számít(ana). Kicsit úgy érzem, néha belekötsz mindenbe.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Én számítottam rá, hogy maradni fog. Francnak jönne ki, itt van Green, Jones, Baldwin + egy rakat jó 2-3. körös WR.tenorx
persze mert Jeffery-t és Blackmont borzasztó egyszerű lesz jövőre letaszítani a no1-2 WR helyről 😛Höri
Hát de legalább lesz még esélye, most már biztos nem lett volna top WR, max 3-5.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Én számítottam rá, hogy maradni fog. Francnak jönne ki, itt van Green, Jones, Baldwin + egy rakat jó 2-3. körös WR.tenorx
persze mert Jeffery-t és Blackmont borzasztó egyszerű lesz jövőre letaszítani a no1-2 WR helyről 😛

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Pedig ő sztem bőven feltolta az értékét az utóbbi meccseivel.szaba
utóbbi meccseivel... már újoncként hatalmas ász volt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Pedig ő sztem bőven feltolta az értékét az utóbbi meccseivel.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Akik "idő előtt" résztvesznek a drafton, befejezik a tanulmányaikat?BMG
egy ideig biztosan, de vannak pl. olyan üdítő kivételek, mint Shane Vereen, aki már diplomával a zsebében jelentkezett underclassmanként a draftra
Amerikában a felsőoktatás dollártízezrekbe kerül, szóval amíg nem stabilizálódik az anyagi helyzetük, biztos hogy nem folytatják a tanulást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 663
Akik "idő előtt" résztvesznek a drafton, befejezik a tanulmányaikat?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Floyd marad az íreknél 😮Höri
Én számítottam rá, hogy maradni fog. Francnak jönne ki, itt van Green, Jones, Baldwin + egy rakat jó 2-3. körös WR.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Floyd marad az íreknél 😮

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
"Utah defensive tackle Sealver Siliga announced Wednesday afternoon he would skip his senior season and enter the NFL draft."


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 305 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
pont ma álltam neki shrine game előzetest írni http://nflscout.blogter.hu/455906/shrine_game_2011Höri
Nagyon köszi Höri!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
pont ma álltam neki shrine game előzetest írni http://nflscout.blogter.hu/455906/shrine_game_2011Höri
jó kis cikk,kínszenvedés lesz az a bő 3 hónap (SB után is bő 2),ami a draftig van (szó szerint,mert készülhetek a érettségire is 😛)