NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
pont ma álltam neki shrine game előzetest írni http://nflscout.blogter.hu/455906/shrine_game_2011Höri
Megdicsérlek!

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pont ma álltam neki shrine game előzetest írni http://nflscout.blogter.hu/455906/shrine_game_2011

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"Illinois DL Corey Liuget will enter the next NFL draft"
JJ Tiller
itt valami csúnyaság készülődik rookie cap ügyben hogy így menekülnek. Ő is simán első körös lehetett volna jövőre. Most meg jó ha második vége...

Az meg a másik hogy ma kb szét is esett a jövőre igen erősnek tartott Illini.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
"Illinois DL Corey Liuget will enter the next NFL draft"

Juron Criner (Arizona WR) és Shaun Prater (Iowa CB) marad


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
idén, a következő négy hétben amúgy három helyett négy all-star meccs lesz
a Senior Bowl ezek közül a legnagyobb, január 29-én, a Shrine Game január 22-én, a Texas vs. The Nation már NFLPA Game néven február 5-én, a legújabb, az Eastham Energy College Football All-Star Game pedig január 23-án


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
friss

seniorbowl The North squad will feature 4 Big 12 backs! Nebraska's Helu Jr, K-State's Thomas, Ok. State's Hunter and Okla's Murray all accept invites!

eddig csak Helu helye volt biztos. Daniel Thomas, DeMarco Murray és Kendall Hunter most csatlakozott

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NT classból kire érdemes figyelni?kristof
végzősök közül
Phil Taylor - Baylor
Jerrell Powe - Ole Miss
Kenrick Ellis - HamptonHöri
Annyira jó, hogy a Hamptonra jár az egyik legjobb NT prospect. 😊F.Schleck
mind a három igazi okos srác 😊

Powe JuCo-s, mert ostoba volt
Taylor és Ellis meg ki lett vágva az eredeti collegeből


4-3as DT-hez
Én nem zárnám ki hogy Allen Bailey elmegy korán. Fairley mellett. De Dareust is elvileg tekinthetjük DT-nek
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
NT classból kire érdemes figyelni?kristof
végzősök közül
Phil Taylor - Baylor
Jerrell Powe - Ole Miss
Kenrick Ellis - HamptonHöri
Annyira jó, hogy a Hamptonra jár az egyik legjobb NT prospect. 😊F.Schleck
Phil Taylort a Penn State-ről vágták ki, Ellist a South Carolinaról, Powe-nak pedig két évébe telt, mire egyáltalán sikeresen teljesítette a beiratkozáshoz szükséges alapvető tesztet
nem az NT poszt a zsenik gyűjtőhelye, na


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
NT classból kire érdemes figyelni?kristof
végzősök közül
Phil Taylor - Baylor
Jerrell Powe - Ole Miss
Kenrick Ellis - HamptonHöri
Annyira jó, hogy a Hamptonra jár az egyik legjobb NT prospect. 😊F.Schleck
Az lenne a jó, ha Hampton pótlására draftolnánk a Hamptonról 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
NT classból kire érdemes figyelni?kristof
végzősök közül
Phil Taylor - Baylor
Jerrell Powe - Ole Miss
Kenrick Ellis - HamptonHöri
Annyira jó, hogy a Hamptonra jár az egyik legjobb NT prospect. 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NT classból kire érdemes figyelni?kristof
végzősök közül
Phil Taylor - Baylor
Jerrell Powe - Ole Miss
Kenrick Ellis - Hampton

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
NT classból kire érdemes figyelni?
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szerintetek kimegy az idén 2 DT az első 13 között?DiamondsHead44
ha Dareus annak számít akkor tutiHöri
alapvetően 4-3-asra gondolok

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintetek kimegy az idén 2 DT az első 13 között?DiamondsHead44
ha Dareus annak számít akkor tuti

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
szerintetek kimegy az idén 2 DT az első 13 között?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
LeShoure jön

új Mendenhall 😛Höri
Már nem is olyan xar ez az RB-class.... 😛valaki2
a RB class sohasem szar, ezt már leblogoltam egyszer 😛

csak egyszerűen nem arra kell várni zsebre tett kézzel, hogy az 1. körös futó majd lestiffarmol 4 védőt maga elött aztán fut 5-10 yardokat önerőből.Höri
ellentétben a recruitinggal 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
LeShoure jön

új Mendenhall 😛Höri
Mendenhall csak egy van, és ő is future HoFer 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LeShoure jön

új Mendenhall 😛Höri
Már nem is olyan xar ez az RB-class.... 😛valaki2
a RB class sohasem szar, ezt már leblogoltam egyszer 😛

csak egyszerűen nem arra kell várni zsebre tett kézzel, hogy az 1. körös futó majd lestiffarmol 4 védőt maga elött aztán fut 5-10 yardokat önerőből.

több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
LeShoure jön

új Mendenhall 😛Höri
Már nem is olyan xar ez az RB-class.... 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
LeShoure jön

új Mendenhall 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
iszonyatosan szar volt idén washington mint CB. A sebessége hiába jó, semmiféle érzéke nincs a poszthoz
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az auburni Demond Washington miért nincs a számottevő prospectek között? Már régebben is felfigyeltem rá, valami eszméletlen sebességgel játszik. Tegnap is a 2. negyedben az oregoni TD előtt a hosszú elkapásnál kb. 15 yardos hátrányt dolgozott le Maehlon úgy hogy ő a túloldalon volt, még a saját csapattársát is ki kellett kerülnie. A CBS 39. CB-nek írja...Döme
JuCoban másfél évig RB volt, nem sok meccset játszott CB-ként. Tavaly került az Auburnre, és nem nagyon került be a kezdőbe, returnerként viszont nagyon jó volt, az SEC egyik legjobbja. Benne lehetnek ezek, illetve az is, hogy az idei szezon előtt is inkább backupnak tartották sokan. Márpedig aki nem tud kezdő helyet kivívni, az ugye nem lehet említésre méltó prospect az elemzők szerint.gsn
Értem. RS-ként szerintem megérdemelne egy lehetőséget, és egy türelmes csapatnál szerintem tudnának belőle használható CB-t, special teamert nevelni. 4.30-as 40 yardot találtam neki, ezt azért nem lehet figyelmen kívül hagyni.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Az auburni Demond Washington miért nincs a számottevő prospectek között? Már régebben is felfigyeltem rá, valami eszméletlen sebességgel játszik. Tegnap is a 2. negyedben az oregoni TD előtt a hosszú elkapásnál kb. 15 yardos hátrányt dolgozott le Maehlon úgy hogy ő a túloldalon volt, még a saját csapattársát is ki kellett kerülnie. A CBS 39. CB-nek írja...Döme
JuCoban másfél évig RB volt, nem sok meccset játszott CB-ként. Tavaly került az Auburnre, és nem nagyon került be a kezdőbe, returnerként viszont nagyon jó volt, az SEC egyik legjobbja. Benne lehetnek ezek, illetve az is, hogy az idei szezon előtt is inkább backupnak tartották sokan. Márpedig aki nem tud kezdő helyet kivívni, az ugye nem lehet említésre méltó prospect az elemzők szerint.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az auburni Demond Washington miért nincs a számottevő prospectek között? Már régebben is felfigyeltem rá, valami eszméletlen sebességgel játszik. Tegnap is a 2. negyedben az oregoni TD előtt a hosszú elkapásnál kb. 15 yardos hátrányt dolgozott le Maehlon úgy hogy ő a túloldalon volt, még a saját csapattársát is ki kellett kerülnie. A CBS 39. CB-nek írja...
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
jó így már vágom. Igazából megértem a Pitt jelenlegi helyzete miatt, no meg Graham is ott van félig előtte. Van 1,5 jó szezonja, az elsőben extra terheléssel. Én egy jó combine esetén 2. körbe is várnám ebben a retek RB classban.
Az jobban meglepett hogy Evans jött ki és nem Ryan Williams.haromt
lehet megy Dionnal a junior FB Henry Hynoski is, az ő döntése az új edző személyétől függ (érthetően spread offense-ben nem szeretne játszani)JJ Tiller
Hynoski csatlakozott Dionékhoz, 4. kör környéki pick


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal