NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Lawrence Guy is jön.tenorx
hátsó körös 3-4-es DEHöri
Szerintem már varrják a mezt Bostonban a srácnak.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lawrence Guy is jön.tenorx
hátsó körös 3-4-es DE

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Lawrence Guy is jön.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Nem értem én ezt a Bowers to Cincy pick imádatot. Komolyan, egyik szaki sem nézett Cincy meccset?
Mondjuk ez költői kérdés, mert akkor nem írnák Bowerst.
Értem én, hogy Da'Quan nagy király, de Dunlap és Mike Johnson is az volt a szezon második felében.
DE kell a legkevésbé Cincinnatibe.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 498 — StuG Life
newton mint top qb azért büntetne
most nézem, az egész orbitális blődség

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://chrissteuber.com/Höri
Rohadt jól néz ki- és ezt a nevet (Aldon Smith) hozzánk irva még nem láttam eddig.iktriad
mert tegnap jelentkezett a draftra másodéveskéntHöri
Akkor őt ki is húzhatjuk. Asszem Gene 15 eddigi pickjéből talán Britton volt az egyedüli nem senior játékos...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
http://chrissteuber.com/Höri
legalább nem Newton

a megvalósítás büntet



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://chrissteuber.com/Höri
Rohadt jól néz ki- és ezt a nevet (Aldon Smith) hozzánk irva még nem láttam eddig.iktriad
mert tegnap jelentkezett a draftra másodévesként

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 306 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
http://chrissteuber.com/Höri
Rohadt jól néz ki- (És ezt a nevet (Aldon Smith) hozzánk irva még nem láttam eddig.)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
http://chrissteuber.com/

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez ilyen vigaszdíj?

Remélem a Bengals edzői stáb Rodney Hudsonékat edzi majd.Mikey
nem, ők maradnak északon, a Bills-é lesz a dél

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Ez ilyen vigaszdíj?

Remélem a Bengals edzői stáb Rodney Hudsonékat edzi majd.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
senior bowl edzők: Bengals megint és Bills

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😮
Clemson RB Jamie Harper will enter the next NFL draftJJ Tiller
Végülis mind1,mert idén megkapta a lehetőséget (Ellington sérülése miatt),de nem élt vele és akkor még finom voltam,jövőre meg visszatér Andre,ami azt jelenti,hogy kevesebb carryt fog kapni,ergo ez volt a legjobb éve,ami elég szánalmas sajnos.Newman
Arian Foster 2.0? 😛szaba
nem ismerem az egyetemi karrierjét,más történet a hallottak alapján,de legyen igazad 😛

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
😮
Clemson RB Jamie Harper will enter the next NFL draftJJ Tiller
Végülis mind1,mert idén megkapta a lehetőséget (Ellington sérülése miatt),de nem élt vele és akkor még finom voltam,jövőre meg visszatér Andre,ami azt jelenti,hogy kevesebb carryt fog kapni,ergo ez volt a legjobb éve,ami elég szánalmas sajnos.Newman
Arian Foster 2.0? 😛
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
😮
Clemson RB Jamie Harper will enter the next NFL draftJJ Tiller
Végülis mind1,mert idén megkapta a lehetőséget (Ellington sérülése miatt),de nem élt vele és akkor még finom voltam,jövőre meg visszatér Andre,ami azt jelenti,hogy kevesebb carryt fog kapni,ergo ez volt a legjobb éve,ami elég szánalmas sajnos.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Olvasgattam most Mizzou oldalakat, azt taglalják, hogy Gabbert vagy Smith mehet ki feljebb, de nem igazán tudnak dönteni. Ennyire megvan az esély szerintettek is Smith első körében vagy nem bíznak abban, hogy Gabbert elmegy előtte már elsőben?deny79
ha olyan csapat gm-je lennék, mely megengedhetné magának a bpa-zást, akkor a lehető leghamarabb behúznám Aldon Smitht
Gabbertért én nem rajongok, de arra fogadni merek, hogy Aldon hatalmas sztár lesz az NFL-ben, 1-2 tanulóév utánJJ Tiller
Insider reportok alapján a Bucs nagyon érdeklődik iránta. Bár nem biztos, hogy amikor ők húznak még bent lesz, nekem is nagyon tetszik a srác játéka.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Olvasgattam most Mizzou oldalakat, azt taglalják, hogy Gabbert vagy Smith mehet ki feljebb, de nem igazán tudnak dönteni. Ennyire megvan az esély szerintettek is Smith első körében vagy nem bíznak abban, hogy Gabbert elmegy előtte már elsőben?deny79
ha olyan csapat gm-je lennék, mely megengedhetné magának a bpa-zást, akkor a lehető leghamarabb behúznám Aldon Smitht
Gabbertért én nem rajongok, de arra fogadni merek, hogy Aldon hatalmas sztár lesz az NFL-ben, 1-2 tanulóév után


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Olvasgattam most Mizzou oldalakat, azt taglalják, hogy Gabbert vagy Smith mehet ki feljebb, de nem igazán tudnak dönteni. Ennyire megvan az esély szerintettek is Smith első körében vagy nem bíznak abban, hogy Gabbert elmegy előtte már elsőben?deny79
DraftCountdown There is a very good chance that Missouri's Aldon Smith will be either my #3 or #4 rated defensive end prospect when I update the rankings.

Szerintem mind2 első körös lesz.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Olvasgattam most Mizzou oldalakat, azt taglalják, hogy Gabbert vagy Smith mehet ki feljebb, de nem igazán tudnak dönteni. Ennyire megvan az esély szerintettek is Smith első körében vagy nem bíznak abban, hogy Gabbert elmegy előtte már elsőben?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Robert Sands is jön.tenorx
izgatottan várom 😊

😮
Clemson RB Jamie Harper will enter the next NFL draftJJ Tiller
barom

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
😮
Clemson RB Jamie Harper will enter the next NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Robert Sands is jön.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Standout Missouri defensive end Aldon Smith will enter the NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
John Clay is csatlakozott Ingramékhez
ebben tényleg semmi meglepő nincs, a Wisconsin így is elég jól áll RB poszton...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal