NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
luck üggyel kapcsolatban olvastam h peyton is anno azt csinálta h visszament a suliba és befejezte,, és így nem a jets-et változtatta meg hanem a coltsot mint tudjuk 😊
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van e olyan OLB aki 4-3ban überfasza és az 1/13as pickel elvihető?
(Von Miller milyen?)
A Lions pickje várhatóan ez lesz ha nem marad benn topCB.

Greg Jones amúgy a második körben kelhet al?

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2012ben Luck a QB classban körülbelül hol helyezkedne el?Tudna jövőre is első lenni köztük és a drafton 1/1es?A külföldi szakírók dobálóznak az 50 millió dollárokkal, amit veszíthet ezzel a döntésével, aztán nem gondolnak Staffordra, hogy mekkora szerződése van, de meccse alig a sok sérülése miatt.Csak tudnám miért hiszik azt, hogy feltétlenül meg kell sérülnie Lucknak a senior évében, mert mindenütt ezt lehet olvasni... :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Florida cornerback Janoris Jenkins will enter the next NFL draft, a source close to the decision said Thursday.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Mallett viszont gyünharomt
Ingram és Dareus is

viszont Broyles visszatér az Oklahomába, ami így Lewis-szal együtt komoly bajnokeséllyé léphet elő


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mallett viszont gyün
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
nem is arról van szó, hogy épp egyetértek e ezzel vagy sem, egyszerűen nem vágom miért kell pocskondiázni valakit egy ilyen döntésért... valószínűleg ő is tisztában van a kockázatokkal, szerintem csak becsülni lehet, én persze pluszban örülök, hogy azért még van értéke egyes egyetemeken a diplomának 😊JJ Tiller
LMJ! 😊 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Newton nem fog jönni mert akkor Cecilnek vissza kell fizetnie a signing bonust 😛
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Interesting aside to all this, Marty Mornhinweg's son, Skyler, committed to Stanford for 2012 to play QB.
Adam CaplanBébé
hozzátenném hogy ez már szeptemberi hír 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Interesting aside to all this, Marty Mornhinweg's son, Skyler, committed to Stanford for 2012 to play QB.
Adam Caplan
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
ez vicces 😊
Andrew Luck is staying, but Stanford defensive end Thomas Keiser is not. Keiser, a redshirt junior, announced Thursday that he will enter this spring's NFL draft.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én épp nem kedvelem, mert behúzhattam volna....
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Luck.Az egyik szemem sír, mert nem látom már idén az nflben, a másik meg üveg, hogy legalább még egy évet látom játszani a Cardinalban. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem is arról van szó, hogy épp egyetértek e ezzel vagy sem, egyszerűen nem vágom miért kell pocskondiázni valakit egy ilyen döntésért... valószínűleg ő is tisztában van a kockázatokkal, szerintem csak becsülni lehet, én persze pluszban örülök, hogy azért még van értéke egyes egyetemeken a diplomának 😊JJ Tiller
Egyébként meg senkinek semmi köze hozzá, az ő döntése. Nehogy már fájjon nekik, hogy ő a JUNIOR évére visszamegy egyetemre...

Meg egyébként is az nfl játékosok nagyrésze becsődöl az életben a pályafutásuk után, Luckot nem fogja ez a veszély fenyegetni, ha meglesz a diplomája. Meg egyébként se tűnik egy elveszett srácnak.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
nem is arról van szó, hogy épp egyetértek e ezzel vagy sem, egyszerűen nem vágom miért kell pocskondiázni valakit egy ilyen döntésért... valószínűleg ő is tisztában van a kockázatokkal, szerintem csak becsülni lehet, én persze pluszban örülök, hogy azért még van értéke egyes egyetemeken a diplomának 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
na azt hiszem most álltam le az espn-es kommentek olvasásával, melyek 80-90%-a elküldi Luckot melegebb éghajlatra...JJ Tiller
Dcdn meg Walteren is hasonló az arány, ha nem magasabb. Teljesen hülyének nézik.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na azt hiszem most álltam le az espn-es kommentek olvasásával, melyek 80-90%-a elküldi Luckot melegebb éghajlatra...JJ Tiller
Szerintem okos döntés, hogy marad. Lesz diplomája + nem kockáztatja meg, az esetleges lockouttal, hogy 1 évig malmozzon. Én jó döntésnek tartom.Sebii
rá is igaz, hogy pénzügyileg nincs rászorulva, hogy profinak álljon ÉS az sem érintené rosszul ha bevezetnék a rookie capet és mondjuk 35 helyett 10 millió garantáltat kapna 1/1-esként.

Eleve aki a Stanfordra íratkozik be, az túl nagy éhenkórász nem lehet, főleg ha az apja a WVU sportigazgató.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
na azt hiszem most álltam le az espn-es kommentek olvasásával, melyek 80-90%-a elküldi Luckot melegebb éghajlatra...JJ Tiller
Szerintem okos döntés, hogy marad. Lesz diplomája + nem kockáztatja meg, az esetleges lockouttal, hogy 1 évig malmozzon. Én jó döntésnek tartom.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
na azt hiszem most álltam le az espn-es kommentek olvasásával, melyek 80-90%-a elküldi Luckot melegebb éghajlatra...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt honnan vetted?JJ Tiller
direkt túloztam, kurva sokan vannak már kész lényegében a kamuszakjaikon.
nem a stanfordon, de itt most az oltogatás volt a lényeg...haromt
Ha jól tévedek Stanfordon azért elsősorban mérnököket képeznek.
Legalábbis 1970-ben az ARPANET első 5 végpontja között ott volt Stanford is, sőt az első távoli számítógép kapcsolat az UCLA és a Stanford között jött létre mint azt vélhetően mindenki tudja 😛 /*Remélem nem hülyeséget írtam 😊*/Black_Adder
Sam Winchester jogra járt oda 😀

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 925 — we almost always almost win
a legtöbb focista elvégzi 3 év alatt az egyetemet 😛 vagy Luck szakja nehéz, vagy ő buta 😊

Major: Architectural Design, Engineering

nyehe. hülye mérnök 😊haromt
ezt honnan vetted?JJ Tiller
direkt túloztam, kurva sokan vannak már kész lényegében a kamuszakjaikon.
nem a stanfordon, de itt most az oltogatás volt a lényeg...haromt
Ha jól tévedek Stanfordon azért elsősorban mérnököket képeznek.
Legalábbis 1970-ben az ARPANET első 5 végpontja között ott volt Stanford is, sőt az első távoli számítógép kapcsolat az UCLA és a Stanford között jött létre mint azt vélhetően mindenki tudja 😛 /*Remélem nem hülyeséget írtam 😊*/

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
J.J. Watt jön a draftra.tenorx
Jól teszi. Ennél jobb éve nem lesz. Jó combine-nal még első körös is lehet, ha felkapja a hype. 1/1-re meg így Luck nélkül be lehet vésni a csodaelkapót.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Darren Evans is jön a draftraHurka
de kárHöri
nem merem azt írni, hogy Williams-time a Virginia Technél, mert simán lehet, hogy Wilson lesz a kezdő RB 😀
több mint 13 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 211 — én ezt meguntam
Sziasztok! Remélem nem rossz helyen kérdezősködöm.
Blaine Gabbert után érdeklődnék.
Az oké, hogy undorklasszmann.
Sajnos kb. ha egy meccsét láttam. Mondogatják róla, hogy hejj demennyirenagyon Gailey kedvére való játékos.
Vélemények róla?

Előre is köszi, és bocs, ha nem aktuális, vagy ilyesmi. 😊Helmut Zimmer
660. hsz körül volt róla szó ebben a topikban.gsn
Köszi !
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Darren Evans is jön a draftraHurka
de kár