NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday columnDelonso_
LOLDoM
Pedig Mallett nem is a Big 10-ben játszik...Akkor még min. Top 3-as pick lenne nála...iktriad
de játszott ott, szóval ez pluszpont 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday columnDelonso_
LOLDoM
Pedig Mallett nem is a Big 10-ben játszik...Akkor még min. Top 3-as pick lenne nála...
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday columnDelonso_
LOL
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Akkor adok ilyet hogy ne legyen ismétlés

More Player News

Blaine Gabbert-QB- Player Jan. 6 - 10:55 am et


Jaguars.com's Vic Ketchman hints that the Jaguars are likely to select a quarterback in the first two round of this year's draft.
The Jags pick 16th overall, which might just barely be high enough in what's expected to be a loaded quarterback class. OC Dirk Koetter is a proponent of the vertical passing game, so he'd likely prefer a big-armed hurler. It's worth noting that Ketchman, a confidante of GM Gene Smith, called Arkansas' Ryan Mallett a surefire "top-five pick" in a Wednesday column
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gabbert is jön 😊Delonso_
Volt már pár napja.

JJ semmi se lehetetlen.tenorx
ilyen alapon ne írjunk semmit egyik játékosról sem, mert lehet a draftig meghalJJ Tiller
Igazad van, ennek pont annyi esélye van, mint annak, hogy Blackmon visszaesik.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
Gabbert is jön 😊Delonso_
Volt már pár napja.

JJ semmi se lehetetlen.tenorx
ilyen alapon ne írjunk semmit egyik játékosról sem, mert lehet a draftig meghal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gabbert is jön 😊Delonso_
Volt már pár napja.

JJ semmi se lehetetlen.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
nyilván mindenki más és más de emlékszem amikor pl blount tuti top 10 pick volt itt is sok embernélbriareos
idei éva alapján az 1/9-esnél vehetjük jobbnak, szal annyira nem hülyeség 😀Wyatt
nem az a kérdés, h most mennyi az értéke, hanem bárkivel előfordulhat h 1 év alatt nagyot fordul a világ.
leüt valakit a pályán, valami partin bedrogozva meglő v megkésel valakit, megkúr egy kiskorút, balesete lesz bla blabriareos
pont azt az egy dolgot hagytad ki, ami miatt a legnagyobb csúszhat, ez pedig a komoly sérülés 😛
Blackmon pass-happy offense-ben játszik, egyszerűen nem tudna olyan rossz évet produkálni, hogy ezen okból 4. körös legyen 2012-ben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gabbert is jön 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ahaJJ Tiller
nyilván mindenki más és más de emlékszem amikor pl blount tuti top 10 pick volt itt is sok embernélbriareos
idei éva alapján az 1/9-esnél vehetjük jobbnak, szal annyira nem hülyeség 😀Wyatt
jó de ki az az Éva?

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
ahaJJ Tiller
nyilván mindenki más és más de emlékszem amikor pl blount tuti top 10 pick volt itt is sok embernélbriareos
idei éva alapján az 1/9-esnél vehetjük jobbnak, szal annyira nem hülyeség 😀Wyatt
nem az a kérdés, h most mennyi az értéke, hanem bárkivel előfordulhat h 1 év alatt nagyot fordul a világ.
leüt valakit a pályán, valami partin bedrogozva meglő v megkésel valakit, megkúr egy kiskorút, balesete lesz bla bla

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Vagy egy szar és 4. kör.tenorx
ahaJJ Tiller
nyilván mindenki más és más de emlékszem amikor pl blount tuti top 10 pick volt itt is sok embernélbriareos
idei éve alapján az 1/9-esnél vehetjük jobbnak, szal annyira nem hülyeség 😀

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
konkrétan nálam így is top15-20 körül van
de most egy évet marad, és simán tényleg top5 lesz
idén lehet, hogycsúszik 20 körülre, de még egy ilyen domináns év, és + sok sok millió 😛Wyatt
Vagy egy szar és 4. kör.tenorx
ahaJJ Tiller
nyilván mindenki más és más de emlékszem amikor pl blount tuti top 10 pick volt itt is sok embernél

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
mert kurva jó,például 😛
1.körben kikapták volna,de még egy ilyen évet tol és irány a top5Newman
konkrétan nálam így is top15-20 körül van
de most egy évet marad, és simán tényleg top5 lesz
idén lehet, hogycsúszik 20 körülre, de még egy ilyen domináns év, és + sok sok millió 😛Wyatt
Vagy egy szar és 4. kör.tenorx
aha


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesenWyatt
mert kurva jó,például 😛
1.körben kikapták volna,de még egy ilyen évet tol és irány a top5Newman
konkrétan nálam így is top15-20 körül van
de most egy évet marad, és simán tényleg top5 lesz
idén lehet, hogycsúszik 20 körülre, de még egy ilyen domináns év, és + sok sok millió 😛Wyatt
Vagy egy szar és 4. kör.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Meg az se elhanyagolható, hogy inkább a biztos játéklehetőséget választja, mint egy év edzést csak. 😀 Mert nem a pénz, hanem a focizás számít 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesenWyatt
mert ismeri Dez Bryant történetét 😀

majd jövőre kijön, draftolják 10 hellyel korábban aztán ugyanannyi pénz keres a rookie sapka miatt mintha jelentkezett volna most 😛Höri
jó, mondjuk ez is jogos, akkor visszavontam 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesenWyatt
mert kurva jó,például 😛
1.körben kikapták volna,de még egy ilyen évet tol és irány a top5Newman
konkrétan nálam így is top15-20 körül van
de most egy évet marad, és simán tényleg top5 lesz
idén lehet, hogycsúszik 20 körülre, de még egy ilyen domináns év, és + sok sok millió 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesenWyatt
mert ismeri Dez Bryant történetét 😀

majd jövőre kijön, draftolják 10 hellyel korábban aztán ugyanannyi pénz keres a rookie sapka miatt mintha jelentkezett volna most 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesenWyatt
mert kurva jó,például 😛
1.körben kikapták volna,de még egy ilyen évet tol és irány a top5

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ezt még nem láttam itt

Source: Justin Blackmon will not enter NFL Draft
http://www.cowboysrideforfree.com/2010/12/31/1906494/source-justin-blackmon-will-not-enter-nfl-draft

simán érthető lenne,jövőre simán no1 WR és top10/top5 pick lehetNewman
nem is értettem, hogy minek jött volna ki másodévesen

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 770 — 258. §
BYU left tackle Matt Reynolds has decided to return to school for his senior season.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
azt, hogy ki nem jelentkezik, szerintem kár beírni mert 5x meggondolja még magát. 😊
korábbi tapasztalatok.Höri
Lásd Brandon Harris esetét aki pár napja még 85%-ot adott annak az esélyére; hogy visszatér a "Dí jú"-ra; aztán azóta tudjuk mi történt (jeletkezett a draftra- aki lemaradt volna róla)...iktriad
ennyi idő alatt jutott el az agyáig hogy edzőt váltottak 😊

Dö Júúúharomt
hiába a Dö Júúú playerek nem férnek hozzá az ingyenes börtönképzéshez mint a Gétörsz playái 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt, hogy ki nem jelentkezik, szerintem kár beírni mert 5x meggondolja még magát. 😊
korábbi tapasztalatok.Höri
Lásd Brandon Harris esetét aki pár napja még 85%-ot adott annak az esélyére; hogy visszatér a "Dí jú"-ra; aztán azóta tudjuk mi történt (jeletkezett a draftra- aki lemaradt volna róla)...iktriad
ennyi idő alatt jutott el az agyáig hogy edzőt váltottak 😊

Dö Júúú
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 307 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
azt, hogy ki nem jelentkezik, szerintem kár beírni mert 5x meggondolja még magát. 😊
korábbi tapasztalatok.Höri
Lásd Brandon Harris esetét aki pár napja még 85%-ot adott annak az esélyére; hogy visszatér a "Dí jú"-ra; aztán azóta tudjuk mi történt (jeletkezett a draftra- aki lemaradt volna róla)...