NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a fogadásba én is szivesen beszállok Gabberttel kapcsolatban. De majd csak akkor ha Mallett és Luck is bejelenti mit akar.
Na meg Newton

Nálam talán még Locker is Gabbert előtt lenne a fenti hármason kívül
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 367 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gabbert.... még simán egy éved lett volna Mizzou-nál, saját érdekedben. Innentől akkor meg szimpatikus csapat húzza be!

És egy friss mock, már Blaine-nel: http://realsportshype.blogspot.com/2011/01/2011-nfl-mock-draft.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+RealSportsHype+(Real+Sports+Hype)
Jó fenn elvinnél, nem mondom. Erre van is reális esély?deny79
nem hinném hogy Reid első körben LB-t húzna...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Valahogy még a nagy páros sem mondott semmit a tegnapi meccsen de már csak 2 hét és kiderül minden.Delonso_
persze, majd a pódiumon bejelentik a nagy ünneplés közepette, hogy lelépnek a stanfordról... ezt remélem nem gondoltad komolyan


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Valahogy még a nagy páros sem mondott semmit a tegnapi meccsen de már csak 2 hét és kiderül minden.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gabbert.... még simán egy éved lett volna Mizzou-nál, saját érdekedben. Innentől akkor meg szimpatikus csapat húzza be!

És egy friss mock, már Blaine-nel: http://realsportshype.blogspot.com/2011/01/2011-nfl-mock-draft.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+RealSportsHype+(Real+Sports+Hype)
Jó fenn elvinnél, nem mondom. Erre van is reális esély?deny79
Tenorx-nek bejönne az álma. Még egy Pouncey.kittli
Jaja, nem lenne rossz.
Egyébként nem tudom minek updatelnek most mockot az emberek, én már megvárom amíg minden junior nyilatkozik a kijövetelről 😛
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 201 — Steelers fan
Gabbert.... még simán egy éved lett volna Mizzou-nál, saját érdekedben. Innentől akkor meg szimpatikus csapat húzza be!

És egy friss mock, már Blaine-nel: http://realsportshype.blogspot.com/2011/01/2011-nfl-mock-draft.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+RealSportsHype+(Real+Sports+Hype)
Jó fenn elvinnél, nem mondom. Erre van is reális esély?deny79
Tenorx-nek bejönne az álma. Még egy Pouncey.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Missouri junior quarterback Blaine Gabbert has elected to make himself available for the NFL draftJJ Tiller
na még egy
Indiana wide receiver Tandon Doss has decided to forgo his senior season and enter the 2011 NFL draftJJ Tiller
Indiana-val szerencsére keveset mérgeztem magam idén így őt kevésbé ismerem. Viszont TOP10 WR-nek írják a 2012esek között. Majd meglátjuk mit tud kombájnon. Nem tűnnek valami hiperextrának a fizikai paramétereiharomt
Nekem ez kicsit WTF jellegu, nem latom, hogy 3-4. kornel hogy menne el korabban.. :/
Hori: tolem olyan sokat biztos nem.. de akkor deal, majd draft alatt behajtom 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gabbert.... még simán egy éved lett volna Mizzou-nál, saját érdekedben. Innentől akkor meg szimpatikus csapat húzza be!

És egy friss mock, már Blaine-nel: http://realsportshype.blogspot.com/2011/01/2011-nfl-mock-draft.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+RealSportsHype+(Real+Sports+Hype)
Jó fenn elvinnél, nem mondom. Erre van is reális esély?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Wow mik voltak itt este 😊
Gabbert helyében vártam volna Luckra, de hát ő tudja.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Akeem Ayers to enter NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
első körös lesz Luck is, Gabbert is, Mallett is, Newton főleg (top10), Locker is gyanúsan az.Höri
Na egy sort erre, hogy Gabbert nem lesz elso koros, es nem lesz a TOP 3 QB-ben benne...Igor
annyi sört nyertem már, hogy nincs szükség egy újabbra, de ezt beváltom szívesen.

szóval kihívás elfogadva

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Utah cornerback Brandon Burton has declared for the NFL draft, leaving school with one year of eligibility remainingJJ Tiller
Missouri junior quarterback Blaine Gabbert has elected to make himself available for the NFL draftJJ Tiller
na még egy
Indiana wide receiver Tandon Doss has decided to forgo his senior season and enter the 2011 NFL draftJJ Tiller
Indiana-val szerencsére keveset mérgeztem magam idén így őt kevésbé ismerem. Viszont TOP10 WR-nek írják a 2012esek között. Majd meglátjuk mit tud kombájnon. Nem tűnnek valami hiperextrának a fizikai paraméterei
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Utah cornerback Brandon Burton has declared for the NFL draft, leaving school with one year of eligibility remainingJJ Tiller
Missouri junior quarterback Blaine Gabbert has elected to make himself available for the NFL draftJJ Tiller
na még egy
Indiana wide receiver Tandon Doss has decided to forgo his senior season and enter the 2011 NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Utah cornerback Brandon Burton has declared for the NFL draft, leaving school with one year of eligibility remainingJJ Tiller
Missouri junior quarterback Blaine Gabbert has elected to make himself available for the NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Utah cornerback Brandon Burton has declared for the NFL draft, leaving school with one year of eligibility remaining


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
Bowers.

A Panthers pass rush-a még a magyar bajnokságban sem lenne jó

Szeretem ezt a részét az idénynek mert az ilyen mcshay és kiper és mayock szerű tuskókon hatalmasat lehet röhögni. csak kár hogy játékosok karrierjét befolyásolja a baromságukharomt
kb kizárt a DE pick,Charles Johnson a szezon második felében finoman szólva is állat volt,Greg Hardyt szereti a Panthers FO és rookieként sem volt rossz és akkor még ott van Everette,aki szintén mutatott életjeleket az IR előtt,QB kell Carolinába.Newman
meg DT


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
Bowers.

A Panthers pass rush-a még a magyar bajnokságban sem lenne jó

Szeretem ezt a részét az idénynek mert az ilyen mcshay és kiper és mayock szerű tuskókon hatalmasat lehet röhögni. csak kár hogy játékosok karrierjét befolyásolja a baromságukharomt
kb kizárt a DE pick,Charles Johnson a szezon második felében finoman szólva is állat volt,Greg Hardyt szereti a Panthers FO és rookieként sem volt rossz és akkor még ott van Everette,aki szintén mutatott életjeleket az IR előtt,QB kell Carolinába.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
DB még sosem volt 1/1JJ Tiller
gary glick smafu? 😊briareos
my bad, CB-t írtam elsőre, majd bátra kijavítottam DB-re, nem jött be
bár Glick QB volt a college-ban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 499 — StuG Life
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
DB még sosem volt 1/1JJ Tiller
gary glick smafu? 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Bowers.
haromt
Greenkristof
nem. Ha a franchiseod a béka segge alatt van akkor nem WR-t húzol.
haromt
Kivételt képez a Lions.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
Bowers.
haromt
Greenkristof
nem. Ha a franchiseod a béka segge alatt van akkor nem WR-t húzol. Főleg nem egy futásorientált csapatba, aki elvergődik LaFellékel is.

Ha nem Luck, akkor már most feltennék jó pár sört arra, hogy Bowers, esetleg Fairley lesz a Panthers pickje
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
DB még sosem volt 1/1


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
Bowers.
haromt
Green
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?beltazor
Bowers.

A Panthers pass rush-a még a magyar bajnokságban sem lenne jó

Szeretem ezt a részét az idénynek mert az ilyen mcshay és kiper és mayock szerű tuskókon hatalmasat lehet röhögni. csak kár hogy játékosok karrierjét befolyásolja a baromságuk
több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 688 — Pfizer & Moderna fan
Ha nem QB lesz az 1/1 akkor Peterson?