NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Nos akkor: 2011 Draft Order - 1CAR, 2DEN, 3BUF, 4CIN, 5ARI, 6CLE, 7SF, 8TEN, 9DAL, 10WAS, 11HOU, 12MIN, 13DET, 14MIA, 15STLiktriad
több helyen azt olvastam, hogy a Rams a 14. a Dolphins a 15.
Team W-L Win Pct Strength of Schedule**
14. Rams 7-9 .438 .449
15. Dolphins 7-9 .438 .539

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
gsn 3 548
Jó Cam Newtont hagyjuk 😀
Ez a spread QB Egyébként a zuhanást úgy értettem, hogy most már csak top10-15es pickként látom őket sok helyen, nem top5, de Gabbertre nagyon kíváncsi leszek.tenorx
A Sooners spreadje és a Missouri spreadje azért igen más állatfaj. De Bradfordnak is sok munkát kellett abba betennie, hogy ilyen idénye legyen. Nem volt hozzászokva a védelem olvasásához se snap előtt például, hogy a lábmunkáról ne is beszéljünk. Meglátjuk, mindenesetre több sikert jósolok annak a csapatnak, amely Mallett mellett dönt, mint aki Gabbertet viszi. Gabbert nekem inkább csak egy kicsit nagyobb Chase Daniel. 😀 Rosszabb pontossággal, de erősebb karral.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
első körös lesz Luck is, Gabbert is, Mallett is, Newton főleg (top10), Locker is gyanúsan az.Höri
Na egy sort erre, hogy Gabbert nem lesz elso koros, es nem lesz a TOP 3 QB-ben benne...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Donovan Warrennek is azt mondták, hogy late 1st lesz, aztán UDFA lett 😀

Egyébként én is rohadt sok QB picket várok idén, érdekes egy draft lesz.tenorx
hát arról már nem a manager meg a mentor tehet ha sikerül a leglassabb DB címet összehozni az alanynak 😀
plusz ott volt a lehetőség, hogy rácáfoljon a helyére és berobbanjon udfa-ként aztán mi van most vele? PS-ben nézelődik.Höri
Azért a Jets CBk mellett elég nehéz villogni 😀 Wilson is alig kap snapet. Amúgy PSben van? Én azt hittem, hogy onnan is elküldték.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Donovan Warrennek is azt mondták, hogy late 1st lesz, aztán UDFA lett 😀

Egyébként én is rohadt sok QB picket várok idén, érdekes egy draft lesz.tenorx
hát arról már nem a manager meg a mentor tehet ha sikerül a leglassabb DB címet összehozni az alanynak 😀
plusz ott volt a lehetőség, hogy rácáfoljon a helyére és berobbanjon udfa-ként aztán mi van most vele? PS-ben nézelődik.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Donovan Warrennek is azt mondták, hogy late 1st lesz, aztán UDFA lett 😀

Egyébként én is rohadt sok QB picket várok idén, érdekes egy draft lesz.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
első körös lesz Luck is, Gabbert is, Mallett is, Newton főleg (top10), Locker is gyanúsan az.

nem kell ezen megbotránkonzi, ha sok a QB need, akkor sok fiatal QB jelentkezik a draftra, ez az ésszerű. Főleg ha azt mondják neki, hogy top20-as játékos.

Örüljetek, ha Foles marad 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó Cam Newtont hagyjuk 😀
Ez a spread QB Egyébként a zuhanást úgy értettem, hogy most már csak top10-15es pickként látom őket sok helyen, nem top5, de Gabbertre nagyon kíváncsi leszek.
több mint 13 éve
gsn 3 548
Hát én Gabbert helyében megvárnám, hogy mit csinál Luck. Ha marad, akkor jönnék, ha jön, akkor maradnék. Szerintem is felcsúszhat akár még 1/1re (lehet, hogy hülye vagyok), mert Mallett meg Locker is csúsznak lefelé.tenorx
Mivel jobb Gabbert Mallettnél? Én csak ezt szeretném tudni. Végül is egy spreadből jövő, center alatt alig játszó irányító (Gabbert) sokkal jobb, mint egy egész college pályafutása alatt pro styleban szereplő (Mallett), ugye? 😀 😀 😀
Nem értem, hogy Mallett miért "zuhan", mikor idén messze a legjobb éve volt, sokat fejlődött döntéshozásban is, és pontosságban is. Fejben közel van Luckhoz mára, mobilitásban marad el tőle nagyon, de erre sok szüksége nincs is, és abszolút minden dobást meg tud csinálni, ami még Luckról sem mondható el.

A Gabbert hype most indult be a bowl meccse körül, amit nem igazán értek. Nézzük meg az előtte levő négy meccsét, kicsit máshogy nézünk majd rá... Locker zuhanása viszont a gyenge éve miatt érthető, de aki látta korábban, az nem hitt a nagy hypenak eddig sem. Ja, és Cam Newtont ne felejtsük el. 😀 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Hát én Gabbert helyében megvárnám, hogy mit csinál Luck. Ha marad, akkor jönnék, ha jön, akkor maradnék. Szerintem is felcsúszhat akár még 1/1re (lehet, hogy hülye vagyok), mert Mallett meg Locker is csúsznak lefelé.tenorx
szerintem úgy kellene megrendezni a draftot, hogy a 10-15 legjobb qb prospectet felküldik a színpadra Goodell mellé, majd magasság szerint sorrendbe állítják őket
a legmagasabb mehet el elsőként és így tovább...JJ Tiller
Mallett-et akarod 1/1-nek? 😀empty taxi
nem, jobban szeretném ha a Carolina még adna pár évet Clausennek 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Hát én Gabbert helyében megvárnám, hogy mit csinál Luck. Ha marad, akkor jönnék, ha jön, akkor maradnék. Szerintem is felcsúszhat akár még 1/1re (lehet, hogy hülye vagyok), mert Mallett meg Locker is csúsznak lefelé.tenorx
szerintem úgy kellene megrendezni a draftot, hogy a 10-15 legjobb qb prospectet felküldik a színpadra Goodell mellé, majd magasság szerint sorrendbe állítják őket
a legmagasabb mehet el elsőként és így tovább...JJ Tiller
Mallett-et akarod 1/1-nek? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Engem meglepne ha mindkettő kijönne.
Viszont vadállat draft lenne sok csapat gyilkolna QB ért.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gabbert akkor is no2 QB lenne ha kijönne Luck, szóval nincs mire várnia.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
Hát én Gabbert helyében megvárnám, hogy mit csinál Luck. Ha marad, akkor jönnék, ha jön, akkor maradnék. Szerintem is felcsúszhat akár még 1/1re (lehet, hogy hülye vagyok), mert Mallett meg Locker is csúsznak lefelé.tenorx
szerintem úgy kellene megrendezni a draftot, hogy a 10-15 legjobb qb prospectet felküldik a színpadra Goodell mellé, majd magasság szerint sorrendbe állítják őket
a legmagasabb mehet el elsőként és így tovább...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én Gabbert helyében megvárnám, hogy mit csinál Luck. Ha marad, akkor jönnék, ha jön, akkor maradnék. Szerintem is felcsúszhat akár még 1/1re (lehet, hogy hülye vagyok), mert Mallett meg Locker is csúsznak lefelé.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 771 — 258. §
"Stanford quarterback Andrew Luck and Missouri quarterback Blaine Gabbert are expected to be among the top five picks, according to projections by ESPN's Todd McShay, if the two juniors declare for the draft."

😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
No, akkor most Luck kijön vagy marad?Jan 15 a határidő a döntésre, ugye?aztec
január 18

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No, akkor most Luck kijön vagy marad?Jan 15 a határidő a döntésre, ugye?aztec
Majd a mai meccs után fog szerintem erre választ adni. Múlt hét végén olyan cikkek láttak napvilágot; miszerint lehet mégis marad a Stanfordban.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
No, akkor most Luck kijön vagy marad?Jan 15 a határidő a döntésre, ugye?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nos akkor: 2011 Draft Order - 1CAR, 2DEN, 3BUF, 4CIN, 5ARI, 6CLE, 7SF, 8TEN, 9DAL, 10WAS, 11HOU, 12MIN, 13DET, 14MIA, 15STL
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az durva, hogy ha a Rams nyer, akkor 3 Top 10-es pickje lesz a NFC WEST-nek.Sebii
Valamivel ki kellett érdemelni az "NFC Worst" nem túl hizelgő jelzőjét.... De a Seattleé a legérdekesebb helyzet; ha kikapnak 8.-on választanak; ha nyernek 20 fölött...
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Azért az durva, hogy ha a Rams nyer, akkor 3 Top 10-es pickje lesz a NFC WEST-nek.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hivatalos draft sorrend a Top 15-ben:

2011 Draft Order (if STL wins) 1CAR, 2DEN, 3BUF, 4CIN, 5ARI, 6CLE, 7SF, 8SEA, 9TEN, 10DAL, 11WAS, 12HOU, 13MIN, 14DET, 15MIA

2011 Draft Order (if SEA wins) 1CAR, 2DEN, 3BUF, 4CIN, 5ARI, 6CLE, 7SF, 8TEN, 9DAL, 10WAS, 11HOU, 12MIN, 13DET, 14MIA, 15STL
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nézegettem SB rostert. Gilbert is nagyon vicces de találtam még jó pár oda nem illő játékost.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tori Gurley jön a draftra, redshirted sophomoreként. Ez most nagyon meglepett, bár pletykálták, mindenesetre elég buta döntésnek tűnik...
Vajon ő lesz az idei Xavier Lee díjasunk? 😐gsn
fogtam a fejem amikor olvastam.

seniorbowl
Florida foursome headed to 2011 UA Senior Bowl: S Ahmad Black, P Chas Henry, OC Mike Pouncey and OT Marcus Gilbert all accept invites!!