NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rudolph junior, vele még nem lehet számolni,

a nagy steal Weslye Saunders lesz, ez egyértelmű 😀Höri
egyébként igen. De az én kedvencem Lee Smith a Marshall-ról. Aki ugye Tennessee transfer. Legjobb felépítésű TE idén Saunders mellett. A keze se rossz és brutál blokkoló. Csak hát szar csapatban játszott és kevesen ismerik. Nálam sima 4-5. körös lenne
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rudolph junior, vele még nem lehet számolni,

a nagy steal Weslye Saunders lesz, ez egyértelmű 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Milyen jó elkapó TE lesz a drafton, aki elérhető lesz még a 3-5.körben?aztec
a TE kínálat nagyon rossz, én a főoldali listába nem is írtam 10 nevet csak ötöt, de Haromt minden áron ki akarta egészíteni 😀

ez azért lényeges, mert így az 1-2. körben nem nagyon fog elmenni TE, max 1 vagy 2 - szóval elég a poszt legjobbjait feltérképezned ilyen szempontból.

DJ Williams (Arkansas) lesz a legkirályabb talánHöri
no és Rudolf Kájl már szart sem ér? 😛

mondjuk nem 3.kör, de DJ Williams sem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Milyen jó elkapó TE lesz a drafton, aki elérhető lesz még a 3-5.körben?aztec
a TE kínálat nagyon rossz, én a főoldali listába nem is írtam 10 nevet csak ötöt, de Haromt minden áron ki akarta egészíteni 😀

ez azért lényeges, mert így az 1-2. körben nem nagyon fog elmenni TE, max 1 vagy 2 - szóval elég a poszt legjobbjait feltérképezned ilyen szempontból.

DJ Williams (Arkansas) lesz a legkirályabb talán

több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Milyen jó elkapó TE lesz a drafton, aki elérhető lesz még a 3-5.körben?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
#Temple DT Muhammad Wilkerson, a junior, is entering the 2011 NFL Draft

láttam pár Temple meccset de nekem abszolút nem tünt fel a srác. pedig a scoutoknál 4. DTnek volt írva 2012.re
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jövőre ha visszatér a Panthers-be Gabó, akkor minden visszatér a rendes kerékvágásba.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
igen a Panthers 1/1 okozója a sérülések Illetve kisebb részben a DL és a QB kérdés.
De olyan sérüléshullámot nehéz produkálni mint ők.
Az viszont erőteljes sara az FO-nak és az edzői stábnak hogy totálisan 0 értékű cserék voltak a kezdők mögött.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nofene; Luck lehet mégse jön ki? http://scottfowlerobs.blogspot.com/2010/12/stanford-source-luck-leaning-toward.html

Ha ez igy lesz; Gabbert helyében abban a pillanatban jönnék is ki a draftra.iktriad
kommentek között eléggé oltják a Panthers,pedig az utóbbi évek egyik legerősebb 1/1-es gárdája,szerintem....Newman
Egyszerűen nem értem,hogy kerültek oda.
Olyan játékosaik vannak amikről egy normál 1/1es csapat álmodni sem merne.Bazzani
Olyan játékosaik vannak IR-en amikről egy normál 1/1es csapat álmodni sem merne.

Túl erős a csoportjuk.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nofene; Luck lehet mégse jön ki? http://scottfowlerobs.blogspot.com/2010/12/stanford-source-luck-leaning-toward.html

Ha ez igy lesz; Gabbert helyében abban a pillanatban jönnék is ki a draftra.iktriad
kommentek között eléggé oltják a Panthers,pedig az utóbbi évek egyik legerősebb 1/1-es gárdája,szerintem....Newman
Egyszerűen nem értem,hogy kerültek oda.
Olyan játékosaik vannak amikről egy normál 1/1es csapat álmodni sem merne.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nofene; Luck lehet mégse jön ki? http://scottfowlerobs.blogspot.com/2010/12/stanford-source-luck-leaning-toward.html

Ha ez igy lesz; Gabbert helyében abban a pillanatban jönnék is ki a draftra.iktriad
kommentek között eléggé oltják a Panthers,pedig az utóbbi évek egyik legerősebb 1/1-es gárdája,szerintem....

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nofene; Luck lehet mégse jön ki? http://scottfowlerobs.blogspot.com/2010/12/stanford-source-luck-leaning-toward.html

Ha ez igy lesz; Gabbert helyében abban a pillanatban jönnék is ki a draftra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
yates. kaepernick
vagy T-mobile

azért igen messze van a tavalyi Tebow, Jarrett Brown, Zac Robinson, DLF, Canfield, Pike rettenetes sortól, amelyik összesen kb 5 snapet vett át életében under center
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
ott lesz a Senior Bowlon két auburni, Josh Bynes (MLB) és Lee Ziemba (LT) isHöri
Invincible is. Na meg Devineharomt
a QB battle mindig poén a seniorok között.

idén összejöhet egy olyan roster mondjuk, hogy

észak: Locker, Devlin, Stanzi
dél: Ponder, Dalton, McElroy

vagy van más tipp?Höri
Tolzien, Stanzi?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott lesz a Senior Bowlon két auburni, Josh Bynes (MLB) és Lee Ziemba (LT) isHöri
Invincible is. Na meg Devineharomt
a QB battle mindig poén a seniorok között.

idén összejöhet egy olyan roster mondjuk, hogy

észak: Locker, Devlin, Stanzi
dél: Ponder, Dalton, McElroy

vagy van más tipp?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ott lesz a Senior Bowlon két auburni, Josh Bynes (MLB) és Lee Ziemba (LT) isHöri
Invincible is. Na meg Devine
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ott lesz a Senior Bowlon két auburni, Josh Bynes (MLB) és Lee Ziemba (LT) is

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Texas cornerback Aaron Williams will forgo his senior season and enter the NFL Draft, according to a report in the Austin American-Statesman.JJ Tiller
Mit tud a srác? 😛 Texasból jött már ki pár jobb corner.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Texas cornerback Aaron Williams will forgo his senior season and enter the NFL Draft, according to a report in the Austin American-Statesman.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
két junior wr, torrey smith (maryland) és deandre brown (southern miss) már biztosan megy a draftraJJ Tiller
Torey Smith ez a borzalmas meccse után döntött így? 😀 vagy talán Friedgen távozása miatt?Hurka
$

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
két junior wr, torrey smith (maryland) és deandre brown (southern miss) már biztosan megy a draftraJJ Tiller
Torey Smith ez a borzalmas meccse után döntött így? 😀 vagy talán Friedgen távozása miatt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
két junior wr, torrey smith (maryland) és deandre brown (southern miss) már biztosan megy a draftraJJ Tiller
Brown mellé adnak egy orvosi stábot is?
Max valami hasonlót várok tőle mint Danario-tól
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Luckra nagyon kíváncsi vagyok. Vagyis inkább arra, hogy mit kezd a Panthers az 1/1el, ha mégse jön ki, az nagyon érdekes lenne. Egyébként mit gondoltok, nem esik kicsit kevés szó Greg Romeusról? Szezon előtt mindenhol top15ös pick volt, most ugye lesérült, és 3+ körökbe látom rangsorolva, még a párja, Sheard is sokkal előrébb van. Nagyon kíváncsi leszek a combinejára.tenorx
Nem lesz ott a combine felmérőkön. Először szeptemberben sérült le, akkor megműtötték a hátfájdalmai miatt, majd amikor visszatért, azonnal ACL szakadást szenvedett november közepén. 3 hónap alatt kizárt, hogy valaki felépüljön ACL szakadás és műtét után.gsn
Azt hittem a combineig rendbe jön. Hát akkor tényleg csúszni fog rendesen...tenorx
8-9 hónapot számolj neki. Schofield nálunk csak októberben kezdett el edzeni (januárban történt az ACL szakadása)

A Cards biztosan nem fog felcserélni Luck-ért. Nem az az őrült draftolós Graves és Whiz sem, ha nem lesz ott akkor hoznak mást, de nem áldoznak be jövő évi vagy 2011-es draft cetliket.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
két junior wr, torrey smith (maryland) és deandre brown (southern miss) már biztosan megy a draftra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Luckra nagyon kíváncsi vagyok. Vagyis inkább arra, hogy mit kezd a Panthers az 1/1el, ha mégse jön ki, az nagyon érdekes lenne. Egyébként mit gondoltok, nem esik kicsit kevés szó Greg Romeusról? Szezon előtt mindenhol top15ös pick volt, most ugye lesérült, és 3+ körökbe látom rangsorolva, még a párja, Sheard is sokkal előrébb van. Nagyon kíváncsi leszek a combinejára.tenorx
Nem lesz ott a combine felmérőkön. Először szeptemberben sérült le, akkor megműtötték a hátfájdalmai miatt, majd amikor visszatért, azonnal ACL szakadást szenvedett november közepén. 3 hónap alatt kizárt, hogy valaki felépüljön ACL szakadás és műtét után.gsn
Azt hittem a combineig rendbe jön. Hát akkor tényleg csúszni fog rendesen...