NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi ennyire szar helyről fogunk választani? Pedig akartunk valami jó játékost mi is. 😕
Így már a legjavát elviszik mire mi választunk.
Már persze ha a sorrend jó amit megadtatok.danyly
tetszettek volna szarabbul játszani...
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi ennyire szar helyről fogunk választani? Pedig akartunk valami jó játékost mi is. 😕
Így már a legjavát elviszik mire mi választunk.
Már persze ha a sorrend jó amit megadtatok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Jaja, tudom, ezért is nem szeretném, ha jönne Brees-backupnak. 😕
csabi19
backupnak biztos nem megy sehova,akkor maradhatna is ennyi erővel
kezdőnek fogják vinniNewman
Tudom, nyilván, csak elképzeltem, hogy 2 Purdue QB, meg mondjuk 2 a számomra legtetszetősebb 5 QB közül a kedvenc csapatomban játszik majd...
Egyébként még azt is el tudom képzelni, hogy marad Denverben, ha olyan HC jön... Vagy ha Tebow nem lesz jó.
Ennyi, nem akartam ebből ekkora kavart, mindegy... Sorry.csabi19
Tebow már most jó. Nemhogy lesz...
De persze minden az új denveri HC-n múlik.
Vagy Tebow-al kezd, vagy nem ő lesz az új denveri HC.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
sok beleszólása nincs abba hogy hova cseréljük mert jövőre még egy 9 millás szerződése vanharomt
ez itt a lényeges dolog.
idén még könnyen dobálózunk a csereötletekkel, de a következő szezonban újra lesz sapka. a 9 millió pedig egy top10-es QB fizetés.

szóval emiatt a Denvernek se lesz sok alternatívája, ha ajánlanak érte valamit, akkor el kell lőni, még akkor is ha kevésnek tűnik mert utána lelépne ingyen.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
sok beleszólása nincs abba hogy hova cseréljük mert jövőre még egy 9 millás szerződése vanharomt
Jaja, tudom, ezért is nem szeretném, ha jönne Brees-backupnak. 😕
csabi19
backupnak biztos nem megy sehova,akkor maradhatna is ennyi erővel
kezdőnek fogják vinniNewman
Tudom, nyilván, csak elképzeltem, hogy 2 Purdue QB, meg mondjuk 2 a számomra legtetszetősebb 5 QB közül a kedvenc csapatomban játszik majd...
Egyébként még azt is el tudom képzelni, hogy marad Denverben, ha olyan HC jön... Vagy ha Tebow nem lesz jó.
Ennyi, nem akartam ebből ekkora kavart, mindegy... Sorry.

több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 455
Seahawksnál szívesen látnám. Bár nálunk már lassan bárki upgradet jelentene QB poszton.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Majd megy oda, ahova McDaniels... 😊
Egyébként attól nagyon félek, hogy valami gyenge és/vagy unszimpatikus csapatba kerül... De legalább az NFC South-ba nem jön. (Remélem, nem lenne értelme...)csabi19
sok beleszólása nincs abba hogy hova cseréljük mert jövőre még egy 9 millás szerződése vanharomt
Jaja, tudom, ezért is nem szeretném, ha jönne Brees-backupnak. 😕
csabi19
backupnak biztos nem megy sehova,akkor maradhatna is ennyi erővel
kezdőnek fogják vinni

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Orton is ott van a piacon 😛haromt
Majd megy oda, ahova McDaniels... 😊
Egyébként attól nagyon félek, hogy valami gyenge és/vagy unszimpatikus csapatba kerül... De legalább az NFC South-ba nem jön. (Remélem, nem lenne értelme...)csabi19
sok beleszólása nincs abba hogy hova cseréljük mert jövőre még egy 9 millás szerződése vanharomt
Jaja, tudom, ezért is nem szeretném, ha jönne Brees-backupnak. 😕
Egyébként kíváncsi leszek, hova kerül, majdnem biztos vagyok, hogy trade lesz a vége... Van elég lehetséges hely.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Orton is ott van a piacon 😛haromt
Majd megy oda, ahova McDaniels... 😊
Egyébként attól nagyon félek, hogy valami gyenge és/vagy unszimpatikus csapatba kerül... De legalább az NFC South-ba nem jön. (Remélem, nem lenne értelme...)csabi19
sok beleszólása nincs abba hogy hova cseréljük mert jövőre még egy 9 millás szerződése van
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Orton is ott van a piacon 😛haromt
Majd megy oda, ahova McDaniels... 😊
Egyébként attól nagyon félek, hogy valami gyenge és/vagy unszimpatikus csapatba kerül... De legalább az NFC South-ba nem jön. (Remélem, nem lenne értelme...)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Orton is ott van a piacon 😛
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Azért az is kemény,hogy van kb 10 csapat,akinél nem rendezett a QB kérdés.
Jó persze nemdraftol mindenki irányítót közülük,de 5-6 símán kimehet az első körben.
Lesz trade le meg fel. Szeretem. 😀Bazzani
Majd tradelnek Kolbért 😊cooltiszo
van egy söröm, hogy valaki Flynnel próbálja majd megoldani a kérdést

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért az is kemény,hogy van kb 10 csapat,akinél nem rendezett a QB kérdés.
Jó persze nemdraftol mindenki irányítót közülük,de 5-6 símán kimehet az első körben.
Lesz trade le meg fel. Szeretem. 😀Bazzani
Majd tradelnek Kolbért 😊
több mint 13 éve
triangle 1 283
15. OAKiktriad
Ami az NE-é. Szerintem biztosak voltak benne hogy Top 10 picket kaptak Big Richért. 😊Döme
viszont a 2/1 is a Patriotshoz kerül a Carolina jóvoltából...JJ Tiller
a 2025-ös drafton az első körben már csak a patsnek lesz pickje 😀
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
15. OAKiktriad
Ami az NE-é. Szerintem biztosak voltak benne hogy Top 10 picket kaptak Big Richért. 😊Döme
viszont a 2/1 is a Patriotshoz kerül a Carolina jóvoltából...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sztem ez egyben a draftsorrend is:
http://www.nfl.com/standings?category=leagueBébé
abc sorrend 😊 egyszer én is ráfutottam, amikor néztem, hogy miért előzzük a jetset 😛

több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Amúgy hol lehet megnézni,hogy milyen erősségű volt a csapatok sorsolása idén?
Mert ugye azonos győzelemnél ez rangsorol (strength of schedule).
A végén kijön a Lions a top10ből...Bazzani
Sztem ez egyben a draftsorrend is:
http://www.nfl.com/standings?category=league

Bár Ik megnézte és ott nem ez jött ki. Szal elméletileg jelenleg ez a jó:
1. CAR 2. DEN 3. BUF 4. CIN 5. ARI 6. SF 7. DAL 8. HOU 9. DET 10. CLE 11. MIN 12. SEA/STL 13. TEN 14. WAS 15. OAK(NE-é a pick- Seymour trade)
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a mostani profibb lesz nem lesz semmiféle bebaszás 😊 /szakad a plafon vazze.../haromt
Szerintem a többiek képesek limitálni az adagjukat és az első két kör alatt csak szolidan sörözni. téged emg majd valahogy besöprünk a csocsó alá (nem lesz nehéz úgy érzem 😀 ).Rajna
Majd kiüti a top5ös QB pick. 😀

Amúgy hol lehet megnézni,hogy milyen erősségű volt a csapatok sorsolása idén?
Mert ugye azonos győzelemnél ez rangsorol (strength of schedule).
A végén kijön a Lions a top10ből...

Azért az is kemény,hogy van kb 10 csapat,akinél nem rendezett a QB kérdés.
Jó persze nemdraftol mindenki irányítót közülük,de 5-6 símán kimehet az első körben.
Lesz trade le meg fel. Szeretem. 😀

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
a mostani profibb lesz nem lesz semmiféle bebaszás 😊 /szakad a plafon vazze.../haromt
Szerintem a többiek képesek limitálni az adagjukat és az első két kör alatt csak szolidan sörözni. téged emg majd valahogy besöprünk a csocsó alá (nem lesz nehéz úgy érzem 😀 ).

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a mostani profibb lesz nem lesz semmiféle bebaszás 😊 /szakad a plafon vazze.../haromt
Perszeee 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a mostani profibb lesz nem lesz semmiféle bebaszás 😊 /szakad a plafon vazze.../
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
tavalyelőtt láthattál volna már, a Donald Brown pickre adott reakciómat sokáig emlegették 😊

viszont azért nem fogok felmenni, hogy tizen túlordítozzuk egymást, ahhoz túl profi vagyok 😂Höri
tavalyelőtt draftot szerintem még nem követtem végig élőben, mert szinte 15-nél több college játékost nem ismertem előzőleg, úgy meg uncsi a draft sok órája 😀
de akkor te maradsz twitter-man továbbra is?deny79
fasz tudja mégHöri
Hát nincs semmi rendszer az életedben? 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Idén te is ott leszek, remélem. De tartsd te is alkohol szintet ám, kiváncsi vagyok mennyi hülyeséget hordasz össze.
Meg hívjatok meg sztárvendégeket, iktriadot mondjuk, vagy kérjétek el Vic számát 😀deny79
tavalyelőtt láthattál volna már, a Donald Brown pickre adott reakciómat sokáig emlegették 😊

viszont azért nem fogok felmenni, hogy tizen túlordítozzuk egymást, ahhoz túl profi vagyok 😂Höri
tavalyelőtt draftot szerintem még nem követtem végig élőben, mert szinte 15-nél több college játékost nem ismertem előzőleg, úgy meg uncsi a draft sok órája 😀
de akkor te maradsz twitter-man továbbra is?deny79
fasz tudja még

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
most elkezdjük a pregameshowt már délben 😀

egyébként a Clady és a Moreno picknél is még maganál voltál 😊 csak Royál és Ayers rakott taccsraHöri
Idén te is ott leszek, remélem. De tartsd te is alkohol szintet ám, kiváncsi vagyok mennyi hülyeséget hordasz össze.
Meg hívjatok meg sztárvendégeket, iktriadot mondjuk, vagy kérjétek el Vic számát 😀deny79
tavalyelőtt láthattál volna már, a Donald Brown pickre adott reakciómat sokáig emlegették 😊

viszont azért nem fogok felmenni, hogy tizen túlordítozzuk egymást, ahhoz túl profi vagyok 😂Höri
tavalyelőtt draftot szerintem még nem követtem végig élőben, mert szinte 15-nél több college játékost nem ismertem előzőleg, úgy meg uncsi a draft sok órája 😀
de akkor te maradsz twitter-man továbbra is?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀haromt
most elkezdjük a pregameshowt már délben 😀

egyébként a Clady és a Moreno picknél is még maganál voltál 😊 csak Royál és Ayers rakott taccsraHöri
Idén te is ott leszek, remélem. De tartsd te is alkohol szintet ám, kiváncsi vagyok mennyi hülyeséget hordasz össze.
Meg hívjatok meg sztárvendégeket, iktriadot mondjuk, vagy kérjétek el Vic számát 😀deny79
tavalyelőtt láthattál volna már, a Donald Brown pickre adott reakciómat sokáig emlegették 😊

viszont azért nem fogok felmenni, hogy tizen túlordítozzuk egymást, ahhoz túl profi vagyok 😂