NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
Luckra nagyon kíváncsi vagyok. Vagyis inkább arra, hogy mit kezd a Panthers az 1/1el, ha mégse jön ki, az nagyon érdekes lenne. Egyébként mit gondoltok, nem esik kicsit kevés szó Greg Romeusról? Szezon előtt mindenhol top15ös pick volt, most ugye lesérült, és 3+ körökbe látom rangsorolva, még a párja, Sheard is sokkal előrébb van. Nagyon kíváncsi leszek a combinejára.tenorx
Nem lesz ott a combine felmérőkön. Először szeptemberben sérült le, akkor megműtötték a hátfájdalmai miatt, majd amikor visszatért, azonnal ACL szakadást szenvedett november közepén. 3 hónap alatt kizárt, hogy valaki felépüljön ACL szakadás és műtét után.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Arra is kíváncsi lennék, hogy vajon lesz-e feltrade Luckért?Elsősorban az Arizona jöhet szóba, talán a Buffalo, bár ott Fitzmagic egész jól tolja.Egyáltalán a Panthers leadná-e Luckot?aztec
Minden a Pantherstől függ. Ha ők úgy gondolják, hogy adnak Clausennek egy évet akkor sztem simán benne van a feltrade. Ha viszont kell nekik Luck. Akkor behúzzák simán.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Arra is kíváncsi lennék, hogy vajon lesz-e feltrade Luckért?Elsősorban az Arizona jöhet szóba, talán a Buffalo, bár ott Fitzmagic egész jól tolja.Egyáltalán a Panthers leadná-e Luckot?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Luckra nagyon kíváncsi vagyok. Vagyis inkább arra, hogy mit kezd a Panthers az 1/1el, ha mégse jön ki, az nagyon érdekes lenne. Egyébként mit gondoltok, nem esik kicsit kevés szó Greg Romeusról? Szezon előtt mindenhol top15ös pick volt, most ugye lesérült, és 3+ körökbe látom rangsorolva, még a párja, Sheard is sokkal előrébb van. Nagyon kíváncsi leszek a combinejára.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
bizony, január 4-én már okosabbak leszünk ezzel kapcsolatban



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az mindjárt itt van.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
A Bowl.hu és az NFL társadalom pedig egy emberként várja Luck kijön e.Delonso_
nem kell várni, az orange bowl jelenti be harbaugh, hogy megy vagy marad, luck sorsa pedig ettől függ


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
De nagy valószínűséggel továbbra is ott szurkolhatsz neki.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mint én Tebownál, majd szörnyet haltam amikor behúzta a Broncos.Delonso_
Tavaly Toby Gerhart miatt néztem meg egy Stanford meccset, de már mérkőzés közben rájöttem, hogy Luck a nyerő 😂 Stanford drukkerként drukkolok Lucknak továbbra is. 😛

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mint én Tebownál, majd szörnyet haltam amikor behúzta a Broncos.
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Bowl.hu és az NFL társadalom pedig egy emberként várja Luck kijön e.Delonso_
mélyen egyetértek 😛 "kénytelen" leszek annak a csapatnak is drukkolni, ahova draftolják.szörnyűség 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A Bowl.hu és az NFL társadalom pedig egy emberként várja Luck kijön e.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szczur úgy nyilatkozott, hogy ha a Senior Bowlon nem tud maradandót alkotni, akkor inkább nem erölteti a focit.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Volt olyan valaha hogy Beatty fan club? :] Szerintem igazad van, ha egyszerűen nincs benn megfelelő színvonalú MLB/OLB akkor hiába lenne rá megveszekedett szükség Jerry Reese úgysem fog húzni. Viszont OT-ra első körben csak akkor tennék, ha valakit elcserélnénk a nyáron. Pont ezért: Marad benn esetleg olyan CB (négyet már kiírták előttünk és még egy csomó csapathoz CB needet), akit érdemes lehet behúzni, akkor is ha nincs a csapatunkban egy Asante Samuel? :]salander
Bár nem Höri vagyok, de ott simán be lehet húzni Brandon Harrist, Aaron Smitht vagy Jimmy Smitht, akik mind nagyon jó corner prospectek. Nagyon jó kis corner class lesz az idei.
(Hozzáteszem, én hozzátok elsőkörben OLBt írnék, Travis Lewis szerintem jó lenne oda)tenorx
Aaron Williams, nem? 😊
Gabbert-re van esély, hogy már idén kijön?
(Remélem nincs 😀)deny79
nincs.haromt
espn-n #2 QB-nak írják, bármi előfordulhatHöri
Persze, így jár az, aki nem alszik 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gabbert-re van esély, hogy már idén kijön?
(Remélem nincs 😀)deny79
nincs.haromt
espn-n #2 QB-nak írják, bármi előfordulhatHöri
És ott mi a teljes sorrend? (lustaság, fél egészség)
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
tetszettek volna szarabbul játszani...haromt
látod Tibi, van az egész drafton összesen 10 jó játékos, utána már megbaszhatják a draftjogokat 😀 😀Höri
Szar Brady.Bazzani
Szar Tebow. Alualu a határ, mindenki tudja most akkor már. Ha 11re húzták volna, ő se lenne ám jó, de így egyértelmű. Mert az világos, hogy aki 1/1, na ő a legjobb mindig.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
Volt olyan valaha hogy Beatty fan club? :] Szerintem igazad van, ha egyszerűen nincs benn megfelelő színvonalú MLB/OLB akkor hiába lenne rá megveszekedett szükség Jerry Reese úgysem fog húzni. Viszont OT-ra első körben csak akkor tennék, ha valakit elcserélnénk a nyáron. Pont ezért: Marad benn esetleg olyan CB (négyet már kiírták előttünk és még egy csomó csapathoz CB needet), akit érdemes lehet behúzni, akkor is ha nincs a csapatunkban egy Asante Samuel? :]salander
Bár nem Höri vagyok, de ott simán be lehet húzni Brandon Harrist, Aaron Smitht vagy Jimmy Smitht, akik mind nagyon jó corner prospectek. Nagyon jó kis corner class lesz az idei.
(Hozzáteszem, én hozzátok elsőkörben OLBt írnék, Travis Lewis szerintem jó lenne oda)tenorx
Aaron Williams, nem? 😊
Gabbert-re van esély, hogy már idén kijön?
(Remélem nincs 😀)deny79
nincs.haromt
espn-n #2 QB-nak írják, bármi előfordulhat

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gabbert-re van esély, hogy már idén kijön?
(Remélem nincs 😀)deny79
nincs.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Gabbert-re van esély, hogy már idén kijön?
(Remélem nincs 😀)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
Volt olyan valaha hogy Beatty fan club? :] Szerintem igazad van, ha egyszerűen nincs benn megfelelő színvonalú MLB/OLB akkor hiába lenne rá megveszekedett szükség Jerry Reese úgysem fog húzni. Viszont OT-ra első körben csak akkor tennék, ha valakit elcserélnénk a nyáron. Pont ezért: Marad benn esetleg olyan CB (négyet már kiírták előttünk és még egy csomó csapathoz CB needet), akit érdemes lehet behúzni, akkor is ha nincs a csapatunkban egy Asante Samuel? :]salander
Bár nem Höri vagyok, de ott simán be lehet húzni Brandon Harrist, Aaron Smitht vagy Jimmy Smitht, akik mind nagyon jó corner prospectek. Nagyon jó kis corner class lesz az idei.
(Hozzáteszem, én hozzátok elsőkörben OLBt írnék, Travis Lewis szerintem jó lenne oda)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
Volt olyan valaha hogy Beatty fan club? :] Szerintem igazad van, ha egyszerűen nincs benn megfelelő színvonalú MLB/OLB akkor hiába lenne rá megveszekedett szükség Jerry Reese úgysem fog húzni. Viszont OT-ra első körben csak akkor tennék, ha valakit elcserélnénk a nyáron. Pont ezért: Marad benn esetleg olyan CB (négyet már kiírták előttünk és még egy csomó csapathoz CB needet), akit érdemes lehet behúzni, akkor is ha nincs a csapatunkban egy Asante Samuel? :]
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Posey és Pryor kijelentette, hogy az eltiltásuk ellenére maradnak még egy évet a college-ban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi ennyire szar helyről fogunk választani? Pedig akartunk valami jó játékost mi is. 😕
Így már a legjavát elviszik mire mi választunk.
Már persze ha a sorrend jó amit megadtatok.danyly
tetszettek volna szarabbul játszani...haromt
Ez jó. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi ennyire szar helyről fogunk választani? Pedig akartunk valami jó játékost mi is. 😕
Így már a legjavát elviszik mire mi választunk.
Már persze ha a sorrend jó amit megadtatok.danyly
tetszettek volna szarabbul játszani...haromt
látod Tibi, van az egész drafton összesen 10 jó játékos, utána már megbaszhatják a draftjogokat 😀 😀Höri
Szar Brady.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi ennyire szar helyről fogunk választani? Pedig akartunk valami jó játékost mi is. 😕
Így már a legjavát elviszik mire mi választunk.
Már persze ha a sorrend jó amit megadtatok.danyly
tetszettek volna szarabbul játszani...haromt
látod Tibi, van az egész drafton összesen 10 jó játékos, utána már megbaszhatják a draftjogokat 😀 😀