NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jordan Todman will enter NFL draftJJ Tiller
meg Vereen is.
egyre több a 2. körös futóHöri
na azért TOdman lehet simán első is. Ha már Donald Brownnak sikerült 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jordan Todman will enter NFL draftJJ Tiller
meg Vereen is.
egyre több a 2. körös futó

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Jordan Todman will enter NFL draft


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 872 — Circus Maximus
Az is igaz de azért érdekes lenne egy 300 fontos OLB.adam8
És ez is igaz, de hát ő tényleg az ideális 4-3as DE, nem nagyon fogsz tökéletes posztot találni neki a 3-4ben 😀tenorx
Én úgy látom hogy idén már véglegesen eljutottak az nfl védelmek arra a szintre hogy már szinte felesleges ilyen "csak 3-4-be, csak 4-3-ba való" dolgokkal foglalkozni. Úgy értem mostanra szinte teljesen elmosódott a határvonal -ami régebben se volt olyan rohadt éles-, hogy nem szabad sablonokban gondolkozni. Annyiféle frontot használ a legtöbb csapat, egy-egy ember annyi mindent csinálhat (Suht kb. mind a 7 front seven poszton láttam már a Lionsben) hogy tényleg csak a józan ész szab határokat.Döme
vagyis no limit. 😀

De ez úgy igaz, hogy sok poszton sokféle embernél igaz.
Van aki tweener egyik rendszerben, és van aki prototípus egy posztra a többiben rossz. Ilyen embereket mindig kár vinni máshova. Továbbá sok edző akkor is ragaszkodik ahhoz, hogy a ő LBje legyen x font vagy y magas és kész, akármit is mond akárki.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az is igaz de azért érdekes lenne egy 300 fontos OLB.adam8
És ez is igaz, de hát ő tényleg az ideális 4-3as DE, nem nagyon fogsz tökéletes posztot találni neki a 3-4ben 😀tenorx
Én úgy látom hogy idén már véglegesen eljutottak az nfl védelmek arra a szintre hogy már szinte felesleges ilyen "csak 3-4-be, csak 4-3-ba való" dolgokkal foglalkozni. Úgy értem mostanra szinte teljesen elmosódott a határvonal -ami régebben se volt olyan rohadt éles-, hogy nem szabad sablonokban gondolkozni. Annyiféle frontot használ a legtöbb csapat, egy-egy ember annyi mindent csinálhat (Suht kb. mind a 7 front seven poszton láttam már a Lionsben) hogy tényleg csak a józan ész szab határokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haromtot megelőzve: a safety needes csapatok erősen figyeljék a Senior Bowlon Ahmad BlacketHurka
nem fog elmenni hamar a törpesége miatt. Viszont 3-4.körben geci nagy steal lesz. Remélem Tebow majd kampányol miatta és Bronco lesz 😊haromt
Tebow majd a Riley Cooper trade-ért kampányoljonHöri
És vele mit kezdenénk? 😊
Ingázhatna max a Rockiesba is
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
haromtot megelőzve: a safety needes csapatok erősen figyeljék a Senior Bowlon Ahmad BlacketHurka
nem fog elmenni hamar a törpesége miatt. Viszont 3-4.körben geci nagy steal lesz. Remélem Tebow majd kampányol miatta és Bronco lesz 😊haromt
Tebow majd a Riley Cooper trade-ért kampányoljon

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
haromtot megelőzve: a safety needes csapatok erősen figyeljék a Senior Bowlon Ahmad BlacketHurka
nem fog elmenni hamar a törpesége miatt. Viszont 3-4.körben geci nagy steal lesz. Remélem Tebow majd kampányol miatta és Bronco lesz 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
haromtot megelőzve: a safety needes csapatok erősen figyeljék a Senior Bowlon Ahmad BlacketHurka
Én már szeptemberben kinéztem 😀 Tibi a nagy meccsein írta is, hogy ezt most tenorxnek 😛
Nagyon csípem a srácot, de elég kicsi nfl safetynek, de szerintem a 3. körbe elvihetik.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
haromtot megelőzve: a safety needes csapatok erősen figyeljék a Senior Bowlon Ahmad Blacket
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Senior Bowl déli QBk: Dalton(TCU), McElroy(Alabama) és Ponder(FSU)tenorx
Ponder helyett majd valaki beugrik mert megsérül 1. nap.

Északon Stanzi és Clayborn ottlesz, míg a TCU-ból Kerley és a vörhenyes

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Senior Bowl déli QBk: Dalton(TCU), McElroy(Alabama) és Ponder(FSU)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az is igaz de azért érdekes lenne egy 300 fontos OLB.adam8
És ez is igaz, de hát ő tényleg az ideális 4-3as DE, nem nagyon fogsz tökéletes posztot találni neki a 3-4ben 😀
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Az is igaz de azért érdekes lenne egy 300 fontos OLB.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Houston-ban valóban érkezik Wade Phillips és átálnak 3-4-es sémára, akkor kik jöhetnek szóba NT posztra?Bondi
Érdekes lenne, az biztos, SuperMariora kíváncsi lennék 3-4ben.tenorx
Alkata alapján simán jó lenne 3-4 DE-nek, csak nem tudo m hogy ott kamatoztatni tudná a pass rusher tudását megfelelően....adam8
Mondjuk én 3-4es OLBnek gondoltam, nem "pazarolnám" az isteni passrush tudását 3-4es DEként. Már csak a cover képességeire vagyok kíváncsi 😀
Mondjuk Cushing sztem darálna ILBként, Ryans mellett.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ha Houston-ban valóban érkezik Wade Phillips és átálnak 3-4-es sémára, akkor kik jöhetnek szóba NT posztra?Bondi
Érdekes lenne, az biztos, SuperMariora kíváncsi lennék 3-4ben.tenorx
Alkata alapján simán jó lenne 3-4 DE-nek, csak nem tudo m hogy ott kamatoztatni tudná a pass rusher tudását megfelelően....

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha Houston-ban valóban érkezik Wade Phillips és átálnak 3-4-es sémára, akkor kik jöhetnek szóba NT posztra?Bondi
nincs olyan NT idén aki azonnal bevethető.
a legjobbakat a 3. körbe várjuk.

önpromo http://nflscout.blogter.hu/433176/jatekosimertetok_i_-_kenrick_ellis

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha Houston-ban valóban érkezik Wade Phillips és átálnak 3-4-es sémára, akkor kik jöhetnek szóba NT posztra?Bondi
Érdekes lenne, az biztos, SuperMariora kíváncsi lennék 3-4ben.
Egyébként nekem a kedvenc NT prospectem idén Sione Fua, bár nem az a tipikus NT alkat.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
gazdag a család.Höri
a faternak köszönhetően már Newtonék is azok, szóval akkor Camtől is készüljünk egy ilyen akcióra 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egy érdekes dolgon gondolkodtam. Mi van akkor ha XY játékos kitalálja, hogy mondjuk csak a Pats-ban hajlandó játszani. Drafton akkor mi történik? A többi csapat nem fogja választani, mert náluk nem játszana vagy pedig választják, de akkor a játékos mit tud tenni?

oh és ez a XY játékos egy top5-ös választás lenne.beltazor
ilyen nincsen 😊
ez pénzkérdés egyedül. mindenkinek a lóvé a lényeg, nem a csapat. ezért profi liga, erre nevelik az embereket az USÁ-ban,

Eli és Elway azért tudta kisírni magának a cserét mert gazdag a család.Höri
na meg 1/1-ek voltak.
És ők sem valamelyik csapatban akartak játszani hanem abban a csapatban nem ami kiválasztotta
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy érdekes dolgon gondolkodtam. Mi van akkor ha XY játékos kitalálja, hogy mondjuk csak a Pats-ban hajlandó játszani. Drafton akkor mi történik? A többi csapat nem fogja választani, mert náluk nem játszana vagy pedig választják, de akkor a játékos mit tud tenni?

oh és ez a XY játékos egy top5-ös választás lenne.beltazor
ilyen nincsen 😊
ez pénzkérdés egyedül. mindenkinek a lóvé a lényeg, nem a csapat. ezért profi liga, erre nevelik az embereket az USÁ-ban,

Eli és Elway azért tudta kisírni magának a cserét mert gazdag a család.

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy érdekes dolgon gondolkodtam. Mi van akkor ha XY játékos kitalálja, hogy mondjuk csak a Pats-ban hajlandó játszani. Drafton akkor mi történik? A többi csapat nem fogja választani, mert náluk nem játszana vagy pedig választják, de akkor a játékos mit tud tenni?

oh és ez a XY játékos egy top5-ös választás lenne.beltazor
Az újoncokkal is szerződést kell kötniük a csapatoknak, úgyhogy ha ez a bizonyos XY játékos annyira nem akar játszani valahol, akkor... Bár ez így túl egyszerűnek tűnik, nem tudom, vannak-e erre vonatkozó szabályozások, de nyilván igen.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha Houston-ban valóban érkezik Wade Phillips és átálnak 3-4-es sémára, akkor kik jöhetnek szóba NT posztra?

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Egy érdekes dolgon gondolkodtam. Mi van akkor ha XY játékos kitalálja, hogy mondjuk csak a Pats-ban hajlandó játszani. Drafton akkor mi történik? A többi csapat nem fogja választani, mert náluk nem játszana vagy pedig választják, de akkor a játékos mit tud tenni?

beltazor
nyavalyognak,mint Eli és trade jobb híján
de ezt csak a nagyobb prospectek tehetnék meg,szerencsére nem gyakran fordul elő

több mint 13 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 688 — Pfizer & Moderna fan
Egy érdekes dolgon gondolkodtam. Mi van akkor ha XY játékos kitalálja, hogy mondjuk csak a Pats-ban hajlandó játszani. Drafton akkor mi történik? A többi csapat nem fogja választani, mert náluk nem játszana vagy pedig választják, de akkor a játékos mit tud tenni?

oh és ez a XY játékos egy top5-ös választás lenne.