NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀haromt
most elkezdjük a pregameshowt már délben 😀

egyébként a Clady és a Moreno picknél is még maganál voltál 😊 csak Royál és Ayers rakott taccsraHöri
Idén te is ott leszek, remélem. De tartsd te is alkohol szintet ám, kiváncsi vagyok mennyi hülyeséget hordasz össze.
Meg hívjatok meg sztárvendégeket, iktriadot mondjuk, vagy kérjétek el Vic számát 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀haromt
most elkezdjük a pregameshowt már délben 😀

egyébként a Clady és a Moreno picknél is még maganál voltál 😊 csak Royál és Ayers rakott taccsraHöri
De lemaradt a Tebow pickről ami az ő esetében "Epic Fail". Mondjuk Alualu után nehéz volt addig kibírni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀haromt
most elkezdjük a pregameshowt már délben 😀

egyébként a Clady és a Moreno picknél is még magadnál voltál 😊 csak Royál és Ayers rakott taccsra

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
15. OAKiktriad
Ami az NE-é. Szerintem biztosak voltak benne hogy Top 10 picket kaptak Big Richért. 😊Döme
Köszi - korrigáltam

az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀haromt
😂 (Amúgy talán ez talán befér az aranyköpések közé is...)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az a jó a top 5ös pickben, hogy akkor még józan szoktam lenni 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
15. OAKiktriad
Ami az NE-é. Szerintem biztosak voltak benne hogy Top 10 picket kaptak Big Richért. 😊
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Immár biztos; közben hogy a Panthersé az 1/1-es pick.... Szezon előtt ki mondta volna ezt meg...Szegény Panthers.

Jelenleg ez a draft sorrend:
1. CAR 2. DEN 3. BUF 4. CIN 5. ARI 6. SF 7. DAL 8. HOU 9. DET 10. CLE 11. MIN 12. SEA/STL 13. TEN 14. WAS 15. OAK(NE-é a pick- Seymour trade)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmy Smith, Kenny Tate, imádom az ilyenkor felmerülő azon játékosok neveit, akikről egyetemi karrierjük alatt szinte semmi szó nem esett, még a közvetítésekben sem 😊 Ez persze nem zárja ki, hogy az NFL-ben jók legyenek, csak míg a college-t nem igazán követők néznek érthetetlenül az ilyen statok láttán, a college-t nézők meg pont ekkor érthetetlenül pislognak, hogy ugyan kiről is van szó...
Ez azért is van így, mert sokszor hangoztatom, hogy a szerintem borzasztó tv-beállítások miatt a secondary-ban játszók szinte egyáltalán nem "scoutolhatóak", a kiváló emberfogásokat igen ritkán emelik kiJJ Tiller
Jimmy Smith és Tate esetében azért esett kevés szó mert kurva szar csapatokban játszottak. Főleg az előbbi. Tate azért kapott idén egy kis hypeot.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 772 — 258. §
Jimmy Smith, Kenny Tate, imádom az ilyenkor felmerülő azon játékosok neveit, akikről egyetemi karrierjük alatt szinte semmi szó nem esett, még a közvetítésekben sem 😊 Ez persze nem zárja ki, hogy az NFL-ben jók legyenek, csak míg a college-t nem igazán követők néznek érthetetlenül az ilyen statok láttán, a college-t nézők meg pont ekkor érthetetlenül pislognak, hogy ugyan kiről is van szó...
Ez azért is van így, mert sokszor hangoztatom, hogy a szerintem borzasztó tv-beállítások miatt a secondary-ban játszók szinte egyáltalán nem "scoutolhatóak", a kiváló emberfogásokat igen ritkán emelik ki


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 502 — rabszolga
Jimmy Smith CB neve, hogy-hogy nem merül fel 1. körösként?
Utóbbi két évben elméletileg csak 11 elkapást engedett.

Ayers 4-3-as OLB-ként is megállná a helyét?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
1. Nagyon jó kis irás - köszönet érte.
2. Bármennyire is égető szükség a secondary feljavítása; szerintem Clayborn (vagy Von Miller; akit 2 meccsen is megnézett a Jags - Amúgy Utah meccsen is volt Jags scout; szóval Burton sem ismeretlen) draftja esélyesebb lenne a bentlévők közt. Kampman se lesz fiatalabb; főleg 2 ACL-el; Harvey-t a voodoo se menti meg a cuttól/tradetől. Mincey sérülékeny és inkább tipikus 3. DE. A két rookie közül Austen Lane nem rossz; mióta kezd; de azért talán még nem kezdő szint; a Larry Hart kisérlet egyenlőre a legnagyobb Gene draft bukta. Plusz eddig a 2 év alatt csak falembert draftolutunk az első pár pickkel; Gene szereti korán kivinni a nagy embereket.iktriad
Szerintem Miller nem lenne jó DE, őt csak 3-4es OLBként látom, de lehet, hogy Gene megcáfol. Most nézegetem, hogy mennyire durván bejött az előző draftotok, szóval Generől már nem mondok semmi rosszat 😀tenorx
A 2009-est a franchise legjobb draftjaként tartják számon (mondjuk a '08 volt a toronymagasan legrosszabb- liga történetében is talán beférne a legrosszabb Top 10-be).
Az idei egyelőre mondjuk haloványabb. Alualu rendben van; Lane is elfogadható (bár sackje még nincs - de a kintiek szerint hatékonyabb mint Harvey...); Karim egyre jobban belejön a visszafutásokkal. Hart eddig jó nagy bukta(Jorge Cordova-Quentin Groves tipusú kisérlet - de úgy néz ki belőle se lesz Robert Mathis; aminek szánták...). D'Anthony Smith-re leszek kiváncsi jövőre; meg McGee-re (mindkettő IR szezon előtt);ha ők is hozzá fognak tenni; akkor az a draft is jónak mondható. Jelenleg egy jóindulatú közepes.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
1. Nagyon jó kis irás - köszönet érte.
2. Bármennyire is égető szükség a secondary feljavítása; szerintem Clayborn (vagy Von Miller; akit 2 meccsen is megnézett a Jags - Amúgy Utah meccsen is volt Jags scout; szóval Burton sem ismeretlen) draftja esélyesebb lenne a bentlévők közt. Kampman se lesz fiatalabb; főleg 2 ACL-el; Harvey-t a voodoo se menti meg a cuttól/tradetől. Mincey sérülékeny és inkább tipikus 3. DE. A két rookie közül Austen Lane nem rossz; mióta kezd; de azért talán még nem kezdő szint; a Larry Hart kisérlet egyenlőre a legnagyobb Gene draft bukta. Plusz eddig a 2 év alatt csak falembert draftolutunk az első pár pickkel; Gene szereti korán kivinni a nagy embereket.iktriad
Szerintem Miller nem lenne jó DE, őt csak 3-4es OLBként látom, de lehet, hogy Gene megcáfol. Most nézegetem, hogy mennyire durván bejött az előző draftotok, szóval Generől már nem mondok semmi rosszat 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Von Miller már sokszor szóba jött ebben a topikban is.
Rá kell nézni az emberre. Egyszerűen nem falember méret, ezen nincs mit ragozni.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
Nem tetszik, Te is rámész a Kerrigan to OLB témára... 😕 Vigasztal, hogy legalább jó magasan megy el...

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 308 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
1. Nagyon jó kis irás - köszönet érte.
2. Bármennyire is égető szükség a secondary feljavítása; szerintem Clayborn (vagy Von Miller; akit 2 meccsen is megnézett a Jags - Amúgy Utah meccsen is volt Jags scout; szóval Burton sem ismeretlen) draftja esélyesebb lenne a bentlévők közt. Kampman se lesz fiatalabb; főleg 2 ACL-el; Harvey-t a voodoo se menti meg a cuttól/tradetől. Mincey sérülékeny és inkább tipikus 3. DE. A két rookie közül Austen Lane nem rossz; mióta kezd; de azért talán még nem kezdő szint; a Larry Hart kisérlet egyenlőre a legnagyobb Gene draft bukta. Plusz eddig a 2 év alatt csak falembert draftolutunk az első pár pickkel; Gene szereti korán kivinni a nagy embereket.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10Höri
Nem akarja behozni.
szerk.
persze, most h megírtam már bejött
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
első mockom a szezonban http://nflscout.blogter.hu/453797/2011_mock_draft_10

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem rossz de az első kör nem az ő világa. hard-hitter, de nálam túl magas safetynek. 2-3 kör lehet benneharomt
Tehát mondjuk Mayshez hasonlítanád? Esetleg Adrian Wilson?tenorx
ez így hülye összehasonlítás. Adrian Wilsont nem láttam milyen volt collegeben, Mays meg speciális vicc.
Nem fogok egy junior college játékost egy majdnem all-pro sokéves veteránhoz hasonlítani.

6-4 magas. Ez sok. Főleg hogy ehhez 220 font. Még azt is kinézem hogy valaki bevállalja SLB-nek
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem rossz de az első kör nem az ő világa. hard-hitter, de nálam túl magas safetynek. 2-3 kör lehet benneharomt
Tehát mondjuk Mayshez hasonlítanád? Esetleg Adrian Wilson?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem rossz de az első kör nem az ő világa. hard-hitter, de nálam túl magas safetynek. 2-3 kör lehet benne
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kenny Tate jön a draftra. Most olvasgatok róla, és egyesek szerint simán első körös lehet egy jó combineal. Bevallom, én nem láttam Maryland meccset idén, vélemények róla?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
muhhaha http://twitter.com/DraftCountdown/status/18483015256637441

"középső körös WR"Höri
QBként asszem 6-7. körösként írja.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
muhhaha http://twitter.com/DraftCountdown/status/18483015256637441

"középső körös WR"

több mint 13 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
T. Smith és Casey is jönnek a draftra....Smith-nél belefért volna az az egy év...bár weak a class, de ennek ellenére jobban járt volna jövőre szerintem....


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Baron Batch hova várható?
NFL-ben mire viheti? Sproles 2?Bébé
7. kör.
Futónál ritka szempont, de nála is érdekes, hogy csak shotgunból fut 😀
vannak hozzá hasonló felépítésű, de többre tartott játékosok is, Derrick Locke, Kendall Hunter, Noel Devine.

Sproles azért kisebb nála.Höri
mondjuk Devinenál nem tudom mennyire előny az, ha ilyenekt fut, hogy -1, -3, 2, 0, 65, 2, 1, 4, -1, 54 😛Hurka
Minden 5. playben kell beküldeni és egész jó átlaga lesz. 😀