NFL Draft 2012

11 feliratkozó

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Rosszul írtam, azon a pár meccsen is, ahol játszott, nem kezdett.
Egyébként nem tudom, hogy miért nem kap lehetőséget.tenorx
preszezonban minden meccsen kapott egy félidőt hozzá hasonló (vagy inkább lentebb) jegyzett játékosok ellen és akkor is nagy 0 volt 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rosszul írtam, azon a pár meccsen is, ahol játszott, nem kezdett.
Egyébként nem tudom, hogy miért nem kap lehetőséget.tenorx
mert szar. Értsd ha az edzésen, Ryan Diemet sem tudod megverni 20-ból egyszer sem akkor nem fognak azzal kisérletezni hogy próbáld meg meccsen mert ott biztos jobb vagy...
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Rosszul írtam, azon a pár meccsen is, ahol játszott, nem kezdett.
Egyébként nem tudom, hogy miért nem kap lehetőséget.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De mondjuk Hughes azon a pár meccsen is, amin kezdett alig kapott snapet, így azért nehéz kiemelkedni. A phili elég sok snapet adott Grahamnek, még úgy is, hogy Parker elég faszául játszott, és JPP is játszik rendesen. Pont most olvastam, hogy rohadt sok snapet játszik, és abból csak pár hurryje van, de azok nagyrésze sack is lesz, szóval neki is kell még javulni.tenorx
Hughes nem volt kezdő egyszer se.

és nyilván nem azért játszik keveset mert edzésen olyan hű de király. Freeney és Mathis mögött nincs más DE aki elvenné tőle az időt, Keyunta Dawson és Eric Foster nem éppen a minőségi backup kategória ékkövei.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De mondjuk Hughes azon a pár meccsen is, amin kezdett alig kapott snapet, így azért nehéz kiemelkedni. A phili elég sok snapet adott Grahamnek, még úgy is, hogy Parker elég faszául játszott, és JPP is játszik rendesen. Pont most olvastam, hogy rohadt sok snapet játszik, és abból csak pár hurryje van, de azok nagyrésze sack is lesz, szóval neki is kell még javulni.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... Mondjuk így utólag nem olyan nagy baj, hogy jött Robinson, helyette, így is sovány volt a szezon közepén a CB depthcsabi19
az Okie State-es Cox-ot ezerszer előbb húztam volna az első körben, ha már annyira CB kell, mint a szerencsétlen Robinsont...JJ Tiller
Maga a CB pick nem volt rossz ötlet. És ha annyit számított a fizikai lehetőség, akkor megkapták. 😊
Egyébként én, akkor, Sean Lee-t preferáltam volna, esetleg Nate Allen-t, mert nem tudtam, mennyire jön be a Jenkins to FS project. (Ami ugye tökéletesen sikerült. 😊)
Egyébként Te, így utólag, kit tartottál volna a legjobb picknek ott?csabi19
én Brian Price-t szerettem volna New Orleansban látni, bár persze az ő rookie idénye sem sikerült fényesen
Robinson volt az utolsó ember, akire gondolni tudtam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... csabi19
jobb ha bustnak hívom, mert ha nem az akkor simán egy ótvar szar játékos. melyik a jobb? semmi jele sincs, hogy lesz belőel valami. Hiába projekt DE, JPP is az, aztán ő már öli az embereket gazdagon...

10 meccsen játszott, 3x inaktív volt 1. körösként... 3 tackle.Höri
Valószínűleg nem láttam azt a három meccset, vagy nem figyeltem a játékát, Te tudod...
De Meachem az első évében nem is játszott, semmit, első körös létére, aztán most meg igazából a rendszer miatt nem hoz tavalyi/igazán jó számokat... Kicsit buta, de egyébként állandó deep threat tudna lenni.csabi19
inkább nem hasoníltanám Hughest egy WR-hez, szerencsésebb ha a később elkelt rookie DE-ket nézzük sorban.

most nem keresem ki, de Dunlap (vagy Cunnigham mint OLB) ezerszer több hasznot csinál.
még a hátsó körös Selvieben is nagyobb a potenciál mint Hughesban.

Lehet, hogy idővel elér arra a szintre, mint most Moala (értsd a liga leggyengébb kezdő DT-je) dehát ez engem nem vígasztal.

Ha van lehetőség kész játékost húzni, akkor nekem nem kell projekt. 😛 Rühellem, hogy én a teljes tavaszt a draftra készüléssel töltöm, erre a kedvenc csapatom meg évről-évre baromságokat csinál.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.Höri
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... csabi19
jobb ha bustnak hívom, mert ha nem az akkor simán egy ótvar szar játékos. melyik a jobb? semmi jele sincs, hogy lesz belőel valami. Hiába projekt DE, JPP is az, aztán ő már öli az embereket gazdagon...

10 meccsen játszott, 3x inaktív volt 1. körösként... 3 tackle.Höri
Valószínűleg nem láttam azt a három meccset, vagy nem figyeltem a játékát, Te tudod...
De Meachem az első évében nem is játszott, semmit, első körös létére, aztán most meg igazából a rendszer miatt nem hoz tavalyi/igazán jó számokat... Kicsit buta, de egyébként állandó deep threat tudna lenni.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.Höri
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... csabi19
jobb ha bustnak hívom, mert ha nem az akkor simán egy ótvar szar játékos. melyik a jobb? semmi jele sincs, hogy lesz belőel valami. Hiába projekt DE, JPP is az, aztán ő már öli az embereket gazdagon...

10 meccsen játszott, 3x inaktív volt 1. körösként... 3 tackle.

több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.Höri
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... Mondjuk így utólag nem olyan nagy baj, hogy jött Robinson, helyette, így is sovány volt a szezon közepén a CB depthcsabi19
az Okie State-es Cox-ot ezerszer előbb húztam volna az első körben, ha már annyira CB kell, mint a szerencsétlen Robinsont...JJ Tiller
Maga a CB pick nem volt rossz ötlet. És ha annyit számított a fizikai lehetőség, akkor megkapták. 😊
Egyébként én, akkor, Sean Lee-t preferáltam volna, esetleg Nate Allen-t, mert nem tudtam, mennyire jön be a Jenkins to FS project. (Ami ugye tökéletesen sikerült. 😊)
Egyébként Te, így utólag, kit tartottál volna a legjobb picknek ott?

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 774 — 258. §
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.Höri
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... Mondjuk így utólag nem olyan nagy baj, hogy jött Robinson, helyette, így is sovány volt a szezon közepén a CB depthcsabi19
az Okie State-es Cox-ot ezerszer előbb húztam volna az első körben, ha már annyira CB kell, mint a szerencsétlen Robinsont...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.Höri
Ilyen korán bust? 😮 Azért ebben nem lennék biztos... Mondjuk így utólag nem olyan nagy baj, hogy jött Robinson, helyette, így is sovány volt a szezon közepén a CB depth.

A legtöbb helyen Kerrigan kimegy a Saints előtt, ami vagy azt jelenti, hogy annyira jó, amennyire láttam/szerettem látni, vagy azt, hogy a Saints hátul van az előre tippelt draft sorrendekben. Az viszont jobban zavar, hogy gyakran NFCS csapathoz írják, főleg a Bucs-hoz. Remélem ez nem jön be. Az első kör gondolom biztos...
A Saints-hez meg már tavaly is DE/OLB pickeket lehetett volna várni, (na meg DT-t,) de nem nagyon jött. Inkább BPA lesz, mint idén, amit kicsit sajnálok. Offense pick nem várható viszont, nem rossz...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
McDanielt max a Bengals vagy a Frisco viszi el, nem hiszem hogy bárki megkockáztatná a 2. kör előtt 😛
Höri egyébként a safetyn is gondolkodtam, végülis WR lett, mert kell a weapon PMnek sérülés esetén is, de a safety valóban esélyesebb.tenorx
ha valami pazarlás akkor a Colts-ba korán WR-t húzni.

Wayne, Garcon, Collie, Blair White, Gonzo, Dallas Clark, Tamme elég arra, hogy 1-2 sérüléssel is patent elkapógárda álljon össze. White udfa, Garcon és Collie mid-to-late pickek, szóval emiatt nem kell izgulni amíg Manning itt van.

a safety viszont élet-halál kérdés mert Bobzilla cut gyanús, Bullitt szar és IR, Bethea a legrosszabb évét futja, Franciscoról pedig nem tudok a jó izlés határain belül nyilatkozni.

drabális DT se ártana, mert bár Moala korai körös, de nem jó, míg Muir és Johnson hát nem klasszis.
+ Jerry Hughes bust és belső pass rush sem lenne hátrány néha.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
PM mondjuk bárkiből weapont csinál.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
McDanielt max a Bengals vagy a Frisco viszi el, nem hiszem hogy bárki megkockáztatná a 2. kör előtt 😛
Höri egyébként a safetyn is gondolkodtam, végülis WR lett, mert kell a weapon PMnek sérülés esetén is, de a safety valóban esélyesebb.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 854
Van 4 kezdőbe rakható safetynk, aligha jön mégegy. OLB vagy CB
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Bowerst kétszer is elviszik? 😛
McDaniel nem lesz top10,bármekkora zseni is legyen. (a karakter problémák ugye sokat rontanak a draft helyen,úgyis a Bengalsban köt ki 😛)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha ilyen kóklereknek mint tenorx, lehet akkor nekem is 😛


1. Carolina Panthers: Andrew Luck, QB, Stanford
Nem ő kellene nekik, de akkor is ez lesz
2. Cincinnati Bengals: Nick Fairley, DT, Auburn
Még lesz egy éve Palmernek. És egy Franchise alapja a brutál DL
3. Detroit Lions: Patrick Peterson, CB, LSU
Alphonso Smith amikor egészséges akkor is pickenként enged valami vicc TD-t
4. Denver Broncos: Marcell Dareus, DL, Alabama
Nincs mese. Prototipus 5 technique kell ide
5. Buffalo Bills: Cameron Jordan, DE, California
A.J. Green sokkal jobb lenne, de ők hülyék. Nem mintha Jordan-re nem lenne igény.
6. Dallas Cowboys: DeAndre McDaniel, S, Clemson
A safetyjeik még a CB-knél is rosszabbak
7. Arizona Cardinals: Ryan Mallett, QB, Arkansas
Ezt a Skelton projektet ne vegyük komolyan egy Broncos elleni normális játék miatt
8. San Francisco 49ers: Prince Amukamara, CB, Nebraska
Hány éves a két kezdő corner együtt? 70?
9. Washington Redskins: A.J. Green, WR, Georgia
Kell majd ő az elhozandó Kolb mellé.
10. Tennessee Titans: Akeem Ayers, OLB, UCLA
Ebben a csapatban idén Jamie Winborn is kezdett!
11. Minnesota Vikings: Cam Newton, QB, Auburn
Joe Webb és T-Jack összegyúrva. Garantált szar, de jól hangzik
12. Houston Texans: Da'Quan Bowers, DE, Clemson
A secondary szarságáról is a DL tehet általában
13. Cleveland Browns: Julio Jones, WR, Alabama
Még wildcatelni is szokott, meg visszahordani. Cribbs who?
14. St. Louis Rams: Janoris Jenkins, CB, Florida
Rettenetes a secondary.
15. Seattle Seahawks: Da'Quan Bowers, DE, Clemson
Akinek komoly DE needje lenne az elcsábúl valami QB-ra így megmarad mint BPA
16. New England Patriots: Derek Sherrod, OL, Mississippi State
Sokoldalú. Igazi BB kompatibilis arc.
17. Miami Dolphins: Mark Ingram, RB, Alabama
Itt az ideje a vérfrissítésnek
18. Indianapolis Colts: DeMarcus Love, OT, Arkansas
Pass heavy offensebe egy pass heavyből jövő OT kell. Bár ő már futásra is tud blokkolni
19. San Diego Chargers: Adrian Clayborn, DE, Iowa
Miért ne? BPA
20. Tampa Bay Buccaneers: Ryan Kerrigan, DE, Purdue
A pass rush vajon mi?
21. Kansas City Chiefs: Von Miller, OLB, Texas A&M
Előbb-utóbb kinyúlik Hali ha mindent ő csinál
22. Jacksonville Jaguars: Brandon Harris, CB, Miami
Ide lassan már bárki beférne
23. Green Bay Packers: Rahim Moore, S, UCLA
Jaj de borzasztó ez a secondary is
24. Philadelphia Eagles: Jimmy Smith, CB, Colorado
Samuel mellett rettenetes a helyzet
25. New York Jets: J.J. Watt, DE, Wisconsin
Mike DeVito. Kell még valamit mondani?
26. New York Giants: Gabe Carimi, OL, Wisconsin
Eljátszik ő itt bármit. Kell is.
27. Chicago Bears: Nate Solder, OT, colorado
Omiyale az LT? Ez komoly?
28. Baltimore Ravens: Robert Quinn, DE/OLB, North Carolina
Az ilyen hibridbe nagyon fasza lenne
29. Pittsburgh Steelers: Aaron Williams, CB, Texas
Sok CB kiment, de nekik is az kell.
30. New Orleans Saints: Bruce Carter, OLB, North Carolina
Most már ideje rendet vágni az LB sorban
31. New England Patriots: Allen Bailey, DE, Miami
DL vérfrissítés
32. Atlanta Falcons: Kyle Rudolph, TE, Notre Dame
Gonzo sem él örökké.
több mint 13 éve
Blevi 8 297 — Lions & Cowboys fan
Newton, Dallasban nincs ilyen nevű playa... 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Quinn nem lesz top5 pick 1 év rozsdásodással.
a Texansba nem újoncok kellenek a secondary-ben hanem veteránok meg DC.
be is szarok ha WR-t draftol a Colts 2. körben, főleg ha Posey-t... LOL
safety vagy DT lett volna reális.

ezeket gondolom kirívóan blődnek belőle, a többit sikerült megmagyarázni, csak a big boardom nézne ki másképp.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
DT-t elképzelhetetlen hogy első körben húzzunk. Ha nem marad bent QB ami szerintem hihetetlen lenne mert még zuhanunk majd vagy nem akarunk Qbt húzni akkor CB lesz. Nagyon lyukas a hátsósor. DTben meg Pat Will marad és a mögötte lévő Depth annyira nem rossz.Toca
Én is a CB meg a DT között gondolkodtam, de azért Pat mégiscsak 38! éves, nem tudom meddig bírja még.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
DT-t elképzelhetetlen hogy első körben húzzunk. Ha nem marad bent QB ami szerintem hihetetlen lenne mert még zuhanunk majd vagy nem akarunk Qbt húzni akkor CB lesz. Nagyon lyukas a hátsósor. DTben meg Pat Will marad és a mögötte lévő Depth annyira nem rossz.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jöhetnek a kritikák, tenorx mock 2.0:
23. Kansas City: Justin Houston, OLB, Georgia
Hali + Houston. Hát lehet fosni itt is a QBknak.
54. Kansas City: Dontay Moch, OLB, Nevada
Kell valaki Hali mellé, Vrabel nem az igazi.
tenorx
Hmmm. Ezt a két picket biztos így akartad 😀?

Hová tűnt Jeremy Beal? Mindkét fenti playánál jobb sztem.
Clayborn meg nálam egyértelműen top2 4-3 DE, tehetségben komoly riválisa Bowers-nek. Csak ugye ő rosszfiú :cool: . De majd megjavul 😉 .
Brandon Burtont tehetség alapján nyugodtam ki lehet sztem cserélni Aaron Williams-re. De azért szép próbálkozás pittsburghi részről 😀 .
Cannon 56, Carimi 57? Akkor én inkább egy letrade-et javasolnék az elsőből ezért a két pickért 😊 .Robilluma
Nem, a Kansas picket valóban elkúrtam, mert eredetileg sikerült kihagyni Millert, ez meg bent maradt. Nem baj, passrush az biztos lenne a Chiefsnél 😊
Nemtom, szerintem Carimi csak olyan hátul fog elmenni, és Cannon is.
több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jöhetnek a kritikák, tenorx mock 2.0:
23. Kansas City: Justin Houston, OLB, Georgia
Hali + Houston. Hát lehet fosni itt is a QBknak.
54. Kansas City: Dontay Moch, OLB, Nevada
Kell valaki Hali mellé, Vrabel nem az igazi.
tenorx
Hmmm. Ezt a két picket biztos így akartad 😀?

Hová tűnt Jeremy Beal? Mindkét fenti playánál jobb sztem.
Clayborn meg nálam egyértelműen top2 4-3 DE, tehetségben komoly riválisa Bowers-nek. Csak ugye ő rosszfiú :cool: . De majd megjavul 😉 .
Brandon Burtont tehetség alapján nyugodtam ki lehet sztem cserélni Aaron Williams-re. De azért szép próbálkozás pittsburghi részről 😀 .
Cannon 56, Carimi 57? Akkor én inkább egy letrade-et javasolnék az elsőből ezért a két pickért 😊 .


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ja, volt egy ilyen hall-ndukwe-peterson-pacman-joseph nickel vízióm. sokat dobnának a fiatal dline-on.

de tenorx draftja sem egy vállalhatatlan variáció.

ami nem hajlik, az törik!